Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AREN

Only testo e.

Önerilen İletiler

AREN    204

Merhaba arkadaşlar öncelikle aranızda yeniyim hepinize saygılarımı sunarım. 

İlk kür’üme başladım şuanlık haftada 250ml Testo E. kullanıyorum ve enjeksiyon akşamları yarım tablet Arimidex kullanıyorum. Marka vermek doğru olur mu bilmiyorum ama Pharmtech kullanıyorum. 10. Haftadayım ve ilaç boş mu emin değilim ama testosteron seviyeleri yükselmesi gerekirken 6-7. Haftanın sonunda düşüşe geçti. Bir de hiç kuvvet artışı, gelişim veya libido anlamında bir etki de göremiyorum ya da hissedemiyorum da. Sizce bir terslik mi var yoksa ben mi anlam veremiyorum.. veya siz gelişim için neler önerirsiniz? @Rdm @DeMoNhUnTeR @Askabar @otopsicikedi

57C8D6B9-1254-4D9C-B626-3D603280BCCD.png 2492D55C-7661-4E60-8667-08A08CEE0EDB.png 79A47DC6-36AB-459F-841F-605186D50D2D.png 496D90CF-3AA2-4077-A1DA-4D552BCB2353.png 9815CDAC-9C3C-43FD-8C12-4D5CBD4953CC.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.532

Test yaptırdığın gün, enjeksiyondan hemen sonraki gün olursa değerlerin değişmez. Farklı günlerde yaptığın için düşük/yüksek çıkması normal.

Enjeksiyonu ikiye bölersen biraz daha ortalama oranları yakalayabilirsin.

Libido ve güç artışı için serbest testosteron oranına da bakmak lazım aslında. Eczaneden Proviron alıp serbest testosteron değerlerini arttırıp kendini gözlemleyebilirsin. Kürdeki verimi biraz da olsa arttırmış olursun.

Önümüzdeki hafta 2 kez 250 mg enjeksiyon ile yükleme yapıp sonrasında yine 125 mg x 2 olarak devam edip deneyebilirsin.

Bunlar farklı seçenekler olduğu gibi ikisini beraber de uygulayabilirsin :) Kolay gelsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    204
Rdm, 28 dakika önce yazdı:

Test yaptırdığın gün, enjeksiyondan hemen sonraki gün olursa değerlerin değişmez. Farklı günlerde yaptığın için düşük/yüksek çıkması normal.

Libido ve güç artışı için serbest testosteron oranına da bakmak lazım aslında. Eczaneden Proviron alıp serbest testosteron değerlerini arttırıp kendini gözlemleyebilirsin. Kürdeki verimi biraz da olsa arttırmış olursun.

Önümüzdeki hafta 2 kez 250 mg enjeksiyon ile yükleme yapıp sonrasında yine 125 mg x 2 olarak devam edip deneyebilirsin.

Bunlar farklı seçenekler olduğu gibi ikisini beraber de uygulayabilirsin :) Kolay gelsin 

Öncelikle teşekkür ederim. Kür’de ki maksimum verimi sağlamak için neler yapabilirim veya önerileriniz ne olur ? Harici define olmaya çalışıyorum ve ekstra Yohimbine kullanıyorum. Bu veya bu tarz süreçleri öğrenmeye çalışıyorum. Size de kolay gelsin 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13
Arenn, 25.07.2023 - 16:36 yazdı:

İlk kür’üme başladım şuanlık haftada 250ml Testo E. kullanıyorum ve enjeksiyon akşamları yarım tablet Arimidex kullanıyorum. Marka vermek doğru olur mu bilmiyorum ama Pharmtech kullanıyorum. 10. Haftadayım ve ilaç boş mu emin değilim ama testosteron seviyeleri yükselmesi gerekirken 6-7. Haftanın sonunda düşüşe geçti. Bir de hiç kuvvet artışı, gelişim veya libido anlamında bir etki de göremiyorum ya da hissedemiyorum da. Sizce bir terslik mi var yoksa ben mi anlam veremiyorum.. veya siz gelişim için neler önerirsiniz? @Rdm @DeMoNhUnTeR @Askabar 

jine gibi belirtiler olmadan arimidex kullanmış olman verimini ciddi anlamda azaltmış olabilir. zaten only testosteronda 250 mg gitmişsin, çok düşük etki alman normal. eğer etki de alamamışsan ilaçların da sahte olabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    204
Dorukhan, 15 saat önce yazdı:

jine gibi belirtiler olmadan arimidex kullanmış olman verimini ciddi anlamda azaltmış olabilir. zaten only testosteronda 250 mg gitmişsin, çok düşük etki alman normal. eğer etki de alamamışsan ilaçların da sahte olabilir. 

İlaçların sahte olduğunu tam anlamıyla nasıl anlarız kan değerlerinde sahte değil gibi görünüyor ve Estradiol 40,75ng’den 27,30’a düşmüş zaten keseyim mi belli bir süre Arimidex’i ?

DeMoNhUnTeR, 13 saat önce yazdı:

İlaç boş diyemem.

Maksimum verim için kusursuz bir beslenme programı olmalı

5 yumurta beyazi 1 sarisi
70gr yulaf
15gr badem ezmesi

150gr tavuk
70 pirinc
1 yemek kasigi zeytinyagi

1.5olcek whey
70gr pirinc kremasi
35gr cilek veya ananas

150gr tavuk
200 patates
1 yemek kasigi zeytinyagi

Define olmaya çalışıyorum 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shiedas    9

İlk kür’üme başladım şuanlık haftada 250ml Testo E. kullanıyorum ve enjeksiyon akşamları yarım tablet Arimidex kullanıyorum. Marka vermek doğru olur mu bilmiyorum ama Pharmtech kullanıyorum. 10. Haftadayım ve ilaç boş mu emin değilim ama testosteron seviyeleri yükselmesi gerekirken 6-7. Haftanın sonunda düşüşe geçti. Bir de hiç kuvvet artışı, gelişim veya libido anlamında bir etki de göremiyorum ya da hissedemiyorum da. Sizce bir terslik mi var yoksa ben mi anlam veremiyorum.. veya siz gelişim için neler önerirsiniz? @Rdm @DeMoNhUnTeR @Askabar @otopsicikedi

arimidex çok kullanmanızı önermem jinokomasti hemen tak diye olan bişey değil olmaya başladığı zaman yüz üstü yatamayacak kadar hassas oluyor ve ağrıyor onun dışında ilaçlar tam dolu değil gibi geldi yaptırdığın testin süresine göre artar/azalır elindeki ilaçlar bittiğinde iran testo almanı öneririm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sahineffect    34

Daha önce only testo yapmış birisi olarak, belirli bir haftadan sonra testoyu hiç bir şekilde hissetmiyorsunuz. vücut da aromatize artıyor, dht türevi bir ilaç eklemeniz gerekiyor yanına primo masterom tarzı ilaç eklenip devam edilmesi yönündeyim kürün. Hem de libido artar

tarihinde Sahineffect tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
qwert    25
Sahineffect, 2 dakika önce yazdı:

Daha önce only testo yapmış birisi olarak, belirli bir haftadan sonra testoyu hiç bir şekilde hissetmiyorsunuz. vücut da aromatize artıyor, dht türevi bir ilaç eklemeniz gerekiyor yanına primo masterom tarzı ilaç eklenip devam edilmesi yönündeyim kürün. Hem de libido artar

mesela kaçıncı haftadan sonra

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sahineffect    34
qwert, 1 dakika önce yazdı:

mesela kaçıncı haftadan sonra

Ben de 10-11. Hafta da pick yapmaya başladı tamamen hiçbirşey hissetmemeye başladım başlar da e2 artıyor, sulanıyorduk o bile azaldığını hissettim. Yanına primo ekledim 400 mg kütle almaya devam ediyorum hemde libidom arttı. Demek istediğim uzun süre only testo mantıksız bence aromatize artıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363

İlk kür’üme başladım şuanlık haftada 250ml Testo E. kullanıyorum ve enjeksiyon akşamları yarım tablet Arimidex kullanıyorum. Marka vermek doğru olur mu bilmiyorum ama Pharmtech kullanıyorum. 10. Haftadayım ve ilaç boş mu emin değilim ama testosteron seviyeleri yükselmesi gerekirken 6-7. Haftanın sonunda düşüşe geçti. Bir de hiç kuvvet artışı, gelişim veya libido anlamında bir etki de göremiyorum ya da hissedemiyorum da. Sizce bir terslik mi var yoksa ben mi anlam veremiyorum.. veya siz gelişim için neler önerirsiniz? @Rdm @DeMoNhUnTeR @Askabar 

O marka hakkında daha önce burada arkadaşları uyarmıştım. Son gelen testler (son 4-6 ay) hiç iyi değil diye. Kullanan herkeste aşağı yukarı tablo bu. Eczane markalarından şaşmayın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yusuftenk    13

Kesinlikle arimidex'i çıkarıp o şekilde ilerlemen gerekiyor. Dedikleri gibi jinekomastik yan etki görmüyorsan ai eklemeye gerek yok. Kürün verimini düşürüp vurduğun 250 testoyu da çöp etme. Dedikleri gibi testosteron seviyesi farklı çıkabilir çünkü her gün farklı bir seviyede oluyor. En iyisi kan değerlerini hep aynı vakitte vermek. Mesela enjeksiyondan sonraki gün ideal.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    204
rastlantisal, 26.07.2023 - 07:07 yazdı:

O marka hakkında daha önce burada arkadaşları uyarmıştım. Son gelen testler (son 4-6 ay) hiç iyi değil diye. Kullanan herkeste aşağı yukarı tablo bu. Eczane markalarından şaşmayın.

Eczane markalarından kastınız Iran Aburaihan’dan mı bahsediyorsunuz ?

yusuftenk, 26.07.2023 - 08:27 yazdı:

Kesinlikle arimidex'i çıkarıp o şekilde ilerlemen gerekiyor. Dedikleri gibi jinekomastik yan etki görmüyorsan ai eklemeye gerek yok. Kürün verimini düşürüp vurduğun 250 testoyu da çöp etme. Dedikleri gibi testosteron seviyesi farklı çıkabilir çünkü her gün farklı bir seviyede oluyor. En iyisi kan değerlerini hep aynı vakitte vermek. Mesela enjeksiyondan sonraki gün ideal.

O zaman belli bir yan etki görene kadar çıkarıp haftaya 500ml’e çıkarıp 2’ye bölüyorum ?

Revize 

E2 referans aralığı gayet yerinde olduğu için kür’de ki maksimum verim için Arimidex’i 2 hafta da 1 yarım tablet şeklinde alacağım. Haftada 1 250ml yerine şuanlık toplam 500ml’e çıkarıp 3-4 güne bir 250ml vuracağım bir de günlük 1 tablet Proviron alacağım. Tekrar kan tahlili verdim hemogram değerleri çıktı paylaşmamı ister misiniz ? Ve şuan yapacağım revizeyle alakalı görüşlerinizi almak istiyorum.
@Rdm @rastlantisal @Loving @yusuftenk @DeMoNhUnTeR @Sahineffect 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtgrlylmz    14
Arenn, 26.07.2023 - 09:57 yazdı:

Eczane markalarından kastınız Iran Aburaihan’dan mı bahsediyorsunuz ?

O zaman belli bir yan etki görene kadar çıkarıp haftaya 500ml’e çıkarıp 2’ye bölüyorum ?

Revize 

E2 referans aralığı gayet yerinde olduğu için kür’de ki maksimum verim için Arimidex’i 2 hafta da 1 yarım tablet şeklinde alacağım. Haftada 1 250ml yerine şuanlık toplam 500ml’e çıkarıp 3-4 güne bir 250ml vuracağım bir de günlük 1 tablet Proviron alacağım. Tekrar kan tahlili verdim hemogram değerleri çıktı paylaşmamı ister misiniz ? Ve şuan yapacağım revizeyle alakalı görüşlerinizi almak istiyorum.
@Rdm @rastlantisal @Loving @yusuftenk @DeMoNhUnTeR @Sahineffect 

Eczane markası derken hocamız Aburaihandan bahsediyor evet 

250mg testo ile etki almamaya başladıysan haftalık 500mg'ye çıkartabilirsin  . Arimidex neden kullandığını bilmiyorum çünkü testosteron enanthant kullanıyorsun e2 nin biraz artması ve su tutması senin yararına olacaktır. Bence arimidexi tamamen çıkar bende senin gibi düşünüp arimidex kullanmıştım fakat zarardan farklı bir şey değil gerekmediği sürece kullanma derim

Aynı senin gibi 250mg ile 10-12 hafta tarzı bir süre gittim son 2 haftadır 500mg kullanıyorum. Etkiyi tekrar hissetmeye başladım 83 kg iken yakaladığım ölçüleri 80in altına insem bile tutuyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mtgrlylmz    14
Rdm, 25.07.2023 - 17:36 yazdı:

Hocam only testo giderken her gün bir adet proviron alımı uygun mudur ? bende kullanmak istiyorum da 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
mtgrlylmz, Bir saat önce yazdı:

Eczane markası derken hocamız Aburaihandan bahsediyor evet 

250mg testo ile etki almamaya başladıysan haftalık 500mg'ye çıkartabilirsin  . Arimidex neden kullandığını bilmiyorum çünkü testosteron enanthant kullanıyorsun e2 nin biraz artması ve su tutması senin yararına olacaktır. Bence arimidexi tamamen çıkar bende senin gibi düşünüp arimidex kullanmıştım fakat zarardan farklı bir şey değil gerekmediği sürece kullanma derim

Aynı senin gibi 250mg ile 10-12 hafta tarzı bir süre gittim son 2 haftadır 500mg kullanıyorum. Etkiyi tekrar hissetmeye başladım 83 kg iken yakaladığım ölçüleri 80in altına insem bile tutuyorum 

Neden 250den direkt 500e çıkıyorsunuz ki? 300-350-400 diye yavaş yavaş ilerlemeyi daha doğru buluyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
mtgrlylmz, 6 saat önce yazdı:

Hocam only testo giderken her gün bir adet proviron alımı uygun mudur ? bende kullanmak istiyorum da 

Evet günlük 25 mg yani 1 tablet olarak kullanılır. 50 mg olarak kullananlar da var fakat, senin için gereksiz bir doz olur.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sahineffect    34
desperado, 6 saat önce yazdı:

Neden 250den direkt 500e çıkıyorsunuz ki? 300-350-400 diye yavaş yavaş ilerlemeyi daha doğru buluyorum.

Sadece only testo yapılıyorsa dozun arttırılması mantıksız zaten boş yere daha fazla dht, kıllanma sivilcelenme yaşanacak. Yanına bir anabolik kullanılıyorsa dozun arttırılması daha mantıklı bana göre hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    204

Revize

Haftalık 250ml Enanthate ile günlük 50mg Proviron ile devam ediyorum. Arimidex’i kestim risk arttıkça 2 hafta da 1 yarım tablet eklenebilir diye düşünüyorum. Hafif hafif libido ve istek gelmeye başladı. Onun dışında güç ve recovery’de yeni yeni geliyor ve sanırım bu Pharmtech’in gerçekten ne kadar b* ktan olduğunu anlamış olduk kimilerinin referans aralığı 17> üzeri iken benim 11>. Henüz 500ml’e geçmeyi düşünmüyorum tam anlamıyla definasyon süreci bittikten sonra anabolizan eklendikçe 500ml’e çıkarabilirim. Şuanlık trt şeklinde hem yağ yakımı katkısından dolayı da yeterlidir diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz ?

@Sahineffect @Rdm @DeMoNhUnTeR @yusuftenk @rastlantisal 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yusuftenk    13
Arenn, 49 dakika önce yazdı:

Revize

Haftalık 250ml Enanthate ile günlük 50mg Proviron ile devam ediyorum. Arimidex’i kestim risk arttıkça 2 hafta da 1 yarım tablet eklenebilir diye düşünüyorum. Hafif hafif libido ve istek gelmeye başladı. Onun dışında güç ve recovery’de yeni yeni geliyor ve sanırım bu Pharmtech’in gerçekten ne kadar b* ktan olduğunu anlamış olduk kimilerinin referans aralığı 17> üzeri iken benim 11>. Henüz 500ml’e geçmeyi düşünmüyorum tam anlamıyla definasyon süreci bittikten sonra anabolizan eklendikçe 500ml’e çıkarabilirim. Şuanlık trt şeklinde hem yağ yakımı katkısından dolayı da yeterlidir diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz ?

Pharmtec çok boktan değil aslında yani bomboş bir ürün değil sonuçta allahtan içinde biraz da olsa testo var :D 500e çıkmak yerine bodytech, dragon pharma tarzında kesinlikle yurtdışı full dolu ürüne geçip yine 250 ilerlemen gerektiğini düşünüyorum. Zaten bu saydığım ürünlerin testosu 1200 TL civarında yani haftada 1ml vuracaksın o yüzden 10 hafta gider mis gibi. Ayrıca 50 proviron da yine pek gerekli gibi gelmiyor bana alacaksan bile 1 tablet yeter gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janbertozen    338

Ya da 600  bandına iran testo alırsın dolu eczane ürünü :) böyle bir imkan varken varken elimizde testolara niye bu parayı veriyorsunuz anlamak güç

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sahineffect    34
janbertozen, 1 saat önce yazdı:

Ya da 600  bandına iran testo alırsın dolu eczane ürünü :) böyle bir imkan varken varken elimizde testolara niye bu parayı veriyorsunuz anlamak güç

400 tl hocam ☺️

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
Arenn, 09.08.2023 - 00:41 yazdı:

Revize

Çok geç değil. Şu noktada iran enhantate geçmen senin için iyi olur.

Pharmatech kullanıcılarının test sonuçlarını beğenmediğimi sık sık yazıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.