Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • REKLAM

Tüm Aktiviteler

Bu akış otomatik güncelleniyor     

1. Geçen Saat
  2. Kas içi yada serum yoluyla alabilirsin. Göbektende vurdum sıkıntı olmadı. Hepsini denedim bana göre en rahatı göbekten. Bu yağ oranında kahverengi uçla kasa erişmeyecektir. Turuncu uç tavsiye ederim. Omuz ve bacak için 2.5 mlyi geçme. Şuan başlayabilirsin yağ oranın sorun olmaz. Bilmiyorum.
  3. Evet normal supplement olan karnitinden daha iyi
  4. Denedim piramit şeklinde de arttırdım 1 ay ara verip sonra diğer marka ile yaptığım kürde de Burak hocanın tavsiye ettiği gibi 1 gün 3 tablet 1 gün off olarak uyguladım ama sonuç aynı on off şeklinde en fazla 4 gün hissedebildim sonrası etki kayboldu tekrardan ve reseptorler için 1 ay ara veriyorum normalde 1,2 hafta tavsiye ediyorlar
  5. Today
  6. Yani illa yan etki yapacak veya devamlı yan etkiyi sağlayacak fikri dünyada bi bizde var galiba Sen aynaya ve tartıya bak yan etkiyi ne yapacaksın?
  7. Enjeksiyon kısmını ilk defa duydum????!!!! Çok daha etkili diye mi?
  8. 8 aydır kürdeyim - test sonuçlarıma bakılacak olursa ilaçlar boş mu?

8 ay sonra merak edip tahlil yaptırmakta ilginç.
  9. Melanotan 2 - kullanım rehberi (bronzlaşmak artık çok kolay)

En meraka ettiğim peptidlerden solaryumdan nefret ediyorum cildim çok kuruyor. Mutlaka deneyeceğim @Loving hocam eline sağlık süper rehber olmuş.
  10. 8 aydır kürdeyim - test sonuçlarıma bakılacak olursa ilaçlar boş mu?

Kırmızı kan hücrelerin artmış, fsh 0,3 Testo seviyen 12, büyük ihtimalle enjeksiyondan bir kaç gün sonra verdin.
  11. Teşekkür ederim gayet açıklayıcıydı 🙏🏼
  12. Herkese iyi forumlar, Clenbuterol ile ilgili bir sorunum var daha ilk kez bu yıl clen kürüne başladım ve başladığımdan beri bir sorun var clen kullandığımda ilk 3 günde 40mcg olan üründen 1 tablet aldığımda etkisini hissediyorum titremeler yanma terleme birçok kramp vs fakat 4. Ve devamı günlerde dozajı arttırmama rağmen etki etmiyor artık sorun markalarda mı diyerekten birkaç tane marka değiştirdim ve bunları test etmek için 1 er ay ara verdim ve şua n orijinal cooper pharma clen kullanıyorum ilk 3 gün gene 1 tablet aldığımda çok iyiydi ve devamında aynı kaldı şuan 2. Haftanın ilk gününde 160 mcg yani 4 tablet aldım ve hiçbir etki yok ayıp olmasın diye terlemiyor bile vücut biraz araştırdım reseptörler için ketotifen tavsiye ediyorlar ve sizin önerileriniz nelerdir bu konuyla ilgili ? @metinav
  13. Aslında tahminimden uzun süre yaptım ve çokta uzun süre tutmak istemedim gelişim benim için yeterliydi hastanedeki ekip arkadaşlarım bile bişey mi kullanıyorsun dedi güzel etki bıraktı kışa kilomu ayarlayıp öyle girmeyi deneyeceğim ve ilaçları eczane almakta fayda var ben flex kullandım testte fıs çıktı irana geçtim uçurdu resmen
  14. 8 aydır kürdeyim - test sonuçlarıma bakılacak olursa ilaçlar boş mu?

Hastanede.
  15. Ben de bir gün küre girersem böyle yapacağım yok ilk kür en önemlisi only testoyla vakit kaybetme diyenlere nazaran boş iş önce senin yaptığın gibi vücudun tepkisini ölçmek en önemlisi iyi tercih yapmışsın 🙂🙂 keşke biraz daha uzatsaydın
  16. Bende hem o yüzden hemde zararı en az ileride küre gireceğim zaman bidaha yaşayacağım tecrübeleri görmek istedim, konuyu güncellerim tabi ki
  17. only testo kürlerinin getirisi az ve öz olur derler ne kadar doğru bilemem acaba senden ne kadar götürücek konuyu ilerde güncelleştirir misin?
  18. Merhaba arkadaşlar, Yakın zamanda enjeksiyon karnitine kullanmayı düşünüyorum metacarten 1g 5ml lik olanından aldım şu an olası yan etkilerini okudum ve pek büyütülecek bir şey olmadığını fark ettim ama yine de sizlere danışmak istedim bir kaç sorum olacak. Enjeksiyon bölgesi olarak kas içini tercih etmem gerektigini düşünüyorum serum yerine mantıklı mıdır? Kahverengi uçlu iğneleri kullanmayı düşünüyorum kasa sokması süper insülinlerden kolay olur dimi? İki enjeksiyon bölgesi düşünüyorum omuz veya bacak 94 kg biri için bunu kac ml çekmeliyim? %27 yağ oranına sahip biri olarak 17-16 lara düşüp ondan sonra mi kullanmalı mıyım yoksa 24 25lerde kullanıp da faydasını görür müyüm? Herhangi mitokondriyal sıkıntı yaşar mıyım yaşayanınız oldu mu? Kullananlar tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim. @metinav @Bay-T @Askabar @otopsicikedi @godofdark @Diver @SantoR
  19. Hocam böbrekler için sadece bol su için boşa para harcamayın etkisi yok
  20. Only testo da pek gerek olmaz gibi dostum koruyucuya.
  21. Yağ oranın yüksek herhalde sustanon diyorsun bir de östrojenik yan etkilerle uğraşıp durursun
  22. Sustanonu ayda 1 vurularak kullanılıyor tedavi için sende 2haftada bir vursan mantık olarak olur ama zor olucak bence istersen deneyebilirsin ben önermem
  23. Paranı hayır kurumuna bağışla daha çok verim alırsın. Haftada 150-200 Cypionat tek enjeksiyon işini görür. Primo 300-400 altı dozajlarda kullanma daha iyi.
  24. Yani bana oldukça saçma geldi. Sustanon başlı başına dert zaten sen 2,3 hafta bir kere enjeksiyon yapacağım diyorsun ilacın yarılanma sistemi var? Bunu nasıl aşacaksın o zaman? Yani böyle yaparsan neresinden tutarsan elinde kalır. İşler iyiye değil kötüye gider.
  25. Arimidex veya nolvadexle karıştırmış olabilir. Östrojen gelişim için önemli arimidex kullanmanı önermem E2 seviyen referans aralığının 3 katı üzerinde olmadığı sürece onu kendin gözlemleyip kullanırsın lakin göğüs ucundaki reseptörlere bağlanan nolvadex işini görür jinekomasti, kaşıntı v.s için. Eğer diyosan ben testo östrojene dönmesin lakin ilaçlardan daha fazla verim almak istiyorum reseptörlere daha fazla bağlansın haftada 200 MG Masteron ekleyebilirsin. Proviron Masteronun çocuğu sayılır çok etkili değil eğer diyorsan Masteron kullanmam 50 MG Proviron kullanırsın günlük.
  1. Daha fazla aktivite göster

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.