Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Asaletim

Salonlar kapandı

Önerilen İletiler

Leepriest35    736

Dışarıda devam mekan burası 

Yarın açık mı onu tam anlamadım bilginiz varmı acaba ?

IMG_20201025_074057.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Leepriest35, 1 dakika önce yazdı:

IMG_20201025_074057.jpg

Yarın dahil diye biliyorum , öyle anladım .

Mekan efso

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Düz bar,z bar Demir ağırlıklar direnç bandı dumbell tarzı ürünler var şükür bende.Onlarla devam edicez mecbur.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Yapacak bir şey yok. Bu anlamsız yasakta kas kaybetmeden salonlar açılana kadar elimden geleni yapacağım. Evde kendi ağırlığımla ve oğlanın ağırlığını kullanarak yazdığım full body programını yapacağım.

• Beğen 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Leepriest35, 36 dakika önce yazdı:

IMG_20201025_074057.jpg

15 Nisandan itibaren kapaniyor.

O kongreler simdi g.tumuze girdi iste. Ulan sporcudan ne istiyorsunuz? Zaten hasta kisiler ve oruclularin buyuk kismi salona gelmiyor bugun koca salonda 5 kisi antrenman yaptik bunun kime ne zarari var o kadar cok sinirlendim ki anlatamam. Boktan boktan politikalar kararlar. Yasagi iki saat one cekince ne oluyor? Covidi mi sasirtiyorsunuz? Saka misiniz siz? Cok kizginim cok. Ozur dilerim arkadaslar.

• Beğen 8
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Mickey, Şimdi yazdı:

O kongreler simdi g.tumuze girdi iste. Ulan sporcudan ne istiyorsunuz? Zaten hasta kisiler ve oruclularin buyuk kismi salona gelmiyor bugun koca salonda 5 kisi antrenman yaptik bunun kime ne zarari var o kadar cok sinirlendim ki anlatamam. Boktan boktan politikalar kararlar. Yasagi iki saat one cekince ne oluyor? Covidi mi sasirtiyorsunuz? Saka misiniz siz? Cok kizginim cok. Ozur dilerim arkadaslar.

Üstat aynı öfke bende de var ama sakin durmaya çalışıyorum. Anlamsız ve saçma bir hal aldı her şey. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Mickey, 5 dakika önce yazdı:

Ben amaçlarının kasıtlı olarak ekonomiyi batırmak olduklarini düşünüyorum , ekonomi ne kadar batarsa , dolar ne kadar artarsa o kadar çok kendi ve çevreleri zengin oluyor sanki bana öyle geliyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Mickey, 14 dakika önce yazdı:

Ya sorma vallahi zaten salona gelen sayısı azalıyor salonu niye kapatıyorsun ki sen ya 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Metrobüsler tıka bas dolu şimdi bu yasaklardan sonra açılınca nolucak maksimum 1 ay içinde eski vaka oranına ulaşır artık kapatmanın hiç bir anlamı yok nasıl bir mantık aklım almıyor ve o kadar tepkisiz bir halk olmuşuz ki sesimizi bile cikartamiyoruz kimse batmıyor mu bu yasaklar yüzünden anlamıyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Leepriest35, 3 dakika önce yazdı:

Metrobüsler tıka bas dolu şimdi bu yasaklardan sonra açılınca nolucak maksimum 1 ay içinde eski vaka oranına ulaşır artık kapatmanın hiç bir anlamı yok nasıl bir mantık aklım almıyor ve o kadar tepkisiz bir halk olmuşuz ki sesimizi bile cikartamiyoruz kimse batmıyor mu bu yasaklar yüzünden anlamıyorum. 

Millet korkuyor reis , ülke de ifade özgürlüğü yok . 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Asaletim, 1 dakika önce yazdı:

Millet korkuyor reis , ülke de ifade özgürlüğü yok . 

Yarın son idman bari çift bölge çalışalım djdjsj 

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Leepriest35, 4 dakika önce yazdı:

Hahahahaha benim off güne denk geldi 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Leepriest35, 36 dakika önce yazdı:

Off günüm ama full body yapacağım :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bybrs06    20
Leepriest35, 41 dakika önce yazdı:

Yarın banko açıkmi genelge göremedim bende tereddüte kaldım biraz 

Yarın açık bizim salon sahibi öyle söyledi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Bybrs06, 19 dakika önce yazdı:

Yarın açık bizim salon sahibi öyle söyledi

Açık arkadaşlar biraz Instagram'da saçma sapan macfit hocalarını stalkladim hikayelerini açık diye duyuru geçmişler gönül rahatlığıyla yatabilirim... 😂😂😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Asaletim, 5 saat önce yazdı:

Arkadaşlar salonlar kapandı sanırım haberi doğru anladıysam .

Ne yapacaksınız 

Gitsin dumbellar, barlar. Gelsin vücut ağırlıklı antremanlar :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Asaletim, 4 saat önce yazdı:

Ben amaçlarının kasıtlı olarak ekonomiyi batırmak olduklarini düşünüyorum , ekonomi ne kadar batarsa , dolar ne kadar artarsa o kadar çok kendi ve çevreleri zengin oluyor sanki bana öyle geliyor 

Turizm bakanımız ETS turun sahibi.Turistlere hazırlık olarak düşünelim bir nevi.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jamesdean    26

salon sahibi antremanını sabah 6 da yapıyordu zaten. 4-5 kişi ufak bir meblağ ödeyeceğiz kirası için ve bir aksilik çıkmaz ise sabah 6-8 arası çalışmaya devam edeceğiz. benim oyum her zaman merdiven altı salonlardan yana :))

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zuhn91    4
Leepriest35, 7 saat önce yazdı:

IMG_20201025_074057.jpg

Bugün açık 15 Nisanda kapalı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

45Kg'lık dandik dumbbell ve barbell setinden ayarladım. Bugün de en sert ve orta sert olanlardan direnç lastiği ayarlayacağım. Barfix çekmek için bar var zaten evde. 2. el bench kovalayacağım. Evde 100 m2 sadece benim kullanımımda teras var. Havalar da ısınıyor. Bunların ne yapacağına belli olmaz. Ben en azından 3 ay kapatacaklarmış gibi hazırlık yapayım. Zaten benchi ayarlayıp bir tane daha 45kg'lık set temin edersem göğüs antrenmanlarını da eksiksiz yapabilir halde oluyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
rastlantisal, 28 dakika önce yazdı:

45Kg'lık dandik dumbbell ve barbell setinden ayarladım. Bugün de en sert ve orta sert olanlardan direnç lastiği ayarlayacağım. Barfix çekmek için bar var zaten evde. 2. el bench kovalayacağım. Evde 100 m2 sadece benim kullanımımda teras var. Havalar da ısınıyor. Bunların ne yapacağına belli olmaz. Ben en azından 3 ay kapatacaklarmış gibi hazırlık yapayım. Zaten benchi ayarlayıp bir tane daha 45kg'lık set temin edersem göğüs antrenmanlarını da eksiksiz yapabilir halde oluyorum.  

180kg döküm set, squat-bench rack, kapı barı.Oldschool antreman.

Hobici sporcunun salona ihtiyacı yok :))

4-5 yıl önce 1000tl ye fln kurmuştum. Şuan 3-4 bin e denk gelir muhtemelen

IMG_20210324_114027.jpg

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
JokerJoker, 4 dakika önce yazdı:

180kg döküm set, squat-bench rack, kapı barı.Oldschool antreman.

Hobici sporcunun salona ihtiyacı yok :))

4-5 yıl önce 1000tl ye fln kurmuştum. Şuan 3-4 bin e denk gelir muhtemelen

IMG_20210324_114027.jpg

Döküm sete şuan 3-4bine selam bile veremezsin :)

Evde yer olsa zaten salona hiç gitmem peyder pey herşeyi alırım. Ama evde yer yok :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.