Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Asaletim

Salonlar kapandı

Önerilen İletiler

JokerJoker    154
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Döküm sete şuan 3-4bine selam bile veremezsin :)

Evde yer olsa zaten salona hiç gitmem peyder pey herşeyi alırım. Ama evde yer yok :)

Ev tipi vidalı barlar ve ev tipi plakalar biraz daha uygun. Olimpik bar ve plakalar pahalıya geliyor, yanlız ev tipi alırken dikkat etin, Rudas Spor yazan plakalar üzerindeki ağırlığı yansıtmıyor. Plakanın üzerinde 20kg yazıyor fakat plaka 17.5kg. herifler malzemeden çalmış 😂 krom kaplama olanları tercih edebilirsiniz onlar sıkıntısız.

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.363
JokerJoker, 2 dakika önce yazdı:

Ev tipi vidalı barlar ve ev tipi plakalar biraz daha uygun. Olimpik bar ve plakalar pahalıya geliyor, yanlız ev tipi alırken dikkat etin, Rudas Spor yazan plakalar üzerindeki ağırlığı yansıtmıyor. Plakanın üzerinde 20kg yazıyor fakat plaka 17.5kg. herifler malzemeden çalmış 😂 krom kaplama olanları tercih edebilirsiniz onlar sıkıntısız.

Rudas sport ile kavgalıyım. Geçen yasaklarda 1 haftada fiyatı 2ye katladılar. Bunun hiç bir makul açıklaması olamaz. Zaten yapamadılarda.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
rastlantisal, 9 saat önce yazdı:

Rudas sport ile kavgalıyım. Geçen yasaklarda 1 haftada fiyatı 2ye katladılar. Bunun hiç bir makul açıklaması olamaz. Zaten yapamadılarda.

Türkiye'de sahtekarlığın,hilenin dönmediği bir yer bulmak neden bu kadar zor.

Rudas göze batmaya başlayınca firma isim değiştirip ACD spor olmuş. ACD spor yazılı set alacak arkadaşlar, plakaları satın almadan önce tartının üzerinde tartın mutlaka.

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83

haftada 2 ml testo enanth ve günlük evde ki barla, dumbella T.U.T tekniğiyle antrenman yapcam ersin adaklı style açılana kadar ne yapalım dönmek yok. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
JokerJoker, 15 saat önce yazdı:

180kg döküm set, squat-bench rack, kapı barı.Oldschool antreman.

Hobici sporcunun salona ihtiyacı yok :))

4-5 yıl önce 1000tl ye fln kurmuştum. Şuan 3-4 bin e denk gelir muhtemelen

IMG_20210324_114027.jpg

Pes etmek yok devam bende ağırlık setleri vs siparis ettim tek sorun bacak olucak gibi onuda ronnienin asfalta ölene kadar sırtına barı koyup lunge yaptığı gibi yapicaz mecbur motivasyon yüksek olsun bu donemide atlatırız gelişerek...

IMG_20210414_104634.jpg

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
Muslumbabba, 9 dakika önce yazdı:

Haftada 0.5 ml vursak ilaçları salonlar açılana kadar olurmu ?

Tavsiye edilen ölçü 150mg'ın altına düşülmemesi yönünde. Ben haftada vurduğum 500mg sustanonu kesmeyeceğim. Hatta peyder pey eve malzeme alacağım sürekli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Tavsiye edilen ölçü 150mg'ın altına düşülmemesi yönünde. Ben haftada vurduğum 500mg sustanonu kesmeyeceğim. Hatta peyder pey eve malzeme alacağım sürekli.

Valla ben artık iki dambıl ile ne oluyorsa şimdi malzeme alacak durum yok zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
Muslumbabba, 14 dakika önce yazdı:

Valla ben artık iki dambıl ile ne oluyorsa şimdi malzeme alacak durum yok zaten

iki dumbbellden ağırı kendi vücudun aslında. bir sürü video vs var bunla ilgili. Baya da verim alırsınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Evde Bench sehpası tarzında ikea  tabure, Z bar, 4 tane 5 kg döküm plaka, 12 tane 1.5 kg döküm plaka,  direnç bandı seti ve bir de 30 kg 1 adet velet var.

Zaten kürün ilk bir ayını evde çalışarak geçirmiştim, salona geçiş yapıp tekrar eve dönme evresine girdik deriz artık :) 

Kür de kaldı son 5-6 hafta onu da en iyi şekilde değerlendirebilirim, ve değerlendirebilir herkes umarım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Aslında salondaki aldığın verimi evden almak zor gerekli ekipman yoksa biraz sıkıntı yalnız kürde olan arkadaşlar kürlerine devam etsinler derim zaten bir ay sonra kısıtlamaları kademeli kaldıracaklar geçen seneki gibi olacağını düşünüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Bende bir direnç bandı normal düz bar z bar dumbell Demir döküm ağırlık var en azından 5-10 sene önce abim almıştı sağ olsun bugün idman attım süpersetli çalıştığın zaman hissiyatı geliyor iyi oluyor direnç bandı yoksa kesinlikle bence bir adet alın evinize bir çok hareketi yapmaya yarıyor cidden.Kullanmadığımız catıda antrenman atıyorum sıcak olduğu icin güzel De terletiyor beni :) Niyetli olmama rağmen güzel pump aldık :) C3A03123-EF04-4F4E-B63C-778F68C83B26.thumb.jpeg.3ccd0ec8c911b96511f640df85cc69f3.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Emrahtkty, 4 saat önce yazdı:

Bende bir direnç bandı normal düz bar z bar dumbell Demir döküm ağırlık var en azından 5-10 sene önce abim almıştı sağ olsun bugün idman attım süpersetli çalıştığın zaman hissiyatı geliyor iyi oluyor direnç bandı yoksa kesinlikle bence bir adet alın evinize bir çok hareketi yapmaya yarıyor cidden.Kullanmadığımız catıda antrenman atıyorum sıcak olduğu icin güzel De terletiyor beni :) Niyetli olmama rağmen güzel pump aldık :) C3A03123-EF04-4F4E-B63C-778F68C83B26.thumb.jpeg.3ccd0ec8c911b96511f640df85cc69f3.jpeg

Sanslisin latlarin asagi kadar iniyor, kisa degil. Eger uzerine detayli gidebilirsen sadece sirtin bile seni bir iki tik one atar. Butun sirt kaslarini ayri ayri ozenle calisman lazim. Sirti gelistirebilmek maharet ister. Cok zor pump alabilen bir bolge genelde en fazla latlar pump alir diger bolgeler bu nedenle cok zor gelisir. Butun sirti iyice yorup sonra hafif kilolarla detaya girmek gerekiyor. Bir kere tempo yakalandi mi cok zevk verir gelisimi gormek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Letgo dan 600 e şansa bala güzel bişiler dizdim :D

Bar en fazla 60 kg oluyor , negatifi hissede hissede statik beklemeler yapa yapa gene geliştiririm kasları az da olsa..

IMG_20210416_210010.jpg.fb0fac676bd7dc183192a9271b851b16.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Asaletim, Bir saat önce yazdı:

Bar en fazla 60 kg oluyor , negatifi hissede hissede statik beklemeler yapa yapa gene geliştiririm kasları az da olsa..

Vücut ağırlığıyla şınav bundan daha etkili olabilir hem el acılarını vs değiştirerek ustuneds 2-3 plaka eklersin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Asaletim, Bir saat önce yazdı:

Bunu alacağına Demir döküm ağırlık dumbell Demir’i ufak bi bar alsaydın sehpaya falan gerek yoktu daha güzel antrenman çıkarırdın bir tane de direnç bandıyla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Leepriest35, 10 dakika önce yazdı:

Vücut ağırlığıyla şınav bundan daha etkili olabilir hem el acılarını vs değiştirerek ustuneds 2-3 plaka eklersin 

Emrahtkty, 4 dakika önce yazdı:

Bunu alacağına Demir döküm ağırlık dumbell Demir’i ufak bi bar alsaydın sehpaya falan gerek yoktu daha güzel antrenman çıkarırdın bir tane de direnç bandıyla

Haklısın hocalarım , iki ayarlanabilir dumbell dumbellin birisi 30 kg ye kadar çıkıyor, bara da 60 kg takabiliyorum , bir tane de barfiks demiri ve ayarlanabilir sehpa :D, sehpanın arkasında Dips tutamaçlari var . gayet memnunum şuan parayı babama kitledim zaten :D

Göğüs idmanı attım valla dün salondan fark yok , 5 set incline negatifli press 5 set dumbell bench 5 set fly 4 set Dips 4 set scullcrusher girdim şuan ertesi gün salonda çalışmış kadar ağrıyor göğüs ve arka kol . Önerileriniz için teşekkür ederim ama gayet memnunum bacak hariç .

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zuhn91    4

Sıkıntı ya, herkesin evinde yapacak imkanı da yok. Küre giren arkadaşlara geçmiş olsun, acınız acımızdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    992
Emrahtkty, 4 saat önce yazdı:

Demir döküm 20 kg sete 360 TL yazdıklarını gördüm direkt uzaklaştım ortamdan 😂 Aynı bu şekilde bende sipariş verdim inş gelecek Salı Çarşamba günü.Benim aldığımda 70kg maks takılıyor.Birde Bench de leg extension ve curl var tek bacak negatif iş yapar gibi.Define kürünün parası buraya gitti 😔 @Asaletim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
Vural2, 5 saat önce yazdı:

Demir döküm 20 kg sete 360 TL yazdıklarını gördüm direkt uzaklaştım ortamdan 😂 Aynı bu şekilde bende sipariş verdim inş gelecek Salı Çarşamba günü.Benim aldığımda 70kg maks takılıyor.Birde Bench de leg extension ve curl var tek bacak negatif iş yapar gibi.Define kürünün parası buraya gitti 😔 @Asaletim

Hediye gelen 45kg sete ilaveten bench ve 85kg set sipariş ettim. Max 80kg takılıyor gibi görünüyor. Döküm ağırlıklar fiyatta gümüş ile yarışıyor. Böyle fırsatçılık olmaz. Ayıptır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Vural2, 11 saat önce yazdı:

Bu ülke bitirdi be bizi kanka yapcak bişi yok , ben bacakta 6-7 set bulgarian split squat , 6-7 set negatifli rdl , 4-5 set negatifli hip thrust.

Yurtdışında imkanlar çok iyi bu arada ya ,m.k......k ın insta storylerine bakıyorum , İngiltere de ki gym de her kas grubuna özel makine yapmışlar , aşırı kıskandım . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.