Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emrah016

Testo tren boldenone (burak hoca ile)

Önerilen İletiler

Emrah016    60

merhaba arkadaşlar sonucu görünce sizinle de paylaşıp bilgilendirmek istedim. Toplam 16 haftadır spor yapıyorum, (kendim pt yim spor geçmişim var) bu surenin sadece 8 haftasını ilaçlıyım ilaç açılmaya başladığı 1-2 hafta oldu bu 1-2 haftada çok büyük değişim oldu Burak @Loving abiden aldığım  destek ve onun tavsiyelerine uyarak beklide 1 yılda alamayacağım sonucu 16 haftada aldım. İlaç kullanımım şöyle : haftalık 500 testo e 500 boldenon 300 tren e ve 8 haftanın sonunda treni kesiyorum 20 haftam dolana kadar testo e boldenon devam💪🏻. Gelişimimi sizinle yine paylaşıcım güvenilir ve orijinal urun olunca sonuçta oluyormuş gerçekten kendimde çok şaşkınım sonuca. Teşekkürler Burak abi cansın❤️

27622C02-F09F-4EBE-BF5A-37FC74045A8E.jpeg

• Beğen 9
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

Yuh reis naptın , sirkeden bal olmuşsun resmen , orjinal ilaç hemen kendini belli etmiş .

16 haftadır mı vücut geliştirme yapıyorsun reis  , daha önce başlayıp bıraktın mı hiç  ? Kas hafızası var gibi geldi. Güzel antrenman beslenme ve orjinal ilaç ile bir anda kas hafızası canlanıp kendine gelmiş gibi sanki .

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.244

Bu güzel ve samimi düşünceleriniz için teşekkürler. @Emrah016 

Keyifli forumlar dilerim. :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah016    60

@Şişkobiri Sevgili arkadasim 7 yillik alt yapim var kendimde personal trainer olarak calisiyorum vucut tipleri ve genetigi antreman sistemleri beslenme hakkinda ozel egitimim ve yeterli bilgim var. sadece omzumda yasadigim sakatliktan dolayi 2 yildir spor yapamiyordum simdi 16 haftadir basladim ama 8 haftadir ilac kullaniyorum, ilacin bu kadar kisa surede alt yapimi boyle geri getiricegini dusunmuyordum demekki orijinal urun olunca mumkunmus. Bu arada fitnessa baslamadan once powerliftingle ugrasiyordum 2 Azerbaycan 2 de avrupa sampiyonlugum  var

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Şişkobiri    40
Emrah016, 7 dakika önce yazdı:

@Şişkobiri Sevgili arkadasim 7 yillik alt yapim var kendimde personal trainer olarak calisiyorum vucut tipleri ve genetigi antreman sistemleri beslenme hakkinda ozel egitimim ve yeterli bilgim var. sadece omzumda yasadigim sakatliktan dolayi 2 yildir spor yapamiyordum simdi 16 haftadir basladim ama 8 haftadir ilac kullaniyorum, ilacin bu kadar kisa surede alt yapimi boyle geri getiricegini dusunmuyordum demekki orijinal urun olunca mumkunmus. Bu arada fitnessa baslamadan once powerliftingle ugrasiyordum 2 Azerbaycan 2 de avrupa sampiyonlugum  var

Söylesene bunları hocam. 

16 haftadır spor yapıyorum diyip 45+ cm kol görünce dalga geçmek şart oluyor. 

Tebrik ederim çok kaliteli bir kütle konmuş hem de yağ oranında dramatik bir azalma varken. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah016    60

Tesekkur ederim arkadasim) fazla uzun uzun yazip sıkıcı olmasın diye orayi atladim)))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Gelişim süper tebrik ederim, trenbolonun yan etkilerinden hangilerini bariz bir şekilde yaşadın anlatabilirmisin abi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah016    60

Trenbolun kime nasil yan etki veriyor bilmiyorum ama Allaha sukur bende hic bir yan etki yapmadi ne sinir ne depresyon hicbisey. Bide trenbolonun yan etkileri kisiden kisiye degise bilir bende hic bir sorun yok Allaha bin sukur

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.229

vay vay vayyyyyyyyy tebrikler kertenkele timsah olmuş :D treni öp başına koy bolde ile :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah016    60

Merhaba arkadaşlar. Kurum süper bir şekilde devam ediyor düzenli uyku remiz beslenme ve düzenli antrenman düzenli cardiolarla mutus bir şekilde değişiklik yaşıyorum. Değişikliğim haftalık göze çarpacak kadar fazla. Burak abi @Loving sana çok teşekkür ederim kralsın💪🏻💪🏻💪🏻 Orijinal urun doğru kullanım sekli doğru dozlar ve inanılmaz sonuç. Burak abi seni önce destek alan sıradan biri gibi tanıdım ama simdi bir abim gibi seviyorum ilgin için çok teşekkürler. Seviliyorsun abim❤️. Güncel formum bu. Kullanım seklim haftalık 500 test 500 boldenon 300 tren. Düşünceleriniz benim için çok önemli fikirlerinizi yazarsanız sevinirim şimdiden herkese teşekkürler❤️😘

21DF0FDF-F328-416E-89B2-06C4B6342AC6.thumb.jpeg.f01e8d4ad602ac45661e3bec9334d4db.jpeg  935FB9BD-128A-4C05-9243-29E9E3D109E9.jpeg 69DC9BC7-9A7D-4505-A62C-E878CC7E3F9B.jpeg BB4B3E62-43E6-4390-8B92-50EF93024AC4.jpeg 55FBDAA8-2B66-4E5E-861F-C46E3BF20823.jpeg

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27

Günlük karb pro ve yağ alımın ne şekilde hocam, çok güzel bir bulk oluyor tebrklerB|

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

Beslenme, günlük düzen,antreman sistemini paylaşırsanız çok faydalı olur, kürünüzde basarilar ✋

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah016    60

Merhaba arkadaslar. Gunluk beslenmem kilom basina 1.7 ile 2 gram arasi protein 3-5 gram karbonhidrat seklinde besleniyorum Yag olarak gunluk 2 yemek kasigi zeytin yagi ve fistik esmesi gibi saglikli yaglar kullaniyorum. Uykum, beslenmem ve antremanim cok duzenli. Haftanin 6 gunu tek bolge olarak calisiyorum bacagi 2 kez calisiyorum. 1. Gogus  2. Bacak 3. Omuz 4. Sirt 5. On arka kol 6. Bacak seklinde calisiyorum ve haftanin en az 4 gunu sabah 7- 7:30 gibi kalkip ac karina 35-40 dakika cardio yapip ardindan protein agirlikli besleniyorum. Boyle beslenme ve antreman seklini herkese oneririm. Azicikta olsa yardimim dokunduysa ne mutlu bana. Herkese iyi gunler

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.229

çooook çoookk iyi geçen konunuda hatırlıyorum hariak ilerliyorsun tebrikler king bulk yapmışsın :D

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah016    60

@Bay-T eyvallah abi tam gaz devam💪🏻
bilirsin bu is azim irade birazda pisikopatlik ister bendede hepsinden bol bol var😅. Ekmegin tadini bile unutdum gerisini sen dusun)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Şu an kaçıncı haftadasın, göremedim. Kür öncesi formun nasıldı onu da göremedim ancak şu anki formun iyi görünüyor. Bulkta dahi kardiyo çok önemli. Erken kalkıyorsun ve kardiyoyla sistemi erkenden ayağa kaldırıyorsun. Bu sayede metabolizman çok hızlı ve makina gibi her seyi parçalıyor şu anda. Olması gerektiği gibi tam bir sporcusun şu anda, maşallah nazar değmesin.

Sadece beraber düşünmek için söylüyorum. Bolde yanında tren yerine deca çok daha temiz olmaz mıydı? Ben olsam testoyu bir tık yukarı çekip bolde ve deca kullanırdım.

bolde 500, deca 100, testo 600mg gibi mesela.

Bilmiyorum alışkanlık olmuş bende, güçlü anabolizanları kürde tek çalıştırmak daha verimli oluyor gibi geliyor. Gerçi deca da iyi bir anabolizan ama boldeyle çok yakışıyor. Özellikle bulkta çok daha ağır girmemi sağlıyor. zaten 6-7 haftayı geçmeden kesiyorum decayı. Mesela arkasından GH eklenebilir veya igf-1 sarms devam edilebilir. Bulkın son 6-8 haftası definasyon öncesi güzel bir geçiş sağlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah016    60

Merhaba arkadaşlar. Ilac tam kapasite açılmaya başladı sonucu sizlerle paylaşmak istedim. Ben gerekli takviyeleri alamıyorum maddi durumdan ( whey, bcaa, creatine, amino ve s.) dolayı. Onlarida ala bilsem sonuc nasil bisey olurdu düşünmeden duramıyorum. Bu arada size bacak antremaninin öneminden bahsedeyim biraz. Bacak antremanini kesinlikle atlamayin, ben haftada 2 kez yapmaya başladığımdan beri aşırı bir güç artisi performans artisi enerji artisi ve kas gelisiminde hızlanma gördüm sizde tavsiye ederim bacagi haftada iki kez calismanizi. Burak @Loving abi bana verdiğin tavsiyelerden dolayı çok teşekkür ederim kralsın❤️👑. Piyasinin 🥇 numarasi sensin benim icin abim😘. Bu arada maaşı alır almaz kürüme mk677+rad140 karisimi olan sarm da ekliyicem alacağım sonucu sizinle paylaşacağım. Yorumlarınız benim için çok önemli arkadaşlar, yorum yapmayı unutmayın. Seviliyorsunuz❤️

6F4DA52B-7A0B-4F6E-8E9A-41CE01FF1F90.jpeg 6A869301-FA26-4096-A186-7B1C961FF7A7.jpeg CEAD4982-03A1-4E1F-8579-6D3CFB9B60F9.jpeg E1E02E9E-8A0E-4603-81F6-6F88B1144DD4.jpeg B77A3CA2-7ADD-4917-9ECD-1A56460A9DD4.jpeg

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850

vay be Emrah bravo görünce imrendim :D salondakilerin tepkileri neler oluyor bu hacmi görünce? :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Emrah016, 04.02.2021 - 07:48 yazdı:

Merhaba arkadaşlar. İlaç tam kapasite açılmaya başladı sonucu sizlerle paylaşmak istedim.

Hadi Choopan ile Hany Rambod gibi çıkmışsınız siyahlı abi ile :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Emrah016, 04.02.2021 - 07:48 yazdı:

Merhaba arkadaşlar. İlaç tam kapasite açılmaya başladı sonucu sizlerle paylaşmak istedim.

Adaş tebrik ederim :) muazzam bir kür geçiriyorsun 💯

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah016    60

Selamın aleyküm arkadaslar. Tam gaz devam ediyorum spora durmak yok💪🏻 Bu gun sizinle bir tane daha degisim resmi paylasmak istedim birde sunu eklemek istedim. Beslenme spor ve kardio planlamamin seklinden dolayi kilomda pek fazla fark etmiyor stabil 86-90 kilo arasi gidip geliyorum ama yag oranim dusup kas oranim arttigi icin hacimde inanılmaz fark ediyor mesela 2 hafta once kollarimin soguk haki 45 di su an soguk hali 46 antremanli hali 48,5 oluyor yag oranimdaki dusule birlestigindeyse mukemmel bir goruntu oluyor. Az buyuyorim ama temiz buyuyorum artik vucudumun bir cok hatlari mukemmel derecede belirginlesmeye basladi. Buraya 5 ay onceki halimle simdiki halimin resimlerini birakiyorum yorumlarinizi okumayi 4 gozle bekliyorum dusunceleriniz benim icin cok onemli❤️😘

0220EE58-1E43-42B2-903E-D333984B2E46.jpeg 190EBC11-7387-4A70-B3AB-70D2777566CA.jpeg F02669DC-47F4-40F0-B870-D702A578A702.jpeg F4E0B78B-3A8F-484B-8382-C11906E76718.jpeg F0CA9E6E-991D-4EF2-888F-F5E840DC5E23.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: muhammetedip
      Herkese merhaba,
      Burak hocayla başlayıp bitirdiğimiz 8 haftalık definasyon sürecini sizinlelede paylaşmak isterim.
      Yaşım 34 yaşında ve 1.86 boyundayım 8 yıldır ara ara sakatlığım olsada kesintisiz yapmaya çalışıyorum ağırlık antremanlarımı. Son 8 aydır sol omuzda yırtık bisepsde tendinit ve son olarak da tenisçi dirseği sorunlarıyla spor yapamıyordum ve diyetime de çok dikkat etmeyince haliyle kilo almaya başladım. Son 3-4 aydır planladığım definasyon kürüm için Burak hocayla konuştum ve 8 haftalık bir kürün yeterli olacağını söyledi. 8 haftanın tamamında egh fragment ve yohimbe  ilk 1 ay sr9009 ve son 4 hafta gw501516 olarak planladı Burak hoca. İlk bir ayda yemekte ve spor konusunda hiçbir sorun yaşamadım bir ay sonunda 116 dan 101 kiloya düşmeyi başardım. İkinci aya başladığımızda ramazan ayına başladık ve benim için sıkıntılar başladı. Ramazan boyunca öğlen ve iftar sonrası olmak üzere çift kardiyo yapmaya çalıştım ve sadece iftarda sıfır karbonhidrat olarak yemekleri tamamladım. Susuzluktan dolayı öğlen sporları eziyet gelmeye başladı ve sonlara doğru artık gücüm kalmadı bacaklarımın devamlı kasılmasından kaynaklı kardiyo yapamıcak hale geldim ama şükür kürün sonuna ulaşmayı başardım. 8 hafta olarak planladık fakat araya ramazan bayramının girmesiyle kür 7 hafta olarak bitti elimde biraz yohimbine kaldı 1-2 ay daha kardiyo yapmaya devam edeceğim tenisci dirseğinden dolayı sonrasında Burak hocayla bulk kürü planlıcaz inşallah. Resimleri 1. gün ve son gün olarak paylaşıcam aralarda resim çekmedim ve sadece hafta 1 tartıya çıktım. Alt karında sarkmaların mevcut ve ağırlık çalışmadığım için vücut sönük halde ne yazıkki bulk küründe görüşmek üzere,
      İlaç markaları noxy lab
      1-8 hafta yohimbe 
      1-8 hgh fragment 
      1-4 sr9009
      4-8 gw501516
      Şeklinde planladık.
      Başlangıç formum;

Kür sonu;

• Yazan: 10urack
      Merhabalar 19.10.2022 tarihinde @Loving hocamın planlamasıyla  peptit hgh fragment - efedrin - yohimbe kürüne başlamıştım konu açmaya vaktim olmadı şimdi müsait kaldım ve konu açıyorum ileriki günlerde eklemeler yaparım.
      Beslenmeyi elimden geldiğince bu şekilde tutuyorum.
      MİN 250 PROTEİN İLK 1 AY 50 KARB SONRASI 0 CARB.  yeşillik + salatalık her öğün yanında var. yeşil çay yeşil elma 30-50 gr badem . günlük 1500 calori civarında 250 protein 30-50 karb ve max 50 yağ. ANTRENMAN VE KARDİYO
      sabah-akşam aç kardiyo minimum 50+50 dk 15 eğimde yürüyüş .
      antrenman bölgesel 4-5 hareket 45 saniye dinlenme 4-5 set düşük ağırlık 30-40 dakika da bitirip kardiyo ya geçiyorum.
      İLK HAFTA ÖLÇÜM VE KİLO:
      KİLO:94.7   BEL:102
      https://www.hizliresim.com/rhg8eme
      https://www.hizliresim.com/nctsbys
      https://www.hizliresim.com/7o5wupe
    • Yazan: F.ufacik
      Merhaba arkadaşlar Burak hocamla iyi ki tanışmışım diyeceğim adını kötü bir şekilde değil de harbi adamdır şeklinde anma sebebimi anlatacağım 😂. Küre girmeden  6 aylık bir araştırma yaptım neredeyse. Her gün en az 3 saatimi ayırıp araştırıyordum doğru ilaç orjinal ilaç aramaktan yoruldum. Çevremde bi çok örneği olduğu için  güven pek olmuyor piyasada yığılı sahte ilaç var . Bana denk gelir , ya sahteyse diye  çok kafa yordum  😂 sonunda Burak hocamla tanışma fırsatım oldu.
      Mütevazi bir şekilde davrandı telefonla görüştük onlarca soru sordum  Cidden çok yardımcı oldu benim için. En uygun kürü planladık su an kürümün 8. Haftasındayım. Tam tamına 9 kg aldım. Harika güç artışları yakaladım beslenme ve antrenmanımı olabildiğince güzel yaptım ve harbiden memnun kaldım . Benim gibi araştıran arkadaşlar var ise Burak hocaya danışmadan sormadan riske atmayın dürüstlüğünden ve samimiliğinden dolayı teşekkür ediyorum 👑  fotoğraflarda ufak çıkıyorum ne yazık ki  
      reelde görmeniz dileğiyle takipte kalın 

• Yazan: aykt34
      Burak hocamdan gönül rahatlığı ile peptid vs konularında destek alabilirsiniz kendisi sadece destek vermesinin dışında ürünler konusunda ayrıca ilgileniyor elinden geleni yapıyor teşekkür ederim yardımları için  
    • Yazan: Adm
      Buraya o kadar çok fazla şey yazabilirim ki @Loving hakkında ama biraz kısaltarak yorumumu ve düşüncelerimi paylaşmak isterim. Kendisiyle bu sene tanışma fırsatım oldu gerek bilgisi, gerek karakteri , gerek tecrübesiyle gerçekten müthiş bir adam. 24 saat bilgi paylaşımın da bulunan atılan her mesaja sanki daha önce bir dost ilişkisi varmışçasına cevaplar verip bilgi paylaşan ve kaliteli ürünler temin edebileceğiniz tek kişi diyebilirim.
      Kendisini tanıdığıma gerçekten mutluyum.
      Sadece destek aldınız diye size yazan yada destek almanız için peşinizden gelen insanlarla zerre kadar uzaktan yakından alakası yok!
      Tekrardan kendisine buradan teşekkür etmek isterim . Adamsın Burak Hoca @Loving 🙏👏🙏👏

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.