Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emrahtkty

Only testo before-after

Önerilen İletiler

Emrahtkty    1.394
painsever, Şimdi yazdı:

Bence güzel bir gelişim asıl merak ettiğim kaldırdığın ağırlıklar ne kadar arttı atıyorum naturel 30 bench yapıyorsun 13 hafta sonunda ne oldu kaç oldu 

Çok bench yapan birisi değildim kür ile birlikte yapmaya başladım Smith machinede yalan olmasın 85-90 civarıydı.Teşekkürler güzel görüşün icin..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MenPowers    51
Emrahtkty, 10 dakika önce yazdı:

Bence de çok uç örnekler verdiniz, görmek isterim natural öğrencinizi.

Dostum insanlar seni kırmadan cevap verdikçe kürdan olduğunu anlamıyorsun kusura bakma ama testosu yüksek bir kürdansın git biraz yemek ye testo dan daha fazla verim alırsın. 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
MenPowers, 5 dakika önce yazdı:

Dostum insanlar seni kırmadan cevap verdikçe kürdan olduğunu anlamıyorsun kusura bakma ama testosu yüksek bir kürdansın git biraz yemek ye testo dan daha fazla verim alırsın. 

Merak ettim ya kaç kişi böyle düşünüyor kimsenin benden çekineceğini düşünmüyorum öyle olsa herkes yazardı değil mi? Olumlu ve olumsuz yorumlar var gördüğün gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179

2. Küre girmeden önce en az 3 4 yıl beslenmene dikkat ederek devam etmelisin. kürdansın yorumuna hiç katılmamakla beraber: illede birşeyler kullanancaksan ara ara arginin protein tozu bca cretain gbi suplementlerle şuan ki formun kadar bir form ekleyebilirsin ve söylenenlerin boş olmadığını anladığında erken yaşında hormonlarının tavan yaptığı bir dönemde. hormon dengenle oynayarak elde ettim sandığın vucuda gereksiz  yük bindirdiğini anlayacaksın.söylenenlere kulak ver buradan naturel olarak devam et ve gelişimle ilgili paylaşımlarını bekliyorum motivasyonunu bozma iyi veya kötü bir yol aldın tecrübesi bile yeter ama söylenenlere kulak ver naturelde bu formu yakalaman imkansız gbi görmen zaten naturel olarak iyi bir yol almamandan kaynaklı.biri sana birşey kullanmadığın halde abi sen ne kullanıyorsun die sorular yöneltene kadar birşeylere bulaşma derim çünkü yaşın bunu başarman için çok müsait. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Semih Erarslan, Bir saat önce yazdı:

2. Küre girmeden önce en az 3 4 yıl beslenmene dikkat ederek devam etmelisin. kürdansın yorumuna hiç katılmamakla beraber: illede birşeyler kullanancaksan ara ara arginin protein tozu bca cretain gbi suplementlerle şuan ki formun kadar bir form ekleyebilirsin ve söylenenlerin boş olmadığını anladığında erken yaşında hormonlarının tavan yaptığı bir dönemde. hormon dengenle oynayarak elde ettim sandığın vucuda gereksiz  yük bindirdiğini anlayacaksın.söylenenlere kulak ver buradan naturel olarak devam et ve gelişimle ilgili paylaşımlarını bekliyorum motivasyonunu bozma iyi veya kötü bir yol aldın tecrübesi bile yeter ama söylenenlere kulak ver naturelde bu formu yakalaman imkansız gbi görmen zaten naturel olarak iyi bir yol almamandan kaynaklı.biri sana birşey kullanmadığın halde abi sen ne kullanıyorsun die sorular yöneltene kadar birşeylere bulaşma derim çünkü yaşın bunu başarman için çok müsait. 

Kürdan lafına takılmadım zaten niye takılayım fotoğraflar ortada takılmam icin kör olmam lazım o kadar gerizekalı değilim burda olumlu olumsuz her eleştiriye açığım ama Burda yazılan hiçbisey benim moralimi bozamaz zaten o yüzden sorun yok.Yazdıklarına gelirsek iyi düşüncelerin icin teşekkür ederim o kadar emek verip yazmışsın ağabey.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk kür olmasına rağmen degişim pek yeterli gözükmüyor.Bu gelişimini naturel bir şekilde de hatta 10 katını yakalayabilirdin.Ya beslenmende sorun var ya antremanda yeterince kasları hırpalamıyorsun yada başka  bi yerde 500mg az bir testo degil .... aklıma başka bir ihtimal gelmiyor.Ama moralini bozma sana küre herşeyi halletmeden girme diyenlerde böyle girdi o yüzden kafalarında o var.Her kürde neden verim alamadığını ögrendikce tecrübe kazanıyorsun bidaha aynı hatayı yapmıyorsun.

Küre gireceksen bir daha mantıklı bir kür yap bence.Only testo olayına katılmıyorum.Fabrikasyonu bozmuşken ver ilacı vücuda.

Deca testo dianabol

deca dickten korkuyorum dersen ki deca dick genelde bilgisiz pct mct den kaynaklı.ve kür bitiminde vücuda biraz süre tanıman gerekiyor.

20 hafta bolde 

24 hafta testo e  ortalarında 750 mg a cıkıp sona dogru 500 e tekrar inebilirsin

ilk 6-8 hafta dianabol

son 4 hafta winstrol

böyle birşey de yapabilirsin

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
fwfwef
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
steroidnediryahu, 7 saat önce yazdı:

İlk kür olmasına rağmen degişim pek yeterli gözükmüyor.Bu gelişimini naturel bir şekilde de hatta 10 katını yakalayabilirdin.Ya beslenmende sorun var ya antremanda yeterince kasları hırpalamıyorsun yada başka  bi yerde 500mg az bir testo degil .... aklıma başka bir ihtimal gelmiyor.Ama moralini bozma sana küre herşeyi halletmeden girme diyenlerde böyle girdi o yüzden kafalarında o var.Her kürde neden verim alamadığını ögrendikce tecrübe kazanıyorsun bidaha aynı hatayı yapmıyorsun.

Küre gireceksen bir daha mantıklı bir kür yap bence.Only testo olayına katılmıyorum.Fabrikasyonu bozmuşken ver ilacı vücuda.

Deca testo dianabol

deca dickten korkuyorum dersen ki deca dick genelde bilgisiz pct mct den kaynaklı.ve kür bitiminde vücuda biraz süre tanıman gerekiyor.

20 hafta bolde 

24 hafta testo e  ortalarında 750 mg a cıkıp sona dogru 500 e tekrar inebilirsin

ilk 6-8 hafta dianabol

son 4 hafta winstrol

böyle birşey de yapabilirsin

teşekkür ederim fakat bu gelişimi 3 ayda naturel bir şekilde bu kadar hızlı yakalayabileceğimi düşünmüyorum.Antrenöan ve beslenmemin de güzel olduğunu düşünüyorum kendime göre bu senin fikrin.Ama gelip burda sıfır gelisim diyen insanlar oluyo biraz gözle görmek lazım sanki lafım sana değil.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty, 7 saat önce yazdı:

teşekkür ederim fakat bu gelişimi 3 ayda naturel bir şekilde bu kadar hızlı yakalayabileceğimi düşünmüyorum.Antrenöan ve beslenmemin de güzel olduğunu düşünüyorum kendime göre bu senin fikrin.Ama gelip burda sıfır gelisim diyen insanlar oluyo biraz gözle görmek lazım sanki lafım sana değil.

Onların sıfır gelişim görme sebepleri alışmışlar kağıt gibi derileri görmeye sulu vücutta farkı goremiyorlar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229

tebrikler kol ve göğüsler güzel ama daha güzel olması adına çok çalışman lazım başarılar diliyorum dostum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Bay-T, 8 dakika önce yazdı:

tebrikler kol ve göğüsler güzel ama daha güzel olması adına çok çalışman lazım başarılar diliyorum dostum

Tayfun abi teşekkür ederim, senin yorumun x2 motive etti beni varol..

steroidnediryahu, 2 saat önce yazdı:

Onların sıfır gelişim görme sebepleri alışmışlar kağıt gibi derileri görmeye sulu vücutta farkı goremiyorlar

Eyvallah dostum güzel düşüncelerin icin..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
interfectum    44

sanırım gelişimi yeterli bulmayan arkadaşlarımız boyunuzun uzun olduğunu hesaba katmamış.ki bence only testo yapmanıza rağmen gayet de iyi bir verim almışsınız.daha iyisi olabilir miydi?elbette olabilirdi.fakat bu;şu anki gelişimin kötü olduğu anlamına gelmez.4.000 kaloriye kadar çıktığınızı söylemişsiniz bu yüzden beslenmenizden ziyade antrenman programınızda eksiklikler olabileceğini düşünüyorum.eğer bu eksiklikler de tamamlanmış olsaydı sonuç daha iyi olabilirdi.kimsenin azminizi ve hevesinizi kırmasına asla izin vermeyin.tebrik ediyorum iyi akşamlar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba dostum,

İnsanların yorumu genelde senin gördüğün ve hissettiğin farkı yansıtmaz bu yüzden bir noktaya kadar gelişimini yalnızca kendin takip etmeni öneririm :) 

Bir kaç cm fark etmesi veya vücudunda hiç hissetmediğin kasların görünür olması senin için başlı başına bir başarı olabilir sen 2 cm büyürken mehmed efendinin yan tarafta aynı senin kullandığın ilaçlarla birden 10 cm atması senin başarısızlığın değil, bireysel farklılıklar, buna kişinin spor geçmişi, yaşam biçimi gibi noktalar da dahil.

Ayrıca bazıları ilaç kullanımına başlanması için en az 5 sene temel oluşturma şartı koymuş , sen bu testo kullanımıyla o 5 senelik temel oluşturma sürecini hızlandırmış oldun olarak düşün :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
phDinSportSciences, 4 dakika önce yazdı:

Merhaba dostum,

İnsanların yorumu genelde senin gördüğün ve hissettiğin farkı yansıtmaz bu yüzden bir noktaya kadar gelişimini yalnızca kendin takip etmeni öneririm :) 

Bir kaç cm fark etmesi veya vücudunda hiç hissetmediğin kasların görünür olması senin için başlı başına bir başarı olabilir sen 2 cm büyürken mehmed efendinin yan tarafta aynı senin kullandığın ilaçlarla birden 10 cm atması senin başarısızlığın değil, bireysel farklılıklar, buna kişinin spor geçmişi, yaşam biçimi gibi noktalar da dahil.

Ayrıca bazıları ilaç kullanımına başlanması için en az 5 sene temel oluşturma şartı koymuş , sen bu testo kullanımıyla o 5 senelik temel oluşturma sürecini hızlandırmış oldun olarak düşün :D 

Yerinde bir yorum ve sonunda aklı basında birisi :) teşekkür ederim..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
interfectum, 59 dakika önce yazdı:

sanırım gelişimi yeterli bulmayan arkadaşlarımız boyunuzun uzun olduğunu hesaba katmamış.ki bence only testo yapmanıza rağmen gayet de iyi bir verim almışsınız.daha iyisi olabilir miydi?elbette olabilirdi.fakat bu;şu anki gelişimin kötü olduğu anlamına gelmez.4.000 kaloriye kadar çıktığınızı söylemişsiniz bu yüzden beslenmenizden ziyade antrenman programınızda eksiklikler olabileceğini düşünüyorum.eğer bu eksiklikler de tamamlanmış olsaydı sonuç daha iyi olabilirdi.kimsenin azminizi ve hevesinizi kırmasına asla izin vermeyin.tebrik ediyorum iyi akşamlar

Teşekkür ederim dostum güzel düşüncen için.Keske herkes “düşünerek” yorum yapsa ama burayı okudukça belki kafaları yerine gelir ne diyelim :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632

Eğer yağlanmadan saf bir şekilde kas kütlesi koymuş olsan burdaki çoğu yorum farklı olurdu, totalde 13 kg almışsın bunun yarısına yakını yağ desen 6-7 kg kas kazanmışsın sonraki süreçte kontrollü bir definasyon yaparsan çok güzel bir görünüme sahip olacaksın Ben de seninle aynı boydayım ama keşke senin kadar geniş bir yapım olsa :/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
hectordoyle, 12 dakika önce yazdı:

Eğer yağlanmadan saf bir şekilde kas kütlesi koymuş olsan burdaki çoğu yorum farklı olurdu, totalde 13 kg almışsın bunun yarısına yakını yağ desen 6-7 kg kas kazanmışsın sonraki süreçte kontrollü bir definasyon yaparsan çok güzel bir görünüme sahip olacaksın Ben de seninle aynı boydayım ama keşke senin kadar geniş bir yapım olsa :/

Reis yarısı yağ olduğunu sanmiyorum , bana 6 kas 1 yağ 6 su gibi geldi , çünkü vücut damarsız ama toplu sıkı duruyor sarkık değil , uzun ester testo sonuçta ben su diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
Asaletim, 31 dakika önce yazdı:

Reis yarısı yağ olduğunu sanmiyorum , bana 6 kas 1 yağ 6 su gibi geldi , çünkü vücut damarsız ama toplu sıkı duruyor sarkık değil , uzun ester testo sonuçta ben su diye düşünüyorum.

Esterle alakası yok, aynı beslenmeyi testosteron propiyonat veya fenilpropiyonat  kullanırken de yaparsan yine aynı sonuç olur. Tabi enjeksiyon sıklığı doğru yapılırsa

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ELITE    18

İlaçsız günlük 4000k kalori ile 13 haftada bu forma ulaşırdın zaten boşuna hormonlarınla oynamışsın gerek yoktu.. Pct döneminde aldığın o kiloları ( su ) verip eski haline dönceksin 1.5 ay sonra .. sen tedavini yap ve en az 3-4 yıl spor geçmişin olmadan tekrar küre girme faydadan cok zararı olacaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Benim konu hortlamış :) Pct yaptık Burak abiyle 2.5 kilo verdim sadece haberin olsun  dostum.Düzgün şiddette antrenman yapıp beslenmeyi bozmazsan minimal kayıp yaşarsın bilgin olsun..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Emrahtkty, 6 dakika önce yazdı:

Benim konu hortlamış :) Pct yaptık Burak abiyle 2.5 kilo verdim sadece haberin olsun  dostum.Düzgün şiddette antrenman yapıp beslenmeyi bozmazsan minimal kayıp yaşarsın bilgin olsun..

Güzel gelişmişsin reis , göğüs güzel dolmuş , profil fotona da baktım omuzlar da önden güzel duruyor . Natürel olarak bence 9-10 ayda yapılacak şeyi 3 ayda yapmışsın , yukarda hocamızın birisi bir noktaya kadar gelişimi kendin takip et demiş çok haklı bence de . Bunu bende farkettim , çünkü forumdakiler atıyorum testo deca dan çıkıp üstüne testo tren masteron yapmış birisinin dönüşümünü bekliyorlar gözleri çok extreme değişimler arıyor .  Bence %80 başarılı geçmiş hocam kürün , yakında sanırım yk-11 veya başka bir kür yapacaksın takipteyim :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Asaletim, 43 dakika önce yazdı:

Güzel gelişmişsin reis , göğüs güzel dolmuş , profil fotona da baktım omuzlar da önden güzel duruyor . Natürel olarak bence 9-10 ayda yapılacak şeyi 3 ayda yapmışsın , yukarda hocamızın birisi bir noktaya kadar gelişimi kendin takip et demiş çok haklı bence de . Bunu bende farkettim , çünkü forumdakiler atıyorum testo deca dan çıkıp üstüne testo tren masteron yapmış birisinin dönüşümünü bekliyorlar gözleri çok extreme değişimler arıyor .  Bence %80 başarılı geçmiş hocam kürün , yakında sanırım yk-11 veya başka bir kür yapacaksın takipteyim :)

Yk11 düşünüyorum ya bakalım biraz daha düşünücem mk677 ile arasında kaldım dostum dediklerin doğru insanlar only testodan olympia kas kütlesi bekliyor :) Danabol bile kullanmadım halbu ki 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Emrahtkty, 1 dakika önce yazdı:

Yk11 düşünüyorum ya bakalım biraz daha düşünücem mk677 ile arasında kaldım dostum dediklerin doğru insanlar only testodan olympia kas kütlesi bekliyor :) Danabol bile kullanmadım halbu ki 😂

Yani knk only testo yapmışsın anabolizan yok , normal bir insandan 10 kat daha fazla teston olmuş sadece bu da 9-10 ayda yapacağın gelişimi 3 aya indirmiş .

Mk677 uzun vade de etki ediyor diye araştırdım 4-5 ay gibi , yabancı forumlar da sene boyu hiç ara vermeden kullananlar bile okudum , fazla gh uzun vadeli çünkü .

Ama yk-11 reseptöre bağlanıyor 6-8 haftalık zaten kullanımı hemen kısa vade de etki gösteriyor . 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mrjoe    11

yorumların arasında ne kadar rahatsız edici şeyler var, adam only testo yapmış ve gelişimini göstermiş ,bir tebrik edeyim,bir mutlu edeyim yok.

Bence gayet güzel ilerleme tebrik ederim.Ben de ilk only testo ile basladım ,stabil bir şekilde disiplini korudugun sürece üstüne katarak gidersin(ben koruyamamıştım , askerlik ,söz,nişan derken hayatımız kaydı..Sen yapma ahahaha )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.