Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Üyeliği Silinen Kullanıcı

Canada peptides hakkında hgh frag 176-191

Önerilen İletiler

Wh00    149
FCetinkaya, 30 dakika önce yazdı:

Ya arkadaşlar nasıl kullanılıyor bu benim için önemliydi!! ama bunun dışında türlü türlü ideolojilerinizi inandırma peşindesiniz abi inanmıyorum zorlamı ya kendi dünyanızda bakın ya yeter!! Olanı yazıyorum bir saçmalık açıklama yapmak zorunda kalıyorum ayrı bir saçmalık gerçekten yeter!! Bir almış da sahte çıkmış da oldu her şeyin sahtesi var bu kadar mı yani bu işin olayı!! Ben sorgulayabilen kendi doğrumu bulabilen biriyim. Sürüden değilim. Biriniz mağdur diye herkes size göre mağdur. Çeviriler bile doğru değil aman neyse Bu konu ile ilgili son yorumum!! Sahtelikle ilgili teorilerinizi kendinize saklayın!!

Burda kimsede sana zorla nasıl kullanıcağını söylemek zorunda değil. Ne bu agresiflik arkadaşım, bi ürün gösterdin nasıl kullanıcam dedin herkes iyiliğin için o markanın böyle bir durumu var dedi ki doğru. Bi aldım diyorsun bi getirdim diyorsun, forma kaç saat önce üye olup direk bu markayı açıp savunmaya başlamışsın. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Semih Erarslan    1.186
FCetinkaya, 5 saat önce yazdı:

Okey mail yolladım. 
info@canadapeptide.com adresine 

How can I tell if it's original? yazdım ve bütün açılardan fotograf çekip yolladım

Öncelikle ablacım olucaktı heralde abicim die yanıt vermişsiniz. daha sonra güvenilir birinden aldığımı düşünüyorum diyip daha sonra yine ürünlerin yurt dışı olduğunu söylediniz asıl size hımm. bana birini hatırlatıyorsunuz üyeliniz canada peptid konusuna yorumunuzla başlamış belliki kuşkulanıp bilgi almak istemişsiniz sizin dediniz kadar güvediğiniz birinden temin olsa direk şuanki bu konu başlığıyla üyelinizi başlatırdınız die düşünüyorum. ama hukuk da okuyor olsa her insanda oluyor deil mi abinizin hiçbir bilgisi olmadan size peptid getirmeside kafamı karıştırdı. al bunu kullan die bi abi kız kardeşine ürün getirmiş. oda tamam. kız kardeş de frumdan kullanım bilgisi araştırıyor insanların midesini bulandırmakdan çok tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Fidan hanım ürünle ilgili tecrübelerini kullanım sonrası paylaşımlarınız bekliyorum. 

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
FCetinkaya, 4 saat önce yazdı:

Daha önce kullandın mı? En merak ettiğim şey 5mg tüpü sabah ve gece kullanıp bitirdiğimde ara verebilir miyim? yoksa ara vermeksizin kullanmak zorunda mıyım? Ve bir 5mg tüp ne kadar süre gidiyor sabah gece kullandığım takdirde? Lütfen bütün sorularıma cevap verirmisin☺️ Ve en önemlisi kan sulandırma vs herhangi bir yan etkisi var mı

Al hesap makinasini eline hesapla bunu niye soruyorsun ? Sana yolunu yordamini yazdik dahasini kullan gör.Arkadaslar patlak bos ürün diyorlar kalee almiyorsun.Daha ne yapacak insanlar ? Aspirin mi bu kan sulandirsin 🤣

Parayi bayilmadan önce iyice arastirip öyle almaliydin, bu saatten sonra ne desek bos.

Benim kullanmadigim pek fazla bir sey kalmadi.😉

Bu arkadas alenen satici rolünü bastan iyi oynarken fazla tutamayip su koyverdi 😂

Hakkinda saibe olan sahte ürünleri belki bir iki keriz bulur kaptiririm diye hevesle girmis foruma.Ama yemez buradaki insanlar bilincli davraniyorlar...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

Abi şaka gibi ya forumda aybaşı tribi yiyoruz resmen yeni üyemizden hahaha :)  :)

• ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Efeedd, 4 dakika önce yazdı:

Abi şaka gibi ya forumda aybaşı tribi yiyoruz resmen yeni üyemizden hahaha :)  :)

Aynen valla.Birde firca kayiyor millete.Yüz yüze degiliz Allahtan 😁

• Beğen 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220
FCetinkaya, Bir saat önce yazdı:

Ya gerekli bilgiler için üye oldum. Boş tezler için değil. Son kez yazıyorum. Sahtelikle ilgili altıboş tez kabul etmiyorum. Biriniz mağdur diye herşey sahte.. Böyle bir kafa bana yorum yapmasın. Bu kadar nettt! Az gurur ;))

Hanımefendi hoş geldiniz :D Fazla stressli gördüm sizi çağlayan adliye koridorları bu aralar can sıkıcı geçiyor herhalde? :D  Sizden mümkünatı varsa canada peptide attığınız mailin dönüşünü görsel olarak ivedilikle bekliyorum herkesi ancak bu şekilde susturabilirsiniz ama gelen mail sizi %90 tatmin etmeyecekl ve arkadaşlar haklıymışsınız diyeceksiniz ama deyin sakın ego yapmayın çekinmeyin dönüş beklediğinizin üzerine negatif gelirse sizin gibi başkaları üzülmesin kafasında gelen maili paylaşın bizimlede lütfen ;) forumda ağzı laf yapan hukukçu bir kadın üyeye ihtiyaç vardı bence konulardan tatmin olsanız da olmasanız da bizi bırakmayın burada sizin gibi laftan anlamayan hep ben bilirimci arkadaşlara hitiyacımız var foruma hoş geldiniz. 9_9

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
FCetinkaya, 3 dakika önce yazdı:

Bende cevabı bekliyorum. Engellemekten yoruldumm çünkü. Boş muhabbetlere ayıracak vaktim yok. Karşımdakinin bir ünvanı bir çapı olması gerekiyor ciddiye almam için. Diğer türlü engelle butonu çok iş görüyor. 😉

Yürü bee ense trasini görsün millet 🤣🤣

• Beğen 1
  • ahahaha 2
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

Eğer sen avukat olabildiysen bu ülkede (ki yalan olduğuna ve o an kendini savunmak için uydurduğuna %99 eminim) tüm memleketten umudu keser gider avrupaya göçerim o kadar söyleyeyim. Triplere bak ya monaco prensesi sanki çapsız buldu milleti :) Eminim  bu gece gerçeklerinle başbaşa kalınca sinirinden gidip yastığa ağlarsın

edit: Hadi iyisin topladın bütün ilgiyi :D:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Efeedd, 13 dakika önce yazdı:

Eğer sen avukat olabildiysen bu ülkede (ki yalan olduğuna ve o an kendini savunmak için uydurduğuna %99 eminim) tüm memleketten umudu keser gider avrupaya göçerim o kadar söyleyeyim. Triplere bak ya monaco prensesi sanki çapsız buldu milleti :) Eminim  bu gece gerçeklerinle başbaşa kalınca sinirinden gidip yastığa ağlayarsın

Hocam hukuk kazanmak çok kolaylaştı , artık bir esprisi kalmadı hukukun . Kuzenim Marmara hukuk fakültesini bitirdi , 3 yıldır avukat , şuanda ayda 2-3k anca kazanıyor . Eskiden sadece belli yerlerde hukuk fakültesi vardı şimdi nerdeyse 81 ilde hukuk fakültesi olacak . Ben bu sene üniversite sınavına girdim eşit ağırlık puanıma Selçuk hukuk falan geliyordu , gittim sayisaldan tercih yapıp bilgisayarı mühendisliği yazdım . Normal zekanın altında birisi 10 ay matematik-edebiyat çalışsın Diyarbakır hukuğa falan gider artık , o kadar kolay oldu hukuk kazanmak . Zaten adım başı avukat doldu .  

Olaya gelecek olursam valla bu işe yıllarını vermiş @metinav ile @Bay-T hocama ilk defa karşı çıkan birisini gördüm , biz bu hocalardan aldığımız bilgiyi evin duvarına yazıyoruz , adam trip atıyor . 

Ablamız bence halk tabiri ile poğaça birisi , eminim birisi kilo verdirir bu diye kandırmış .

Eminim Burak hocam da yorum atsa ona da trip atardı :D

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

FCetinkaya, 10 dakika önce yazdı:

Aynen öyle beyin gelişimi olan bireyler Avukat olabilir. Bilim insanı gibi gözünde büyütenlere Acıdım açıkçası.. Bu kadar vasat insanlarla hayatım boyunca muhattap olmak zorunda kalmamıştım. Güzel bir tecrübe oldu..

Barajı geçebilecek kadar bile ışık yaymıyosunda ondan yoksa beyni olanlar tabiki olur :D :D Lütfen trollsen söyle gülelim, sen gerçek olamazsın :D İnanmak istemiyorum :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
FCetinkaya, 4 dakika önce yazdı:

Aynen öyle beyin gelişimi olan bireyler Avukat olabilir. Bilim insanı gibi gözünde büyütenlere Acıdım açıkçası.. Bu kadar vasat insanlarla hayatım boyunca muhattap olmak zorunda kalmamıştım. Güzel bir tecrübe oldu..

Beyin gelisimi olanlar bilim adami olur.Ezberci geveze ve yüzeysel zekaya sahipler ya avukat olur yada gazeteci.

Senin bu vasat insanlarin arasinda yerin yok, hadi kendi çöplüğüne. Buradan sana ekmek cikmaz.

• Vayyyy!! 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.186

Abilerinin sana hitap ettiği gbi konuşayım sana bak bromm zekası geri insanlar karşısındaki insanların hep zekası geri olduğunu kabul edip zekası geri  haraket ederler. insanları sınıflarına göre zekasını biryerlere koyarsan böle şeyler başına gelir. mesela sana göre intagramda sahte takipcileriyle yurt dışı değişim fotoraflarını paylaşan insanların üzerine fotoşopla isim yazan merdiven altı ürün üreten bunları yut dışı ürün die pazarlayan broların buralarda böle kalır. çünkü aynı şeyi yaparlar herkesi zekası geri sanıp bişileri düzeltebileceğine inanırlar. size inanan insanlar ise herkes tarafından güvenilen herkesi kendi gbi gören insanlardırki. bu konuya siz eneyilik olarak sınıflandırırsınız. neyse bu ayrı mevzu anlıyabileceğiniz bir sınıf deil sana tavsiyem sen şimdi buradaki değerli ve tecrübeli hocaları bırak bu ürünleri tarif ettiğim şekilde satan biryerlere gelmiş brolarına akıl danış onlar bu tarz ürünlerden iyi anlar. 

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet arkadaslar sabahtan beri kör cahil insanların aptalca yorumlarına maruz kaldım. Birşey bilirmişsiniz gibi bide soru sordum cidden boş kas yığını dışında bir hiçsiniz. Neyse Gerek mesleğim hakkında eleştiri aldım gerekse savunduğum doğrunun yanlışlığı ile ilgili!! Ama en başından beri dediğim gibi sizin gibi sürüden değilim. Aklım var ve en önemlisi yabancı dilim var. Utanırsınız belki diye ve yargısız infaz yapma hadsizliğini bırakırsınız diye size sonucu yazacağım. Sonrasında ise site yönetimine mesaj attım zaten üyeliğim silinsin istiyorum. Sizin gibi boş insanlarla adliye koridorları dışında karşılaşmak bana yakışmaz!! Şimdi gelelim sonuca!!

https://www.canadapeptides.net/check/ sitesine ürün üstündeki hologramı yazınca size sahte olup olmadığını söylüyor. Bende kodu yazdım ve çıkan sonucu sizinle paylaşıyorum.

5F91461F-986C-4712-BBFF-E577B0E08A23.jpeg

7708715B-E952-4555-9E95-745CC3F252B3.png

F87FB112-526B-4DE6-9E45-69F369096477.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FCetinkaya, Şimdi yazdı:

Evet arkadaslar sabahtan beri kör cahil insanların aptalca yorumlarına maruz kaldım. Birşey bilirmişsiniz gibi bide soru sordum cidden boş kas yığını dışında bir hiçsiniz. Neyse Gerek mesleğim hakkında eleştiri aldım gerekse savunduğum doğrunun yanlışlığı ile ilgili!! Ama en başından beri dediğim gibi sizin gibi sürüden değilim. Aklım var ve en önemlisi yabancı dilim var. Utanırsınız belki diye ve yargısız infaz yapma hadsizliğini bırakırsınız diye size sonucu yazacağım. Sonrasında ise site yönetimine mesaj attım zaten üyeliğim silinsin istiyorum. Sizin gibi boş insanlarla adliye koridorları dışında karşılaşmak bana yakışmaz!! Şimdi gelelim sonuca!!

https://www.canadapeptides.net/check/ sitesine ürün üstündeki hologramı yazınca size sahte olup olmadığını söylüyor. Bende kodu yazdım ve çıkan sonucu sizinle paylaşıyorum.

5F91461F-986C-4712-BBFF-E577B0E08A23.jpeg

7708715B-E952-4555-9E95-745CC3F252B3.png

F87FB112-526B-4DE6-9E45-69F369096477.jpeg

Yukarıda yazdıklarım sadece kendini bilmez neyi savunduğunu bilmeyen benimle tartışmaya giren cahiller içindi. Ben ürün nasıl kullanılıyor dedikçe sahte diye zırvalayıp durdular!! Sözlerim sitenin diğer kullanıcılarını ve yönetimini asla kapsamıyor. Mesleğimdede başarılı olmamın sırrı hırsım ve olayların üzerini kapamamamdır. Sonuna kadar giderim yanlışımıda doğrumuda paylaşırım. Herkesede tavsiye ederim sevgiler iyi aksamlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.186

Ulan yeter azımı bozucam hala insanları geri zekalı yerine koymana ne dieyim senin ben bu sizlerin kurduğu chek kodu sitesi yani benim zamanında aldığım ürünlere orjinal diyor ürünlerin yurt dışıı orjinal sitesi deil da hala cevap vereceksen sen hakketen değişiksin. Kanmamyın arkadaşlar bunlar yılmaz bıkmaz utanmaz bunların hakkı adam gbi kötek

Screenshot_20201021-232320.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220

das.thumb.jpg.628634d6e8934245f5d7aacbfaa69837.jpg

Onursnmz, 9 dakika önce yazdı:

https://check-canadapeptides.org 

Birde bu adresden kontrol edin. Kullandiginiz canadapeptides.net adresini satıcı mi söyledi ?😁 

Tebrikler tam ben ytazacaktım zaten adamların kurduğu database burada herkese laf sokmuşsunuz akıldan yoksunsunuz kıvamında ama siz eq kısmına müdahil olamam ama iq kısmını boşa yormayın Kanada Peptidin lisanslı resmi sitesi https://check-canadapeptides.org adresidir hepsini geçtim iddiaaa ediyorum gelen mail negatif çıktı ve paylaşamıyorsunuz ;) Aksaini kanıtlarsanız ben sizden herkes önünde özür dileyeceğim elinizdeki ürünler FAKE ! hatta şunu yaptım paylaştığınız fotolar ile mail attım Canada Peptide bakalım siz paylaşmazsanız ben gelecek maili paylaşacağım :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.186
Bay-T, 1 dakika önce yazdı:

Tebrikler tam ben ytazacaktım zaten adamların kurduğu database burada herkese laf sokmuşsunuz akıldan yoksunsunuz kıvamında ama siz eq kısmına müdahil olamam ama iq kısmını boşa yormayın Kanada Peptidin lisanslı resmi sitesi https://check-canadapeptides.org adresidir hepsini geçtim iddiaaa ediyorum gelen mail negatif çıktı ve paylaşamıyorsunuz ;) Aksaini kanıtlarsanız ben sizden herkes önünde özür dileyeceğim elinizdeki ürünler FAKE ! hatta şunu yaptım paylaştığınız fotolar ile mail attım Canada Peptide bakalım siz paylaşmazsanız ben gelecek maili paylaşacağım :)

Hıcam attıpınız adrese yazdığım mailde oradan dı zaten güzel oldu iyice boka battı. Artık kutu değişimide gderler kim bilir ne labs 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
FCetinkaya, 12 dakika önce yazdı:

Yukarıda yazdıklarım sadece kendini bilmez neyi savunduğunu bilmeyen benimle tartışmaya giren cahiller içindi. Ben ürün nasıl kullanılıyor dedikçe sahte diye zırvalayıp durdular!! Sözlerim sitenin diğer kullanıcılarını ve yönetimini asla kapsamıyor. Mesleğimdede başarılı olmamın sırrı hırsım ve olayların üzerini kapamamamdır. Sonuna kadar giderim yanlışımıda doğrumuda paylaşırım. Herkesede tavsiye ederim sevgiler iyi aksamlar

Arkadaşlar bu arkadaş kullanıcı filan değil, bildiğiniz satıcı😂 işleri açılsın diye .net uzantılı site adresi alıp iki check yazılımı atmışlar satarkende bu siteden kontrol ettirecekler🤦‍♂️ 
ben bugune kadar bi kullanıcının diğer kullanıcılara bir ürünü bu kadar savunup agresiflik yaptığını görmedim...  

Site bile kurdunuz ama yemedi kimse maalesef, asıl adres .org

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220
Semih Erarslan, 14 dakika önce yazdı:

Hıcam attıpınız adrese yazdığım mailde oradan dı zaten güzel oldu iyice boka battı. Artık kutu değişimide gderler kim bilir ne labs 

bt.png.7a9f9ab425c6d6061ba92e5a2897155d.png

FCetinkaya, 30 dakika önce yazdı:

https://check-canadapeptides.org 

haha.png.79379b15500daf8dd6aea1590958d845.png

Yaniii diyorkiiiiiii paranı çatır çatır yiyorlar sende vücuduna bebe aspirini al hgh frag diye :D@FCetinkaya Öptüm cınımmmm adalet terazinin sol kefesinden. :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105
FCetinkaya, 1 saat önce yazdı:

Bak açık açık konuşucam hakettin :D  Herkesi aşşağılamaya çalışman, yok ben sürüden değilim gibi kendini ayrı tutma çabaları, hukuk okudum, dil biliyorum vs vs kendini övmelerin olsun her mesajında ne kadar ezik bir insan olduğunu belli ediyorsun. Komplekslisin ve kendini ispatlamaya çalışıyorsun :D

Burda yazdığın mesajlar direk kendi sorunundan kaynaklanıyor belli hiç millete kulp takmaya uğraşma. Sen ya tipinden vücudundan memnun değilsin, ya ailenle aran kötü, ya erkeklerden istediğin beğeniyi alamıyorsun, ya da sosyal olarak kabul görmüyorsun vs vs. ama belli var bi sıkıntın... Millet üzerinden ego tatmini yapmaya ne yetecek beynin var ne de seni uzun vadede rahatlatır :D Hadi iyi geceler daha bişey yazmayacağım ama bilki gülerek okuyorum mesajlarını :D:D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.