Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Üyeliği Silinen Kullanıcı

Canada peptides hakkında hgh frag 176-191

Önerilen İletiler

Arkadaslar merhaba Hgh Frag 176-191 Fragment satın aldım. Güvenilir biryerden aldığımı düşünüyorum ama orjinal olup olmadığını sorgulayabileceğim bir adres varsa ve benimle paylaşırsanız sevinirim. Link vs..

ikinci önemli sorum ise nasıl kullanacağım? BD Micro fine iğne aldım birde. Karışımı nasıl yapacacağım bilmiyorum. Karışım için baska bir şırınga almak onunlamı yapmam lazım bilmiyorum. Kardiyo öncesi ve gece kullanıcam. Kaç ml kullanmalıyım ve karışımı kaç ml hazırlamalıyım? Bu konuda tavsiyelerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.

NOT: Çok bilmişler ve ukalalar yazmasın. Amacı yardım etmek, yol göstermek olanlar yazarsa çok sevinirim.

image.jpg

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.561

Normal bir şırınga alıp o büyük flakondaki suyu eşit şekilde (1 ml veya 2 ml) , kullanacağın diğer içinde toz olan (peptid) şişelerinin içine dolduracaksın.Sonra bu karışımı hafif aşağı yukarı döndürerek içindeki tozun partikülsüz tamamen karışmasını sağlamalısın.Ardından insülin enjektörleriyle ne kadar ölçüde gerekiyorsa o kadar çekip vurabilirsin.

Dikkat : Sadece kullanacağın kadar şişeyi suyla karıştır.Bittikçe yeni flakonları hazırla...Ve buzdolabında muhafaza et !

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
FCetinkaya, 5 dakika önce yazdı:

10ml vurmak istiyorsam bir şişeye ne kadar sıvıdan koymalıyım?

Burada bütün sorularına cevap bulabilirsin

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gordo    67

Türkiyedeki tüm Canada Peptidlerin sahte olduğu söyleniyor, umarım durum böyle değildir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
FCetinkaya, 23 dakika önce yazdı:

10ml vurmak istiyorsam bir şişeye ne kadar sıvıdan koymalıyım?

Peptidlerin konu başlığını okumanı ve bilgilenmeni tavsiye ederim.10 ml vurursan ölürsün :) 

Su şişesi kaç ml ? 10 ml ise 5 ayrı şişeye 2 ml şeklinde bölmelisin.Yok 5 ml ise her şişeye 1 ml su koymalısın.Toz şişelerinde ne kadar peptid dozu var ? Bunları bilmeden ne söylesek boş...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında fotograf paylaştım yukarıda. Yinede yazmam gerekirse 10 ml büyük şişede su var. 5 tanede 5mg’lik minik şişe var. Bir şişeye 2 ml koycam. Bitince diğer şişeye geçicem. 10 ünite vurcam sabah gece. Anladım bence :)) çok teşekkür ederimm. Birkaçgüne Kullanmaya başlıycam. Sonuçlarıda uzun vadede yazıcam. Umarım benimde kullamak isteyenlere tereddüt edenlere faydam olur 

tarihinde FCetinkaya tarafından düzenlendi
Eksik yazdımm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gordo    67
FCetinkaya, 7 dakika önce yazdı:

Söylentiyle olcak şeyler değil bunlar. Tezlerinin ispatı olması gerekiyor. Ona bakarsan dünya düz diyende var. Altı boş konuşanları çok kaile almamak lazım. Varsa bir site birşey yazalım bakalım diğer türlü sarı çizmeli mehmet ağa :))

Konuyu bu ilaç orjinal mi değil mi diye sorgulamak için açmışsınız, forumda Canada Peptid hakkında böyle şeyler söyleniyor ve ekran görüntüleri de mevcut, yani bir kanıt istiyorsan Canada Peptides HK konusunu incele ve ilacı mail yoluyla şirkete ulaştır. Bu ilacı satanların çoğu dolandırıcı(E.Tatar ve niceleri gibi, forumda da bilindik bir hocadan alıp mağdur olan bir abimiz var). Siteden check etmenin hiç bir anlamı yok, check sistemini lise öğrencisi bir çocuk dahi yapar, orjinal olup olmadığını bu şekilde anlamak imkansız.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
FCetinkaya, Bir saat önce yazdı:

Aslında fotograf paylaştım yukarıda. Yinede yazmam gerekirse 10 ml büyük şişede su var. 5 tanede 5mg’lik minik şişe var. Bir şişeye 2 ml koycam. Bitince diğer şişeye geçicem. 10 ünite vurcam sabah gece. Anladım bence :)) çok teşekkür ederimm. Birkaçgüne Kullanmaya başlıycam. Sonuçlarıda uzun vadede yazıcam. Umarım benimde kullamak isteyenlere tereddüt edenlere faydam olur 

Aynen anlamışsın :) 

Yemeklere denk getirme, uzun açlık sürelerinde daha etkili olacaktır.İnsülin düşük olmalı...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha önce kullandın mı? En merak ettiğim şey 5mg tüpü sabah ve gece kullanıp bitirdiğimde ara verebilir miyim? yoksa ara vermeksizin kullanmak zorunda mıyım? Ve bir 5mg tüp ne kadar süre gidiyor sabah gece kullandığım takdirde? Lütfen bütün sorularıma cevap verirmisin☺️ Ve en önemlisi kan sulandırma vs herhangi bir yan etkisi var mı

tarihinde FCetinkaya tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149

Orjinal olma ihtimali yok diyebilirim, o marka 1 senedir türkiyede yapılıyor içi boş olarak ve marka ismi yerlerde. Demem o ki yurt dışından peptid getiricek biri canada getirmez zaten şu şartlarda da yurtdışından ürün gelmez. 
Merdiven altı ürün ama içi doluda olabilir boşta, tamamen şansına kalmış. Formda marka ile alakalı çok yorum var ve geçen sene çalışıyordu bu sene çalışmıyor diyenlerde var. Umarım çalısanı denk gelmiştir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
FCetinkaya, 2 saat önce yazdı:

Okey mail yolladım. 
info@canadapeptide.com adresine 

How can I tell if it's original? yazdım ve bütün açılardan fotograf çekip yolladım

_20201021_184658.JPG

_20201021_184727.JPG

_20201021_184806.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

İlaçları kullanmadan çöpe attım yurt dışı orjinal olduğu söylenerek satıldı daha sonra merdiven altı olduğunu kabul etti. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sizinle aynı yerden almadım. Bambaska yerlerden temin eden İnsanların boşyere midesini bulandırmayın. Abim Avusturya’da yaşıyor ve kendisi getirdi. Ayrıyeten Hukukçuyum. Hakkımı ararım. Yine de Gerekli yerlere mail attım. Sahtemi değilmi orasının takibi bende. Teşekkür ederim. Orjinalini kullananlar vs yazarsa daha verimli olur ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
FCetinkaya, 3 saat önce yazdı:

Söylentiyle olcak şeyler değil bunlar. Tezlerinin ispatı olması gerekiyor. Ona bakarsan dünya düz diyende var. Altı boş konuşanları çok kaile almamak lazım. Varsa bir site birşey yazalım bakalım diğer türlü sarı çizmeli mehmet ağa :))

Daha nasıl ispatlanacak sen ispatlada göreyim zaten böyle bir havan var bilgiye deil ürünlerin çalıştığını iapatlamaya çabalar gbisin adam yurt dışı dedim ama olsun kızma öyle deil ürün çalışıyor diyor. elime geçtikden sonra resmi sitesi fake orjinal deil diyor chek kod böyle bir ürün yok dior tr üretildi olsun ama çalışıyor diyor bunu veren adam ağzıyla söyledi ürün orjinal olsa ben verdim paranın karşılığını alsam ruh hastasımıyım burdan bunları söyliyeyim ne derdim olabilir bu konuda nasıl bir çıkar güdebilirim başka işim gücüm yok mu sen hala siz öle boş konuşanlara bakmayın diyosun kendini kobay seçmişsin arkadan milleti galyana getirme çöp onlar çöp

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan, 2 dakika önce yazdı:

Daha nasıl ispatlanacak sen ispatlada göreyim zaten böyle bir havan var bilgiye deil ürünlerin çalıştığını iapatlamaya çabalar gbisin adam yurt dışı dedim ama olsun kızma öyle deil ürün çalışıyor diyor. elime geçtikden sonra resmi sitesi fake orjinal deil diyor chek kod böyle bir ürün yok dior tr üretildi olsun ama çalışıyor diyor bunu veren adam ağzıyla söyledi ürün orjinal olsa ben verdim paranın karşılığını alsam ruh hastasımıyım burdan bunları söyliyeyim ne derdim olabilir bu konuda nasıl bir çıkar güdebilirim başka işim gücüm yok mu sen hala siz öle boş konuşanlara bakmayın diyosun kendini kobay seçmişsin arkadan milleti galyana getirme çöp onlar çöp

Tamam abicim hadi işine git. Sen alma, kullanma, hatta yorum bile yapma. By

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
FCetinkaya, 3 dakika önce yazdı:

Tamam abicim hadi işine git. Sen alma, kullanma, hatta yorum bile yapma. By

Şimdi sen konuyu açarken ukalalikla çok bilmislikle ilgili bir şeyler yazmışsın filan ama önce bir kendine bak istersen adam sana burda yardımcı olmaya çalışmış zaten bir şeye kendini inandırmak istersen öyle inanırsın.He abinde pilot veya diplomat heralde milli sporcu arkadaşım kendine supplement getirirken bile sıkıntı yaşadı kolay gelsin ;)))

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya arkadaşlar nasıl kullanılıyor bu benim için önemliydi!! ama bunun dışında türlü türlü ideolojilerinizi inandırma peşindesiniz abi inanmıyorum zorlamı ya kendi dünyanızda bakın ya yeter!! Olanı yazıyorum bir saçmalık açıklama yapmak zorunda kalıyorum ayrı bir saçmalık gerçekten yeter!! Bir almış da sahte çıkmış da oldu her şeyin sahtesi var bu kadar mı yani bu işin olayı!! Ben sorgulayabilen kendi doğrumu bulabilen biriyim. Sürüden değilim. Biriniz mağdur diye herkes size göre mağdur. Çeviriler bile doğru değil aman neyse Bu konu ile ilgili son yorumum!! Sahtelikle ilgili teorilerinizi kendinize saklayın!!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
FCetinkaya, 8 dakika önce yazdı:

Ya arkadaşlar nasıl kullanılıyor bu benim için önemliydi!! ama bunun dışında türlü türlü ideolojilerinizi inandırma peşindesiniz abi inanmıyorum zorlamı ya kendi dünyanızda bakın ya yeter!! Olanı yazıyorum bir saçmalık açıklama yapmak zorunda kalıyorum ayrı bir saçmalık gerçekten yeter!! Bir almış da sahte çıkmış da oldu her şeyin sahtesi var bu kadar mı yani bu işin olayı!! Ben sorgulayabilen kendi doğrumu bulabilen biriyim. Sürüden değilim. Biriniz mağdur diye herkes size göre mağdur. Çeviriler bile doğru değil aman neyse Bu konu ile ilgili son yorumum!! Sahtelikle ilgili teorilerinizi kendinize saklayın!!

Bende konuyla ilgili son yorumumu yapayım  inşallah sağlığından olmadan durumu atlatırsın kusıruma bakma amacım başıma gelen kötü şeylerin başkalrının başına gelmemesi için erkenden de seni uyarıp uyandırmak için yetişmek istedim daldım konuya söylediğin gbi kim ne istiyorsa onu yapar haddime deil tekrar özür dilerim. Hoşkalak başarılar. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105
FCetinkaya, 56 dakika önce yazdı:

Tüm mesajlarını okudum baya güldürdün. İnsanlar sana ürünle ilgili alıp şirketle yaptığı ve satıcıyla yaptığı yazışmaları yazmış senin tepkiler; 

Hmm ok..

Midemi bulandrmayın

Tamam abicim hadi işine git

Ben kendi doğrularımı bulabilen biriyim . Sürüden değilim.

Git bir estrojenine baktır en temizi sen önce :)

Burası incisözlük değil bi tavrını düzeltmen lazım, bu şekilde zaten hayattada bişey elde edemezsin. :)

tarihinde Efeedd tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.