Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Dokies    0

Merhaba Arkadaşlar Bunda 3 gun once hastanye gittim hormon testi istedim jinekomasti için butun hormon seviyesi normal cıktı sadece vücudda östrojen seviyesi biraz yuksekimiş bundan dolayı hocadan novaldex istedim 20 mg 1 kutu yazdı 1. evrede jinekomastim bazı yabancı formlarda gordugum kadarı ile letrozol ile baya geciren olmus bunun hakkında bi fikri olan biri varmı doktor ameliyat ile tedavisi mumkun diyor bende oyle biliyorum, boşa paramı sizce alıp denemeye değermi yasım 18 150 tl civarı bi kutusu param kıstılı bilen kullan duyan hocarım yardım edebilirmi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.243
Dokies, 9 saat önce yazdı:

Merhaba Arkadaşlar Bunda 3 gun once hastanye gittim hormon testi istedim jinekomasti için butun hormon seviyesi normal cıktı sadece vücudda östrojen seviyesi biraz yuksekimiş bundan dolayı hocadan novaldex istedim 20 mg 1 kutu yazdı 1. evrede jinekomastim bazı yabancı formlarda gordugum kadarı ile letrozol ile baya geciren olmus bunun hakkında bi fikri olan biri varmı doktor ameliyat ile tedavisi mumkun diyor bende oyle biliyorum, boşa paramı sizce alıp denemeye değermi yasım 18 150 tl civarı bi kutusu param kıstılı bilen kullan duyan hocarım yardım edebilirmi.

Doktorun ameliyat dediğini 20 tl ilaç çözseydi keşke. fotoğraflar var mı göğüs bölgesinin? yolun başındaysan tavsiyelerde bulunur herkes ben dahil ama kitle uzun süredir seninleyse biraz zor işler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dokies    0

IMG_20200516_143209.jpg

IMG_20200516_143154.jpg

tarihinde Dokies tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dokies    0
Bay-T, 55 dakika önce yazdı:

Doktorun ameliyat dediğini 20 tl ilaç çözseydi keşke. fotoğraflar var mı göğüs bölgesinin? yolun başındaysan tavsiyelerde bulunur herkes ben dahil ama kitle uzun süredir seninleyse biraz zor işler

Fotoğraflar Bu hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592
Dokies, 10 saat önce yazdı:

Kesin jinekomasti olduğundan eminmisin ? Test sonuçlarında östrojen ve prolaktin ne çıktı ? Jinekoya daha çok bunlar neden oluyor.Meme dokusunun altında veya yanında sert beze veya nodül gibi bir şeyler varsa jinekodur.Diğer türlü yağ artışıdır sporla gider.

Jinekomasti bir kaç günde geçmez, düzenli östrojeni kontrol altında tutman lazım.Letrozol çok agır ve baskılayıcı bir ilaç.Kür yapanlar dışında kullanılması gereksiz.

Arimidex düşük dozlarda belki kullanılabilir.Onun dışında nolvadex meme dokusu için, östrojeni baskılayıcı bu yönden iyi, fakat onun dışında östrojene duyarlı bölgelerde agonist etkide.Yani östrojeni arttırıyor.Libido sorunları ve bir miktar yağlanma su tutmaya razıysan bir ay kadar nolvadex kullanabilirsin etkisi kesinlikle olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dokies    0
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Kesin jinekomasti olduğundan eminmisin ? Test sonuçlarında östrojen ve prolaktin ne çıktı ? Jinekoya daha çok bunlar neden oluyor.Meme dokusunun altında veya yanında sert beze veya nodül gibi bir şeyler varsa jinekodur.Diğer türlü yağ artışıdır sporla gider.

Jinekomasti bir kaç günde geçmez, düzenli östrojeni kontrol altında tutman lazım.Letrozol çok agır ve baskılayıcı bir ilaç.Kür yapanlar dışında kullanılması gereksiz.

Arimidex düşük dozlarda belki kullanılabilir.Onun dışında nolvadex meme dokusu için, östrojeni baskılayıcı bu yönden iyi, fakat onun dışında östrojene duyarlı bölgelerde agonist etkide.Yani östrojeni arttırıyor.Libido sorunları ve bir miktar yağlanma su tutmaya razıysan bir ay kadar nolvadex kullanabilirsin etkisi kesinlikle olur.

Jinokomasti olduguma nerdeyse emindim doktora bu yuzden gittim memenin altına çakıl taşı gibi ser bir şey var sıkınca acıyor test sonuçalarını daha göremedim e nabıza dusmemiş gor paylaşıcaktım yoksa, bana hocanın dediği ostrojen seviyen biraz yuksek dedi bene novaldex istedim, yabancı formlarda araştırrken danazol ve letrozol ilaçlarına denk geldim  makaleyi paylaşabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
metinav, Bir saat önce yazdı:

Metin hocam benimde sol memede küçük bi bişey elime gelmeye basladı 2-3 gündür. bastırınca acıyor Tamoksifenle mi müdahale etsem kararsız kaldım

testo tren e küründeyim 

arimidex ve cabaser kullanıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27

Arkadaşlar bir de çok fazla elleyip yoklamayın, dokuyu uyarmanız dokunun büyüme hızını arttırabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592
Dokies, 3 saat önce yazdı:

Jinokomasti olduguma nerdeyse emindim doktora bu yuzden gittim memenin altına çakıl taşı gibi ser bir şey var sıkınca acıyor test sonuçalarını daha göremedim e nabıza dusmemiş gor paylaşıcaktım yoksa, bana hocanın dediği ostrojen seviyen biraz yuksek dedi bene novaldex istedim, yabancı formlarda araştırrken danazol ve letrozol ilaçlarına denk geldim  makaleyi paylaşabilirim

Paylaşmana gerek yok biliyorum o yazıları.Fakat sana çözüm olmaz, ben de kürlerden dolayı aynı durumu yaşamış biri olarak letrozol gereksiz diyorum.Paraya bayılıp, letrozol alıp kullandım kutunun yarısı bitti hergün içtim ama şişlik duruyordu.Kür bitti pct ye başladım daha ilk haftasına kayboldu gitti :) Danazol çok daha ağır ve kapsamlı bir anti aromataz.Doktora gittim alırız sorun değil dedi :) Adamlar kısayol ve kolay olanı ameliyat olarak görüyorlar.Devlete millete zarar masraf başka bir şey değil.

Wh00, 2 saat önce yazdı:

Metin hocam benimde sol memede küçük bi bişey elime gelmeye basladı 2-3 gündür. bastırınca acıyor Tamoksifenle mi müdahale etsem kararsız kaldım

testo tren e küründeyim 

arimidex ve cabaser kullanıyorum 

Test yaptırsan daha kesin konuşulabilir, libido nasıl ? Dozları arttır olmadı.Tamoksifen meme konusunda bana yardımcı oldu, ama kür sonu pct ye denk geldi kist olayı.Kür içinde de kullanabilirsin ama sulandırabilir ve libido düşebilir.

d3lici, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar bir de çok fazla elleyip yoklamayın, dokuyu uyarmanız dokunun büyüme hızını arttırabilir.

Meme dokusuyla çok fazla oynamak oğuşturmak prolaktini arttırabiliyor diye bir bilgi var aklımda.Kaynağını hatırlamıyorum, baya eski bir detay.

Vakti olan araştırsın bilgilenmiş oluruz...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dokies    0
metinav, 29 dakika önce yazdı:

Paylaşmana gerek yok biliyorum o yazıları.Fakat sana çözüm olmaz, ben de kürlerden dolayı aynı durumu yaşamış biri olarak letrozol gereksiz diyorum.Paraya bayılıp, letrozol alıp kullandım kutunun yarısı bitti hergün içtim ama şişlik duruyordu.Kür bitti pct ye başladım daha ilk haftasına kayboldu gitti :) Danazol çok daha ağır ve kapsamlı bir anti aromataz.Doktora gittim alırız sorun değil dedi :) Adamlar kısayol ve kolay olanı ameliyat olarak görüyorlar.Devlete millete zarar masraf başka bir şey değil.

Test yaptırsan daha kesin konuşulabilir, libido nasıl ? Dozları arttır olmadı.Tamoksifen meme konusunda bana yardımcı oldu, ama kür sonu pct ye denk geldi kist olayı.Kür içinde de kullanabilirsin ama sulandırabilir ve libido düşebilir.

Meme dokusuyla çok fazla oynamak oğuşturmak prolaktini arttırabiliyor diye bir bilgi var aklımda.Kaynağını hatırlamıyorum, baya eski bir detay.

Peki hocam ameliyat fiyatları hakkında bi bilginiz varmı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592
Dokies, 2 saat önce yazdı:

Maalesef yok, devlete daha uygun olabilir ama sıra falan yoksa tabi...İlaçtan fayda görmezsen öyle ameliyat olayını düşün bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dokies    0
metinav, 58 dakika önce yazdı:

Maalesef yok, devlete daha uygun olabilir ama sıra falan yoksa tabi...İlaçtan fayda görmezsen öyle ameliyat olayını düşün bence.

Teşekkür ederim verdiginiz bilgilerden dolayı hocam bende istiyorum ameliyat olmak ama babam bekle gecer diyor agstosta 19 olacagım gecese sımdıye gecerdi diyorumda dinlyeen kim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers    51
Dokies, 4 saat önce yazdı:

özel de 4bin 6 bin civarlarındaydı 6 7 ay öncesinde devlet de ise 1.500 tl idi 6 7 ay önce yine ücretsiz yaptırdığını iddia edenleri okudum fakat oldukca düşük bir ihtimal doktorun inisiyatifine kalmış bir durum ve hemen hemen hepsi hastahaneyi zarara uğratmamak için ücret talep ediyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
metinav, 5 saat önce yazdı:

Hocam dün arimidex tamoksifen aldım bugünde cabaser aldım 

İstek var sertleşmede var ama his dipte sürekli tuvaletim varmış yapamıyormuscasınada bir durum yasadım  bugün

haftaya bi teste girsem iyi olucak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592
HOPBA01, 8 saat önce yazdı:

Metin abi daha iyi bilir fakat benim bildiğim kadarıyla kür içindeysen jinokomasti ile ugrasamazsin kür boşa gider diye biliyorum kesin olmamakla birlikte 

Arkadaşlar kürün bosa gitmesi diye bir sey sözkonusu degil.Çünkü ister  östrojen olsun ister dht veya baska bir sey, kendi dogal özellikleri doğrultusunda gelisim degisim yaparlar.Hepsi de anabolik duruma katki verir.Bulk kurunde olan biri, östrojeni dusuk tutarsa gereginden fazla o zaman alacagi kilo -su,yağ azalacaktir.Diger türlü define olmaya calisan birisi ise östrojeni kendi haline birakirsa isterse trenbolon kullansin sulanir ve amacina ulasamaz.

Aromataz inhibitörleri sadece düsürmeye yariyor ve dozla orantili calisiyorlar.Fakat klomen bir serm ve memede östrojeni engellerken diger bölgelerde arttiriyor.Dolayisiyla ayni anda iki yönde de etkiler veriyor.Bundan tam olarak faydalanmak mumkun degil kur ici kullanimlarda.Bazi seyleri göze alirsaniz kullanilir bu problem yaratmaz.

Wh00, 3 saat önce yazdı:

Hocam dün arimidex tamoksifen aldım bugünde cabaser aldım 

İstek var sertleşmede var ama his dipte sürekli tuvaletim varmış yapamıyormuscasınada bir durum yasadım  bugün

haftaya bi teste girsem iyi olucak

Aynen test yaptir daha kesin belli olur.Prostatla ilgili bir sey olabilir bir baktir olmazsa.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dokies    0
MenPowers, 7 saat önce yazdı:

özel de 4bin 6 bin civarlarındaydı 6 7 ay öncesinde devlet de ise 1.500 tl idi 6 7 ay önce yine ücretsiz yaptırdığını iddia edenleri okudum fakat oldukca düşük bir ihtimal doktorun inisiyatifine kalmış bir durum ve hemen hemen hepsi hastahaneyi zarara uğratmamak için ücret talep ediyor.

Teşşekürler Hocam bedava olayı heyet raporu falan gerektiriyormus duyduguma göre

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243

yani @metinav hoca demiş zaten gerekenleri de fotoğraf analizi yapmak benim için pek akıllıca olmasa da görüntüde ameliyat bir durum yok gibi.ama yapılan analiz saçma fotoğraf ile olacak iş değil kitle var demişsin uzun süredir senninle ise kökleşmiş kitleler malsf ameliyat ile alınıyor maliyeti 5000,6000tl  hadi aldın kurtuldun diyelim sakın derin nefes alma küre girer garip bir  hormon yapın var anormal dengesiz beslenirsen ileride tekrarlar haberin olsun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592
agfitness, 3 saat önce yazdı:

Bu bilgiye katılıyorum @metinav , doku uyarımı prolaktini ve hatta östrojeniteyi de arttırır. Kadınsı bir özelliktir. Örneğin erkekler olarak bizlerde meme dokusundan uyarılırız seks esnasında çünkü yaradılışta kadına da erkeğe de verilmiştir aynı özellik fakat. Kadınlar sürekli göğüsleri ile tahrik olurlar dikkat ederseniz. Erkeklerde ise odak direkt olarak cinsel organa yönelir. Şundan dolayı olayı seks kısmına bağladım. Göğüs bölgesi ile çok uyarım gerçekleştiren erkeklerde jineko yatkınlığı, prolaktin yükselmesi ve östradiol yükselmesi doğru orantılıdır. Bunun ile ilgili net bir kaynak var mıdır bilemem denk gelmedim fakat daha önceden ürolog ve endokrinolog tanıdık doktorlar ile yaptığımız muhabbetlerde bunu da tartışmıştık ve onlar da aynı düşüncedeler. Dolayısıyla güzel bir yere değinmişsin teşekkürler.

Kardeşimizin şikayetine gelince teşhisi kesinlikle jineko ise o glandüler doku ameliyatsız asla geçmez x ilaç ile y ilaç ile kendini kandırma kardeşim. Net bir teşhis de sadece kan değerleri ile olmaz. Gideceksin hem ultrason görüntüsü hem de Mamografi çekilerek net bir şekilde oradaki yumru şişlik neyin nesidir kontrol edeceksin. Kafaya göre şudur budur demekle ya da Ahmet'in Mehmet'in kullandığı ilacı alıp kullanmakla olmuyor bu işler.

Sağlıklı sporlar...

Aynen katılıyorum.Meme düşündüğünüzden daha etkili bir bölgedir.Fazla detaya girmedim +18 konulara gidiyor diye :) Prolaktin ve östrojen erkekte çok fazla hassastır.Küçük değişimlerle büyük sonuçlar oluşturabilir.Aynı durum kadınlar içinde geçerli; onlarda testoya ve progesterona hassaslar...Bir kaç doktora gidip detaylı bir test yaptırıp ona göre en uygunu tercih etmek gerekir çözüm için.Doktorların çoğu ameliyat dışındaki uygulamaları tedavi olarak görmüyor yada görmek istemiyor.Hemen keseriz alırız diyorlar, bir bak önce dokudan örnek al patalojiye yolla yağ mı tümör mü veya iltihap mı....Ama yok illa ameliyat masrafı ve hastaneye kazanç, vatandaşa kazık sokacaklar ya  :)

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dokies, 16.05.2020 - 03:53 yazdı:

jinekomasti ameliyattan başka çözümü yok hep başına bela olur yoksa en prosundan en amatörüne hepsi ameliyat olmuştur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49

Merhabalar konuyu okudum; şöyle bir sorun da nasıl yol izlememiz gerek acaba, meme ucunda glandüler doku yoksa yani yağlanmayla oluşan yalancı jinokomastiyi ortadan kaldırmamız için ne yapmamız gerekir.. Gögüslerimi sıkmadığımda ve sıkıştırmadığımda dokunduğum zaman sallanıyor sanki içinde su varmış gibi yani yağlı olduğu kanaatindeyim,altında ucunda herhangi  bir doku yok. Diyetle ve sporla bu yağdan kurtulabilirmiyiz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
KaiGreene, 11 dakika önce yazdı:

Abdullah aynı olay bendede var kitle vs yok ama gımbıl gımbıl sallanıyor 

Aynen dostum aslında naturel devam ediyorum 1 kere 9 haftalık kür döngüm olmuştu(Pct) yapmıştım. antrenman döneminde sporla birlikte sertti malum sebeplerden dolayı antrenman aksadığı için ortaya bu durum çıktı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dokies    0

Herkese teşekkür ederim verdikleri bilgiden dolayı bu glanduler doku 12 13 yaşımdan beri var bizimkiler çok dikkate almadığı için erken bı müdahale olmdi doktordan bütün tetkikileri yaptırdık jinekomasti olduğu kesin onlarda ameliyat dedi ama bizimkileri ikna etmek zor geçer diyrorlar 20 yaşına kadar öyuzden bende acaba etkisi olurmu diye ilaç istedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: merichara
      Merhaba değerli hocalarım.
      500 testosteron 500 boldenon 50 winstrol Kürümün 5. haftasındayım. Göğsümde 1.5 haftadır aşırı hassasiyet var. Kaşıntı ile başlayıp acıya dönüştü. Geceleri göğsümün üstüne yatamaz hale geldim, tshirt bile giyerken acıyordu. Kan testimde prolaktin oranı 17.68 çıktı. Aşırı yan etkiden dolayı tamoksifen aldım ve bir tanesini ikiye kırıp içtim. Bir süre devam etmeyi düşünüyorum.
      Ne yapmam gerek ? Jinekomasti olur muyum ? Kürü bırakmalı mıyım yoksa anti östrojenlerle devam mı etmeliyim ? Belli ki vücudum jinekomastiye yatkın. Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.
    • Yazan: Yavuz
      Selamlar arkadaşlar.
      Bugün kan testi verdim aç karnına bolde testo küründeyim jinekomasti var bende ama daha önceki kürden kalma 4 hafta ilaç kullandım kestim ve 2 haftadır ilaç kullanmıyorum  ilk sorum - 24 mayısta ameliyat var bu değerlere göre tekrar etmez değil mi jinekomasti bir de ikinci sorum - bolde çalışmış mı bu değerlerden anlaşılıyor mu ??

• Yazan: k9cakaf9
      Ağabeylerim selamlar
      Testo bolde danabol kürüne başladım.
      Enjeksiyonu oldum Enjeksiyonumu bugün olacağım Daha öncesinde kür geçmişim yok ama rad140 kullanmışlığım vardı. Marka söylemek yasak mı hatırlamıyorum ama Türkiye'de üretilen markalardan biriydi boştu sanırım. Son 2,3 haftadır da mememde biraz şişlik var normalde bir şey hissettirmiyor ama elimi üstüne koyup bastırınca acıyor. Jinekomasti başlangıcı mı var diye korkuyorum kimseye de söyleyemiyorum. Dün test verdim enjeksiyon günü vericektim terslik oldu sağlıkocağında enjeksiyondan sonra verebildim.
      Bir bakıp beni aydınlatabilir misiniz. İsterseniz fotoğraf da koyabilirim.
      Şimdiden teşekkür ederim

• Yazan: Yavuz
      Beyler selamlar bulk kürümden sonra jinekomasti ameliyatı olacağım yaklaşık 1 ay spor yok bu süreçte spor yapmadığım dönemde sadece testo alarak vucudu korumak mumkün mü veya başka onereceğiniz bir şey var mı yapmadığım dönemde minumum kayıp için.
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar  ben testo e ve boldenon küründeyim ancak sol göğüste bir haftadır hassasiyet ve hafif acıma var acaba proviron kullansam işe yararmı?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.