Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Burak3434

Ilk kür / profesyonel eşliğinde. (fotolu)

Önerilen İletiler

Burak3434    28
Pancamo, 17.12.2019 - 12:33 yazdı:

6 kg temiz kütle almışsın . Bence gayet iyi . 10 kg sulu kütle alcağına 6-7 kg temiz kütle almak her zaman iyidir . Kür sonu terapin ve beslenmeni iyi yaparsan kayıpları minimuma indirirsin....

Beslenme ve idman ayni sekilde devam ediyor 1 haftalık bi dinlenmenin ardından son gaz devam. Pct bu şekilde..

@zubonk Hocam yorumlarınızı bekliyorum 

Bu arada güncel bugün ki formum bu şekilde.

Screenshot_20191213-105640.jpg IMG_20191218_124508_397.jpg 20191218_124542.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zubonk    288
Burak3434, 18.12.2019 - 17:34 yazdı:

Beslenme ve idman ayni sekilde devam ediyor 1 haftalık bi dinlenmenin ardından son gaz devam. Pct bu şekilde..

@zubonk Hocam yorumlarınızı bekliyorum 

Bu arada güncel bugün ki formum bu şekilde.

+6 kg demişsin söylenince güzel geliyor ama görsel olarak çok fazla hacim almamışsın gibi. Bu demek değil ki verimli geçmemiş sadece senin vücut metabolizma aktifliğin fazla bu sebeple maksimum karbonhidrat yüklemen gerek vücuda ve kullandığın ilaçların %100 etki verdiğini yani verimli ilaçlar olduğunu düşünmüyorum. Her şeye rağmen yine de öncelikle tebrik ediyorum. Bundan sonra yapman gereken uygun bir PCT protokolü uygulayıp yeterli dinlendikten sonra eğer devam edeceksen sana uygun ve kaliteli ilaçlarla devam etmeni tavsiye ediyorum. Eczane ve bu site haricinde hiçbir kaynak-kanal dan ilaç temin etmeyin lütfen. Eğer ki sağlığınızı ve emek verip kazandığınız paraları düşünüyorsanız merdiven altı, içeriği ne olduğu belli olmayan ilaçları hayatınızdan çıkarın. 

Ayrıca görseldeki uyguladığın PCT mi? Eğer öyleyse neden sadece nolvadex tercih ettin paylaşır mısın? Testis atrofisi, LH, FSH, E2, Prolaktin, Progesteron, Total testosteron, Free testosreron, SHBG, ALT, AST, Toplam kolesterol, HDL, LDL bu gibi durumların hakkında bilgi verebilir misin? Hiçbir değer ve testis durumu kontrol edilmeden PCT başlanmamalı. Böyle yaptın demiyorum eğer böyleyse tabii. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
zubonk, 18.12.2019 - 22:05 yazdı:

+6 kg demişsin söylenince güzel geliyor ama görsel olarak çok fazla hacim almamışsın gibi. Bu demek değil ki verimli geçmemiş sadece senin vücut metabolizma aktifliğin fazla bu sebeple maksimum karbonhidrat yüklemen gerek vücuda ve kullandığın ilaçların %100 etki verdiğini yani verimli ilaçlar olduğunu düşünmüyorum. Her şeye rağmen yine de öncelikle tebrik ediyorum. Bundan sonra yapman gereken uygun bir PCT protokolü uygulayıp yeterli dinlendikten sonra eğer devam edeceksen sana uygun ve kaliteli ilaçlarla devam etmeni tavsiye ediyorum. Eczane ve bu site haricinde hiçbir kaynak-kanal dan ilaç temin etmeyin lütfen. Eğer ki sağlığınızı ve emek verip kazandığınız paraları düşünüyorsanız merdiven altı, içeriği ne olduğu belli olmayan ilaçları hayatınızdan çıkarın. 

Ayrıca görseldeki uyguladığın PCT mi? Eğer öyleyse neden sadece nolvadex tercih ettin paylaşır mısın? Testis atrofisi, LH, FSH, E2, Prolaktin, Progesteron, Total testosteron, Free testosreron, SHBG, ALT, AST, Toplam kolesterol, HDL, LDL bu gibi durumların hakkında bilgi verebilir misin? Hiçbir değer ve testis durumu kontrol edilmeden PCT başlanmamalı. Böyle yaptın demiyorum eğer böyleyse tabii. 

Hocam yiyebildigim kadar cok yedim fakat istahim bu kadarina musade etti ve asil can alici olay ise meslegim gereği8 saat boyunca sürekli yürüyor olmam hacim kazanamamaktaki bütün olay burda yatıyor bence. Hocam herhangi bir test istemeden direk bu pct reçetesini atti bana. Zaten ne ilaçlardan ne de hocadan memnun kaldim. Ayrica bu ismide herkes taniyor bizde buna güvendik kendimizi teslim ettik resmen. Bu hafta test yaptıracağım fakat ne sekilde nerede yaptıracağımi bilmiyorum doktora ne diyipte bu testleri isteyeceğim bu konuda bana yardimci olup yol gösterir misiniz. Simdiden çok teşekkür ederim kür boyunca en az hocam kadar faydanız dokundu allah razi olsun...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Burak3434, 29.12.2019 - 14:18 yazdı:

Hocam yiyebildigim kadar cok yedim fakat istahim bu kadarina musade etti ve asil can alici olay ise meslegim gereği8 saat boyunca sürekli yürüyor olmam hacim kazanamamaktaki bütün olay burda yatıyor bence. Hocam herhangi bir test istemeden direk bu pct reçetesini atti bana. Zaten ne ilaçlardan ne de hocadan memnun kaldim. Ayrica bu ismide herkes taniyor bizde buna güvendik kendimizi teslim ettik resmen. Bu hafta test yaptıracağım fakat ne sekilde nerede yaptıracağımi bilmiyorum doktora ne diyipte bu testleri isteyeceğim bu konuda bana yardimci olup yol gösterir misiniz. Simdiden çok teşekkür ederim kür boyunca en az hocam kadar faydanız dokundu allah razi olsun...

İşin anlattığına göre kalori yakan bir iş. Metabolizma hızında göz önüne alındığında yapılacak pek bir şey yok. Ya işini değiştireceksin ki pek mümkün olacağını sanmıyorum. Ya da iş içerisinde 2 saatte bir yemek yiyeceksin bol kalorili, karbonhidratlı.

Total testosteron, Free testosteron, LH, FSH, E2, Prolaktin, Progesteron, SHBG bunlar baktırman gereken testler. Ayrıca ALT, AST, Toplam kolesterol, HDL, LDL, BUN, Kreatinin gibi değerlerinede baktırmanda fayda var, bir tahribat söz konusu ise müdahale etmek adına. 

Doktora özel olarak bir şey demene gerek yok. Sonuçta seni sen yapan şeyleri merak edip öğrenmek istiyorsun. Sonuçta ilaç yazdırma gibi bir isteğin yok değil mi? Bu değerlere bakmak istemek en doğal hakkın. Direkt ben sporcuyum ve bu değerler benim için önemli, kontrol ettirmek istiyorum dersin. Tabii devlet hastanesinde ki bazı doktorlarımız tuhaflar gerçekten eğer sorun yaşayacağını düşünüyorsan yada kendini güzel ifade edemeyeceğini özel hastanelerde sorunsuz direkt bugün canım Luteinizing Hormon değerime baktırmak istedi diyip yaptırabilirsin. Dahiliye (iç hastalıkları) veya Üroloji de yaptırabilirsin. 

Rica ederim. Bilgi sahibi olduğum konularda elimden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışıyorum. Allah sizden razı olsun :)

Sana bir tavsiyem daha eğer birilerine kendini teslim ediyorsan o kişi saygı duyabileceğin ve samimiyetinden emin olduğun biri olsun. Sonuçta hem maddi hem manevi ve en önemlisi sağlığın söz konusu. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eman2763    5

Bende şu an senin aldığın hocadan kür. Aldım 6. Hafta dayım bana da elysian pharma yolladı ama memnun değilim mesajlara geç cevap vermesini geçtim bazılarına hiç cevap vermiyor yarın gidip test sonuçlarıma bakacağım inşallah ilaçlar da Bi sorun yoktur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meali    7
eman2763, 16 dakika önce yazdı:

Bende şu an senin aldığın hocadan kür. Aldım 6. Hafta dayım bana da elysian pharma yolladı ama memnun değilim mesajlara geç cevap vermesini geçtim bazılarına hiç cevap vermiyor yarın gidip test sonuçlarıma bakacağım inşallah ilaçlar da Bi sorun yoktur. 

Elysian marka ürünü merak ediyorum takipteyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851

emeğine sağlık ama bu vücudun kendini bulması için en kötü dolu dolu kürlerle beslenmeyle antrenmanlarla ennn az 5 sene daha geçirmen lazım.tüm güzellik hacimsizliğin ve düşük yağ oranından kaynaklı kas kütlen temelin yok malef kürlerde doldur boşalt yapmaktan başka bir şey değil bu vücuduna sana zarar.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emmioğlu    9
Burak3434, 20.09.2019 - 09:01 yazdı:

Antrenmandan önc gazi alınmış soda tuz fistik ezmesi ve arjinin alıyorum antrenman esnasinda asiri pump oluyorum hatta bazen korkutuyor beni 😄

Bazen seytan dürtüyor asprinde yutuyorum (kan sulanmasi) makinelere saldirasim geliyo😄

Son durum nedir?

Evet emeğine sağlık fakat altyapı eksikliği olduğu için yeterli olmamış birşeyler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pancamo    16

Evet arkadaşlara katılıyorum . Daha öncede dedim iyi değişim olmuş . Hiç bir alt yapın olmadan kür yapmışsın . Bence olabilecek en iyisi olmuş . Ne kullanırsan kullan çok daha fazlası olacağını sanmıyorum . Çünkü henüz kür yapacak gerekli alt yapıya sahip değilsin. Artı burda aldığın kilonun kalitesi önemli sayısı değil . 15 kg su tutup kür sonu balon gibi sönmektense 6-7 kg kaliteli kütle almayı tercih ederim . Diğer türlü fiziksel etkinin yanında psikolojik olarakta çöküntü büyük oluyor . Defalarca yaşadım  gemişte 😉 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roper2001    2

Kardeşim ben 2 yıldır gecik yapiyorum daha sert adele dolu keşke simdi ben kür yapicam. Daha Fazla Gelisim Alcagama eminim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eman2763    5
Meali, 1 saat önce yazdı:

Elysian marka ürünü merak ediyorum takipteyim

Yarın testleri paylaşacağım ordan göz atabilirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28

Son durumu durumu soranlar olmuş bu şekilde. Bu hafta test yaptıracağım sonuçları paylaşırım..

IMG-20200104-WA0009.jpg IMG-20200104-WA0013.jpg IMG_20191228_124102_864.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
gönderildi (düzenlendi)

Arkadaşlar, bilmem farkında mısınız. Adam hiç bir altyapısı olmadan kür yapmış. 6 kg almış. Bence gayet makul bir gelişim. 

Steroidler yüksek bilgi birikimi ister. Vucudu tanımak gerekir. Kişinin kendi vucuduyla uzun vakit geçirmesi gerekir. 2 3 sene bu sporu doğal bir şekilde yaptıktan sonra bile hala öğrenecek çok şey kalıyor. 

İlaçların düşük doz olduğunu düşünmüyorum. 

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pancamo    16

Çevremde daha önce Carbon pharma kullanan yarışmacı kesim şimdi bu markayı kullanıyorlar . Olumlu duyumlar alıyorum . 

Daha öncede dediğim gibi , kür yapacak potansiyele gelmeden kür yapmış . En fazla bu olur . Daha ötesi ekstra su tutumundan fazlası olmaz . Hiç bir altyapı sağlamadan neden kür yaparsınız hiç anlamam . Henüz doğru antrenman yapmayı bildiğini bile sanmıyorum . İlaçların hakkını vermedikten sonra yapılan her kür fuzulidir. Sadece birilerinin cebini doldurursunuz 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnimalPower    5

Ant programı, pct bakınca Ertuğ hocadan olduğu çok belli yada onun yetiştirdiği birisi mi acaba? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
AnimalPower, 07.01.2020 - 01:36 yazdı:

Ant programı, pct bakınca Ertuğ hocadan olduğu çok belli yada onun yetiştirdiği birisi mi acaba? 

Hayir dcp

zubonk, 05.01.2020 - 19:57 yazdı:

İşin anlattığına göre kalori yakan bir iş. Metabolizma hızında göz önüne alındığında yapılacak pek bir şey yok. Ya işini değiştireceksin ki pek mümkün olacağını sanmıyorum. Ya da iş içerisinde 2 saatte bir yemek yiyeceksin bol kalorili, karbonhidratlı.

Total testosteron, Free testosteron, LH, FSH, E2, Prolaktin, Progesteron, SHBG bunlar baktırman gereken testler. Ayrıca ALT, AST, Toplam kolesterol, HDL, LDL, BUN, Kreatinin gibi değerlerinede baktırmanda fayda var, bir tahribat söz konusu ise müdahale etmek adına. 

Doktora özel olarak bir şey demene gerek yok. Sonuçta seni sen yapan şeyleri merak edip öğrenmek istiyorsun. Sonuçta ilaç yazdırma gibi bir isteğin yok değil mi? Bu değerlere bakmak istemek en doğal hakkın. Direkt ben sporcuyum ve bu değerler benim için önemli, kontrol ettirmek istiyorum dersin. Tabii devlet hastanesinde ki bazı doktorlarımız tuhaflar gerçekten eğer sorun yaşayacağını düşünüyorsan yada kendini güzel ifade edemeyeceğini özel hastanelerde sorunsuz direkt bugün canım Luteinizing Hormon değerime baktırmak istedi diyip yaptırabilirsin. Dahiliye (iç hastalıkları) veya Üroloji de yaptırabilirsin. 

Rica ederim. Bilgi sahibi olduğum konularda elimden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışıyorum. Allah sizden razı olsun :)

Sana bir tavsiyem daha eğer birilerine kendini teslim ediyorsan o kişi saygı duyabileceğin ve samimiyetinden emin olduğun biri olsun. Sonuçta hem maddi hem manevi ve en önemlisi sağlığın söz konusu. 

Evet hocam işim 8 saat boyunca sürekli yürüme içeriyor. Fakat aksam yemeginden sonra işyerinde 2 saat arayla 150gr çekilmiş yulaf ve 1 ölçek gainer kullanıyorum bu shake i 2 kez iciyorum işyerinde yani günlük yulaf tüketimim neredeyse 500 grama yakın acaba bu durum herhangi bi sıkıntı yaratir mi yüksek lif tüketimi. Doktordan randevu aldim söylediğiniz gibi gidip test isteyeceğim. Tavsiyenize ayrica uyacağım tekrardan çok teşekkür eder iyi günler dilerim 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
Burak3434, 32 dakika önce yazdı:

Evet hocam işim 8 saat boyunca sürekli yürüme içeriyor. Fakat aksam yemeginden sonra işyerinde 2 saat arayla 150gr çekilmiş yulaf ve 1 ölçek gainer kullanıyorum bu shake i 2 kez iciyorum işyerinde yani günlük yulaf tüketimim neredeyse 500 grama yakın acaba bu durum herhangi bi sıkıntı yaratir mi yüksek lif tüketimi. Doktordan randevu aldim söylediğiniz gibi gidip test isteyeceğim. Tavsiyenize ayrica uyacağım tekrardan çok teşekkür eder iyi günler dilerim 😊

Hocam kilo alma sıkıntın varsa bulk shake yapabilirsin günde 2 tane idealdir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
Haze, 7 saat önce yazdı:

Hocam kilo alma sıkıntın varsa bulk shake yapabilirsin günde 2 tane idealdir

Dostum hızlı kilo alip yaglanmak istemiyorum ayda 2 3 kilo alayim kas kütlesi olsun kâfi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pancamo    16
gönderildi (düzenlendi)

Bence bunu başarmışsın zaten

tarihinde Pancamo tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
Pancamo, 17 saat önce yazdı:

Bence bunu başarmışsın zaten

Teşekkür ederim elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım çabaladım meyve dahi tüketmedim aylarca... 

Idman atip yiyip içip yatanlardan değiliz malesef bedenen çalışıp üzerine idman atıyoruz...

Birazda gülelim hemde güncel formumu video halinde görmüş olalım 😊

VID-20200104-WA0023.mp4

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
gönderildi (düzenlendi)

Kanka sana en dirty sinden dirybulk gerekli yerinde olsam fast food sabah en az 5 boyoz ne varsam göm kilo al anaboliklerle iştahini açmaya bak.

tarihinde gnr35 tarafından düzenlendi
  • Şaşkın 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
gnr35, 09.01.2020 - 21:14 yazdı:

Kanka sana en dirty sinden dirybulk gerekli yerinde olsam fast food sabah en az 5 boyoz ne varsam göm kilo al anaboliklerle iştahini açmaya bak.

Belkide haklisiniz ama yapabileceğim bi beslenme tarzı değil 😊

evet sonunda beklediğim tahlil sonuçları geldi anlayanların yorumlamasını merakla bekliyorum.

@zubonk hocam size zahmet aksi bi durum var heralde..

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
d3lici, 17 saat önce yazdı:

Kardeşim ürünler dcp hocadan mı temin edildi

Evet dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: Testocu
      Merhaba!
      En son b12 enjektemi 17 martta yaptım şu an kürdeyim  ve boldenone eklemek istiyorum 17 sinde b12 yapmayıp boldenone eklesem olur mu veya ne kadar beklemem gerekli cevaplarsanız sevinirim.
      Teşekkürler.
    • Yazan: gainzavcısı
      Merhaba, ilaçlarla ilgili aklıma takılan şey vardı.
      Büyümek için Boldenon yada rimobolon yerine Deca eklemek nasıl bir etki yaratır diğer 2 ilaca göre?
    • Yazan: supzero
      Merhabalar hocalarım kolay gelsin öncelikle
      susta 250 mg bolde 200 mg anapolon ise günlük 50 mg (sabah akşam yarım alıyorum) Konuya gelecek olursak üç gün önce ilk enjeksiyonumu yaptım ve o günden sonra sürekli acıkma ve sürekli susama geliyor normalde sabah öğlen akşam yerken yemeğimi bu sefer daha fazla yiyesim geliyor (yiyorum ve içiyorumda) daha çok susuyorum bunun nedeni nedir acaba yardım gerekiyor?
    • Yazan: Aslar
      Merhaba arkadaşlar,
      Şuan ki kür detaylarım:
      Testesteron Enanthate Boldenon Kullanıyorum ilk haftam bitti 4.haftam bitince yaklaşık5 haftalık günde 30mg danabol kullanmayı düşünüyorum sizce dozajlar? Nasıl MCT için danabole başlayınca arimidex nac600 almayı düşünüyorum ayriyeten şuanda e vitamini omega ve b vitamini kullanıyorum başka ne gibi koruyucular ekleyebilirim?
      Kür sırasında testislerimin ve libidomun daha az etkilenmesi için ne tavsiye edersiniz?
      Teşekkürler

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.