Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Burak3434

Ilk kür / profesyonel eşliğinde. (fotolu)

Önerilen İletiler

Burak3434    28
oppomer, 25.09.2019 - 13:02 yazdı:

burak haftada kaç gün karın çalışıyosun ve kardiyo yapıyomusun?

Neredeyse hiç karın çalışmıyorum antrenmanlar yeteri kadar şiddetli oluyor dinlenme süresini kısa tutuyorum kardiyo yapmıyorum.

Adanalı, 25.09.2019 - 14:36 yazdı:

Antrenman sistemin nasıl reis

1. 2. Ve 3. Gün şeklinde 

thumbnail_image1.jpg thumbnail_image2.jpg thumbnail_image3.jpg

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133

Kardeşim başarılarının devamını diliyorum güzel gelişim yakalamışsın. Güncel formunu paylaşabilir misin tekrar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
Blitzkrieg, 4 saat önce yazdı:

Kardeşim başarılarının devamını diliyorum güzel gelişim yakalamışsın. Güncel formunu paylaşabilir misin tekrar

Çok teşekkür ederim bi kaç gün icinde before after tarzinda fotoğraflar gelicek hazırlıyorum 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meali    7
Burak3434, 25.09.2019 - 15:39 yazdı:

Neredeyse hiç karın çalışmıyorum antrenmanlar yeteri kadar şiddetli oluyor dinlenme süresini kısa tutuyorum kardiyo yapmıyorum.

1. 2. Ve 3. Gün şeklinde 

Hocam bu ant sistemini mi uyguluyosun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
Meali, 7 saat önce yazdı:

Hocam bu ant sistemini mi uyguluyosun

Evet dostum 3 hafta daha bundayim

@zubonk 

Hocam bi yorumunuzu alırım 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288

Merhabalar. Keşke küre girmeseydin, erken atılmışsın. Genetiğin iyi, vücudun gelişime açık ama çekirdeklenme ve adale az yani doğal olarak ileriye atamayacağın bir seviyede olmadan başlamışsın. Yapıcak bir şey yok, güzel gelişim gösteriyorsun. Markayı sadece duydum tatbik etmedim ama verim alıyorsan devam et. Ekleyecek çok bir şey yok sadece "steroidler yüzünden bağışıklığım düştü" diyorsun o zaman günlük 2 gram C vitamini eklemek iyi olacaktır ve bence antrenman programını değiştir; yetersiz bacak ve büyük kas-küçük kas gruplarını dağıtımın çok doğru olmamış tavsiyem; split programa geçiş yap ve adale başına büyük kas gruplarında en az 4 hareket ekle. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
zubonk, 1 saat önce yazdı:

Merhabalar. Keşke küre girmeseydin, erken atılmışsın. Genetiğin iyi, vücudun gelişime açık ama çekirdeklenme ve adale az yani doğal olarak ileriye atamayacağın bir seviyede olmadan başlamışsın. Yapıcak bir şey yok, güzel gelişim gösteriyorsun. Markayı sadece duydum tatbik etmedim ama verim alıyorsan devam et. Ekleyecek çok bir şey yok sadece "steroidler yüzünden bağışıklığım düştü" diyorsun o zaman günlük 2 gram C vitamini eklemek iyi olacaktır ve bence antrenman programını değiştir; yetersiz bacak ve büyük kas-küçük kas gruplarını dağıtımın çok doğru olmamış tavsiyem; split programa geçiş yap ve adale başına büyük kas gruplarında en az 4 hareket ekle. 

Küre girme konusunda sabırsız davrandım bunun farkındayım çok haklısınız.

Ilaclara ilk etapta bende şüphe duydum fakat çalıştığına kanaat getirdim sanırım. En azindan verim aldim diyebilirim.

Bağışıklık konusunu aştım hocam küre başladığımdan beri günde 1000mg c vitamini aliyorum efervesan forumda.

Antrenman sisteminden bende muzdaribim bunu hocama ilettim bu sistem ile son 3 haftam sonrasında değiştireceğini söyledi. 

Kıymetli yorumunuz için çok teşekkür ederim arada uğrayın günlüğe şeref verdiniz 😊😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Burak3434, 14 saat önce yazdı:

Küre girme konusunda sabırsız davrandım bunun farkındayım çok haklısınız.

Ilaclara ilk etapta bende şüphe duydum fakat çalıştığına kanaat getirdim sanırım. En azindan verim aldim diyebilirim.

Bağışıklık konusunu aştım hocam küre başladığımdan beri günde 1000mg c vitamini aliyorum efervesan forumda.

Antrenman sisteminden bende muzdaribim bunu hocama ilettim bu sistem ile son 3 haftam sonrasında değiştireceğini söyledi. 

Kıymetli yorumunuz için çok teşekkür ederim arada uğrayın günlüğe şeref verdiniz 😊😊

Rica ederim, güzel düşüncelerin için ben teşekkür ederim :) C vitaminini 2 grama çıkar bence. Şu an sorun gözükmez ama kürün ileri ki haftalarında iyice savunmasız olacaksın. Kür boyunca ayda bir formunu paylaş ve dört haftada bir kan testiyle kontrol sağla.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Biraz erken girmişsin ama çokta sorun olucağını zannetmiyorum güzel verim almışsın. Bu şekilde devam ve ant programını gözden geçir güzel program değil başarılar.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
zubonk, 27.09.2019 - 14:32 yazdı:

Rica ederim, güzel düşüncelerin için ben teşekkür ederim :) C vitaminini 2 grama çıkar bence. Şu an sorun gözükmez ama kürün ileri ki haftalarında iyice savunmasız olacaksın. Kür boyunca ayda bir formunu paylaş ve dört haftada bir kan testiyle kontrol sağla.

Tavsiyelerinize uyacağım hocam hangi testleri yaptırmam gerekiyor sağlık ocağında mi hastanede mi bunun hakkinda bilgi verir misiniz? 

Teşekkürler 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Burak3434, 1 saat önce yazdı:

Tavsiyelerinize uyacağım hocam hangi testleri yaptırmam gerekiyor sağlık ocağında mi hastanede mi bunun hakkinda bilgi verir misiniz? 

Teşekkürler 😊

Sağlık ocakları detaylı bakmaz. Devlet veya özel hastanelerde dahiliye veya üroloji bölümünde yaptırabilirsin.

Total testosteron, Free testosteron LH, FSH, E2, Prolaktin, Progesteron, SHBG, ALT, AST, Toplam kolesterol, HDL, LDL baktırabilirsin. 

Rica ederim :)

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
zubonk, 7 saat önce yazdı:

Sağlık ocakları detaylı bakmaz. Devlet veya özel hastanelerde dahiliye veya üroloji bölümünde yaptırabilirsin.

Total testosteron, Free testosteron LH, FSH, E2, Prolaktin, Progesteron, SHBG, ALT, AST, Toplam kolesterol, HDL, LDL baktırabilirsin. 

Rica ederim :)

Çok teşekkür ederim hocam elleriniz dert görmesin 😊

• Beğen 1
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bugrabey    1

Abi selamın aleyküm bende küre başlıcam attığın resimlerle aynı bende dianabol 1 adet bide testo 2 kutu boldenon 2 kutu var haftada 2 kere basıcam ptesi ve perşembe kaç mg basmalıyım bilmiyorum yardım edermisin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
Bugrabey, 22 saat önce yazdı:

Abi selamın aleyküm bende küre başlıcam attığın resimlerle aynı bende dianabol 1 adet bide testo 2 kutu boldenon 2 kutu var haftada 2 kere basıcam ptesi ve perşembe kaç mg basmalıyım bilmiyorum yardım edermisin

Aleykum selam dostum bunu cevaplamak için yeteri kadar tecrübe sahibi olduğumu düşünmüyorum. Dozaj kişiden kişiye değişiyor muhakkak bi profesyonel eşliğinde yapmanı öneririm asprin tutmuyoruz burda :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
Burak3434, 17.08.2019 - 12:29 yazdı:

Merhabalar ufak bi güncelleme yapayım dedim sonuçlar ile birlikte.

Burada yaklasik 2 3 ay önce yaptırdığım sperm ve hormon testi mevcut. Bilen arkadaşlarım hocalarım yorumlarsa sevinirim. Ilk enjeksiyonuma yaklaşık 2 gün kaldı tüm hazirliklar (gıda,vitamin,mineraller,supplemenler,enjeksiyonlar) tamam. Ayrica cok heyecanlıyım günler geçmek bilmiyor 😁

Hormon değerlerinin doğal hali çok iyiymiş.Kürle yazık olmaz umarım bu durumun...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
metinav, 04.10.2019 - 17:11 yazdı:

Hormon değerlerinin doğal hali çok iyiymiş.Kürle yazık olmaz umarım bu durumun...

Insallah hocam benimde tek endişem o ..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
Burak3434, 2 saat önce yazdı:

Insallah hocam benimde tek endişem o ..

Kardeşim şuan aldığın ilaçlar be dozajları nedir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aegnor    0

Başarılar diliyorum...

O yaptırdığınız testlerin adı nedir ve hastanede hangi bölüme gidip bu testler için ne dememiz gerekiyor ? Bende değerlerimi merak ediyorum ve bu testleri yaptırmak istiyorum...

Ayrıca kür sırasındaki cinsel durumunuzdan bahsedermisiniz ? İstek durumu , ereksiyon durumu ve testislerin durumundan...

Bende ilk kürümü yapıcam aklımdaki sorular şimdilik bunlar...

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
Aegnor, 14 saat önce yazdı:

Başarılar diliyorum...

O yaptırdığınız testlerin adı nedir ve hastanede hangi bölüme gidip bu testler için ne dememiz gerekiyor ? Bende değerlerimi merak ediyorum ve bu testleri yaptırmak istiyorum...

Ayrıca kür sırasındaki cinsel durumunuzdan bahsedermisiniz ? İstek durumu , ereksiyon durumu ve testislerin durumundan...

Teşekkürler.

Total testosteron, Free testosteron LH, FSH, E2, Prolaktin, Progesteron, SHBG, ALT, AST, Toplam kolesterol, HDL, LDL gereken testler bunlar. Hepsini toplu bir şekilde yaptırırsan vücudun hakkında epey bir fikir sahibi olabilirsin..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
Adanalı, 20 saat önce yazdı:

Kardeşim şuan aldığın ilaçlar be dozajları nedir

Suan ben 8. Haftada olduğum için dozajlar artti pazartesi carsamba cuma 1 er ml toplamda 3 ml testo

Pazartesi persembe 1 er ml toplamsa 2 ml boldenon

Aegnor, 14 saat önce yazdı:

Başarılar diliyorum...

Teşekkürler.

Arkadas gerekli bilgiyi benden daha iyi vermis kür içindeki hissiyat bölümünü sanırım bana bırakmış bahsedeyim;

Libido bi tık arttı diyebilirim testislerimde hala ufalma yok ve ereksiyonda herhangi bi problem yaşamıyorum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 29.08.2019 - 11:44 yazdı:

Bu hormon değerlerin normalse ve ilaç vb. yoksa, kür yapmanın bir katkısı olmaz.Teston çok çok iyi süpermen gibisin :) Az bir lh hormonuna karşı testislerin maksimum hassasiyette testo üretiyor bu çok iyi bir şey.Bunu kürle bozacaksın ve yarın bu değerleri görmen imkansız olacak bilesin.Free testonu arttırsan yeter kas gelişimin için.Prolaktini düşürsen hiç bir sorunun kalmaz emin ol...

Lh az diil testisler çalıştığı için 3 lerde, testis çalışmasaydı 8 lerde olabilirdi oranı. Bide lh fsh üretimi az olanlar var onların düşük olur testosu

Kardeşim kür bitiminde testosteronun 400 e hatta 200e kadar düşecek eski 900 ng lere dönmesi uzun sürecek belki kısada sürebilir. Sen şimdiden hazırla piskolojini

• Beğen 2
  • ahahaha 1
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28

Kürün 8. Haftasi bitti kaldi 6 hafta. fakat şöyle bi sorun ile karşı karşıyayım onun dışında herşey mükemmel ilerliyor.

1 2 gün içinde formu yükleyeceğim..

@zubonk

20191012_183630.jpg 20191012_183625.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pancamo    16

İlaçlardan dolayı cilt yağlanması olur . Bu gayet normal . Özellikle Dht bazlı ilaçlarda bu daha yoğun olur 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: Testocu
      Merhaba!
      En son b12 enjektemi 17 martta yaptım şu an kürdeyim  ve boldenone eklemek istiyorum 17 sinde b12 yapmayıp boldenone eklesem olur mu veya ne kadar beklemem gerekli cevaplarsanız sevinirim.
      Teşekkürler.
    • Yazan: gainzavcısı
      Merhaba, ilaçlarla ilgili aklıma takılan şey vardı.
      Büyümek için Boldenon yada rimobolon yerine Deca eklemek nasıl bir etki yaratır diğer 2 ilaca göre?
    • Yazan: supzero
      Merhabalar hocalarım kolay gelsin öncelikle
      susta 250 mg bolde 200 mg anapolon ise günlük 50 mg (sabah akşam yarım alıyorum) Konuya gelecek olursak üç gün önce ilk enjeksiyonumu yaptım ve o günden sonra sürekli acıkma ve sürekli susama geliyor normalde sabah öğlen akşam yerken yemeğimi bu sefer daha fazla yiyesim geliyor (yiyorum ve içiyorumda) daha çok susuyorum bunun nedeni nedir acaba yardım gerekiyor?
    • Yazan: Aslar
      Merhaba arkadaşlar,
      Şuan ki kür detaylarım:
      Testesteron Enanthate Boldenon Kullanıyorum ilk haftam bitti 4.haftam bitince yaklaşık5 haftalık günde 30mg danabol kullanmayı düşünüyorum sizce dozajlar? Nasıl MCT için danabole başlayınca arimidex nac600 almayı düşünüyorum ayriyeten şuanda e vitamini omega ve b vitamini kullanıyorum başka ne gibi koruyucular ekleyebilirim?
      Kür sırasında testislerimin ve libidomun daha az etkilenmesi için ne tavsiye edersiniz?
      Teşekkürler

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.