Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Burak3434

Ilk kür / profesyonel eşliğinde. (fotolu)

Önerilen İletiler

zubonk    288
Burak3434, 12.10.2019 - 19:25 yazdı:

Kürün 8. Haftasi bitti kaldi 6 hafta. fakat şöyle bi sorun ile karşı karşıyayım onun dışında herşey mükemmel ilerliyor.

1 2 gün içinde formu yükleyeceğim..

@zubonk

Daha önceden genetik olarak bu tip sıkıntılar yaşamıyorsan ve bir şeye alerjin yoksa çünkü tam olarak sivilce gibi değil alerjen bir yan etki gibi görünüyor. Bir alerji testi yaptır detaylı, herkesin yaptırıp öğrenmesi gereken bir bilgi bence. Steroid kaynaklı ise gayet normal. Genetik olarak yatkınlığa göre, Androjenik-DHT etkisi yüksek ilaçların kullanımı ve dozajına göre şiddeti değişiyor. Senin küründe trenbolone gibi yoğun androjen bir ilaç yok sadece testosteron var. Vücutta ki yüksek testosteronun, DHT dönüşümü nedeniyle bu etkiyi yaşıyorsun. Steroidler ter bezlerinin ve cilt yağ bezlerinin salgısını tetikledikleri için kür boyu cilt temizliğine önem göstermelisin. Proviron kullanıyorsan bırak. Bakteri oluşumunu azaltmak ve yağ-ter salgısını hafifletmek için kullanabileceğin vitamin-bitkisel kaynaklar var. Bunlar hakkında detaylı bir konu oluşturdum, incelersen yardımcı olacaktır.

Burak3434, 13.10.2019 - 14:15 yazdı:

5. Haftadan sırt formu (suan 8. Haftayı bitirdim)

Formun kuru; fakat hacim oldukça az. Karbonhidratı yükselt, proteinden ziyade. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
zubonk, 1 saat önce yazdı:

Daha önceden genetik olarak bu tip sıkıntılar yaşamıyorsan ve bir şeye alerjin yoksa çünkü tam olarak sivilce gibi değil alerjen bir yan etki gibi görünüyor. Bir alerji testi yaptır detaylı, herkesin yaptırıp öğrenmesi gereken bir bilgi bence. Steroid kaynaklı ise gayet normal. Genetik olarak yatkınlığa göre, Androjenik-DHT etkisi yüksek ilaçların kullanımı ve dozajına göre şiddeti değişiyor. Senin küründe trenbolone gibi yoğun androjen bir ilaç yok sadece testosteron var. Vücutta ki yüksek testosteronun, DHT dönüşümü nedeniyle bu etkiyi yaşıyorsun. Steroidler ter bezlerinin ve cilt yağ bezlerinin salgısını tetikledikleri için kür boyu cilt temizliğine önem göstermelisin. Proviron kullanıyorsan bırak. Bakteri oluşumunu azaltmak ve yağ-ter salgısını hafifletmek için kullanabileceğin vitamin-bitkisel kaynaklar var. Bunlar hakkında detaylı bir konu oluşturdum, incelersen yardımcı olacaktır.

Hocam genel olarak temizlik konusunda çok titizim kan testiyle beraber alerji testide yaptiricam. Hangi bölüm yapar bi testi acaba?

Şöyle durum var öğünlerim cidden büyük porsiyonlar iceriyor karbo ve protein bakimindan fakat akşam 6 ila 12 arasi is dolayısıyla hiç birşey yeme firsatim olmuyor ve bu süre icersinde sürekli yürüdüğüm için ekstra kalori sarfiyatı oluyor. Bu ölü vakitler için ne önerirsiniz gainer vitargo vs vs.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
Burak3434, 1 dakika önce yazdı:

Hocam genel olarak temizlik konusunda çok titizim kan testiyle beraber alerji testide yaptiricam. Hangi bölüm yapar bi testi acaba?

Şöyle durum var öğünlerim cidden büyük porsiyonlar iceriyor karbo ve protein bakimindan fakat akşam 6 ila 12 arasi is dolayısıyla hiç birşey yeme firsatim olmuyor ve bu süre icersinde sürekli yürüdüğüm için ekstra kalori sarfiyatı oluyor. Bu ölü vakitler için ne önerirsiniz gainer vitargo vs vs.

Kuruyemiş 

koy cebe heryerde rahatlıkla yersin 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Borosan25    24
zubonk, 2 saat önce yazdı:

Hocam tam olarak sivilce dediğimiz şey bu açık ve kapalı komedonları var buda sivilce tanısı için yeterli gerisini mükemmel anlatmışsınız ağzınıza sağlık 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
Borosan25, 13 dakika önce yazdı:

Hocam tam olarak sivilce dediğimiz şey bu açık ve kapalı komedonları var buda sivilce tanısı için yeterli gerisini mükemmel anlatmışsınız ağzınıza sağlık 

Hocam sağolsun her konuyu titizlikle tamamen karşılıksız anlatiyor allah razi olsun 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Burak3434, 3 saat önce yazdı:

Eğer çok rahatsız ediyorsa ilgili konuda yazmış olduğum bitkisel-vitamin desteklerine başvur yine de sorun devam eder ve psikolojik olarak etkileniyorsan DHT dönüşümünü bir nevi inhibe etmek adına saw palmetto, beta sitosterol kullanılılabilir, daha güçlü bir şey için finasterid veya küçük dozlarda izotretinoin kullanımı düşünebilirsin; fakat bu seviyede hiç gerek yok, vitaminsel desteklerle çözüme ulaşabilirsin gibi veya da testosteronun dozajı düşürülebilir. Anlattıklarım haricinde başka da genetik olarak yatkınlık olduğu için bir çözümü yok. 

Alerji testini devlet veya özel hastanelerde yaptırabilirsin. İstanbul'da ikamet ediyorsan sultan abdülhamid han hastanesinde yaptırabilirsin, ben orada yaptırmıştım. Dermatoloji (cildiye) bölümünden yaptırabilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
zubonk, 16 saat önce yazdı:

Eğer çok rahatsız ediyorsa ilgili konuda yazmış olduğum bitkisel-vitamin desteklerine başvur yine de sorun devam eder ve psikolojik olarak etkileniyorsan DHT dönüşümünü bir nevi inhibe etmek adına saw palmetto, beta sitosterol kullanılılabilir, daha güçlü bir şey için finasterid veya küçük dozlarda izotretinoin kullanımı düşünebilirsin; fakat bu seviyede hiç gerek yok, vitaminsel desteklerle çözüme ulaşabilirsin gibi veya da testosteronun dozajı düşürülebilir. Anlattıklarım haricinde başka da genetik olarak yatkınlık olduğu için bir çözümü yok. 

Alerji testini devlet veya özel hastanelerde yaptırabilirsin. İstanbul'da ikamet ediyorsan sultan abdülhamid han hastanesinde yaptırabilirsin, ben orada yaptırmıştım. Dermatoloji (cildiye) bölümünden yaptırabilirsin. 

Ufaktan sönmeye başladı zaten hocam saw palmettoyu küre başladığımdan beri her gün kahvalti sonrası yutuyorum ayni sekilde nac ve solgarin enginar özünüde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
Sizematters, 30.10.2019 - 14:51 yazdı:

Kürle ilgili son durum nedir? Toplanda kaç kilo aldın günceller misin?

En kisa zamanda güncelleme yapacağım partner vesaire olmadığı için fotoğraf falan çekemiyorum..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sizematters    0
Burak3434, 05.11.2019 - 18:44 yazdı:

En kisa zamanda güncelleme yapacağım partner vesaire olmadığı için fotoğraf falan çekemiyorum..

Tamam bekliyoruz güncellemeni fotoğraf ve aldığın net kiloyu yazarsan çok sevinirim, iyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Sizematters, 11.11.2019 - 11:17 yazdı:

Tamam bekliyoruz güncellemeni fotoğraf ve aldığın net kiloyu yazarsan çok sevinirim, iyi günler.

bu kilo takıntısı nedir anlamıyorum yağ ve su olsa işine yarayacak mı? only danabol yap madem O.o

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32

ben yanlış mı yapıyorum testo enantat 2 ml vuruyorum kalçadan bölerek yapmıyorum 2 ye * kanka sen 2ml pazartesi perşembe bölerek yapıyorsun 

akne bendede oldu bu kürde yüzümde olmadı kollarımda vardı 1 ayin sonunda oluşmaya başladı akne

tarihinde gnr35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
gnr35, 2 dakika önce yazdı:

ben yanlışmı yapıyorum testo enantat 2 ml vuruyorum kalçadan kanka sen bölerek yapıyorsun 

iki türlüde olur ben bazen 2ml testo 1ml tren aynı şırınga çekip vuruyorum.Ama tavsiye edilen bir kasa en fazla 2ml vurmak.Kas 2ml den fazlasını kullanmakta zorlanıyo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
Haze, 3 dakika önce yazdı:

iki türlüde olur ben bazen 2ml testo 1ml tren aynı şırınga çekip vuruyorum.Ama tavsiye edilen bir kasa en fazla 2ml vurmak.Kas 2ml den fazlasını kullanmakta zorlanıyo

iki farkli ilaç karıştırıyon güzel kafa :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers    51
gnr35, 2 saat önce yazdı:

Sayın ordinaryus hocam, karıştırılmaması mı gerekiyor? veya karıştırılırsa nasıl sorunlarla karşılaşırız?  profesör doktor ordinaryus sayın millet vekilimiz lutfen aydınlatın biz cahilleri.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
gnr35, 23.11.2019 - 00:48 yazdı:

Kardeşim cahilsin anladıkta bu kadarda belli etme.

fffff.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32

Bilmiyordum kanka steroid konusuna cahilim malasef dogru çünkü bende kullanmaya başlayali 1 ay oldu sorarak öğreniyorum. @Haze Guzel tren kokteyilleri yapiyormusun?

MenPowers, 4 saat önce yazdı:

Sayın ordinaryus hocam, karıştırılmaması mı gerekiyor? veya karıştırılırsa nasıl sorunlarla karşılaşırız?  profesör doktor ordinaryus sayın millet vekilimiz lutfen aydınlatın biz cahilleri.

Bilmiyorum dostum ne sorunlarla karşilaşirlar ben hiç kariştirmadiğim için prof. @Haze  bey kariştiryormuş o aydinlatsin sizleri

tarihinde gnr35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15

bende ilk kürümü böyle yaptım ama farklı markalardı belki ben senin kadar sıkı beslenip çalışmadım ama bende bunun 3/1 i falan anca 

ilaçları kaça aldın?

haftalık ne kadar kullanıyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
Sizematters, 30.10.2019 - 14:51 yazdı:

Kürle ilgili son durum nedir? Toplanda kaç kilo aldın günceller misin?

Kür bitti son durum bu şekilde totalde 6 kg kas kütlesi eklemiş olduk. Son haftalarda hastalıkla mücadele ettim daha iyisi olur muydu muhakkak olurdu fakat elimden gelenin en iyisi bu. Kür boyunca yorumlarini eksik etmeyen tüm forum üyelerine teşekkürü borç bilirim. Pct time :)

20191212_163049.jpg 20191128_193417.jpg 20191128_193351.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Daha iyisi olabilirmiş dostum o kadar eklemene rağmen hala zayif gibi duruyorsun belli ki zor kilo aliyorsun  bodybalance biraz sıkıntılı ürün gibi geldi bana. 
İnşallah birdahaki küre daha iyisini yaparsin 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
Ferhat82, 13.12.2019 - 18:06 yazdı:

Daha iyisi olabilirmiş dostum o kadar eklemene rağmen hala zayif gibi duruyorsun belli ki zor kilo aliyorsun  bodybalance biraz sıkıntılı ürün gibi geldi bana. 

bende katılıyorum arkadaşa marka değiştirmelisin 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
Ferhat82, 13.12.2019 - 18:06 yazdı:

Evet çok zor kilo alan bi yapim var vücut yağ ve su tutmuyor resmen buda bana hacim kazanmakta güçlük sağlıyor. Aslinda ilaçlar çalıştı markadan yana sıkıntı yaşamadım. Yorumunuz için teşekkürler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pancamo    16

6 kg temiz kütle almışsın . Bence gayet iyi . 10 kg sulu kütle alcağına 6-7 kg temiz kütle almak her zaman iyidir . Kür sonu terapin ve beslenmeni iyi yaparsan kayıpları minimuma indirirsin....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: Testocu
      Merhaba!
      En son b12 enjektemi 17 martta yaptım şu an kürdeyim  ve boldenone eklemek istiyorum 17 sinde b12 yapmayıp boldenone eklesem olur mu veya ne kadar beklemem gerekli cevaplarsanız sevinirim.
      Teşekkürler.
    • Yazan: gainzavcısı
      Merhaba, ilaçlarla ilgili aklıma takılan şey vardı.
      Büyümek için Boldenon yada rimobolon yerine Deca eklemek nasıl bir etki yaratır diğer 2 ilaca göre?
    • Yazan: supzero
      Merhabalar hocalarım kolay gelsin öncelikle
      susta 250 mg bolde 200 mg anapolon ise günlük 50 mg (sabah akşam yarım alıyorum) Konuya gelecek olursak üç gün önce ilk enjeksiyonumu yaptım ve o günden sonra sürekli acıkma ve sürekli susama geliyor normalde sabah öğlen akşam yerken yemeğimi bu sefer daha fazla yiyesim geliyor (yiyorum ve içiyorumda) daha çok susuyorum bunun nedeni nedir acaba yardım gerekiyor?
    • Yazan: Aslar
      Merhaba arkadaşlar,
      Şuan ki kür detaylarım:
      Testesteron Enanthate Boldenon Kullanıyorum ilk haftam bitti 4.haftam bitince yaklaşık5 haftalık günde 30mg danabol kullanmayı düşünüyorum sizce dozajlar? Nasıl MCT için danabole başlayınca arimidex nac600 almayı düşünüyorum ayriyeten şuanda e vitamini omega ve b vitamini kullanıyorum başka ne gibi koruyucular ekleyebilirim?
      Kür sırasında testislerimin ve libidomun daha az etkilenmesi için ne tavsiye edersiniz?
      Teşekkürler

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.