Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

devtycon1211

Ilk kurum bilgilerinize ihtiyacim var

Önerilen İletiler

İlk kürüm 176 77kg 13.2 yağ oranım var , resimleri ekte sunacağım. Temiz büyümek istiyorum estetiği bozmadan . Bu nedenle ilk kürümde şunları düşündüm

1-12hafta Test E 500mg

1-10 hafta Boldenon 400mg

6-10 hafta Masteron E 200-300mg 

kür içi proviron-zinc-b12 ve multivitamin kullanacağım. Kür sonu PCT yapacağım .

Yaşım 18 daha önce güreşte tartı problemlerinden dolayı iştah kessin diye anavar kullandık .

Değerlerim :

FSH:11,..

LH:12,..

Total Testesteron:8,...

E2,östrojen: 4

prolaktin:8

yardımlarınızı bekliyorum 

17834410_1129704087175751_4654123953937077466_o.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

curious    36

Kardeşim merhaba, çok iyi fiziğin var, karın görünüyor ve 13.2 ise, forumda hiç karnı görünmeden 9-10 yazanları görüyorum hayret ediyorum. Başarılarının devamını dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Değerli hocalarımın kür hakkında yorumlarını bekliyorum zira boldenonun 10.haftadan itibaren asıl etkisi gösterdiğini biliyorum fakat başka bir alternatif bulamadım Tren Enanth. kullanmakta ilk kürden pek mantıklı gelmedi . Bu kürün bana getirisi ve götürüsü nedir ? varsa yapılabilecek düzenlemeler yardımcı olursanız çok sevinirim saygılarımla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

4 hafta masteron un bir getirisi olmayacaktır. Onun yerine boldenonu biraz daha uzun tutabilirsin 12-15 hafta test e ve boldenon ilk kür için gayet işini görür. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar, 10 dakika önce yazdı:

4 hafta masteron un bir getirisi olmayacaktır. Onun yerine boldenonu biraz daha uzun tutabilirsin 12-15 hafta test e ve boldenon ilk kür için gayet işini görür. 

Hocam ilk kürüm için ve yaşımdan dolayı 15 haftalık bir kür testislerim için nekadar sağlıklı ya da hormonel dengem açısından , tabiki hormonel dengem üzerinde oynamalar ve dalgalanmalar olacak fakat bunu minimize etmek için ugrasıyorum. Masteronu toplam 8-10 hafta yapsam nasıl olur ?

tarihinde devtycon1211 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

burada amaç ne onu belirlemekte fayda var. Küründe boldenon varsa masteron gereksiz olur. Biri mavi diğeri açık mavi 2 ilaç. 12 haftalık test + boldenon ile güzel sonuçlar alırsın. İlla ki 15 hafta olacak diye bir kural yok. Uzun vadede etkisinin güzel olduğu doğrudur. Fakat 12 haftada yeterlidir. Eğerki param var dersen primobolan eczane de kullanabilirsin. Alternatif olarak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Hatta hiç boldenona bulaşmadan only testo da ilk kür için işini görür. Yaşın gençmiş (en güzeli kür için sabretmen) daha 2.3. Kürlerin olacak sıralı gitmiş olursun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Selamlar, 

Tecrübelerime ve forumda acılan kur günlüklerine göre 15 hafta küre girmenizde sakınca görmüyorum. Başta @Loving hoca sayesinde artık bilinçli ve mctli yapılan steroid kürlerinin sanıldığı kadar korkunç sonuçları olmadığını insanlara gösterdik. 2018 yılında artık şehir  efsanelerini çöpe kaldırmalıyız diye düşünüyorum. (Vücut geliştirmeyi ömürlük  yapanlar için)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yorumlarınız için teşekkür ederim . Bu kararı birden aldığımdan dolayı bütçeyi kısa zamanda toplarlamam gerekliydi . Bu nedenle en mantıklı seçim değerli hocalarımızın dediği gibi 12 haftalık Bolde,Test E kürü oldu, belki yanına turinabol düşünebilirim forumlardan okudugum kadarıyla. Peki PCT de 5000iu pregnyl veya chromion işimi görürmü ? birçok yabancı forumda 15000iu yu dağıtarak kullanmamız gerektiği söylenmiş fakat hocalarımız genelde 5000iu kullandırıyorlar. Bunun manası nedir ? nasıl olmalı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Hangi yabancı forum o şikayet edelim:)

neye göre 15000iu kullanım demişler. Trt tedavisi falan mı yapmışlar?

tek seferde 5000iu çok yüksek dozaj, max 1000-1500iu geçilmemeli

ayrıca hcg dikkatli bir kullanım gerektirir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar, 7 saat önce yazdı:

Hangi yabancı forum o şikayet edelim:)

neye göre 15000iu kullanım demişler. Trt tedavisi falan mı yapmışlar?

tek seferde 5000iu çok yüksek dozaj, max 1000-1500iu geçilmemeli

ayrıca hcg dikkatli bir kullanım gerektirir. 

...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.244
devtycon1211, 17 dakika önce yazdı:

...

Merak ettiğiniz tüm konuları forumda gerekli kategorilere başlık oluşturarak sorabilir. Konuya dahil olmasını istediğiniz kişilerin başına @ ekleyip ismini yazarsanız dilediğiniz kişiler konunuza müdahil olacaklardır. @devtycon1211 Bireysel veya özel (tekil) destek almak sadece size fayda getirir ama platform içi paylaşılan her şey siz ve ardınızdan gelen herkes için kurtarıcı olacaktır.

Keyifli forumlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: canayyldx
      Merhaba arkadaşlar,
      Haftalık 300-400 test prop ve haftalık 300 masteron kürümdeyim fakat yapımdan dolayı hep bir tık sulu ve bir tık yağlı endomorf yapım var. Kürümde masteron olduğundan anti aromataz veya baskılayıcı kullanmıyorum fakat göbeğimdeki cıvık su, ödem bir türlü kurumuyor, aklımda anti östrojen olarak arimidex kullanmak var 5 güne bir veya proviron.
      Hocalarıma soruyorum buradan kullanmalı mıyım? Yoksa zaten masteron zamanla bu işi yapar mı acele etmemem mi gerekir? Doğal anti östrojen olarak günlük 70mg çinko alıyorum.

• Yazan: Loxerr
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Toplamda 10 hafta aşağıdaki gibi ilerleyeceğim.
      4 hafta
      400 my test cypionat 200 mg tren enant 2 hafta
      400 mg testo cypionat 300 mg tren enant 4 hafta 
      400 mg testo cypionat 125 mg testo enant 400 mg tren enant Daha sonra 200mg cyp ile 10 hafta düz bir çizgide ilerleyip dinlenme modun da olacağım.
      Dinlendikten sonra 10 hafta böyle gidip bitireceğim.
      300 mg testo prop 300 mg tren acetat 300 mg masteron 300 mg Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?
      yaş 24 boy 1.80 kg 89 - 90        
    • Yazan: Vezuchiy
      Arkadaşlar testo prop masteron prop ve tablet winstrol küründeyim 10 gün sonra ilaçlarım biticek bir kaç yere sordum ve ilacı bıraktıktan 2 gün sonra pct yapmamı tavsiye ettiler kısa esterden kaç gün sonra pct yapılır? @rastlantisal @metinav
    • Yazan: 2013te_takılı_kaldım
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kan testim böyle yaklaşık 8 aydır kürdeyim hiç ara vermedim.
      İlk başta :
      TESTOSTERON 500MG BOLDENON 500 MG Bu testi vermeden önce de :
      TESTOSTERON 250MG TRENBOLONE 250MG Yapıyordum sizce aldığım ilaçlar boş mu?

• Yazan: bselim
      Arkadaşlar selamlar,
      Şimdi üstatlar genel olarak gördüğüm kadarıyla çok önermiyorlar ama ben TRT dozlarında yani 2 haftada veya 3 haftada bir olacak şekilde hafif bir sustanon kürü yapmak istiyorum primabolan ile birlikte.
      E2 sınır değerden biraz yüksek Total Testo ise 3.30 civarı çıktı, kolesterol 207 seviyelerinde ve kiloluyum, buradaki amacım hem testoyu arttırıp biraz daha motive bir şekilde kendimi salona atabilmek hem de normalden bi %20-30 daha hızlı kilo verip kas yaparak metabolizmayı bir nebze hızlandırmak, sizler neler düşünürsünüz?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.