Jump to content

merkar

Üye
 • İçerik sayısı

  442
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  10

merkar kullanıcısının son zaferi 13 Ekim

merkar en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

79 Mükemmel

2 Takipçiler

merkar Hakkında

 • Derece
  Usta
 • Doğum Günü 30-11-1985

Profil Bilgileri

 • Meslek:
  MakineMühendisi
 • Konum:
  Antalya
 • Cinsiyet
  Erkek
 1. Jinekomasti tekrarlar mı

  2 kez jinekomasti ameliyatı olan tanıdığım var, aynı göğüs ucundan. genetik bir durum. kesin olur yada olmaz diyemeyiz. yapılması gereken vücudunu iyi tanıman ve sıkı bir hormon takibi yapman. tabi bu takibi yaparken hangi inhibitörü ne kadar dozda kullanacağını bilmen gerek.
 2. McT ve pct yi bu şekilde yapıcam doğru mudur?

  peçeteye yazılmış pct den hayır gelmez forumda dolu konu var onları oku biraz bilgi sahibi ol, sonra kür yaparsın.
 3. McT ve pct yi bu şekilde yapıcam doğru mudur?

  bu bilgilerle kür den uzak dur.
 4. Boldenon içeriği

  Türkiye'de bunu yapabilecek Laboratuvar maalesef yok. Açık konuşayım seni yemişler. Dünya'da bu konunun üzerinde işlem yapan en ünlü laboratuvar SMEC ag. Kendileri İsviçre de, ikinci rağbet gören Chem Tox, yanlış hatırlamıyorsam Almanya'da. fakat oralara ürün gönderip test yaptırmak her babayiğit firmanın harcı değil.
 5. Turinabol hakkında.

  imza: Ertuğ Evrekli Arkadaşlar bildiğiniz bir şeyler varsa yazın. Bir başkasının yazdığını buraya yazacaksanız, o kişinin yazısı olduğunu belirtin yada en azından noktası virgülüne kadar copy/paste yapmayıp kendi bildiklerinizi de ilave ederek yapın bunu.
 6. Trenbolone pct.

  test sonuçlarına göre testo da çalışmamış. bu kadar kısa sürede uyarıcı hormonların bu seviyeye gelmesi görmediğim bir durum. ne kendimde ne başkasında, istediği kadar kısa ester olsun. side effect aldıysan yeni tahlil yaptır belki hatalı çıkmıştır (bu olay başıma geldi) son olarak kürden önce test yaptırdın mı? yaptırdıysan karşılaştırma yapalım iki test arasında. Hormon-el bir sıkıntı varmı yok mu görebiliriz
 7. Trenbolone pct.

  üstteki yoruma aynen katılmakla beraber. kür içinde cabaser arimidex gibi inhibitörler kulllandın mı? ayrıca Lh değerin baya yüksek, buna mukabil total testosteron çok düşük (serbest testosteronu göremedim). bu iyiye işaret değil bu test sonuçlarını endokrinolojiye göstermeni tavsiye ediyorum.
 8. Sertleşmeme sorunu acil

  prolaktinin düşük olması libido da sorun yaratmaz hatta tam tersi E2 ne durumda? e2 nin çok düşük olması yada çok yüksekte seyir etmesi sorun yaratır. ayrıca pct devam ediyorsa bu gibi sorunlar normal.
 9. Help help please ! kür hakkında

  düzenli hemogram takibi yaptırmadıysan (doğal değerler + sadece testo kullanıldığı dönemdeki değerler+testo-bolde kullanılan dönemdeki değerler) boldenin çalışıp çalışmadığını anlaman mümkün değil. Hissiyatla kürün ilerleyen sürecinde (tabi burada tecrübe de önemli) anlayabilirsin. testo için yapılması gereken basit, total test sonucu yeterli olacaktır.
 10. Carbon Pharma

  doğru bir metot değil. Hangi marka olursa olursun, bolde ace üretiyor olması bizim için referans olamaz. Eğer ki referans istiyorsak, satın alacağımız marka ürünlerinin lab test için gönderilen bağımsız laboratuvar sonuçlarını referans alabiliriz. marka, Simec ag ye ürün gödermiş mi? çıkan sonuç nedir? bunlar referans olabilir.
 11. Carbon Pharma

  cümlelerin fazlasıyla tutarsız ve konuyu saptırıyorsun. senin, boldenon acetate ile marka kalitesi arasında bağlantı kurmanın saçmalık olduğunu söylüyorum. kendini kanıtlamış bir çok marka da acetate ester boldenon yok. bir markada acetate ester boldenon olması yada olmaması o marka hakkında bilgi vermez.
 12. Carbon Pharma

  şu yazdığın mesajda elle tutulur tem bir cümle yok. "bu markalar" diye bahsediyorsun ya, bir araştır bakalım bakalım bunlar nasıl markalar mış. sadece yerli değil yabancı forumlardan da araştır, bakalım ne göreceksin. Hele ki yabancı forumlarda pharmacom'u anarken böyle cümleler kur... gerisini düşünemiyorum 1- boldenon konusunda yanlış bilgilendirme yapıyorsun. 2- boldenon acetate konusunda yanlış bilgilendirme yapıyorsun. 3- boldenon acetate ile marka kalitesi arasında bağlantı kuruyorsun. burada da yanlış yapıyorsun
 13. Carbon Pharma

  Normal de boldenon insan kullanımı için onaylı ama acetate esteri mi onaysız dünya da hatrı sayılır yüksek kalite ürünler yapan markalar var alpha pharma pharmacom kalpa pharma sis lab thiger pharma ilk aklıma gelenler bunlar. Bu markaların hiçbirinde acetate ester boldenon yok.
 14. Finasterid

  @Norvecli sen doğru olanı yaptın. başından kötü bir olay geçmiş ve kimsenin böyle bir durumu yaşamamasını istiyorsun. metinav hocanın tecrübesine güven derim, tavsiyelerini uygula.
 15. Pct kür nasıl neye göre

  deca ve boldenon'u öncesinde kestin mi yoksa 12. hafta da uyguladın mı

Copyright © 2013 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×