Jump to content

merkar

Üye
 • İçerik sayısı

  434
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  8

merkar kullanıcısının son zaferi 6 Temmuz

merkar en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

70 Mükemmel

2 Takipçiler

merkar Hakkında

 • Derece
  Usta
 • Doğum Günü 30-11-1985

Profil Bilgileri

 • Meslek:
  MakineMühendisi
 • Konum:
  Antalya
 • Cinsiyet
  Erkek
 1. Help help please ! kür hakkında

  düzenli hemogram takibi yaptırmadıysan (doğal değerler + sadece testo kullanıldığı dönemdeki değerler+testo-bolde kullanılan dönemdeki değerler) boldenin çalışıp çalışmadığını anlaman mümkün değil. Hissiyatla kürün ilerleyen sürecinde (tabi burada tecrübe de önemli) anlayabilirsin. testo için yapılması gereken basit, total test sonucu yeterli olacaktır.
 2. Carbon Pharma

  doğru bir metot değil. Hangi marka olursa olursun, bolde ace üretiyor olması bizim için referans olamaz. Eğer ki referans istiyorsak, satın alacağımız marka ürünlerinin lab test için gönderilen bağımsız laboratuvar sonuçlarını referans alabiliriz. marka, Simec ag ye ürün gödermiş mi? çıkan sonuç nedir? bunlar referans olabilir.
 3. Carbon Pharma

  cümlelerin fazlasıyla tutarsız ve konuyu saptırıyorsun. senin, boldenon acetate ile marka kalitesi arasında bağlantı kurmanın saçmalık olduğunu söylüyorum. kendini kanıtlamış bir çok marka da acetate ester boldenon yok. bir markada acetate ester boldenon olması yada olmaması o marka hakkında bilgi vermez.
 4. Carbon Pharma

  şu yazdığın mesajda elle tutulur tem bir cümle yok. "bu markalar" diye bahsediyorsun ya, bir araştır bakalım bakalım bunlar nasıl markalar mış. sadece yerli değil yabancı forumlardan da araştır, bakalım ne göreceksin. Hele ki yabancı forumlarda pharmacom'u anarken böyle cümleler kur... gerisini düşünemiyorum 1- boldenon konusunda yanlış bilgilendirme yapıyorsun. 2- boldenon acetate konusunda yanlış bilgilendirme yapıyorsun. 3- boldenon acetate ile marka kalitesi arasında bağlantı kuruyorsun. burada da yanlış yapıyorsun
 5. Carbon Pharma

  Normal de boldenon insan kullanımı için onaylı ama acetate esteri mi onaysız dünya da hatrı sayılır yüksek kalite ürünler yapan markalar var alpha pharma pharmacom kalpa pharma sis lab thiger pharma ilk aklıma gelenler bunlar. Bu markaların hiçbirinde acetate ester boldenon yok.
 6. Finasterid

  @Norvecli sen doğru olanı yaptın. başından kötü bir olay geçmiş ve kimsenin böyle bir durumu yaşamamasını istiyorsun. metinav hocanın tecrübesine güven derim, tavsiyelerini uygula.
 7. Pct kür nasıl neye göre

  deca ve boldenon'u öncesinde kestin mi yoksa 12. hafta da uyguladın mı
 8. 8 haftalık testo p/boldenon/masteron kürü

  masteronu çıkartıp test-bolde yapsan daha güzel olur bence. hatta propionate yerine enanthate yapıp enjeksiyon sıklığı yaşamadan devam edebilirsin. "temiz kas kütlesi" durumu ilaçtan ziyade hormon takibi ve beslenmenin elinde.
 9. 8 haftalık testo p/boldenon/masteron kürü

  bu kür seni memnun etmez. olmamış çünkü. boldenon için 8 hafta çok kıza bir zaman, ayrıca masteron propionate haftada 1 enjekte oda olmamış.
 10. 8 haftalık testo p/boldenon/masteron kürü

  masteron Enanthate mı Propionate mı? ayrıca kürün amacı ne? bulk-def-lean
 11. Pct

  Kalıcı olabiliyor
 12. Trenbolon definisyon

  6 haftalık kür için kısa esterler seçmen daha uygun olur. Test P - Tren A gibi. Ayrıca sustanon da e2 yi ayarlamak biraz zor oluyor. Bu durum da definisyonu etkiliyor
 13. Pct fikir alış - verişi

  18 haftalık son kürümde, kür başından pct'ye 5 gün kalana kadar haftalık 500iu (250+250) hcg kullandım. son enjeksiyondan 2 hafta sonra test yaptırdım lh:0,08 fsh:0,09 total test: 6,9ng/ml çıktı. 1 hafta daha ilacın yarılanması için bekleyip pct'ye başladım. 1. hafta: 40mg tamoxifen+50mg klomen 2. hafta: 40mg tamoxifen+50mg klomen 3. hafta: 30mg tamoxifen+25mg klomen 4. hafta: 20mg tamoxifen+25mg klomen pct baştan sonra: günlük 800iu e vitamini +günlük 80mg çinko + günlük 100mg qenzym q10 + vonkaa'nın vonvia for men diye bir ürünü var günlük 2 tablet + günlük 10gr arjinin pct daha yeni bitti bir kaç hafta sonra tekrardan test yaptırıp son durumu göreceğim
 14. Kısa estet hergünmü enjekte,haftada 3emi yayayım ?

  oda Propinate ester gün aşırı yeterli. dozajlara baktığım zaman şu şekilde uygun olacağa benziyor. 100mg testo-100mg masteron-50mg tren (çarşamba - pazar testo off) - (pazar tren ace off)-(pazar masteron off) 500testo-600masteron-300tren yapıyor haftalık toplam. masteron 700mg olacaksa haftanın 1 günü çift enjeksiyon yaparsın.
 15. Kısa estet hergünmü enjekte,haftada 3emi yayayım ?

  Propionate esteri için gün aşırı uygun. acetate için günlük vurmak daha iyi olacaktır. yaratacağı fark atla deve olmayacaktır fakat Peak seviye hep zirvede kalacaktır.

Copyright © 2013 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×