Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

roidmax

Testo enant-boldenon-dianabol kürü dikkat edilmesigerekenler

Önerilen İletiler

Bay-T    4.219
Yorumlariniz icin tesekkur ederim :))) sanirim cevap verecek kimse yok sitede :(

Okadar çok yorum var ki siz nasıl bir sorunun cevabı beklentisi içersindesiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rifki1907    0

Öncelikle herkese iyi sporlar hayırlı günler.

uzun zamandır ilk kürüm için araştırma yapıyorum bayağı bir araştırma yaptım şuan en mantıklı olarak görünen şuan da konu başlığının altına yorum yapmış oldugum örnektir.

Ancak ;

Kürü 16 hafta tutmayı düşünüyorum araştırmalarım ve burada da yazıldıgı üzere etkisi o zaman görülüyor.

Dozajlar ve pct konusunda net ve kesin olarak tecrübeli ve bilgili yorumlara ihticaım var yardımcı olacagınızdan eminim.

181 boyundanyım 77 kiloyum beslenme antreman konusunda hiç bir sıkıntım yok gayet iyi ve düznli oldugum söylenebilir .Vucut olarak kötü değilim altyapım var 3 yıldır guzel ve doğru sporyapıyorum denilebilir.

ölçülerim verecek olursam kol 38.gögüs 106.omuz 122.bacak 58.bel 88.yag oranım %13 civarı dır.

Kür e gelecek olursam ;

• 1-16 hafta testo enant kaç mg olmalı
  • 1-16 hafta boldenon kaç mg olmalı
  • 1-16 hafta profiron 25 mg olabilir mi

1-16 armidex önerirmisiniz kür de östorojen dengelemsı yara saglar mı yoksa fazla zara veya boldenon dan dolayı gerek yok mudur 16 uzun bır zaman zarar gormekten yana sıkeyetımyok ıllakı olabılır fakat zararı mınımuma ındırmekte tabıkıde fayda var.

1-4 hafta dianabol u 4 hafta 30 mg olacak sekılde daha mantıklı geldı 4.haftadan sonra vucut reseptorlerı ılaca alışmakta etkısı azalmakta oldugu dogrudur.

Koruyucu ilaçlar bitkisel destekler kısmına kesınlıkle katılıyorum cok dogru.

Sorun 16 hafta uzun bır zaman ve genelde 16 haftalık bır kürde preglyn öneriliyor dogru pct testler sonucu yapılabılır dogru , ancak değerlerdeki değişim sonucu dozajları neye göre ayarlamalıyız.

Preglyn yerıne klomen kullancaksak yeterlı olacakmıdır

araştırmalarıma göre preglyn bıle testıslerı 100 100 e kadar eskı halıne getırmıyor bu normal sıkayetım yok ve yıne arastırmalarımda kür başlangıcından ıtıbaren gunluk 60 iu hesaplaması ıle dogru preglyn mıktarı ortaya cıkıyor.

dogru preglyn vurulumu ıse kurun 4. haftasından sonra hafta 3 gun pzt carsamba cuma gıbı 500 ıu . nun yaralı olabılecegı soylenmekte tabı kur sonuda vurulacak hesaplamalar ona gore ayarlanacak.

Kısaca sorularım

Testo ve bodenon haftada kaç mg olmalı

pct de preglyn mı klomen mı

provıron kür buyunca uygun olacak mıdır (pct de degıl)

armıdex e gerek varmıdır

nolvadex kürden kaç hafta sonra kaç mg alınmalı

başka unuttugum bırsey varsa yazarsanı sevınırım umarım yardımcı olursunuz gercekten guzel bır kur yapmalıyım

teskkurler emegınıze saglık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meyro91    0

TESTO-BOLDONEN-WİNSTROL KÜRÜ

Pzt Eki 17, 2016 10:36 pm

Merhaba öncelikle 4 yıldır spor ile uğraşıyorum fakat ilk defa bir kür deneyimim olucak bunun içinde hocam testo boldonen ve winstrolü seçti 3 aylık bir kür koruyucu olarak ta

• Hergün 1 zinco
  • 2 günde bir apikobal
  • Haftada 2 arimidex
  • Legalon günde 2 kere sabah akşam
  • Ester c günde 2 kere sabah akşam

Bunları kullanmamı istedi özellikle nac ve milk thistle almam gerekiyor mu dedim kullanacağın ilaçlar aynı etkiyi yapacağını söyledi sizce eklemem gereken başka bir koruyucu var mı önerilirseniz ve tavsiyeleriniz önemli benim için ilk kürüm neticede ve haftalık vurdurucam testo 2 cc

Boldonen 2 cc

Şimdiden teşekkürler Herkese

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokcen11    0

Merhabalar. Ilk kur olarak testo e. Boldenon ve dianabol kullanicam.

16 hafta kullanmayi dusunuyorm ve dozajlar hakkinda bilgi almak istyorm haftada kac mg testo kac mg bolde kullanmam gerekir

Ve kur icinde pct olarak kullanmam gereken ilac varmi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
Meyro91 yazdı:
TESTO-BOLDONEN-WİNSTROL KÜRÜ

Pzt Eki 17, 2016 10:36 pm

Merhaba öncelikle 4 yıldır spor ile uğraşıyorum fakat ilk defa bir kür deneyimim olucak bunun içinde hocam testo boldonen ve winstrolü seçti 3 aylık bir kür koruyucu olarak ta

Hergün 1 zinco

2 günde bir apikobal

Haftada 2 arimidex

Legalon günde 2 kere sabah akşam

Ester c günde 2 kere sabah akşam

Bunları kullanmamı istedi özellikle nac ve milk thistle almam gerekiyor mu dedim kullanacağın ilaçlar aynı etkiyi yapacağını söyledi sizce eklemem gereken başka bir koruyucu var mı önerilirseniz ve tavsiyeleriniz önemli benim için ilk kürüm neticede ve haftalık vurdurucam testo 2 cc

Boldonen 2 cc

Şimdiden teşekkürler Herkese

neden winstrol ? sorsana hocana kaç para istedi bu küre hocan yağ oranın kilo boy oranın ne ?

gokcen11 yazdı:
Merhabalar. Ilk kur olarak testo e. Boldenon ve dianabol kullanicam.

16 hafta kullanmayi dusunuyorm ve dozajlar hakkinda bilgi almak istyorm haftada kac mg testo kac mg bolde kullanmam gerekir

Ve kur icinde pct olarak kullanmam gereken ilac varmi ?

boyun kilon spor geçmişin yağ oranın ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Proxlus    1

18 yasındayım gecen sene only testo yaptımve pct mct gibi hicbirşey kulllanmadım koruyucuda almadkm bu senede testo e bolde danabol girmeyi düsünüyorum 12 hafta 250 mg testo 300 mg bolde gunde 30 mg danabol boldenim yerine primoyuda dusunuyorum sizce hormonlarım tam oturmadan girmem dogrumu kalıcı sorun yasarmıyım kür icinde ve sonunda neler yapmalıyım çevremdeki cogu kişi müsabık sporcu ve yarısmacı bana dedikleri bu yasta hazırlanman senin icin cok artı yön kazandırır sizinde fikrinizi alabilirmiyim yardım ederseniz sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oguzdalkilic    81
18 yasındayım gecen sene only testo yaptımve pct mct gibi hicbirşey kulllanmadım koruyucuda almadkm bu senede testo e bolde danabol girmeyi düsünüyorum 12 hafta 250 mg testo 300 mg bolde gunde 30 mg danabol boldenim yerine primoyuda dusunuyorum sizce hormonlarım tam oturmadan girmem dogrumu kalıcı sorun yasarmıyım kür icinde ve sonunda neler yapmalıyım çevremdeki cogu kişi müsabık sporcu ve yarısmacı bana dedikleri bu yasta hazırlanman senin icin cok artı yön kazandırır sizinde fikrinizi alabilirmiyim yardım ederseniz sevinirim

Bende 18 yasında girdim küre sıkıntı yok takma cok,2 sene sonra girince cok mu farklı sonuclar olucak? boldenon yerine prim olur evet. 250 mg testo vuracagına o paraya et al daha cok buyursun kesinlikle saka yapmıyorum. Bi ise yaramaz 250 mg. Yurt dısında adamlar baslangıc dozu olarak 750-1000 alıyor bizde hala 250. Daha dusugu olsa eminim 100 mg testo kürü falan isteyen de olur.... zarar az olsun veya ucuz olsun mantıgıyla yapılıyor malesef ama 500 mg aldıgın testoyla aynı zararı gorup en ufak bi kalıcı fayda goremeyeceksiniz. testesteronu 500 e boldenon u en az 400 e cıkarın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Proxlus    1

Mct ve pct de neler kullandınız kür icinde koruyucularınız nelerdi ve testler sonucu ne gibi şeylerle karsılastınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rage    0

12 haftalık olarak 500testo 500boldenon kürüne başladım 16haftaya uzatabilirim, şuan kür için 4günde 1 arimidex almaktayım,ekstra olarak yazılan;

Kür boyunca + PCT bekleme süresince + PCT boyunca : Zinco 220 (Çinko) - Hepsinden 1 tablet

Kür boyunca : NAC (Karaciğer koruyucu), Saw Palmetto (Prostat Koruyucu), Omega 3 (Kalp sağlığı) - Hepsinden 1 tablet

NAC ve Saw Palmetto dışında zinco aşırı gereklimidir ? Prolaktin için ne tür bir önlem alabiliriz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kerem2018    1

Merhaba. Boldenone ile b komplex vitamin niçin zararlı olur acaba ? 14 hafta boldenone 500 mg +tren enanthate 400 mg+haftalık 400 prop.+ oxandrolone ve kür sonu winstrol nasıl olur ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

hocam iyi forumlar birkaç sorum olacak

FSH, LH, hassas E2, Total Testosterone, Free Testosterone, Prolaktin bu testleri devlet hastanesinde yaptırabilirmiyiz ve hangi bölüm ?

Saw Palmetto bu kürde olmazsa olmaz mı ?

testo ve boldenon 500 400, 10 hafta yapıldığında "ilk kür" için yeterli sonuç alınabilirmi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kardesim test icin hasteneye gidip birine danisman bile yeterli seni yonlendiriler

Saw palmetto kullan buradaki amac kulansam veya kulanmasam degil tedbir vucudunun icini bilemezsin tedbir aliyorsun

ilk kur icin yeterlidir yine 16 haftda daki amac kurden tam randiman alman ve boldenon etkisi 16 haftaya kadar maks seviyey ulastigi kanisidir.

ve ayrica kure girmeden once en az 3 ila 6 ay gercekten adam gibi beslen adam gibi spor yap anaerobik ve aerobik sistemini tip II kas liflerini guclendir ve kure oyle gir gercekten mukemmel sonuc alirsin kurden tam randiman alirsin ilk haftdan itibaren

benim tavsiyem eger yeterince antreman katliten yerinde degilse ve kure hemen gireceksen ilk 4 hafta 250 250 git sonra dozlari 500 e 400 arttir 16 hafta devam et . 'y' gunler basarilar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
folli    0

bu kür için karaciğer koruyucu olarak nac 600 mü 900 mü olmadı bir de prostat için proscar alınabilir mi?şart mıdır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
bu kür için karaciğer koruyucu olarak nac 600 mü 900 mü olmadı bir de prostat için proscar alınabilir mi?şart mıdır?

İkiside olabilir. Proscar şart değil.

S.a kur bittikten sonra hormonlarin yerine gelmesi icin ne tavsiye edersiniz hocam.

Bu tarz kürler genelde nolvadex klomen yeterli nolvadex bulamazsan arimidex test sonucuna göre pregnyl de vurabilirsin tabi 1500 1500 5 gün ara ile olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
CksZ    15
agfitness, 20.10.2017 - 14:39 yazdı:

Her şey güzel hemfikirim çoğu noktada  fakat kilit soru şu:
Boldenon küründe B vitamin grubu kompleks almak zararlıdır ?

Bunu destekleyen mantık ne? Yani aksine Anabolic Maddeler Özellikle B6 ve B12 ve C Vitamini zincirleri ile birlikte optimum etkileşim göstermekte
ve Başta Karaciğer, Böbrek olmakla birlikte Endokrin Sistemini sarsıntılardan ve yan etkilerden korumak adına yıllardır olmazsa
olmaz olarak kabul edilen temel Vitaminlerdir.

Evet, zararlıdır derken dayanak nedir açıklar mısın?

Kilit soruna cevap verelim.

Boldenon hemoglobin hücrelerini arttırır, bizim bildiğimiz adıyla kırmızı kan hücreleri. B kompleks vitaminde aynı görevi yapar dolayısıyla kürde bunları birlikte kullanmak hemoglobin hücrelerini fazlaca arttırmış olduğundan vücutta kan basıncı artarak tansiyon problemlerine sebebiyet verecektir. Bu şekilde problem yaşanmak istenmiyorsa boldenon ile b kompleks vitamini kullanılmamalıdır.

agfitness, 22.10.2017 - 00:52 yazdı:

Öncelikle cevabın için teşekkürler. Merak ettiğim ise kür işine girildiği zaman zaten kandaki değerler artış göstermesi kaçınılmazdır. Evet dediğine katılabilirim mantıken ama farzedelim Boldenon kullanmadım onun yerine başka bir enjeksiyon steroid aldım;
Primobolan gibi Masteron gibi Nandrolone gibi... gibi de gibi. Şimdi bu B Vitamini Kompleksini kullandığımda daha mı zararsız olacağı anlamına gelecek ya da test de Hemoglobin yüksek çıkmayacak mı?

Yani bana şunu söyle sadece; Sadece Boldenon ile B Vitamini Kompleksi Hemoglobini yükseltir mi dersin? Peki ya diğerleri ile B Kompleks zararsız mı, daha mı az zararlı.
Neden öyleyse 80'li yıllardan beri B6,B12 ve C vitaminleri Kür girenlerin olmazsa olmazı haline gelmiş ?

Aynen öyle sadece boldenon ile zararlıdır. B kompleks vitamini diğer kürlerde kullanılabilir ve karaciğer sağlığı için kullanılmalıdır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
agfitness, 10 saat önce yazdı:

Öncelikle cevabın için teşekkürler. Merak ettiğim ise kür işine girildiği zaman zaten kandaki değerler artış göstermesi kaçınılmazdır. Evet dediğine katılabilirim mantıken ama farzedelim Boldenon kullanmadım onun yerine başka bir enjeksiyon steroid aldım;
Primobolan gibi Masteron gibi Nandrolone gibi... gibi de gibi. Şimdi bu B Vitamini Kompleksini kullandığımda daha mı zararsız olacağı anlamına gelecek ya da test de Hemoglobin yüksek çıkmayacak mı?

Yani bana şunu söyle sadece; Sadece Boldenon ile B Vitamini Kompleksi Hemoglobini yükseltir mi dersin? Peki ya diğerleri ile B Kompleks zararsız mı, daha mı az zararlı.
Neden öyleyse 80'li yıllardan beri B6,B12 ve C vitaminleri Kür girenlerin olmazsa olmazı haline gelmiş ?

kan değerlerinde yükselme kaçınılmaz demek pek doğru değil çünkü kürden önce kolestrol, karaciğer enzimlerimle, kür ortalarında yaptırdığım değerler arasında neredeyse hiçbir fark yok. Bunun nedeni ''MCT'' dir. Kolestrolü balık yağı ile, karaciğer enzimlerini ise Nac 600 ile korumak mümkün.

tarihinde caner06 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RoCK    12

bu kurle ilgili soyleyecek cok şeyim var :) 

nerden başlasam bilemiyorum:)

1) danabolu onermem 6 hft anapolon öneriyorum bakın arkadaşlar  başlık açıyorum danabol winstrol halotestin anapolon vs bullar oral alınanbilen  17 alfa metil gurubu içeren turlerdir kc eleminasyonunu engellemek ilaçları oral alınabilmesi için 17 alfa grubuna metil eklemişler eee buna getitiyor bunun getirdiği şu kc toksitesi istinasız hepsine kc toksitesi riski var kc enzimeri yukselir yani hepsinde ayrıca hdl seviyesi dramatik düşer anapolonun tek farkı bu hdl yani iyi kolesteroldeki dusus daha fazla %50 den hatta %70 e varan dusus oluyor ancak siz ilacı 6 hftayla sınırlar ve omega 3ten bol beslenir capsul vs filan alırsanız kendidinizi korurusunuz . şimdi buradan neye geliyorum kurunde danabolü düşünüyorsan anapol gibi en cok kütle arttırıcı ilaçtan seni uzak tutan ne:)) toksitesi benzer :)) anapolonun anabolik etkisi danabolun tam  2 katı...  diyeceksinki ben temiz buyumek istiyorum ikisi de etrojenik etkisi olan ilaçlardır( östrojenik etki eşittir su tutmak) ozmaan danabolden vazgeç ve mutlaka anti östrojenik kullanman gerekir buda novladex olmalı çünkü lipidler üzerine etkiski iyi yönde zaten bu ilaçlar aromatize olmadan  direk östrojenik etkiye sahip sen aromataz blokoru alsan bile işe yaramaz.  Önerim anapolon kullanın danabolle zaman kaybetmeyin omega 3 alın novladex alın anapolunu 6 hftada ve maximum 100 mg sınırlayın ( ilk 6 hafta olmalı) 

2) testo enantat yerine cypionat ikisi benzer ester turevleri sadece 17 beta grubuna karboksilik asit esteri eklemişler buda bize enjeksiyon alanında  daha az iritasyon getiriyor popomuzdaki acıdan bir nebze kurtarabilir biziartık usa ve avrupada cypionat kullanılıyor bilginize

3) 16 hafta aynı doz testo enantat olmaz 8 haftada kutle artışı ust seviyeye çıkıyor 8-12 arası neredeyse plato seviyesinde artış çok anlamlı olmuyor bunuda ancak dozu arttırarak sağlaya bilirsin. 12. haftadan sonra testoyu aynı kullanmanın sana bir faydası olmayacaktır bilgine ama şunu yapabilirsin testo enantatı 10- 12 haftadan sonra azaltıp 16 ya kadar  100 mg kadar dusuruz uzun vadede yağ yakımını sağlayabilirsin buda temiz lean muscle kazanmanı sağlar yada propionata geçebilirsin. ancak enantatı 100 e azaltırsan androjenik etki az olacagından ve serbest testosteron seviyen azalacagında libido kaybı yaşarsın bu doneme proviron ekleyebilirsin proviron mesleesini aşağıda daha ayrıntılı yazacagım. ayrıca bu kurun ortalarına( 16 hft dediğin için)  kure estrojenize olmayan primobon  yada daha tren eklemek seni temiz kas kutlesi ve yağ yakımı açısından uçurur ( trende dikkat etmen gereken şey su androjenik etki çok güçlü proviron lamaya gerek yok ve saç dokulmesi vucut kıllarında artış problemi yaşayabilirsin ) masteronda çok guzel bir seçenek ancal oda dihidro testosteron turevi saç dokulmesi vs problemleri çok olabilir üsteli aromataz yada finasterid işe yaramaz masteronda çünkü kendi direk dht :) saçlar elinde kalır sen izlersin.  

4) proviron olayını net anlatıyorum proviron vucutta testosteronu taşıyan shbg diye proteine en güçlü bağlanan  anadrojenik /anabolik ilaç. testonun 40 katı. vuctta shbg miktraı sabit desek proviron gidip bağlanırsa ne olur açıkta daha fazla testo kalır yani serbest testo artar yani etkinliği artar ama bunuda bir sınırı var:)) şimdi mevzu çok basit sen zaten 500 enantat yada güçlü androjenik ilaç alıyorsan zaten vucutta bol bol oldugunda serbest miktarıda çok olacaktır proviron filan hikaye kalıyor. şimdi proviron nerde etkili onu anlatayım sen eger androjenik etkisi az olan ilaçlar alırsan yada kurde maximum androjenşk etki alırken ilçlaarı azaltır ve değiştirisen bir takım problemler yaşamaya başlıyorsun örneğin 500 testo alıp ki ozaman bol bol serbest vardı bunu 100 düşürürsen işte problem ozaman başlıyor libido kaybı gibi sorunlar çıkıyor burada proviron eklemelisin androjenik etkiliği az olan kurde eklemelisin. arkadaşın yazdıgı kurde testodan bol bol var provirona gerek yok :)) dediğimi yapıpı 10 dan sonra testoyu duserse ozaman proviron eklenmeli tum mevzu budur. 

evet arkadaşlar umarım yardımcı olabilidim saygılar

Kuru planlarken ne istediğinizi ve ne istemediğinizi çıkartın sonra detaylı kan testiyle kc hemoglobin koagulasyon gibi kan parametreleri troid insulin gibi hormon değerlerinizi ölçün .

mesela ben bulk istiyorum ama kcde skıntım var ozaman 17 alfa metil grubu hiçbir ilaç olmaz daha az toksik ilaçlar olmalı yada benim saç dokulmem var vs ozaman androjenik etkiliği az olan ilaçlar tercih edilmeli yada finasterit , aromataz cevap veren ilaçlar seçilmeli

kur sabit olmaz kişiye göre kişinin özelliğine göre değişir arkadaşlar. Asla kopyala yapıştır yapmayın herkesin vucut yapısı ve tepkisi farklıdır. 

size bir örnek vereyim 2 arkadasım benden kurde yardımcı olmamı istedi  oral olarak anapolon onerdim biri kullandı biri hayır anapolon toksik ben danabol kullanacagım dedi neyse 2 hafta kullandılar sonra kan testlerinize bakalım dedik 2 hafta sonunda anapolon kullananın alt astsi 2 kat artmıştı  şaşırtıcı olan danabol kullananınki tam 4 kat arttı ona danabolü 2 hft sonra kesip kc toksitesi olmayan ilaç önerdik diğeri ise anapolonla devam etti. 

şu ilaç söyle bu ilaç böyle diyemeyiz vucutta kullanıp denemek sonuçlarını görmek lazım ama sizde bir sorun yoksa ve aynı grup ilaç kullanıyorsanız ben herzaman daha etkili olanı tavsiye ederim.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caner06    21
agfitness, 29.10.2017 - 18:35 yazdı:

Nac 600 önceden de duymuştum, günde 1 tablet sabahları olarqk mı kullanıyorsun?

gün içinde herhangi bir saatte içebilirsin herhangi bir şey değişmeyecektir.

agfitness, 31.10.2017 - 00:29 yazdı:

Teşekkürler, peki 1 tablet değil mi kullanımı?

Evet 1 tablet 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RoCK    12

NAC®’ı aaıdaki durumlarda DKKATLKULLANINIZ:

Hekiminiz sizde geçerli olduu durumlar için almanız gereken özel önlemleri size önerecektir. Eer aaıdaki durumlardan biri sizde varsa dikkatli kullanınız, doktorunuza haber veriniz ve onun talimatlarına uyunuz:

• Var olan bir karacier veya böbrek yetmezliiniz varsa, bu ilaç normalde proteinlerle almıolduunuz azot yükünü arttırabileceinden dikkatli kullanılmalıdır.
• Astımınız varsa bu ilacı dikkatli kullanınız.
• Daha önceden ülser geçirdiyseniz bu ilacı dikkatli kullanınız.
• Histamin intoleransınız varsa bu ilacı dikkatli kullanınız.
• Her bir efervesan tablet yakla
ık 145,04 mg (6,31 mmol) sodyum içerir. Bu nedenle herhangi bir hastalıınız nedeniyle tuzu kısıtlı kullanıyorsanız bu durumu dikkate alınız.

Eer ilacı kullanırken cildinizde ya da aız ve burun gibi organlarınızın iç yüzeyindeki dokularda herhangi bir deiiklik görürseniz ilacı kesiniz ve doktorunuza danıınız. 

ben bir ara cift  cift ( 2 adet NAC 600 ) alıyordum. sonra yuksek protein içerikli beslendiğimden yan ağrısı böbrek ağrısı olmaya başaladı. sonra bir muddet kestim ağrı geçti. 2 gune bir aldım sonra. vucudunun ne reaksiyon verdiği önemli bu konuda. 1200 cc asetil sisteinde alabilirsin ( 2 adet nac 600) herkeste bu etki olacak diye birşey yok

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.