Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

roidmax

Testo enant-boldenon-dianabol kürü dikkat edilmesigerekenler

Önerilen İletiler

Hocam elinize sağlık bir sorum olacaktı testo boldenon kürü 20 hafta olması zararlı mıdır?yardımcı olursanız sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mlt44    133
Tojo, 24.08.2016 - 16:11 yazdı:

Hocam merhaba planladığınız kür benimde yapmayı planladığım ilk kür kürde kullanmam gereken destek vitaminleri almaya gittiğimde arimidex biraz pahalı geldiği için kız arkadaşımın izmirde doçent olan halasina yazmasını rica ettik fakat kanser teşhisi koymadan yapılmadığını ve arimidexin 10 larca yan etkisinden bahsetti o kadar kimyasal testosteronun üstüne bide bu ilaç çok daha kötü etkiler yaratabilir dedi 2 günde 1 çeyrek tablet almayı düşünüyodum ama kafamda soru işaretleri oluştu bu kürde arimidex kesinlikle şart mıdır kullanırsak getirileri kullanmazsak götürüleri neler olur bu konuda hiç bilgim olmadığı için soruyorum teşekkürler..

Arkadaşım küründe başarılar arimidex aromataz enzim inhibitorudur. estradiol bağlı jinekomasti belirtilerine karşı kesinlikle kullanman gerekli. 80 tl civarı sen bakma doktor da olsa kimsenin lafina lazımsa alıp kullanacaksın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oppomer    10

bu kürde boldeyi 16x500mg sabit dozla mı gitmek gerekir yoksa 6-7 haftada bir dozajı arttırmak mı daha mantıklı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27

Hocam temiz bulk kürlerinde DHT dönüşümünün herhangi bi faydası varmıdır Yani bu kürlerde saw palmetto kullanımı küre herhangi olumsuz etki yapabilir mi, teşekkürler 🙂 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Warheat    0

Hocam bu kürde b vitanminleri zararlı demişsiniz ben kür öncesi kan testi yaptığımda b12 eksik çıktığı için apikpbal yazmış soktorum b1+b6+b12 vitaminleri var içinde küre başlayınca kullanmamalıyım değil mi? Şu an elimde olanlar; magnezinc ( çinko,magnezyum), D3 vitamini eksik çıktığı için yine testte, L-argınıne, crea pure , mass gainer, creatin, karaciğer koruyucu ilaç mevcut. Bunların hepsini kullanmayı düşünüyorum sorun olur mu? Son biriey daha hangi besinde ne var bildiğimden takviyeye ihtiyaç duymuyorum dediniz. Benim beslenme programım, Protein tozum ve omega 3 üm yok, ton balığı yiyorum haftada 1 kez omega3 ü karşılarmı bilmiyorum. Fakat günlük almam gereken proteini yiyerek nasıl karşılayacağımı bilemiyorum ne önerirsiniz proteini yüksek? İştahsız biriyim çünkü karbonhidratı doldurana kadar miğdeyi doldururum ben :) @Loving Başlık sahibi forumda aktif değil siz yardımcı olabilirseniz 🤔

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.