Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

SERKO

Bu konuda kahvaltı planlamamızı paylaşıyoruz! (herkes konuya)

Önerilen İletiler

SERKO    581

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

Evet sizlere sabahları bulk için yediğim kahvaltımdan bahsetmek istiyorum, sizlerde kendi kahvaltılarınızdan bahsedebilir öneri ve fikir alışverişlerinde bulunabiliriz 

• 100 gr yulaf
  • 1 büyük boy muz
  • 4 adet ceviz
  • avuç içi kadar kuru dut
  • çeyrek çay kaşığı tarçın
  • 2 bardak yagsız sıcak süt 
  • 1 ölçek protein tozu

Hepsini büyük bir kaba koyup sıcak sütü ekleyip 2 dk bekleyip gömüyorum arkasına da 4 yumurta beyazı yiyorum benden bu kadar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SERKO    581
Tony Montana, 1 dakika önce yazdı:

Hocam ben 100gr corn flakes ve 5 yumurta yiyorum bulkta klasik 

corn flakes denemedim ama denerim

sadece pazar günleri klasik türk kahvaltısı yapıyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tony Montana    137
SERKO, 2 dakika önce yazdı:

Ben normalde yulaf tüketiyordum ama inanılmaz bi sindirim ve gaz problemi yapmaya başladı, o yüzden corn flakes yemeye başladım hem yemesi de daha kolay. Ben suyla yiyorum ama whey koyup su ile karıştırırsanız efsane olur 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    432
Tony Montana, 1 saat önce yazdı:

Ben normalde yulaf tüketiyordum ama inanılmaz bi sindirim ve gaz problemi yapmaya başladı, o yüzden corn flakes yemeye başladım hem yemesi de daha kolay. Ben suyla yiyorum ama whey koyup su ile karıştırırsanız efsane olur 

Corn flakes bende tüketicektşm fakst lif oranı filan düşük geldi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.544

Maşallah abi bir ailenin rızkını yiyorsun 🤣

Bende pankek hastasıyım abi pirinç unu ile yapılacak üstüne bal 😬 Elinden öper 1500 kalori😂

• Beğen 1
  • ahahaha 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    68

Vallaha hocam ben sabah sabah bu kahvaltıyı hazırlamakla uğraşamam :) direk klasik 250 baldo pirinç yanınada 4-5 haşlama yumurta koyuyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    581

Sabah baldo yiyemem ben anca narkoz verip uyutarak olur :D

Diver, 6 saat önce yazdı:

Maşallah abi bir ailenin rızkını yiyorsun 🤣

Bende pankek hastasıyım abi pirinç unu ile yapılacak üstüne bal 😬 Elinden öper 1500 kalori😂

Az önce baktim yulaf bitmiş >:(

• ahahaha 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ugurekzz    0

Hocam ben biraz midesiz biriyim ve gelişmek için herşeyi yaparım sanıyordum ama lor peyniri dayanılacak şey değil mecburen 2 tam 3 beyaz yumurta yiyiyorum 100gr lor peyniri biraz havuç salatalık carb günüyse bi 150gr kepekli ekmek eklerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    432
Ugurekzz, 7 dakika önce yazdı:

Hocam ben biraz midesiz biriyim ve gelişmek için herşeyi yaparım sanıyordum ama lor peyniri dayanılacak şey değil mecburen 2 tam 3 beyaz yumurta yiyiyorum 100gr lor peyniri biraz havuç salatalık carb günüyse bi 150gr kepekli ekmek eklerim

Yumurtayla güzel oluyor lor peyniri ama kuru kuru akmıyor :D. Çok tane tane yapışıyor boğaza.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rhapsody3132    26
Ugurekzz, 23 dakika önce yazdı:

Protein kaynağına birazda kırmızı mercimekte ekleyebilirsin çorbası çok güzel oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jasyak    10

kahvaltıyı 1 kapya biber 1 domates 1 yeşil biber ve 3 yumurta ile yağ kullanmadan menemen tadında hazırlıyorum yanına yulafı su ile blenderdan çekip yine yağsız olarak lavaş gibi pişirip öyle yiyorum güzel gidiyor ama her gün her gün uğraşası gelmiyo insanın

IMG_7713.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Draqul Org    45
SERKO, 9 saat önce yazdı:

Ben 300 gram corn flakes veya cocopops yiyorum süt ile. 1000 kalori gibi bir şey oluyor dahada fazla hatta

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
higgy    11
Ugurekzz, 9 saat önce yazdı:

100 gram lor peyniri yiyeceksem eğer 40 50 gram yağsız beyaz peynir ile karıştırıyorum tamamen krem peynir olana kadar. O şekilde çok güzel oluyor bence, dene istersen.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makro1178    20

Değişmeyen tek öğünüm kahvaltım. Diyeti tutturamıyorum ama kahvaltı 2 senedir aynı :D 5 yumurta beyazı 2 yumurta sarısı omlet yaparım sarıları sonradan dahil edip patlatırım sos niyetine. veya 50 gram yulaf yumurta beyazı 1 yumurta sarısı karıştırır pankek yaparım . bu 2 öğün dışında hiç bişi yemedım 2 senedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.547

Metabolizmam genel olarak hızlı olduğu için daha çok kalori almam gerekiyor. Bu yüzden bulk döneminde kahvaltıyı pas geçmiyorum.

• 100gr sarı leblebi
  • 50gr kuru üzüm
  • 3 haşlanmış L boy yumurta
  • 120gr dava kavurma
  • 100gr İzmir Tulum peyniri
  • 1 simit
  • 1 meyve suyu

image.png.f1f5dc2d6596a07789ea7de571fc0d3c.png

Besin değerleri de böyle yapıyor. Eğer 1500 kaloriden az kahvaltı yaparsam öbür öğünlerle bunu tamamlamam imkansız gibi bir şey oluyor. 

• Şerefe 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
owlimagine    1

tek öğünde total 78 gr yağ nedir usta ben günlük şuan 3450 kalori alıyorum total yağ alımım 60 gr :D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
shet    24

4 yumurta 4 beyaz 1 sarı, 30 gram yulaf 5 gram kakao biraz tarçın, 30 gram meyve, 40gram pirinç unu, 40 gram whey, 10 gram badem ezmesi

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    581

Herkes neler yiyormuş bende kahvaltı yapıyorum sanıyorum hırslandım şimdi:D

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.547
owlimagine, Bir saat önce yazdı:

tek öğünde total 78 gr yağ nedir usta ben günlük şuan 3450 kalori alıyorum total yağ alımım 60 gr :D

Öğünlere yaymak gibi bir alışkanlığım yok. 160gr protein, 100gr kaliteli yağ, kalanı karbonhitrat genelde benim alışkanlığım. Mesela bugün öğle yemeğinde de kalan proteini tamamlayıp akşam full pilav (tahminen 3 tabak) + yoğurt (ev yapımı) + salata gömülürüm. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mamibolone    44
SERKO, 3 saat önce yazdı:

Herkes neler yiyormuş bende kahvaltı yapıyorum sanıyorum hırslandım şimdi:D

Hocam kilo almak isteyen bulk yapmak isteyen arkadaşlar için beslenme programı tadında bir konunuzu da bekliyoruz. Bence en az bitkisel kür kadar yardımcı olur herkese.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    581
mamibolone, Bir saat önce yazdı:

Hocam kilo almak isteyen bulk yapmak isteyen arkadaşlar için beslenme programı tadında bir konunuzu da bekliyoruz. Bence en az bitkisel kür kadar yardımcı olur herkese.

Bitkisel kür 1 pro plus ı yayınlayayım ondan sonra öğle ve akşam için yemekleri için paylaşımlar yapalım bencede

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: yankiFit
      Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar,ben Fatih.
      Buranın uzun zamandır pasif takipçisiyim ve yeni üye olup aktif olmaya karar verdim.İnanın o kadar saçma yerlerde bulunup bu konuları araştırdım ki ön yargılı olmamak imkansız.Millet ilaç bulamıyoruz diye birbirini öldürecek düzeyde haha  Sonra burayı buldum bla bla bla.
      Öncelikle harika bir yer insanların bu konulara ön yargılarını kıracak bir yer.
      Neyse kendimden bahsedeyim biraz ben çocukluğumdan beri kulüp adı vermeyeceğim,bir futbol kulubünde futbol oynadım taki 2 sene öncesine kadar sakatlık psikolojik sorunlar vs profesyonel olmama az kala bıraktım.son 1,1-5 senedir vücut geliştirmeye başladım diyebilirim.Sporun her alanı gerçekten harika,bu zamana kadar çok şey öğrendim doğru-yanlış.Herkes  gibi bende gelişimi katlamak için küre girmeyi düşünüyorum.
      Pekala şimdi sormak istediklerim var.Peptid mi? steroid mi? peptid biraz daha masraflı diye söylendi,ama peptid bana daha mantıklı geldi ilk küre göre neleri tercih edebilirim?
      kaç hafta yapmalıyım? dikkat etmem gerekenler nelerdir? Hacim kürü istiyorum ama yağ oranım elbette ki artıcaktır ama çok fazla artmasını istemiyorum.yaşım 21 kilom 71 yağ oranımı pek bilmiyorum açıkcası bir fotoğrafımı yükleyeyim konuyla ilgili daha iyi yorum yaparsınız,şimdiden teşekkürler
    • Yazan: Muratonguc
      1 su bardağı Çiğ yulaf ezmesi kaç kaloridir? Bazı yerlerde 62 kalori bazı yerlerde de 360 kalori yazıyor 
    • Yazan: ahmettopaca
      Uzun zamandır bulktayım 8 ay oldu ve aüreç istediğim gibi gidiyor ama yemek yemek artık imkansız hale geldi çok aç olsam bile tavuk pilav ağzıma attığım an midem bulanmaya başlıyor katı besin tüketmek ıstırap haline geldi. Makrolarda geri kalmamak adına pirinç unu suyla karıştırıp içine whey koyup içmeye başladım.
      Güncel kalorilerimi alabiliyorum bu şekilde ama sindirim için yemem gerektiğinindi farkındayım çok fazla cheat yapan biri değilim gün içinde pis beslenmem asla tavuk pilav yumurta etrafında dönüyor beslenmem form durum gayet iyi ama yemek beni çok zorlamaya başladı.
      Yaşayan yada bu durumun sebebi bilen birileri varsa önerilerinize açığım.
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: emirix
      Bazı sorularım var:
      Kür içerisinde günde ne kadar protein tüketiyorsunuz? Bu proteini nereden karşılıyorsunuz? Kürünüz bulk mu definasyon mu? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Ahmetphenylprop
      Selamlar,
      Şuan clean bulktayim kilom 75, 90a kadar çıkmak istiyorum fakat yağ alımını 0,5de mi 1 de mi tutmalıyım kiloma göre sizce ayrıca insülinde kullanıyorum bunu göz önünde bulundurarak yanıtlarsanız sevinirim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.