Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AREN

Göğüs bölgesi sakatlığı için önerileriniz var mı ?

Önerilen İletiler

AREN    302

Merhaba abilerim ve güzel kardeşlerim nasılsınız, umarım keyfiniz yerindedir. 🌹

Dün itibari ile ufak bir sakatlık yaşamış bulunmaktayım. Durum şu dün idmana girmeden 2 ampul efedrin + kahve atıp girdim. Aşırı terlemeyle beraber dün göğüs’te incline smith mac. de son set 110kg’yı kaldırdım makinenin kilidini kaldırdıktan sonra aşırı terlememden dolayı elimden kaydı smith mac. bar’ı (çelik) tam sternum’un ortasına düştü. Hastaneden yeni çıktım sayılır ve tam sternum’un olduğu yerde kılcal çatlaklar olmuş. Nefes alırken veya ani harekette bile bıçak saplanır gibi batma yaşıyorum. Yine de o ağrıyı azaltacak ağrı kesici veya sağlam kas gevşetici de olsa öneriniz var mı ? 

@rastlantisal @metinav @Diver @Askabar @GHOST @SERKO @forbit @Rdm @Bay-T @Semih Erarslan 

Teşekkürler 🙌🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AREN    302
onlytrenbolone, 37 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun hocam :(

Çare bu ilaçta bence. Hasarlı yerdeki onarımı hızlandırmak için.

Şuan açıkçası peptit kullanmak gibi düşüncem yok kılcal çatlak olduğu için yine de teşekkür ettim.

rastlantisal, 34 dakika önce yazdı:

Majezik duo işine yarayacaktır. Geçmiş olsun.

Tamamdır güzel abim alayım hemen şimdi

Ritalin, 31 dakika önce yazdı:

düşük doz deca veya npp tercihim olurdu

Ben ilaç işlerini pct yapıp bıraktım güzel kardeşim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    47
AREN, 1 dakika önce yazdı:

Ben ilaç işlerini pct yapıp bıraktım güzel kardeşim

abi ben konuyu okumadan yazmışım k.b

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.427

Ağrın çoksa dicloron enjeksiyon rahatlatır dostum. Kas gevşetici istersen de tyloflex ile kombinleyip enjekte edebilirsin. Çok geçmiş olsun 🙏🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.758
gönderildi (düzenlendi)

Geçmiş olsun, daha ciddi bir sakatlık olabilirdi...

Gerektiğinde tek kullandığım ağrı kesici, diklofenak potasyum içeren dolerex...

Efedrin iki ampül baya fazla, ara verme zamanın gelmiş sanki...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    302
Diver, 8 saat önce yazdı:

Ağrın çoksa dicloron enjeksiyon rahatlatır dostum. Kas gevşetici istersen de tyloflex ile kombinleyip enjekte edebilirsin. Çok geçmiş olsun 🙏🏻

Aldım bunun ikisini de gece yatarken bi ağrı kesici daha alıp yatacağım eğer sabaha kesmezse sabah çakarım onları da

metinav, 5 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun, daha ciddi bir sakatlık olabilirdi...

Gerektiğinde tek kullandığım ağrı kesici, diklofenak potasyum içeren dolerex...

Efedrin iki ampül baya fazla, ara verme zamanın gelmiş sanki...

Metin abi valla o kadar halsizdim ki o gün normalde bütün uyarıcıları baya bi uzun süre kullanmadım ve şuan artık pct yapıp ilaç işlerini de bıraktım. Bi şubat, mart ayına kadar detoks yapacağım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    426

Bölgeyi zorlayacak hareketlerden kaçın.

Doktorun önerdiği ilaçları kullan.

İlk 48 saat buz, sonrasında sıcak uygulama yapabilirsin.

Derin nefes alıp vermek ağrıyı hafifletebilir.

Düzenli kontrol ve doktor tavsiyelerine uymak önemli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    302
AS1L, 1 saat önce yazdı:

Bölgeyi zorlayacak hareketlerden kaçın.

Doktorun önerdiği ilaçları kullan.

İlk 48 saat buz, sonrasında sıcak uygulama yapabilirsin.

Derin nefes alıp vermek ağrıyı hafifletebilir.

Düzenli kontrol ve doktor tavsiyelerine uymak önemli.

Teşekkür ederim güzel kardeşim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    516

uzun zamandır yoktun gibi aren çok geçmiş olsun benim de ilk tercihim ve yanımdan ayırmadığım ilaç dolarextir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    302
SERKO, 5 saat önce yazdı:

uzun zamandır yoktun gibi aren çok geçmiş olsun benim de ilk tercihim ve yanımdan ayırmadığım ilaç dolarextir

Pct yapıp bırakınca herşeyi mental detoks’a girince herşeyi saldım ve sosyal hayatıma odaklandım desem yeri o yüzden bir süre yoktum. Dolerex ile majezik duo tutuyorum yanımda. 2 gündür idman atmadım bugün bir ağrı kesici alıp girmeyi deneyeceğim. Teşekkür ederim 🙏🏻 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    302
Diver, 29.08.2024 - 14:18 yazdı:

İkiside kesmiyor hala şuan. Ibuprofen kremi var dolgit onu sürdüm o da kesmedi. İdman atamıyorum 1 haftadır. Var mı başka fikrin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    302
Tony Montana, 4 dakika önce yazdı:

Hocam çok geçmiş olsun

Teşekkür ederim güzel kardeşim 🙏🏻

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.427
AREN, 44 dakika önce yazdı:

İkiside kesmiyor hala şuan. Ibuprofen kremi var dolgit onu sürdüm o da kesmedi. İdman atamıyorum 1 haftadır. Var mı başka fikrin ?

Bengay ve Emla krem önerebilirim dostum geçmiş olsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    302
Diver, 8 dakika önce yazdı:

Bengay ve Emla krem önerebilirim dostum geçmiş olsun.

İkisini de almaya gidiyorum şimdi bir de öyle deneyelim, ardından idman atmayı da deneyeceğim. Baş tacısın 🌹

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.427
AREN, 22 dakika önce yazdı:

İkisini de almaya gidiyorum şimdi bir de öyle deneyelim, ardından idman atmayı da deneyeceğim. Baş tacısın 🌹

Eyvallah ama dinlenmeni istiyorum. Niye zorluyorsun kendini be gardaşım.

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    302
Diver, 6 dakika önce yazdı:

Eyvallah ama dinlenmeni istiyorum. Niye zorluyorsun kendini be gardaşım.

1 haftadır yattık be gardaşım araba sileceği gibi kalıcaz az daha yatarsak ondan 😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    302

Revize

1 haftalık ara vermiştim dün idman atmıştım herhangi bir şey yoktu ancak Dicloron vurup öyle girmiştim belki ondan hissetmedim çok fazla ancak bugün 2. antrenman da row yaparken resmen kaburgalarımın yerinden çıkarmışcasına çok canım yandı. Saldım idmanı çıktım. Yarın tekrar muayene olacağım hala daha çok fazla canım acıyor. Sanırım 2 hafta ara vereceğim gibi görünüyor. Var mı önerebileceğiniz başka bir şey ? Bir de ek olarak peptit kullansam bu süreçte gerçekten etkisini görür müyüm ? 

@rastlantisal @metinav @Diver @SERKO

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.427

Faydasını görürsün ama iyileşmek için antrenman yapmamalısın. Tb500 ve Bpc-157 uygun olur dostum 👌🏻

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    302
Diver, Bir saat önce yazdı:

Faydasını görürsün ama iyileşmek için antrenman yapmamalısın. Tb500 ve Bpc-157 uygun olur dostum 👌🏻

Tamamdır bu peptit sürecini bi yarın ki muayene sonrası değerlendirelim ve yok yapmam idman falan moralim bozuldu zaten gücümü de veremiyorum gerçekten iyi bi dinlenmem şart. Bu detoks’u da kısa mı tutsam bilemedim gerçi daha 2 ay pct yapalı. Her gün dolapta ki ilaçlar gözüme de çarpmıyor değil şu ara 🙂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tarık34    32
AREN, 34 dakika önce yazdı:

Tamamdır bu peptit sürecini bi yarın ki muayene sonrası değerlendirelim ve yok yapmam idman falan moralim bozuldu zaten gücümü de veremiyorum gerçekten iyi bi dinlenmem şart. Bu detoks’u da kısa mı tutsam bilemedim gerçi daha 2 ay pct yapalı. Her gün dolapta ki ilaçlar gözüme de çarpmıyor değil şu ara 🙂

Hocam benzer bi şikayeti eski spor hocamda yaşamıştı kendisi 6 ay kadar üst vucut çalışmadı 6 ay civarıda çok hafif çalıştı.(fizik tedavi önerisiydi hafif çalışma) Belki hocamınki daha ciddi bir durumdur bilmiyorum fakat geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AREN    302
Tarık34, Şimdi yazdı:

Hocam benzer bi şikayeti eski spor hocamda yaşamıştı kendisi 6 ay kadar üst vucut çalışmadı 6 ay civarıda çok hafif çalıştı.(fizik tedavi önerisiydi hafif çalışma) Belki hocamınki daha ciddi bir durumdur bilmiyorum fakat geçmiş olsun.

Bacak bile yapamıyorum resmen bıçak gibi saplanıyor 

• Voov!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Dagcıkomando
      Merhaba,
      Bir hafta önce omuz antrenmanında lateral raise yaparken çıtırtı sesi geldiğini fark ettim ama ağrı yoktu. Bugün evde ağırlıklarla hummer,curl ve dumbell row yaptım 4, 5 saat sonra kolumu kaldırırken omuzumdan hafif bir acı ve çıtırtı sesi geldiğini fark ettim.
      Görüşlerinizi alabilir miyim? Dinlendirmeli miyim? Omuz için ısınmam ne olmalı?
    • Yazan: dips enjoyer
      Fıtık sebebiyle BPC-157 başlamayı düşünüyorum. Daha önce kür geçmişim yok. Artık başlamış olayım diyorum,
      - 250 testo enanthate
      - Sakatlığa bağlı dozajlarda BPC-157
      Böyle bir kür var kafamda. Yaş 20, boy 172, kilo 74-76. Yaklaşık 3 yıldır spor yapıyorum. Bu sakatlık mereti olmasa gayet disiplinli bir antrenman ve beslenme rutinim vardı, geri dönebiirim. BPC-157'nin anabolik etkisini bilmesem de yağ yakımına katkı sağladığı hakkında buradaki hocalarımın tecrübelerini okumuştum. Ne dersiniz? @SantoR @metinav
      bknz:
      bknz:
      Şu an aile evindeyim, İstanbul'a döner dönmez hem testoyu hem BPC'yi Burak Hoca'dan temin etmeyi planlıyorum.
    • Yazan: Draqul Org
      Selamlar arkadaşlar, nasılsınız?
      Uzun olmasa da 1-2 yıllık spor geçmişim var fakat bir süredir antrenmanlarda göğsümü hiç bir şekilde hissetmiyorum ne önerirsiniz?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Vezuchiy
      Arkadaşlar dün yaptığım kickbox sparring'inden sonra sanırım elimi sakatladım antremandan sonra acıma yoktu gece yine yoktu sabaha karşı birşeyler yemek için uyandım yine bir acı hissetmiyordum ardından öğlen 1 de uyandım dehşet bileğimi çeviremiyorum kapı v.s açarken bile ağırıyor. geçen senede başıma gelmişti atlatmam çok uzun sürdü bu konu hakkında ne yapabilirim ve kürümü bırakayım mı? 750 testo 750 bolde ile ilerliyorum. @metinav
      Ağrıyan bölge tam olarak şurası fotoğraf temsili dir

• Yazan: samet9098
      Arkadaşlar benim göğüs dışında bütün kas grupları gelişiyor büyüyor ama göğüste bir türlü istediğim verimi alamıyorum genetikten ötürü sanırım trapez izole olarak çalışmıyorum trapezler bile gelişti göğüs çalışmam şu şekilde:
      Pazartesi-bench press-incline dumbell press-cable cross cuma-incline dumbell,cable cross  Cable cross 12-15 pressler 8-10 tekrar 4 set hepsi

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.