Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

koyufenerli0

Sinir, agresiflik vb problemleri tetikleyen ilaçlar hangileridir?

Önerilen İletiler

Arkadaşlar merhaba;

Sorularım:

1. Siniri ve gerginliği en çok arttıran ilaçlar nelerdir?
  2. Deneyimlerinize göre, önce ki yaşamınıza göre hangi ilaç nasıl etkiledi sinir, agresiflik, gerginliğinizi?

Yazarsanız çok sevinirim.:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    590

Kardeşim kitapta yazıyor kitapta. Deca'dan, testosteron'dan uzak durun.

Ama vücuda girmek üzere veya girmiş olan Trenbolone'dan kaçın diyor, kaçın.

• ahahaha 2
  • Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
koyufenerli0, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba;

Sorularım:

2. Deneyimlerinize göre, önce ki yaşamınıza göre hangi ilaç nasıl etkiledi sinir, agresiflik, gerginliğinizi?

halotestin yüzünden yuva yıkılmış bir arkadaşının yillar önce cenk hoca videoda anlatmıştı

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    425
koyufenerli0, 7 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba;

Sorularım:

Bu tür ilaçlar arasında testosteron, trenbolone, dianabol, amfetaminler, yüksek dozda kafein, RAD-140, sentetik prohormonlar ve bazı kortikosteroidler bulunur.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
GHOST, 7 saat önce yazdı:

Kardeşim kitapta yazıyor kitapta. Deca'dan, testosteron'dan uzak durun.

Ama vücuda girmek üzere veya girmiş olan Trenbolone'dan kaçın diyor, kaçın.

Hocam ramazanda sarmsla dişlerimi fırçalasam orucum bozulur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
steroidnediryahu, 9 saat önce yazdı:

Trenbalon :D

onu zaten biliyorum herkesin dilinde ahahaha ondan sonrakiler nedir acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    506
Diver, 5 saat önce yazdı:

Hocam ramazanda sarmsla dişlerimi fırçalasam orucum bozulur mu?

Bozulmaz gargara yapman lazım bozulması için

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    15
koyufenerli0, 14 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba;

Sorularım:

Hepsi bir yana tren bir yana der geçerim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    506

Aksine Tren kullanmayınca ben bir gergin bir tuhaf hissediyorum sanki ben ben değilim Tren candır B|

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
koyufenerli0, 3 saat önce yazdı:

onu zaten biliyorum herkesin dilinde ahahaha ondan sonrakiler nedir acaba

PCT ilaçlarından klomende psikolojimi bi tren kadar olmasada bozmuştur.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.754

Efedrin, wellbutrin, trenbolon asetat

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ritalin    46
metinav, 43 dakika önce yazdı:

Efedrin, wellbutrin, trenbolon asetat

Hocam çok doğru söylemiş, efedrin'i abartmayınız. walter white gibi takılan çok kişi var, koli koli efedrin alıyor adamlar. m*t yapacaklar herhalde😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    290

en basit yüksek "testo" bile agresiflik yapar ve bir de herkesin bildiği trenbolon

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kcan123    2

Biraz da bizim milletimiz rollenıyor.Kürdeyken her zaman sakin olmamız gerektiğini unutmamak lazım.Sabırlı olmamız gerektıgını kendımıze hatırlatmamız lazım.Benim kendi tecrübem sinirlenmek istediğimiz zaman heleki sağlam anabolizanlar kullanıyor isek bunun bir sınırı yok.En basit only testo küründe  bile sinir krizi geçirilebilir.irade ile sıkıntı yaşamazsın.Kurdeyim sinir krizi geçiricim dersen her haltı yaşarsın.Özetle rollenmemek lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ahmet377    33

bende tren genelde aşırı agresiflik yapıyor deca ise duygusallık yapıyor mesela deca da iken bazen kız gibi alınıyorum herşeye, tren küründe olanlara tavsiyem ben zaten sinirli biriyim tren beni daha çok agresif yapıyor yapcak bişey yok demek yerine sinirlendikleri zaman bütün bu agresif etkilerin trenden kaynaklanıdığını  sinir halinde bunun bilincinde olup ona göre davranmaları olacaktır kas yapcam derken canımızdan olmayalım trafikte bi sinirlenirsin adamın biri takar bıçağı sen farkında olmadan, hiç uğruna ölürsün, geçmişte bu hataya çok düştüm çok yanlış kararlar aldım böyle durumlarda, defalarca ufak trafik kavgaları yüzünden karakolluk oluyordum, şuan artık bunun bilincinde olduğum için sinir halinde ona göre hareket ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Savac77
      Arkadaşlar merhaba,
      Kür kullanırken proviron kullanılır mı çok arada kaldım proviron testestrone seviyesini normal değerlere çektiğini biliyorum o yüzden pct sırasında kullanıyordum şuan testo masterone gireceğim provironda kullanmayı düşünüyorum testestrone seviyemi düşürür mü ?
    • Yazan: rastlantisal
      Merhabalar.
      Uzun süredir gittiğim spor salonunda bazı hocalar resimdeki markanın steroidlerini satıyorlar. Üzerinde yazan web sitesi çalışmıyor. 
      Bu markayı daha önce duyanınız göreniniz var mı?
      Hali hazırda Testo C (400 haftada), Boldenon (400 haftada) ve danabol olarak kullanan bir kardeşim resmen alerji oldu. Normalde bu çocuğun alerjisi yok. Hayatı boyunca da alerji sorunu olmamış.
      Deca, trenbolon vs hepsinde aynı bu şekilde etiket var
      Saygılarımla.

• Yazan: voSaydin
      herkese selamlar benim sorum şu
      bütçem hazır sayılır kürüm testosterone+boldenone olucak ancak yanına büyük ihtimalle oxandrolone ekleyeceğim. maliyetleri hemen hemn aynı ama bütçem ikisine birden yetecek durumda değil.
      176 84kg yum bulk yapacağım kür boyunca biraz da yağlıyım. sizin tercihiniz ne olurdu? bana ne önerirsiniz?
      testo bolde rimo mu testo bolde ox mu? 
    • Yazan: ravens
      18 yaşındayım lise son öğrencisiyim ve besyoya hazırlanıyorum. 50 kilo olarak başladım vücut yapmaya ve 8 ayda 75 kilo oldum 1 yıl ara verdim. Tekrardan başladım ve 2. ayımı tamamladım güncel kilom (2 ay önce 63) şuan 70. Tanıdığım bir arkadaşım steroid kürüne girmiş ve cidden güzel sonuçlar almış. 1600 tl karşılığında 10 haftalık bir steroid kürü ayarlayabilirmiş. Benden kat kat deneyimli olan abilerimden tavsiye ve yorumlarını almak istiyorum. Küre girmekte kararlıyım. Ne yapmalıyım 1600 tlye değer mi? (kür içerisinde tedavi paketi yok). Kaliteli olduğunu söyledi bu fiyata almalı mıyım? Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Saygılar...
      not: Karın kası veya işte kız tavlama gibi bir beklentim yok sadece hacimlenmek istiyorum ekte koyduğum fotoğrafta tabikide yağ oranımın azlığından dolayı belirgin oluyor. OF karın yapayım aq karın kaslarım olsun demedim çalışmadım da fazla odaklanmadım

• Yazan: muhammedberk
      Merhaba, 
      4 hafta boyunca 500 mg testo enanthate sonra dozu 250 mg'a düşürüp 2 hafta boyunca kullandım ve yaklaşık 3 hafta kadarda dianabol kullandım şimdi ne yapmalıyım? kaç hafta sonra kan testi vermeliyim ve kanımda nelere bakılmalı lütfen yardımcı olun teşekkür ederim saolun

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.