Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kabayel

Burak hoca ile - bulk/hacim kürüm (testosteron+deca+anapolon)

Önerilen İletiler

Kabayel    48

Öncelikle herkese merhaba,

İlk sarm kürümden sonra şimdi de bulk kürü ile konu açmak istedim. Bulk kürümü de sayın hocam Burak abiden destek alarak bitirmiştim bu kürümü de aynı şekilde.

Kürümün 10. Haftası bitti,

• 10 hafta deca
  • 5 hafta anapolon kullandım.
  • Testoya hala devam etmekteyim

Ürün markası : Noxy Labs ( https://www.noxy-labs.com/ )

İlk definasyon sarms kürüm:

Sarm kürümü 74 kilo ile sonlandırdım, bulk kürümün 10. Haftası itibariyle 91 kg olarak yola devam etmekteyim. Kür planlamama Burak hocam ile devam edip, ilerleyen zamanda konuyu yeşillendireceğim. İlk deneyimlemem olmasından dolayı hep soru sordum, hep karşılık aldım, motivasyonum düştü, beni ayağa kaldırdı. Sayın hocam Burak abiye, buradan da defalarca kez teşekkür ederim.

GİRİŞ:

593A9DE6-B5B1-4B5B-9C93-BFD82B08D339.jpeg 

SONUÇ:

E87C3D81-D2D8-486D-81AF-E2BE839FA71C.jpeg 2B1B5578-8DBE-4ACB-8DA4-EADE1D703011.jpeg 53A8E2AA-8D68-4610-B232-6AC4135D443E.jpeg

• Beğen 5
  • Alkış 2
  • Ödül 1
  • 100 Puan 2
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ZYZZ    46

Definasyonunda çok güzel geçmiş bulk küründe hocam. Kollar omuzlar harika olmuş.

• Kürü bitirecek misin devam mı?
  • Devamsa nasıl planladın neler yapacaksın yazar mısın?
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kabayel    48

Teşekkür ederim hocam @ZYZZ

Kürüme devam edeceğim, Burak hoca ile planlama yaptık, testo ve sarm ilerleyebilirim. Tam kararlaştırmadık.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    606

Şimdi şöyle yaklaşalım hocam konuya:

• futbolcu için en önemli şey ne gol atmak?
  • asker için savaşta en önemli şey savaşı kazanmak can almak can vermemek!
  • avukat için en önemli şey ne müvekkilinin davasını kazanmak!

Böyle uzar gider değil mi? Peki biz vücut geliştiriciler için en önemli şey nedir?

İşte emeğimizin, sağlığımızın ve verdiğimiz paranın fiziken karşılığını almak. 

Sende tam olarak bunu başarmışsın emeğine sağlık :)

• Voov!! 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kabayel    48

Ofofofffoffff @GHOST döktürdün yine… 

Çok teşekkür ederim, yorumların beni hep motive ediyor hocam.

• Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    870

Definasyon küründe sarmdan alacağın her şeyi almışsın :) Decanın gücünü bir kere daha gördük sonuçlar güzel. :) 

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    163

Noxy içerikli konulara bakıyorumda şaşırtıcı performansları var memnun musun hocam markadan? Kaç mg aldın haftalık ilaçları?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    446
onlytrenbolone, 31 dakika önce yazdı:

Noxy içerikli konulara bakıyorumda şaşırtıcı performansları var memnun musun hocam markadan? Kaç mg aldın haftalık ilaçları?

Zaten olması gereken o dostum piyasada çoğu satıcı boş yada yarı dolu sattığı için verim alamıyor çoğu kişi burak hocamın ürünleri dolu ve kaliteli olduğundan böyle değişimler normal.

• Minnettarım 1
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kabayel    48

Pazartesi ve cuma olmak üzere toplamda 400 deca 500 testo ilerledim.

Sarm olarak da Noxy kullandım, çok memnunum. Gerçekten kalitesini belli ediyor. Ürünler ateş. @onlytrenbolone

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onlytrenbolone    163
Kabayel, 6 saat önce yazdı:

Pazartesi ve cuma olmak üzere toplamda 400 deca 500 testo ilerledim.

Sarm olarak da Noxy kullandım, çok memnunum. Gerçekten kalitesini belli ediyor. Ürünler ateş. @onlytrenbolone

Teşekkürler. Araştırmalarım sonucu bende kullanacağım galiba tekrar tebrikler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Beastmode    19

dostum çok güzel bir değişim olmuş anapolon kaç mg kullandın ve su tutumu nasıl oldu balon yaptı mı seni . şimdi malum yazda geldi aşırı su tutup sürekli terlemek de istemiyorum sende nasıl bir sonuç yarattı merak ediyorum şahsen 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kabayel    48

Çok teşekkür ederim. 5 hafta anapolon kullandım, ilk 4 hafta 1 tablet, son hafta ise 2 tablet ilerledim. Anapolon inanılmaz iyi bir kickstart. Sadece alt ast değerlerde ufak değişiklikler oldu, onları da kontrol altına aldık direkt.

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jasyak    12

hocam selamlar definasyon kürüme girmeden önce sizinkine yazmıştım şimdi burdada merak ettiklerim oldu 😄 bu kür süreciniz nasıl sonuçlandı artılar eksiler güncel durumunuz nedir acaba

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emin982    26

Emeğinize sağlık harika bir değişim olmuş.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kabayel    48

Tekrardan selamlar, 

Kürüm tam gaz devam ediyor. Testosteron ve sarm ilerliyorum. Kürüm tamamen bittiğinde konuyu tekrardan yeşillendireceğim. :)

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ahmets
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Şuanda 750 mg sustanon küründeyim ve 8. Haftam gayet güzel gidiyorum.
      12. Haftada bir kan verip duruma göre başka bir anabolizan ekleyeceğim (eğer kötü çıkarsa değerler bir ay daha only testo gidip yine kan verip duruma göre eklenecek). Bulk yapıyorum. Sizce tren e mi deca mı eklemeliyim hangisi kas kütlesi ekleme açısından daha etkili. Önceden susta+trena yapmıştım ve ciddi anlamda tren acetate kullanırken büyümek çok zor sürekli glikojen depoları boşalıyordu fazla karb yememe rağmen.
      Aynı durum tren e içinde geçerli mi acaba?
    • Yazan: Tunahankrc
      Herkese iyi günler,
      PCT yaptıktan sonra 8-15 gün arası Orta boy soğanı rendeleyip suyunu ayırıyorum ve bir çay kaşığı zencefil atıp her akşam bunu içiyorum. Bu kürü eski bir vücut geliştirmeci den öğrendim test vermedim ama libido olarak bariz etkisi oluyor 4. Günde bile sanki testosteron vuruyormuş gibi normal dışı istek oluyor. @rastlantisal @SERKO @Diver @ardas @metinav
      Bir dahaki sefere kan tahlili verip test edicem aranızda bunu deneyen ve sonuç alan var mı ?
      Hatta geçen sene PCT yaptıktan sonra 10 gün kadar denedim son enjeksiyondan aşağı yukarı 55 gün sonra tahlil verdim makina 15 e kadar ölçüyordu ve sonuç hala referans dışı 10 küsurlerdeydi testosteron kandan çıkmamış olabilir mi yoksa gerçekten bu karışımın etkisi olur mu ? 
    • Yazan: trenbolonavcısı
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Uzun süredir trt gidiyorum proviron ile beraber bu dozlarda her şey mükemmel gidiyor! Ama dozu arttırıp 500 mglere çıkınca hiç vücutta testosteron yokmuş gibi tepki veriyor ilacı hissedemiyorum. Hatta aksine mg yükseltince libido ve güç kaybı yaşıyorum.
      @rastlantisal @AREN @Diver @GHOST @SERKO
      Sorularım:
      Bunun nedeni nedir? Nasıl geçer bu durum? Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: yankiFit
      Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar,ben Fatih.
      Buranın uzun zamandır pasif takipçisiyim ve yeni üye olup aktif olmaya karar verdim.İnanın o kadar saçma yerlerde bulunup bu konuları araştırdım ki ön yargılı olmamak imkansız.Millet ilaç bulamıyoruz diye birbirini öldürecek düzeyde haha  Sonra burayı buldum bla bla bla.
      Öncelikle harika bir yer insanların bu konulara ön yargılarını kıracak bir yer.
      Neyse kendimden bahsedeyim biraz ben çocukluğumdan beri kulüp adı vermeyeceğim,bir futbol kulubünde futbol oynadım taki 2 sene öncesine kadar sakatlık psikolojik sorunlar vs profesyonel olmama az kala bıraktım.son 1,1-5 senedir vücut geliştirmeye başladım diyebilirim.Sporun her alanı gerçekten harika,bu zamana kadar çok şey öğrendim doğru-yanlış.Herkes  gibi bende gelişimi katlamak için küre girmeyi düşünüyorum.
      Pekala şimdi sormak istediklerim var.Peptid mi? steroid mi? peptid biraz daha masraflı diye söylendi,ama peptid bana daha mantıklı geldi ilk küre göre neleri tercih edebilirim?
      kaç hafta yapmalıyım? dikkat etmem gerekenler nelerdir? Hacim kürü istiyorum ama yağ oranım elbette ki artıcaktır ama çok fazla artmasını istemiyorum.yaşım 21 kilom 71 yağ oranımı pek bilmiyorum açıkcası bir fotoğrafımı yükleyeyim konuyla ilgili daha iyi yorum yaparsınız,şimdiden teşekkürler
    • Yazan: ysfk00x
      Abiler selamlar, nasılsınız?
      1.5 yıldır spor yapıyorum 4 ay sonra yağ yakma dönemine gireceğim 4 ay içinde en etkili şekilde kas geliştirmek istiyorum kür için zararı en minimal etkisi memnun bırakır dediğiniz sarms türü var mıdır (pct gerektirmesin) Kafamdaki sarms türleri yazacağım bunları kombinasyon olarak tavsiye ederseniz çok memnun olurum. 
      ostarine tongkatali hmb d-aspartic asid lexogenin turkesterone mk677 (karaciğer değerlerimi yükselttiği için 1ay kullanıp bıraktım) Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.