Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yusufdemir1995

Kür içinde baş ağrısı, kafa içinde basınç gibi negatif unsurlar yaşıyorum sebebi ne olabilir?

Önerilen İletiler

Yusufdemir1995    106

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?

• Testo
  • deca
  • oxandrolon

Küründeyim 2 hafta oldu başlayalı. 1 aydır hiç ilaç kullanmıyordum. Gün içinde ara ara sadece sol gözümde ağrı ve sol kafa tası içinde arı basınç oluşuyor sebebi ne olabilir? Kan fazlalıgım yok hatta kanım değerim hemoglobinimde düşük çıktığı için hem kan hapı kullanıyorum hem de d vitamini. @metinav tansiyon mu acaba diyorum ama sadece sol göz ağrısı veya sol kafa içi ağrısı yapar mı tek taraflı gibi ve tansiyon yükseldiğindeki normalde olan hiçbir yan etki olmuyor.

@Askabar @otopsicikedi @Bay-T @GHOST @rastlantisal @SantoR @Semih Erarslan @Emrah

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    870

Genel test almalısın hocam bence o şekilde yorum yapmak daha doğru olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    3.501

Yusuf tansiyonu tahmin etmek yerine ölçsen daha iyi olur.

Bak artık şikayetler sıklaştı. Senin cidden ilaç işine ara vermen lazım.

• Beğen 4
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SantoR    144

Hocam Kürde olan birinin hemoglabin değerinin düşük çıkmasını bir tek sende duydum bu hiç normal değil konuyu araştırmalısın .. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.270

Anabolizan kullanımından ayrı şekilde şikayetlerini bir doktora iletmelisin ne gözümde nede kullanıma bağlı baş ağrısı yaşadım tansiyon yükselmesinde normal sporcuların sıkça karşılaştığı bir durum ama seninki farklı gbi sol kafa tası sol göz ağrısı şikayetlerin normal değil alakalı olmayıp farklı sağlık sebebi olabilir tansiyonda genelde baş arkası kulak diplerine vurur su alımı ne durumda bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.777

Tansiyondur tahminen...Baş ağrısının kafa içi basınç hissinin hep tansiyonla alakası var. Tansiyon yükselmesinden veya düşmesinden dolayı ağrı olabilir. Kafanın tamamında, yarısında yada ense tarafında veya sadece alın bölgesinde çeşitli ağrı odakları hissedilebilir...Gözler kılcal damar ağlarına sahip olmasından tansiyon ve damar sorunlarında ilk zarar alabilen organların başında geliyor. Mesela yohimbe efedrin nikotin vb. maddeler gözlerde basınç ve ağrı oluşturabilir, bende yaşarım arada bir ve görüşü de bozabiliyor tansiyon yükseldiğinde...Onun dışında şeker hastalığı ve diyabet de gözlere dokunabilen kendini hissettirebilen hastalıklar arasında...

Kontrol ettirmen lazım ve bence bu kadar kürle haşır neşir olan insanların tansiyon konusunda dengeleyici olarak ilaç almaları gerekli...Dün olmuyor diye hep olmayacak değil, sonradan ortaya çıkabilir vücut tolere edemeyebilir pek güvenmemek lazım...Damarların elastikiyeti bozulabilir bir çok neden ve durum var. Bilinçli yetkin bir doktorun teşhis koyması şart.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yusufdemir1995    106
metinav, 31 dakika önce yazdı:

Tansiyondur tahminen...Baş ağrısının kafa içi basınç hissinin hep tansiyonla alakası var. Tansiyon yükselmesinden veya düşmesinden dolayı ağrı olabilir. Kafanın tamamında, yarısında yada ense tarafında veya sadece alın bölgesinde çeşitli ağrı odakları hissedilebilir...Gözler kılcal damar ağlarına sahip olmasından tansiyon ve damar sorunlarında ilk zarar alabilen organların başında geliyor. Mesela yohimbe efedrin nikotin vb. maddeler gözlerde basınç ve ağrı oluşturabilir, bende yaşarım arada bir ve görüşü de bozabiliyor tansiyon yükseldiğinde...Onun dışında şeker hastalığı ve diyabet de gözlere dokunabilen kendini hissettirebilen hastalıklar arasında...

Kontrol ettirmen lazım ve bence bu kadar kürle haşır neşir olan insanların tansiyon konusunda dengeleyici olarak ilaç almaları gerekli...Dün olmuyor diye hep olmayacak değil, sonradan ortaya çıkabilir vücut tolere edemeyebilir pek güvenmemek lazım...Damarların elastikiyeti bozulabilir bir çok neden ve durum var. Bilinçli yetkin bir doktorun teşhis koyması şart.

Tansiyon dengelemek için günlük yarım tablet micardis kullansam yeterlimidir hocam? Veya bunu al şu dozda kullan dediginiz bir tansiyon dengeleyici ilac varmıdır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    157
Yusufdemir1995, 2 saat önce yazdı:

Tansiyon dengelemek için günlük yarım tablet micardis kullansam yeterlimidir hocam? Veya bunu al şu dozda kullan dediginiz bir tansiyon dengeleyici ilac varmıdır?

Birader o kadar tavsiye verildi tansiyon olduğunu adam kesin bi şekilde söylemedi olabilir dedi şuanda problemin ne bilmeden tansiyon ilaç ismi istiyorsun allah aşkına bir doktora görün önce. "Veya bunu al şu dozda kullan dediginiz bir tansiyon dengeleyici ilac varmıdır?" elbet ki vardır ama sana reçete edemeyiz çünkü biz doktor değiliz keyfi anabolik kullanmakla zorunda kalarak tedavi olmak ap ayrı şeyler dikkatli ol.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: pamuseko
      Herkese selam,
      KİŞİSEL ÖZELLİKLER:
      Yaş 24 Boy 1.80 Kilo 79 3. kürüm yaklaşık 1.5 ay önce bitti. 1.5 aydır 125 mg testo E ile TRT yapıyorum ve bazı şikayetlerim var.
      KÜR İÇERİĞİ (12 HAFTA)
      500 TESTO 400 RİMO 200 NPP ( 5 hafta kullanıldı) SORULARIM:
      2 gün önce başıma saplanan ciddi bir ağrı sebebiyle hastaneye gitmek zorunda kaldım. Bilincimi kaybedecek kadar ağrıyordu. Tansiyonum 18.5 çıktı ve dil altı verdiler. TRT döneminde olmama rağmen bu sıkıntıyı yaşamam normal mi ? Veya attığım tahlil sonuçlarında buna sebep olacak bir sonuç var mı? Bazıları referans dışı. 125 mg testo kullanıyorum ve doğal döngüm açılmış gözüküyor. Ayrıca Total Testo seviyesi referans aralığında. Bu dönemde herhangi bir sağlık sıkıntısı yaşamam adına testoyu kessem herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım ? Yoksa mutlaka PCT mi yapmalıyım. Baş ağrım geçene kadar bir ilaç kullanmak istemiyorum çünkü. @rastlantisal @metinav @Diver

• Yazan: muhammedb1907
      Merhabalar arkadaşlar,
      Definasyon Kürüne Başlayacağım:
      testosteron cypionat Mastedrol drostanolone propionate supedrol Kullanacağım Bu ilaçlar için Hangi Vitaminleri Ve koruyucuları Almam Gerekiyor Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkür ederim.
    • Yazan: badibuilding06
      ilk enjeksiyonumu yaptım 250 iran testo.
      Sorularım:
      Kür içinde neler kullanmam gerekiyor? Aylık dostinex klomen felan kullanmam mı gerekiyor? Arkadaşım öyle söyledi.1.aydan sonra rimo ekleyeceğim onun dozları nasıl olsun? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: Savac77
      Kür içeriğim:
      TESTOSTERON ENANTHATE BOLDENON Kullanmasına rağmen östrojen seviyesi baya yüksek çıktı düşürmek için ne yapması lazım?

• Yazan: EmrecanQuVee
      Merhabalar,
      Eylül'ün 2.haftasinda Erasmus+ eğitimim için Sırbistan'a gideceğim. Eylül başında tekrardan küre gireceğim ve 20 hafta kadar kürde kalmayi planlıyorum. Özel sağlık sigortası kan tahlili gibi bir işlemi karşılamadığı için, yurtdışında kolay yaptırıp yaptiramayacagimi bilmediğim için ve eczanelerden temin edip edemeyeceğim ilaçları bilmediğim için gitmeden önce birkaç hazırlık yapmak istiyorum. Öncelikle kürümden bahsedeyim;
      Haftalık:
      500mg Testesteron Enanthate (pazartesi-persembe enjeksiyon) 400mg Nandrolone (pazartesi-persembe enjeksiyon) Haftada 3 gün olacak şekilde(pazartesi-carsamba-cuma) 2 tablet(sabah-ant.oncesi) Anapolon(6.haftada yani 30 tabletten sonra keseceğim) şeklinde olacak. Kür hakkında elestiriniz veya tavsiyeniz varsa onlari da duymak isterim, ayrica anapolonu kestikten sonra başka bir oral kullanmamda sakınca mıdır yoksa gereksiz mi olur? Şimdi asıl soruma gelelim, hem MCT hem de PCT için "şu yan etkileri görüyorsan bunları düzenli olarak şu dozlarda kullanabilirsin" dediğiniz ilaçlar var mıdır? PCT için Ovitrelle gibi enjeksiyonlar şart mıdır, yoksa sadece oral haplar ile yapabilir miyim? Vitamin, mineral, koruyucu ve supplement takviyelerini buraya yazmıyorum, hepsini stoklayarak gideceğim. Son olarak yanıma enjektör alırsam havaalanında sorun yaşar mıyım? Yine aynı şekilde flakon veya ampül ilaçlar sıkıntı yaratır mı?
      Değerli cevaplarınız, tavsiyeleriniz ve eleştirileriniz için şimdiden teşekkürler.
      Keyifli forumlar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.