Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Metmeto

Kür içi test sonuçlarım çıktı - nelere dikkat etmeliyim?

Önerilen İletiler

Metmeto    4

Merhaba Arkadaşlar,

2 ay önce haftada 1 enjeksiyon 250 mg testo enantat(iran), 100 mg rimo kürüne başladım.İlk kürüm. her gün 1 tablet proviron da alıyorum. 12 yıllık vücut geliştirme geçmişimin de etkisiyle güzel gelişim kaydediyorum. libido, ereksiyon, motivasyon vb her şey yolunda. test sonuçlarından da gördüğüm testo güzel çalışmış. tek kötü giden ldl 180, ldl 27 geldi malesef.  20 hafta devam etme düşüncem var. Lh ve fsh tekrar açmak için klomen düşünüyorum yoksa biraz daha beklemeli miyim? arimidex çok sıcak bakmıyorum fakat gerek olan bir durum var mı sizce?

Test sonuçlarıma bakarak bir bir düşünceniz varsa yardımınızı bekliyorum.

@Diver @rastlantisal @Oathbreaker @godofdark

Baktırdığım uzun bir liste var ama bunları yeterli olur sanırım yorumunuz için.

6643c0957d452_Ekrangrnts2024-05-14224748.png.ea53670ccb9d644e57cd46f5a8e02d01.png 6643c095b0226_Ekrangrnts2024-05-14224718.png.24a5ef62d8293091999912da620c7f6a.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    866

Göğüste batma, kaşıntı varsa ona dikkat etmen gerekir. Total, serbest uçmuş yerinde değerlerde zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    181

arimidexe gerek yok şuan ama önlem amaçlı jinekomastiye karşı tamoksifen alabilirsin 2 günde 1. Kolestrol değerlerin kötüyse balık yağı filan iç sağlıklı yağ al diğer değerler normal.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kür içerisinde neden lh fsh açmak istiyorsun. Eğer yapacaksanda bunu klomenle degil merional ve ovitrelle ile yapmalısın.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    181
steroidnediryahu, Şimdi yazdı:

Kür içerisinde neden lh fsh açmak istiyorsun. Eğer yapacaksanda bunu klomenle degil merional ve ovitrelle ile yapmalısın.

Geri kapancak zaten uzun süreli ara verilmicekse küre trt daha mantıklı bence.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas, Şimdi yazdı:

Geri kapancak zaten uzun süreli ara verilmicekse küre trt daha mantıklı bence.

Pct ye hazırlık amaçlı önceden müdahele etmek istiyorsa yapabilir aslında.Kendim için konuşayım kür içerisinde hcg kullandığım dönemden 3-4 ay sonra kan testi vermiştim Lh-fsh 3-4 lerde geziyordu hala düşmemişti. Kür içerisinde hcg kullanımı modu aşırı yükseltiyor bi başka hissettiriyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas    181
steroidnediryahu, Şimdi yazdı:

Pct ye hazırlık amaçlı önceden müdahele etmek istiyorsa yapabilir aslında.Kendim için konuşayım kür içerisinde hcg kullandığım dönemden 3-4 ay sonra kan testi vermiştim Lh-fsh 3-4 lerde geziyordu hala düşmemişti. Kür içerisinde hcg kullanımı modu aşırı yükseltiyor bi başka hissettiriyor.

Bir tane hoca da öğrencilerine kür içerisinde düzenli pregnly kullandırıyordu ismini unuttum herkesin farklı tarzı var. Mantıklı aslında ama uğraşasın gelmiyor benim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metmeto    4
ardas, 5 dakika önce yazdı:

arimidexe gerek yok şuan ama önlem amaçlı jinekomastiye karşı tamoksifen alabilirsin 2 günde 1. Kolestrol değerlerin kötüyse balık yağı filan iç sağlıklı yağ al diğer değerler normal.

Şu an için yatkınlık veya hassasiyet yok o kısımda aslında

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardas, 3 dakika önce yazdı:

Bir tane hoca da öğrencilerine kür içerisinde düzenli pregnly kullandırıyordu ismini unuttum herkesin farklı tarzı var. Mantıklı aslında ama uğraşasın gelmiyor benim.

Bende genelde kür içerisinde libidomun düştüğü zamanlarda kullanıyorum cok düşük dozlarda. Şimdi preglyn chromionda bulunmuyor bu iş mecbur merionalle olur. Ovitrelle dozlaması biraz baş ağrıtır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metmeto    4
steroidnediryahu, 6 dakika önce yazdı:

Kür planlamamda 8 haftada bir lh fsh açmak adına klomen kullanımı düşünmüştüm. Evet geri kapanacak hatta bu kullanım belki su attırıp hacim kaybettirecek ama pct geldiğinde dönüş daha kolay olur diye düşündüm ama bilmiyorum tabi ne derece doğru

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
Metmeto, 7 dakika önce yazdı:

Kür planlamamda 8 haftada bir lh fsh açmak adına klomen kullanımı düşünmüştüm. Evet geri kapanacak hatta bu kullanım belki su attırıp hacim kaybettirecek ama pct geldiğinde dönüş daha kolay olur diye düşündüm ama bilmiyorum tabi ne derece doğru

evet pct de daha az hcg ile verim alıyorsun böyle yaparsan.ama klomen yerine ovitrelle-merional falan olmalı Hemen geri kapanmıyor yukarda demiştim bende 4.ayda lh fsh 4.0 larda geziyordu.

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
gdgdgg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metmeto    4
steroidnediryahu, 3 dakika önce yazdı:

evet pct de daha az hcg ile verim alıyorsun böyle yaparsan. Hemen geri kapanmıyor yukarda demiştim bende 4.ayda lh fsh 4.0 larda geziyordu.

Teşekkür ederim peki klomen yerine neden o ilaçlar, ben lh fsh için tam nokta atışı klomen diye var kafamda hep, yanlış mı acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metmeto, 4 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim peki klomen yerine neden o ilaçlar, ben lh fsh için tam nokta atışı klomen diye var kafamda hep, yanlış mı acaba

cevabı burda detaylı bi şekilde

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Klomid kullanırsan kür içinde bunları yaşaman muhtemel. SHBG yüksekliğine sebep oluyor oda bunlara. Bizim amacımız kas kütlemizi arttırmak, düzgün mental sağlık, cinsel sağlık. Hepsine ters düşüyor.

• Libidoda azalma
  • Tükenmişlik
  • Kas ve kemik kütlesinde azalma
  • Depresyon ve duygudurum bozuklukları

Artı bunlara ek hap olduğu için toxic uzun süreli kullanımda. hcg-hmg her zaman iyidir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    113
Metmeto, 36 dakika önce yazdı:

Bu konuya zamanında yaptığım derin araştırmalardan kalan cevabını vereyim aynı soru benımde başımın etini yemişti bir zamanlar; Burada amaç kür sonu daha az problem hepimiz hem fikiriz değil mi? Üretimle alakalı 2 tür problem yaşayabilirsin, 1. Hipofiz bezi üzerinden döngüyü açmak zor olabilir, 2. Döngü açılsada testisler atrofiye uğradığı için testestoron üretiminde verimsizlik.

• Eğer Hcg alırsanız 2. problemi yaşama ihtimalinizi düşürürsünüz.
  • Eğer Klomen alırsanız 1. problemi yaşama ihtimalinizi düşürürsünüz.

Örnek olarakta ekleyeyim; Kendim 6 ay aralıksız kürde kaldım ve kür sonu 2 yada 3 gün içinde libidom ve ereksiyonum hızlı bir şekilde toparladı ve ben tüm bunları klomen cycla'lara ve Kür içi masteron kullanımım sayesinde olduğunu düşünüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metmeto    4

O zaman şimdilik keyif kaçırmaya gerek yok, teşekkür ederim hepinize 🦍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    113
Metmeto, 15.05.2024 - 08:59 yazdı:

O zaman şimdilik keyif kaçırmaya gerek yok, teşekkür ederim hepinize 🦍

Birazda hedefin etkiler bunu, kür sonu daha az problem mi kür içi daha çok kas kazanımı mı kafanda ölçüp tartıp seçimini yaparsın tekrar yazarsan buraya vakti geldiğinde daha detaylı konuşuruz :D iyi bak kendine

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metmeto    4
Vezuchiy, 3 saat önce yazdı:

Birazda hedefin etkiler bunu, kür sonu daha az problem mi kür içi daha çok kas kazanımı mı kafanda ölçüp tartıp seçimini yaparsın tekrar yazarsan buraya vakti geldiğinde daha detaylı konuşuruz :D iyi bak kendine

kesinlikle bu ikilemdeyim tam da :D anlaştık dostum kendine iyi bak teşekkürler tekrardan

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: mhmmt.baz
      Merhabalar arkadaşlar,
      26 yaşındayım Yaklaşık 9 sene önce steroit kullandım. Çok zayıftım ve kilo almak istiyordum Bunun için bilinçsiz bir şekilde Dianobol ve Anapolone kullandım. Fazla süre kullanmadım. Üzerinden çok geçtiği için hatırlamıyorum. Daha sonra kullanmayı kestim. Hiçbir şey kullanmadım. Cinsel anlamda çok bir yan etki yaşadığımı söyleyemem. Sadece çok az bir miktar sertleşmenin azaldığını farkettim. Ancak cok  bir sorun yoktu.
      Yaklaşık 2 ay kadar önce yavaş yavaş her şey başladı.
      Önce gece terlemeleri, çarpıntılar, cinsel isteksizlik, geç boşalma sorunları oluştu. Çok fazla üroloji doktoruna gittim. Tahmin edeceğiniz üzere psikiyatriye yönlendirdiler. Artık ne yapacağımı bilmiyorum. Bir caresi olmadığını da biliyorum artık. Şu an yalnızlığa alıştırmaya çalışıyorum kendimi. Çünkü bu şekilde evlenemeyeceğimi de biliyorum. Maalesef bütün hayatım mahvoldu.
      Belki burda bunu okuyan bilgili insanlar durumumu bir nebzede olsa hafifletebilir diye yazıyorum.
      Ama sonumun iyi olmadığını biliyorum.
      @metinav @rastlantisal @Diver @Askabar @godofdark @otopsicikedi @SPECTRE @Bay-T @Oathbreaker @ardas
      Tahlil sonuçlarım:

• Yazan: yavuz.26
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kişisel durum:
      75 kg %19 yağ oranı boy 180  İlk kürüme gireceğim ürünler:
      Testosteron Dianabol Düşünüyorum bu yağ oranında küre girmeme engel mi ? 
      Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Geleceğin Olympia'sı
      Kür detaylarım 10 hafta boyunca:
      500 mg testosteron 500 mg boldenon Yaptım, arkasından 2 ay kadar only testo yapıp testoyu da kestim, boldenonu bırakma sebebim kür ortalarında gelen aşırı yorgunluk ve dalgınlık oldu ama güzel verim aldım gayet tatmin ediciydi keşke böyle bir sorun yaşamasaydım, 20 hafta yapacaktım normalde.
      Tahlillerimi testo kestikten sonra 14. günde verdim buyrun:

• Yazan: Eren aksoy
      2.5 aydır enanthate boldenon küründeyim...
      Kür içeriğim:
      500 mg testosteron Vuruyorum haftalık ve teste göre ilaç dolumudur ben bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim...

• Yazan: eren54
      Merhaba hocalarım,
      İlk kür olarak:
      testesteron enanthate boldenon enanthate Açılana kadar sustanon kullanıyorum.
      Geçen hafta cuma enanthate vurdum (300mg) bu pazarteside sustanon vurdum (250mg)
      Prolaktin , e2 falan uçmuş gibi önerileriniz neler ne yapmalıyım normal midir? Anti depresan gibi stres v.s önleyen bir ilaç kullanıyorum prolaktin insan onunla alakası olabilir mi? Değerler bu şekilde doktor 3 hafta sonra gel gene bakalım dedi...

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.