Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

best16.5

Kürümde kg artmasına rağmen büyüdüğümü hissedemiyorum ne yapmalıyım?

Önerilen İletiler

best16.5    12

26 marttan beri sustanon kurundeyim ilk hafta 500 ikinci ucuncu dorduncu haftalar 750 kullandim sonra 3 gunde 1 kadar kullandim sorun şu kilo da almama rağmen ne fizigimde bir gelisme oluyor ne de agirliklarim oyle ilacli gibi artiyor sorun nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

EmreGundi    29
gönderildi (düzenlendi)

Küre girmeden önce test verdin mi? Herkesin genetiği ilaca muazzam tepki verecek diye bir şey yok. Sorun inşallah düşündüğüm gibi derinlerde değildir. @metinav @rastlantisal @SPECTRE hocalarımız baksın bi

tarihinde EmreGundi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
best16.5, 1 saat önce yazdı:

26 marttan beri sustanon kurundeyim ilk hafta 500 ikinci ucuncu dorduncu haftalar 750 kullandim sonra 3 gunde 1 kadar kullandim sorun şu kilo da almama rağmen ne fizigimde bir gelisme oluyor ne de agirliklarim oyle ilacli gibi artiyor sorun nedir

26 marttan beri ne gibi değişim bekliyorsun anlamadım😅

• Beğen 1
  • 100 Puan 1
  • +1 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    29
EmreGundi, 1 saat önce yazdı:

Küre girmeden önce test verdin mi? Herkesin genetiği ilaca muazzam tepki verecek diye bir şey yok. Sorun inşallah düşündüğüm gibi derinlerde değildir. @metinav @rastlantisal @SPECTRE hocalarımız baksın bi

26 martı okumayı unutmuşum harbiden daha vurulalı 2-3 hafta olmuş etkilerini görmek için çok erken

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ufukbelli.06    74

Dostum sen tedirginsin biraz sakin ol !

Ayrıca 750 mg Sustanon nedir? Allah aşkına. Bu dozlarda gidersen bir gün erkek gibi güçlü bir gün kız gibi duygusal hissedersin. Dick olursun sertleşemezsin psikolojin bozulur. Düşür dozu 250mg ne bulursan ye büyü.

• Beğen 1
  • Alkış 1
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

750 mg sustanon seni jinokomasti yapar ne kadar yan etkileri varsa görürsün

Büyük devasa kaslarım olsun istiyorsan kesenin ağzını açacaksın yaptığın kürü çeşitlendirmelisin tek sustanonla ilerleyemezsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    106

Kaç yaşındasın? , boy kilo spor geçmişin ne bunları bizimle paylaşırsan daha iyi olur.

Vücut geliştirmek bir süreç sadece ilaçla da bitmiyor antrenmanların, beslenmen, uykun bunları da tam yapmalısın ve yapsan bile öyle 2-3 haftada mucize beklememelisin dediğim gibi bu bir süreç ve bu süreçte 750 mg yerine daha düşük dozlarla ilerlersen senin için sürdürülebilir olur yoksa sağlık sorunları yaşaman muhtemel, çok ilaç çok kas diye bir şey yok.

• Beğen 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
0xhex    17

sen heralde fazla testesteron alırsam fazla gelişirim diye düşünüyorsun,haftada 3 tane sustanon yapmışsın... testestronun fazlası vücutta östrojene dönüşür herkesin kaldırabileceği bi testesteron kapasitesi mevcuttur fazlası işe yaramaz aksine ters teper.
Böyle devam edersen jinekomasti olacaksın söyleyeyim.

tek bi ilaçlada kürden fazla verim alamazsın 3 çeşit ilaç kullanmanı tavsiye ederim.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
best16.5    12
ufukbelli.06, 14.04.2024 - 10:38 yazdı:

Dostum sen tedirginsin biraz sakin ol !

Ayrıca 750 mg Sustanon nedir? Allah aşkına. Bu dozlarda gidersen bir gün erkek gibi güçlü bir gün kız gibi duygusal hissedersin. Dick olursun sertleşemezsin psikolojin bozulur. Düşür dozu 250mg ne bulursan ye büyü.

dozu indirdim hocam 750 yi vücudumda test etmek istedim sadece,deneyimleyerek ogrenmek istiyorum

Kado, 14.04.2024 - 12:34 yazdı:

Kaç yaşındasın? , boy kilo spor geçmişin ne bunları bizimle paylaşırsan daha iyi olur.

Vücut geliştirmek bir süreç sadece ilaçla da bitmiyor antrenmanların, beslenmen, uykun bunları da tam yapmalısın ve yapsan bile öyle 2-3 haftada mucize beklememelisin dediğim gibi bu bir süreç ve bu süreçte 750 mg yerine daha düşük dozlarla ilerlersen senin için sürdürülebilir olur yoksa sağlık sorunları yaşaman muhtemel, çok ilaç çok kas diye bir şey yok.

18 yaşındayım 4 yildir spor yapıyorum natural sınıra ulaştım sayılır 194 boy 90 kg im

0xhex, 14.04.2024 - 12:59 yazdı:

sen heralde fazla testesteron alırsam fazla gelişirim diye düşünüyorsun,haftada 3 tane sustanon yapmışsın... testestronun fazlası vücutta östrojene dönüşür herkesin kaldırabileceği bi testesteron kapasitesi mevcuttur fazlası işe yaramaz aksine ters teper.
Böyle devam edersen jinekomasti olacaksın söyleyeyim.

tek bi ilaçlada kürden fazla verim alamazsın 3 çeşit ilaç kullanmanı tavsiye ederim.

hocam artık 3 günde 1 ampul, bu kürüm ilk kür olduğundan only testo denemek istedim

• Olumsuz 1
  • Kızgın 1
  • Yanlış Cevap 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
0xhex    17
best16.5, 14.04.2024 - 13:20 yazdı:

hocam artik 3 günde 1 ampul, bu kürüm ilk kür olduğundan only testo denemek istedim

18 yaşında küre girilmez nedeni ise zaten testesteron seviyelerin normalin üstünde olması sen şuan vücuda testesteron vererek boşuna kapatıyorsun kendi döngünü... ,25-26 yaşından sonra girmeni önerirdim ama olan olmuş.

sana tavsiyem ilaçları bırakman 3 hafta bekleyip ufak bi pct yapman,
illa küre girecem diyorsan

haftalık 100 150 mg gibi dozlar ile deca,bolde,testo enantat tavsiye ederim. sen bu yaşta 2-3 sustanon gibi dozları verirsen vücuduna 25 yaşında kür yaparken gram fayda alamazsın ilaçlardan bilgin olsun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6arrows    28

yaşın küçük. bu yaşta vg uğruna büyük hedeflerin yoksa kür çok anlamsız. diğer arkadaşların da dediği ruh hali değişimleri ve jino kaçınılmaz. only testo diyorsan illa enanthate kullan. vücudun zaten normalin üzerinde üretiyor 250 yerine haftada 500 de vurabilirsin benim fikrim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    97
best16.5, 9 saat önce yazdı:

kanından çıkmasını bekleyeceğin sustanon uzun esteri kür sonu seni dick yapabilir hatta gözünü korkutmak istemsemde 750mg da bunu yaşamaman harbiden mucize kabul edilebilir, tek estere geç 500mg enanthate yanınada çıtırından bir anabolizan ekle keyfine bak dostum. sadece testestoron kürü yapiyorsun ama en sıkıntılı testestoronla .D bir testo bolde bile daha az problem yaşatırdı inan bana yol yakınken değiştir ilaçlarını ilk kürünse bu fırsatı kaçırmaman gerekiyor başka kürlerde böyle verim alamayacaksın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
best16.5    12
Vezuchiy, 14.04.2024 - 16:14 yazdı:

kanından çıkmasını bekleyeceğin sustanon uzun esteri kür sonu seni dick yapabilir hatta gözünü korkutmak istemsemde 750mg da bunu yaşamaman harbiden mucize kabul edilebilir, tek estere geç 500mg enanthate yanınada çıtırından bir anabolizan ekle keyfine bak dostum. sadece testestoron kürü yapiyorsun ama en sıkıntılı testestoronla .D bir testo bolde bile daha az problem yaşatırdı inan bana yol yakınken değiştir ilaçlarını ilk kürünse bu fırsatı kaçırmaman gerekiyor başka kürlerde böyle verim alamayacaksın.

test enanthe geciyorum en yakin zamanda ama sorun yasar miyim

0xhex, 14.04.2024 - 14:34 yazdı:

18 yaşında küre girilmez nedeni ise zaten testesteron seviyelerin normalin üstünde olması sen şuan vücuda testesteron vererek boşuna kapatıyorsun kendi döngünü... ,25-26 yaşından sonra girmeni önerirdim ama olan olmuş.

sana tavsiyem ilaçları bırakman 3 hafta bekleyip ufak bi pct yapman,
illa küre girecem diyorsan

haftalık 100 150 mg gibi dozlar ile deca,bolde,testo enantat tavsiye ederim. sen bu yaşta 2-3 sustanon gibi dozları verirsen vücuduna 25 yaşında kür yaparken gram fayda alamazsın ilaçlardan bilgin olsun

kankam arda atmada falan 16 da kullanmaya başladı cok arastirdim da pct ile zaten hormonlar duzelmiyor mu ben 15 yaşımda da kullandim sustanon bir sıkıntı yasamadim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    14
best16.5, 7 saat önce yazdı:

18 yasindayim 4 yildir spor yapiyorum natural sinirina ulastim sayilir 194 boy 90 kg im

dostum 18 yasındasın daha hormon dengelerın oturmamıs bır de 750 mgyı nasıl kaldırmayı planlıyorsun? 4 yıldır spor yapıyorsun aralıklı mı aralıksız mı 26mart dıyorsun daha bır ay olmamıs sonuc beklemen yanlıs olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    97
best16.5, 1 saat önce yazdı:

test enanthe geciyorum en yakin zamanda ama sorun yasar miyim

kuzen test enanthate ile devam et sıkıntı ihtimalini düşük tutarsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Waxorion    16

15 yaşında sustanon mu kullandın? Ben anlam veremiyorum gerçekten ya siz bunları oyuncak sanıyorsunuz yada cahil, çocuk cesareti bu başka bişey olamaz. Zaten o yaşlarda testosteron seviyelerin hayatında olabilecek en yüksek rakamlardayken bide bunu kullanmak bana göre seni sadece geriye götürür ileri ki yaşlarını düşününce

• +1 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    97
Waxorion, Bir saat önce yazdı:

15 yaşında sustanon mu kullandın? Ben anlam veremiyorum gerçekten ya siz bunları oyuncak sanıyorsunuz yada cahil, çocuk cesareti bu başka bişey olamaz. Zaten o yaşlarda testosteron seviyelerin hayatında olabilecek en yüksek rakamlardayken bide bunu kullanmak bana göre seni sadece geriye götürür ileri ki yaşlarını düşününce

Sözlerinle engel olamayacağın nadir şeylerden biriside gelişimini tamamlamamış hırslı bir çocuğu istediğinden vazgeçirmektir :D kafasına girmişse istediğini anlatabilirsin her ne kadar bu forumda bu bireylere kızıp azarlasakta forumun %70'e yakını zaten ya 18 yada 18den düşük yaşlarda kullanmaya başladı

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
best16.5    12
supzero, 9 saat önce yazdı:

dostum 18 yasındasın daha hormon dengelerın oturmamıs bır de 750 mgyı nasıl kaldırmayı planlıyorsun? 4 yıldır spor yapıyorsun aralıklı mı aralıksız mı 26mart dıyorsun daha bır ay olmamıs sonuc beklemen yanlıs olur

dostum 15 yasimda da 3 hafta 750 mg sustanon kullabdim bir sikinti yasamadim 26 subattan beri kullaniyorum ayrica marti yanlis yazdim 4 yildir araliksiz

• Olumsuz 1
  • Yanlış Cevap 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    14
best16.5, 4/14/2024 - 07:14 yazdı:

Selam dostum 3. hafta sadece Prop esterinin aktive olduğunu hissedebilirsin kilo artışları büyük ihtimalle bu sebeptendir tabi cyp ve enantathe esterleri uzun olduğu için yararını uzun vadede görürsün. Kiloların artışı ilacın çalıştığını gösterir ve çoğu vücut geliştirmecide olan body dysmorphia'dan muzdarip olabilirsin sen de... Sürekli aynada kendine baktığından değişimi farkedememen çok doğal. Formunun fotoğrafını atabilir misin rica etsem bakalım büyüme/gelişme var mı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
best16.5    12
heisenbergg, 4 saat önce yazdı:

Selam dostum 3. hafta sadece Prop esterinin aktive olduğunu hissedebilirsin kilo artışları büyük ihtimalle bu sebeptendir tabi cyp ve enantathe esterleri uzun olduğu için yararını uzun vadede görürsün. Kiloların artışı ilacın çalıştığını gösterir ve çoğu vücut geliştirmecide olan body dysmorphia'dan muzdarip olabilirsin sen de... Sürekli aynada kendine baktığından değişimi farkedememen çok doğal. Formunun fotoğrafını atabilir misin rica etsem bakalım büyüme/gelişme var mı.

evet brom bende öyle saniyorum dysmorphiadan muzdarip olmak nedir? formumu atayim

IMG-20240415-WA0007.jpg IMG-20240415-WA0008.jpg IMG-20240415-WA0006.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
0xhex    17
gönderildi (düzenlendi)
heisenbergg, 4 saat önce yazdı:

ne alakası var? sustanon da etkiyi ilk haftadan hissetmeye başlarsın 3. ve 5. haftalar arasına geldiğinde endomorf birisiysen 10 kg alırsın bunun yarısı ödemdir çok fazla su tutar sustanon,
formuna baktığımda yağ ve su dolu bir vücut görüyorum kusura bakma...
ilaçların yarılanma süreler
Testosteron propiyonat: 2.5 - 4.2 gün Testosteron fenilpropiyonat: 2.5 - 4.9 gün Testosteron izokaproat: 3.0 - 4.5 gün Testosteron dekanoat: 7 - 10 gün

tekrar söylüyorum en azından 25 yaşına kadar küre girmemelisin,hızlı giden atın boku seyrek düşer derler,

unutma mahmut ırmak 10 sene natural geliştirme yaptıktan sonra ilaca başlıyor.

tarihinde 0xhex tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heisenbergg    14
best16.5, Bir saat önce yazdı:

evet brom bende öyle saniyorum dysmorphiadan muzdarip olmak nedir? formumu atayim

Formundan kastım ilaç öncesi ve sonrası formun...

Body dysmorphia vücudunu sürekli bir şekilde ayna karşısında görünce alışıyorsun ve sanki vücudun gelişmiyormuş ve eski halindeymiş gibi görüyorsun örnekler genişletilebilir ama senin durumunda sorunun bu olduğunu düşünüyorum en azından.

0xhex, 28 dakika önce yazdı:

ne alakası var? sustanon da etkiyi ilk haftadan hissetmeye başlarsın 3. ve 5. haftalar arasına geldiğinde endomorf birisiysen 10 kg alırsın bunun yarısı ödemdir çok fazla su tutar sustanon,
Testosteron propiyonat: 2.5 - 4.2 gün Testosteron fenilpropiyonat: 2.5 - 4.9 gün Testosteron izokaproat: 3.0 - 4.5 gün Testosteron dekanoat: 7 - 10 gün

tekrar söylüyorum en azından 25 yaşına kadar küre girmemelisin,hızlı giden atın boku seyrek düşer derler,

Selam hocam, sustanon tek başına bir ester değil mix bir ürün olduğu için Prop eserini enantathe'den önce hissetme durumu yaşanır çünkü ester uzunluğu farklıdır. Prop'un etkilerini direkt ilk haftadan belirli bir düzeyde hissedersin dememin temeli Sustanon'un mix esterlerin bir arada tutan yapısı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    14
best16.5, 13 saat önce yazdı:

dostum 15 yasimda da 3 hafta 750 mg sustanon kullabdim bir sikinti yasamadim 26 subattan beri kullaniyorum ayrica marti yanlis yazdim 4 yildir araliksiz

umarım dogru yolu bulursun dostum ıyı aksamlar dılerım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
gönderildi (düzenlendi)

şimdi senin sorunun cevabı şu aynısını bende yaşadım deneyimledim sana cevaplıyorum

sustanon 750mg alıyorsun güzel iyide yiyorsun ve büyümeyi bekliyorsun ama istediğin kadar olmuyor neden? çünki sadece sustanon kullanıyorsun sadece testosteronla istediğin gibi büyüyemessin yanına bir veya daha fazla anabolizan eklemelisin asıl olay anabolizanlardır. Bu arada o dozu düşür gereksiz çünki testoyu libidonu korumak ve aromatize olmak için kullan 

tarihinde metropol tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
best16.5    12
0xhex, 11 saat önce yazdı:

evet hocam 12 kg aldim 2 haftada çogu ödem,yarilanma sureleri kandan cikma sureleri mi oluyor kana karışma mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.