Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BlaBla

Uyku problemi yaşıyorum bu sorunu nasıl aşabilirim?

Önerilen İletiler

BlaBla    18

Bazı insanların aksine dönemsel olarak çok ağır uyku problemi yaşıyorum. Acaba kullanmış olup önereceğiniz bir ilaç var mı eczaneden alıp içsem uyusam ? 
Papatya çayı, lavanta , melatonin günlük düzenli kullandığım şeyler onlardan pek fayda göremedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    753

Rad 140 , mk677 kullan 8k kalitesine geçersin rüya ve uyku konusunda. :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
SPECTRE, 14 dakika önce yazdı:

Hocam sadece mk677 yetiyor rad140'a gerek yok aslında ama neden olmasın :D 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Benim problemim uyuyordum ama uyuyamadığımı sanıyordum seninki tam tersi uyku bölünmesi diye birşey varmış uyku apnesinden farklı sanırım uyku esnasında nefessiz kalıp uykunun bölünmesi ghrp6  kullandığım dönem gayet kaliteliydi uykum mk677 2867 bir güzellik katıyor sanki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreGundi    29

Aynı şekilde gece uyanıyorum hep bir şeyler içmek istiyorum günlerdir böyle çözemedim hayatımda ilk defa horluyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
EmreGundi, 6 dakika önce yazdı:

Aynı şekilde gece uyanıyorum hep bir şeyler içmek istiyorum günlerdir böyle çözemedim hayatımda ilk defa horluyorum

Bu bende hiç yoktu son dönem (son 1 sene falan) peydah olmuştu uyandığımda birşeyler yemek yada sigara içmek istiyordu canım şükür ramazan girdi araya uyku falan kalmadı zaten :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigitpyz    9
EmreGundi, 6 saat önce yazdı:

hocam aynı sorundan bende muzdaribim bazen kabus falanda gormeye basladım 4 5 gundur yatamıyorum tavsiyesi olan varmı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BlaBla    18
gönderildi (düzenlendi)
SPECTRE, 7 saat önce yazdı:

İyi hoş diyorsun da hocam orijinal sarms bulmak çok zor şu zamanlarda 😂

tarihinde BlaBla tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    921
BlaBla, 8 saat önce yazdı:

Bazı insanların aksine dönemsel olarak çok ağır uyku problemi yaşıyorum. Acaba kullanmış olup önereceğiniz bir ilaç var mı eczaneden alıp içsem uyusam ? 
Papatya çayı, lavanta , melatonin günlük düzenli kullandığım şeyler onlardan pek fayda göremedim.

Dostum bu konuda herşeyi denemiş birisi olarak senin doktorun benim. Unisom al eczaneden 40-50 tl bişey 20 tane var içinde onun etkisi 2 kutu sonra bitiyor ara vermek gerekiyorsa süreçte de serequel al 30 tablet 25 mg 60 tl filan oda bunlarla aşırı derin uyuyup rüya görüyorsun 

• Minnettarım 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BlaBla    18
Askabar, 19 saat önce yazdı:

Dostum bu konuda herşeyi denemiş birisi olarak senin doktorun benim. Unisom al eczaneden 40-50 tl bişey 20 tane var içinde onun etkisi 2 kutu sonra bitiyor ara vermek gerekiyorsa süreçte de serequel al 30 tablet 25 mg 60 tl filan oda bunlarla aşırı derin uyuyup rüya görüyorsun 

Ah Askabar ah… Geçekten müthiş birisin dostum! Her konumda ince ince yardım ediyor bildiklerini aktarıyor bilmediğin zaman bile bilen birisine yönlendiriyorsun. Çok teşekkür ederim ve sana saygılarım sunarım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    303
SPECTRE, 05.04.2024 - 02:09 yazdı:

Kesinlikle katılıyorum böyle bir uyku kalitesi yok

BlaBla, 05.04.2024 - 09:17 yazdı:

İyi hoş diyorsun da hocam orijinal sarms bulmak çok zor şu zamanlarda 😂

burak hocayla iletişime geç orjinal sarm bulmuş olursun

• 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
hectordoyle, 05.04.2024 - 02:24 yazdı:

Hocam sadece mk677 yetiyor rad140'a gerek yok aslında ama neden olmasın :D 

Rad cila :D Ben isinde de aynı high effect aldım uyku için o yüzden yazdım ekstra kas hacmine de bayağı katkısı var çok yönlü ilaçlar.

SERKO, 27 dakika önce yazdı:

Kesinlikle katılıyorum böyle bir uyku kalitesi yok

B|

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

psikologa git uyuyamıyorum de uyku ilaçları yazabilir 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Emir32
      Merhaba arkadaşlar, kürün son 5 haftası anlık olarak:
      testosteron rimobolone Kullanıyorum son iki haftadır uykulu halsiz enerjisizim antremanlarda bu yüzden sorun yaşıyorum.
      Uyku düzenim:
      02:00 08:30 Her gün bu düzendeyim beslenmem normal. Nasıl çözebilirim bu sorunu?
      @rastlantisal @SPECTRE @GHOST @Diver @otopsicikedi
    • Yazan: Greblan
      Forum içerisinde melatonin kullanan var mı? Uyku konusunda sorun yaşayan birisiyim. Uykuya dalmam cidden uzayabiliyor. Bunun da spora etki ettiğini düşünüyorum.
    • Yazan: Trlakf
      Herkese merhaba arkadaşlar;
      Vardiyalı bi işte çalışıyorum akşam 7 sabah 8 yorucu değil sadece masa başı oturuyorum,belli bir noktaya getirdigim formum var mevcut bi kürdeyim aynı zamanda haftada 2ml sustanon.Şimdi ben iş çıkışı 8.30da uyuyup 15.30da uyanıyorum 7 saatlik bi uyku karanlık ve sessiz ortamda kahvaltı sonrası işe gitmeden bir buçuk saat spor yapıyorum.Gelişimim durur mu ya da kayıp başlar mı? Beslenmeme dikkat ediyorum bu arada görüşleriniz çok önemli teşekkür ederim.
    • Yazan: yankiFit
      Herkese merhabalar büyük bicepsli adamlar,konuyu nereye açacağımı bilemedim bunun için kusura bakmayın.Direk konuya girmek istiyorum,artık idmanlarda çok kötüyüm motivasyonum yerle bir oldu sakatlıktan sonra,uyku düzenim berbat sabah erken kalkmak için geberiyorum ,gece uykum gelmiyor.Bugünde bu sebeple işe geç kaldım.

Patronum bir daha geç kalırsan gelme abicim dedi,sırf bu sebeple kovulmak istemiyorum.Lütfen sabah erken ve dinç kalkmam için yardım edin,ne yapabilirim?

gece uykum gelmiyor,motivasyonum yok.Takviye vs ne olursa söyleyin 

Herkese iyi forumlar..

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.