Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Greblan

Melatonin

Önerilen İletiler

Greblan    98

Forum içerisinde melatonin kullanan var mı? Uyku konusunda sorun yaşayan birisiyim. Uykuya dalmam cidden uzayabiliyor. Bunun da spora etki ettiğini düşünüyorum.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    915
Greblan, 10 dakika önce yazdı:

Forum içerisinde melatonin kullanan var mı? Uyku konusunda sorun yaşayan birisiyim. Uykuya dalmam cidden uzayabiliyor. Bunun da spora etki ettiğini düşünüyorum.

Ben hergün 10 mg kullanıyorum. Uzun vadede vücut alıştığı için hiç fayda etmiyor. Ayrıca melatonin kullandığım zamanlar gün içerisinde normalden daha agresif olduğumu fark ettim. Ama öyle ahım şahım etki bekleme ilk 5-6 gün okey sonrası yok. Ben yanına Melisa papatya çayı vs de kullanıyorum yinwde uyku problemi çekiyorum az önce netten yastık aldım birde öyle deneyeceğim. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    72

Melatonin şahsen 3-4 aydır düzenli bir şekilde kullanıyorum. Evet, uykuya dalmanı ve sabah zihinde uyanmanı sağlayan nadide ve en çok sevdiğim takviyelerdendir. Beyinimizde ki "pineal" bezden salgılanan bir hormon olduğu için ekstra melatonin takviyesi almak uyku kalitesini arttırabiliyor. Ekstra olarak melisa bitkisi özü veya ekstresi var ise kortizol seviyelerini düşürerek stres ve uykusuzluk gibi durumları çözmene yardımcı olabilir. 

tarihinde anabolikadam tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Greblan    98
Askabar, 8 dakika önce yazdı:

Ben hergün 10 mg kullanıyorum. Uzun vadede vücut alıştığı için hiç fayda etmiyor. Ayrıca melatonin kullandığım zamanlar gün içerisinde normalden daha agresif olduğumu fark ettim. Ama öyle ahım şahım etki bekleme ilk 5-6 gün okey sonrası yok. Ben yanına Melisa papatya çayı vs de kullanıyorum yinwde uyku problemi çekiyorum az önce netten yastık aldım birde öyle deneyeceğim. 

10mg önerilen dozun biraz üstünde. Alıştıkça dozajı mı arttırıyorsunuz? Melisa çayını duymamıştım deneyeceğim.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Greblan, 24 dakika önce yazdı:

Çok nadir, yorgun olduğum dönemlerde veya sabah işim olduğu uyumam gereken dönemlerde 3mg alırım o kadar

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KlasikFizik    232

Ben sadece yüksek uyarıcı aldığım günler yada uykuya dalmak ta zorlandığım günler 1 kapsül kullanıyorum 3mg theanin htp vs.de var içinde, uyutuyor. Düzenli olarak 2 aydan fazla kullanılmaz diye yazıyor supplementin üzerinde. Melatoninsiz uyuyamam yada arkadaşın yaptığı gibi 10mga cikarmiyim diye düzenli kullanımdan kaciniyorum

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    72
Greblan, 4 dakika önce yazdı:

10mg önerilen dozun biraz üstünde. Alıştıkça dozajı mı arttırıyorsunuz? Melisa çayını duymamıştım deneyeceğim.

Ekstra olarak passiflora tüketebilirsiniz hocam. Hem çayı, hem de bazı ilaçlarda ekstrat olarak bulunur. Yüksek derecede flavonoid ve alkaloid içerdiği için GABA reseptörleriyle çalışarak sinir sistemini uyaran bileşikleri yok ederek sinir sisteminin sakinleşmesini sağlar. Genellikle yüksek kafein ve uyarıcı aldığım dönemlerde eklerim. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
Greblan, 6 dakika önce yazdı:

Aynen alıştıkça doz artırıyorum 10 mg açılınca 2 hafta kadar ara veriyorum. Melisa papatyayı mix var sleep tea diye onu dene oda iyi işe yarıyor 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    5

arkadaşlar konuyu hortlattım ama bende kullanıyorum melatonin içinde melise ekstresi vs var ama sadece ilk gün kafamı koyar koymaz uyudum diğer günler hiç bir etkisi kalmadı sadece sabah daha dinç kalkıyorum uykuya dalmada etkisi kalmadı  .Ürün bu

one_up_good_night_melatonin_60_kapsl_67793.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
anabolikadam    72
uslu4335, 1 saat önce yazdı:

arkadaşlar konuyu hortlattım ama bende kullanıyorum melatonin içinde melise ekstresi vs var ama sadece ilk gün kafamı koyar koymaz uyudum diğer günler hiç bir etkisi kalmadı sadece sabah daha dinç kalkıyorum uykuya dalmada etkisi kalmadı  .Ürün bu

Doz arttırabilirsin. Ekstra olarak melatonin ürününden mucize beklememek lazım. Kaliteli bir uyku için hem beslenmeden, hem de günlük yaşantıya kadar birden fazla olaya dikkat etmek gerekir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
uslu4335    5
anabolikadam, 9 saat önce yazdı:

Doz arttırabilirsin. Ekstra olarak melatonin ürününden mucize beklememek lazım. Kaliteli bir uyku için hem beslenmeden, hem de günlük yaşantıya kadar birden fazla olaya dikkat etmek gerekir.

Beklenti bence gayet iyi , uykuya dalmakta çok zorluk çekiyorum 1 saat yatakta sağa sola dönüyorum ilk gün kullandığımda dalmışım direk ve sabahları dinç kaldırıyor ama uykuya dalma etkisi yok artık.2 tane içip deniyeyim birde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: BlaBla
      Bazı insanların aksine dönemsel olarak çok ağır uyku problemi yaşıyorum. Acaba kullanmış olup önereceğiniz bir ilaç var mı eczaneden alıp içsem uyusam ? 
      Papatya çayı, lavanta , melatonin günlük düzenli kullandığım şeyler onlardan pek fayda göremedim.
    • Yazan: Emir32
      Merhaba arkadaşlar, kürün son 5 haftası anlık olarak:
      testosteron rimobolone Kullanıyorum son iki haftadır uykulu halsiz enerjisizim antremanlarda bu yüzden sorun yaşıyorum.
      Uyku düzenim:
      02:00 08:30 Her gün bu düzendeyim beslenmem normal. Nasıl çözebilirim bu sorunu?
      @rastlantisal @SPECTRE @GHOST @Diver @otopsicikedi
    • Yazan: Trlakf
      Herkese merhaba arkadaşlar;
      Vardiyalı bi işte çalışıyorum akşam 7 sabah 8 yorucu değil sadece masa başı oturuyorum,belli bir noktaya getirdigim formum var mevcut bi kürdeyim aynı zamanda haftada 2ml sustanon.Şimdi ben iş çıkışı 8.30da uyuyup 15.30da uyanıyorum 7 saatlik bi uyku karanlık ve sessiz ortamda kahvaltı sonrası işe gitmeden bir buçuk saat spor yapıyorum.Gelişimim durur mu ya da kayıp başlar mı? Beslenmeme dikkat ediyorum bu arada görüşleriniz çok önemli teşekkür ederim.
    • Yazan: yankiFit
      Herkese merhabalar büyük bicepsli adamlar,konuyu nereye açacağımı bilemedim bunun için kusura bakmayın.Direk konuya girmek istiyorum,artık idmanlarda çok kötüyüm motivasyonum yerle bir oldu sakatlıktan sonra,uyku düzenim berbat sabah erken kalkmak için geberiyorum ,gece uykum gelmiyor.Bugünde bu sebeple işe geç kaldım.

Patronum bir daha geç kalırsan gelme abicim dedi,sırf bu sebeple kovulmak istemiyorum.Lütfen sabah erken ve dinç kalkmam için yardım edin,ne yapabilirim?

gece uykum gelmiyor,motivasyonum yok.Takviye vs ne olursa söyleyin 

Herkese iyi forumlar..

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.