Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Trlakf    4

Herkese merhaba arkadaşlar;

Vardiyalı bi işte çalışıyorum akşam 7 sabah 8 yorucu değil sadece masa başı oturuyorum,belli bir noktaya getirdigim formum var mevcut bi kürdeyim aynı zamanda haftada 2ml sustanon.Şimdi ben iş çıkışı 8.30da uyuyup 15.30da uyanıyorum 7 saatlik bi uyku karanlık ve sessiz ortamda kahvaltı sonrası işe gitmeden bir buçuk saat spor yapıyorum.Gelişimim durur mu ya da kayıp başlar mı? Beslenmeme dikkat ediyorum bu arada görüşleriniz çok önemli teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mickey    789

Gece uyuyan bir insandan hicbir farkin yok. Yeter ki duzenli olarak 7-8 saat uyu. Karanlik sessiz bir ortam gayet guzel. İdmandan once en az iki ogun alirsan daha da iyi olur yani antrenman saatini ona gore ayarlaman lazim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Trlakf, 21 saat önce yazdı:

Herkese merhaba arkadaşlar;

Vardiyalı bi işte çalışıyorum akşam 7 sabah 8 yorucu değil sadece masa başı oturuyorum,belli bir noktaya getirdigim formum var mevcut bi kürdeyim aynı zamanda haftada 2ml sustanon.Şimdi ben iş çıkışı 8.30da uyuyup 15.30da uyanıyorum 7 saatlik bi uyku karanlık ve sessiz ortamda kahvaltı sonrası işe gitmeden bir buçuk saat spor yapıyorum.Gelişimim durur mu ya da kayıp başlar mı? Beslenmeme dikkat ediyorum bu arada görüşleriniz çok önemli teşekkür ederim.

Anlattıklarından yola çıkarsak hiç bir sorun problem gözükmüyor hatta herkesin yapması gereken rutin hayatın olması gelişimin açısından iyi sonuçlara gidersin sanırım tek sorunun gece vardiyasında çalışıyor olman diye düşünüyorum onuda çalışma saatinle odaklı düşünmeyip bir gün 24 saat nasıl verimli kullanıldığına bakılmalı oda sorun yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Trlakf    4
Mickey, 23 saat önce yazdı:

Gece uyuyan bir insandan hicbir farkin yok. Yeter ki duzenli olarak 7-8 saat uyu. Karanlik sessiz bir ortam gayet guzel. İdmandan once en az iki ogun alirsan daha da iyi olur yani antrenman saatini ona gore ayarlaman lazim. 

İdmandan önce sağlam bi kahvaltı yapıyorum, antrenman öncesi de amino asit ile arjinin içerek gidiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Trlakf    4
AS1L, 5 saat önce yazdı:

Anlattıklarından yola çıkarsak hiç bir sorun problem gözükmüyor hatta herkesin yapması gereken rutin hayatın olması gelişimin açısından iyi sonuçlara gidersin sanırım tek sorunun gece vardiyasında çalışıyor olman diye düşünüyorum onuda çalışma saatinle odaklı düşünmeyip bir gün 24 saat nasıl verimli kullanıldığına bakılmalı oda sorun yok

Gece işte uykunun gelmesi ve bunu kahve ile bastırmak,kendimi yıprattığımı düşünüyorum.Tabi bu her zaman olmuyor enjeksiyon yaptığım günler yüksek testesteron uykumu getiriyor galiba.Onun dışına hiçbir problemim yok...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: BlaBla
      Bazı insanların aksine dönemsel olarak çok ağır uyku problemi yaşıyorum. Acaba kullanmış olup önereceğiniz bir ilaç var mı eczaneden alıp içsem uyusam ? 
      Papatya çayı, lavanta , melatonin günlük düzenli kullandığım şeyler onlardan pek fayda göremedim.
    • Yazan: Emir32
      Merhaba arkadaşlar, kürün son 5 haftası anlık olarak:
      testosteron rimobolone Kullanıyorum son iki haftadır uykulu halsiz enerjisizim antremanlarda bu yüzden sorun yaşıyorum.
      Uyku düzenim:
      02:00 08:30 Her gün bu düzendeyim beslenmem normal. Nasıl çözebilirim bu sorunu?
      @rastlantisal @SPECTRE @GHOST @Diver @otopsicikedi
    • Yazan: Greblan
      Forum içerisinde melatonin kullanan var mı? Uyku konusunda sorun yaşayan birisiyim. Uykuya dalmam cidden uzayabiliyor. Bunun da spora etki ettiğini düşünüyorum.
    • Yazan: yankiFit
      Herkese merhabalar büyük bicepsli adamlar,konuyu nereye açacağımı bilemedim bunun için kusura bakmayın.Direk konuya girmek istiyorum,artık idmanlarda çok kötüyüm motivasyonum yerle bir oldu sakatlıktan sonra,uyku düzenim berbat sabah erken kalkmak için geberiyorum ,gece uykum gelmiyor.Bugünde bu sebeple işe geç kaldım.

Patronum bir daha geç kalırsan gelme abicim dedi,sırf bu sebeple kovulmak istemiyorum.Lütfen sabah erken ve dinç kalkmam için yardım edin,ne yapabilirim?

gece uykum gelmiyor,motivasyonum yok.Takviye vs ne olursa söyleyin 

Herkese iyi forumlar..

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.