Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mertcanross

1 gr testosteron + boldenon + masteron (ilk kürüm) yorumlarınızı bekliyorum.

Önerilen İletiler

mertcanross    10

Merhaba arkadaşlar,

Kür içeriği olarak:

• Boldenon 500MG
  • Iran Testo 1000MG
  • Masteron 300MG

Boyum 193 kilom 90 bu kürle startı vereceğim inş :) İlk kürüm olacak güvenilir bir hocayla çalışacağım. Antalya da  cankurtaranlık yaptığım için hocam elektrolit hazırlayacağız sana dedi çünkü bol bol Antalya'da ter atacağım için işimden dolayı böyle bir plan hazırladı ne düşünüyorsunuz start hakkında?

• Olumsuz 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mertcanross    10
SPECTRE, 10 dakika önce yazdı:

1000 mg testo mu? o.O Dostum millet 750 mg ile şampiyonluk alıyor senin ilk kürde 1000 mg yazan kişinin maksadı nedir? 1000mg'lık nasıl bir vücudun var çok merak ettim paylaşır mısın mümkünse formunu? İlk kürden 1000mg testosteron girersen 2,3,4,5 kürlerde 10gr testosterona mı çıkacaksın? Vücuda olabildiğince az miktarda ilaç göstermelisin aksi halde vücut bunun senden önündeki ay veya kürlerde fazlasını isteyecek o zaman ne yapacaksın? 

Bence o hoca dediğin arkadaştan sen uzaklaş veya senin kararınsa bu mg ölçüleri kafa yapını değiştir.

Kolay gelsin.

500 iyi midir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387
SPECTRE, 12 dakika önce yazdı:

1000 mg testo mu? o.O Dostum millet 750 mg ile şampiyonluk alıyor senin ilk kürde 1000 mg yazan kişinin maksadı nedir? 1000mg'lık nasıl bir vücudun var çok merak ettim paylaşır mısın mümkünse formunu? İlk kürden 1000mg testosteron girersen 2,3,4,5 kürlerde 10gr testosterona mı çıkacaksın? Vücuda olabildiğince az miktarda ilaç göstermelisin aksi halde vücut bunun senden önündeki ay veya kürlerde fazlasını isteyecek o zaman ne yapacaksın? 

Bence o hoca dediğin arkadaştan sen uzaklaş veya senin kararınsa bu mg ölçüleri kafa yapını değiştir.

Kolay gelsin.

Buddha satan hocaysa hiç şaşırmadım dozlara.

Geçen youtubeta yüksek testoyu savunan video atmıştı 😄

• Beğen 3
  • ahahaha 1
  • Voov!! 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
mertcanross, 1 dakika önce yazdı:

500 iyi midir?

Hocana sor :) Bal tutan parmağını yalar.

• Beğen 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertcanross    10
SPECTRE, 4 dakika önce yazdı:

Hocana sor :) Bal tutan parmağını yalar.

Hocam Lovig hocam ile şu anda çalışamıyorum ve bende gireceğim sizlerin fikirlerini almak için konu açtım neden böyle yapıyorsunuz?

Bana insanları eleştirmek yerine şunu şunu yap demeniz sizlerden deneyimlerinizden fikir almam benim için daha iyi olacak??

• +1 1
  • Tamam 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
gönderildi (düzenlendi)
mertcanross, 4 dakika önce yazdı:

Hocam Lovig hocam ile şu anda çalışamıyorum ve bende gireceğim sizlerin fikirlerini almak için konu açtım neden böyle yapıyorsunuz?

Bana insanları eleştirmek yerine şunu şunu yap demeniz sizlerden deneyimlerinizden fikir almam benim için daha iyi olacak??

• Ben sana Burak hoca ile çalış dedim mi?
  • Veya bir başkası dedi mi?
  • Fikrimi verdim doğru mu?

O fikir sayesinde kürünü sorgulayacak veya uygulayacaksın.

Son mesajımdır başarılar.

tarihinde SPECTRE tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    387
mertcanross, 6 dakika önce yazdı:

Önce only 250 testo ile başla dışardan hormon alıyorsun neyin ne olduğunu bir gör ondan sonra bolde vs kullanırsın.

Birde forumu bulmuşsun iyice oku bilgi sahibi ol anlarsın niye böyle yazdığımızı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    14

hocam 1 gr girmendeki neden nedir anlatırsan aydınlanalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
SPECTRE, 46 dakika önce yazdı:

1000 mg testo mu? o.O  

dallas mccarver 6000mg alırdı birşey olmaz sonuçta o da insan bu konuyu yazanda insan değilmi:D 

şaka biryana 1gr testoyu masteronda kullanıyor olsan ne kullanırsan kullan o testo sana yaramaz ilk kürün zaten 250mg da gitsen verimini sonuna kadar alacaksın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    409

Boyun uzun zor doldurursun mantığıyla mı bu kadar testo yazdı dicem de anlamadım 😅

Bence arkadaşların dediği gibi 250 mg başla bir vücut tepkine bak.Ek olarak eczaneden Anapolon alıp ekleyebilirsin ilk kürde çok karmaşık ilaç eklemek artık mantıklı gelmiyor kimseye 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Denizci    3

Kafam karıştı ya 1 ml dir o dicem oda 1 grama denk geliyor bende 2 ml vuruyorum 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915

Az olmuş dostum. İlk kür için 2 gr testo 2gr bolde 3 gr deca daha iyi. :) allah için biraz araştırıp başlayın bu işe ya canınızın kıymetimi yok ölmeyi şaka mı sanıyorsunuz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Türkler de şey varya andığım olsun buna binaen peşine kervan yolda düzülür geliyor e bide pt, hoca, salon sahibiyse koşulsuz itaat var "biliyor abi adam vücuda bak - salon sahibi" denileni uyguluyoruz haliyle :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17

O hocadan koşarak uzaklaş. Milletin beynini yıkıyor sebebi olacak genç çocukların. Böyle Bi kafa olamaz. Amacı tamamen maddi. Daha fazla satıyım daha fazla kazanıyım. E inanan da çok. Yazık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BlaBla    18

Valla banada 750 testo, 400 tren kürü verdi çalıştığım hoca. Nereden baksan 2 seneye yakın koçluğumu yapar abi, baba gibi ilgilenir çok kahrımı nazımı ve psikolojimi düzeltmişliği var ki zaten şuan olympıa yarışında olan hepsinin eski hocasıdır kendisi.

Bu dozajları verdiği zaman direkt 2 haftalık kürüm diye konu başlığı açtım kan verdim sonrasında 35.günü bekliyorum yine kan vereceğim. Amacım neden böyle dozajlar girdiğini anlamak ve ne kadar iyi koçla çalışırsan çalış bazen yarışmacı arkadaşlarımdan biliyorum koçlar baştan savma iş yapabiliyor.

Eğer sonuçlar doğrultusunda olası bir sıkıntı olmadan direkt koç değişikliği veya pct protokolü için çok dikkatli ilerlemeye çalışıyorum. Kendimce bana ve sana olan şey ilaçların doluluk oranı 1000 testo alıyorsun da %kaç dolu ? Veya ben 400 tren alıyorum ki bu inanılmaz yüksek bir oran ama %kaç dolu ?

Eğer girecek devam edeceksen sürekli takip edip platformda çok üstad insanlar var onların bilgileri tecrübeleriyle yoluna devam etmektir. 

-Muhtemelen 35.gün test sonuçları sonrasında ya ilaç değişikliğine gideceğim ya koç değişikliğine. Benimde kafam çok karışık durumda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.391

Merhabalar.

Zaten DHT türevi içeren bir küre neden DHT türevi ikinci bir ilaç eklediğinin mantıklı izahati yok. Doz konusunda arkadaşlar zaten yeteri kadar konuşmuş.

Yarışma hocaları böyle. Hobi maksatlı veya sağlık maksatlı spor yapan insan ile yarışma için spor yapan insan ayrımı yapamıyorlar. Ki bu sadece ilaç dozlarında da değil, antrenmanda ve beslenmede de aynı şekilde maalesef. O yüzden bu tarz danışmanlık hizmetlerini yarışmacı hocalardan ziyade sporun içinde büyümüş, adam gibi BESYO okumuş hocalardan almak daha doğru oluyor. 

Neler gördü bu gözler. 35 yaşındaki ev hanımına haftalık bölgesel olarak 40'ar set + 1 saat kardiolar yazılmış, 20 yaşındaki genç kıza hızlı yağ yaktırır diye testosteron enjekte ettirip sesinin değişmesine sebep olmuş. Kendi halinde spor yapan adama ısrarla en ağır nor19 grubu anabolikler kullandırıp "kendiliğinden açılır" diye kaderine terk edilmiş. Önüne gelene tavuk pilav yazıp geçilmiş ki şu tavuk pilav işi tamamen safsata normal sporcular için. Ya bu liste o kadar çok uzar gider ki inanamazsınız. Yardım için bir şekilde bana kadar ulaşanların halini görünce üzülüyorum. Ağırlıklı olarak da arkalarında müsabık şampion kainat birincisi hocaları oluyor. Düzeltmek bizlere yani gönüllü olarak insanlara yardım edinmeyi hayatının rutinine sokmuş insanlara kalıyor.

Amacınıza yönelik o işin eğitimini almış insanları tercih edin. 

Şu dozlarla şimdi seni şişirse ne olacak? O kür bittiğinde ne olacağını görürsün. Keza kendilerinde de görüyorum. İlacı kestikleri an aşırı bir çöküş başlıyor. Oysa senin benim gibi bu işi yaşamın bir parçası haline getirmiş sporcuların yüksek dozlarda alelacele şişmek yerine, insani dozlarda zamana yayarak kütle eklemek gibi tercihleri olmalı.

O yüzden öncelikle soruyorum senin hedefin ne @mertcanross? Ne için anabolik kullanacaksın?

• Beğen 3
  • +1 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertcanross    10

Vazgeçtim hocam doğal olarak devam edeceğim yazınızı çok beğendim etrafta güvenilir ve bu işi yapacak insan bulmak gerçekten zor @Lovinghocamla çalışmak çok isterdim fakat kendisi müsait değil.

Ben de kökten çıkardım çok teşekkür ederim yorumunuz için saygılarımı sevgilerimle..

• Beğen 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.391
mertcanross, 14 saat önce yazdı:

Vazgeçtim hocam doğal olarak devam edeceğim yazınızı çok beğendim etrafta güvenilir ve bu işi yapacak insan bulmak gerçekten zor @Lovinghocamla çalışmak çok isterdim fakat kendisi müsait değil.

Ben de kökten çıkardım çok teşekkür ederim yorumunuz için saygılarımı sevgilerimle..

Kararına çok sevindim. İnan bana en doğrusu bu. Naturelliğin bir sınırı var doğrudur lakin, kürlerin de bir sınırı var. 4-5 sene yeme içme full disiplinle ilerle. Hangi ilaçları kullanıyorsun diye sorular gelecek şaşırırsın. Ama her daim anabolik kullanandan sağlıklı olacaksın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Dozajlar çok yüksek gerçekten ,500 mg testo yanına 400 bolde iş görür b12 alma yanına ama masteron elzem değil sağlam satıcı ve marka olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.