Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

vultubekno

Kan değerleri ve genel konunular hk. sorularım var!

Önerilen İletiler

vultubekno    0

Merhaba Arkadaşlar,

33 yaşındayım ve bir süredir evde spor yapıyordum. Son bir sene spor salonunda spor yapmaya başladım. Doğal olarak ilerlemek istiyorum ve kontrol amaçlı kan değerlerime baktırdım. Değerlerim normal aralıkta gözükmektedir. Spor yapan biri olarak istediğimiz sonuçlar nedir sorusunu cevaplayacak bir konuyu forumda bulamadım. Örneğin e2 nedir? Spor yapan birinde nasıl olmalı gibi sorularla ilgili genel bir eğitim veren konu varsa paylaşırsanız memnun olurum. Arama motoru ile bilgi sağlayabiliyorum fakat spor ile ilgilenen kişileri kapsayan bilgiyi içermediğini görüyorum. @rastlantisal @Askabar @Diver @SantoR @GHOST @otopsicikedi @Valhallaxd

• Kan değerlerimi ekliyorum bununla ilgili de yorum yapabilir misiniz?

Yardımlarınız için teşekkür ederim, herkese iyi sporlar dilerim.

Adsız.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    753

Selamlar cevaplayalım hepsini :)

• lh ve fsh senin üreme yeteneğin diyelim kısacası sağlıklı sperm üretimi hormonların.
  • e2 kadınlık hormonudur erkek vücudundaki yükselirse duygusallaşırsın memelerin çıkmaya başlar kas yapımında önemli rolü vardır.
  • prolaktin sen boşalınca hemen yükselir seni dinlendirir vücut olarak kısa zamanda azalır ve tekrar arzulu bir hale gelirsin partnerine karşı.
  • total testo senin hayata olan bağlantı gücün herrşeyin yaşama sevincin diyebilirim ama o biraz kötü aşağıdaki konuyu okuyabilirsin onun için.

Başka sorun olursa yazarsın cevaplarız. :)

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
vultubekno    0

Hocam, öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim. E2'nin yüksek olmamasını arzu ediyoruz fakat konularda e2nin yüksek olması ile kas kütlesi artışının sağlandığına dair forum üyelerinin beyanları mevcut. Burada biraz kafam karıştı. Ayrıca bir çok vücut geliştiren kişiler dışarıdan östrojen almaktadır. Bu durumu kas kütlesi kazanmaya yorabilir miyiz?

Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
vultubekno, Bir saat önce yazdı:

Hocam, öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim. E2'nin yüksek olmamasını arzu ediyoruz fakat konularda e2nin yüksek olması ile kas kütlesi artışının sağlandığına dair forum üyelerinin beyanları mevcut. Burada biraz kafam karıştı. Ayrıca bir çok vücut geliştiren kişiler dışarıdan östrojen almaktadır. Bu durumu kas kütlesi kazanmaya yorabilir miyiz?

Teşekkür ederim.

E2 yüksek olması hem iyi hem kötü.

• İyi yanı çok değerli kas, hipertrofi gelişimi için.
  • Kötü yanı jinekomasati, duygusallık, ödem sorunlarını beraberinde getiriyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.380
vultubekno, 1 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim.

Dışarıdan e2 alan vücutcuların e2 reseptörleri kuvvetli blokaj kullanımından kaynaklı bozuluyor ve hiç e2 üretmiyor. Dışarıdan test aldıklarında dahi yükselmedigi için bunun eksikliğini e2 alarak kapatıyorlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146

Kan degerleriniz normal degerler araliginda

testosteron degerinizi duzenli antreman ve duzenli beslenme ile biraz daha yukari cekebilirsiniz bu da kas kazanimi konusunda size olumlu etkiler saglayacaktir.

dogal olarak ilerlemek istiyorsaniz kalitesi yuksek supplementler veya sarms kullanilabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fkehlibar    10
SPECTRE, 3.04.2024 - 10:33 yazdı:

Selamlar cevaplayalım hepsini :)

• lh ve fsh senin üreme yeteneğin diyelim kısacası sağlıklı sperm üretimi hormonların.
  • e2 kadınlık hormonudur erkek vücudundaki yükselirse duygusallaşırsın memelerin çıkmaya başlar kas yapımında önemli rolü vardır.
  • prolaktin sen boşalınca hemen yükselir seni dinlendirir vücut olarak kısa zamanda azalır ve tekrar arzulu bir hale gelirsin partnerine karşı.
  • total testo senin hayata olan bağlantı gücün herrşeyin yaşama sevincin diyebilirim ama o biraz kötü aşağıdaki konuyu okuyabilirsin onun için.

Başka sorun olursa yazarsın cevaplarız. :)

Hocam iyi akşamlar.Kürde önemli olan serbest testesteron mu yoksa total testesteron mudur ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
Fkehlibar, 27 dakika önce yazdı:

Hocam iyi akşamlar.Kürde önemli olan serbest testesteron mu yoksa total testesteron mudur ? 

İkiside. Zaten biri iyiyse genelde diğeride iyidir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
vultubekno, 03.04.2024 - 11:39 yazdı:

Teşekkür ederim.

e2 yüksekliği beyine aşırı toxic 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: BGslayer
      Merhaba dostlar ve sevgili hocalarım, E2 değerinin bir tık yüksek çıkması dışında ekstra bi anormal bir şey göremedim öneriniz vs. Falan var mıdır acaba?
      Kürüm şu şekilde:
      750 mg sustanon 300 mg npp 400 mg rimobolan   
    • Yazan: yavuz.26
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Test sonuçlarım aşağıdaki gibidir. Küre girmeme engel bir sonuç var mı?
      @rastlantisal @Diver @Askabar @otopsicikedi @godofdark
      Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

• Yazan: h4runx
      Merhaba,
      3 Yıl önce haftada 750mg testo propionat kullandım. Kürün 6. haftasında sakatlık yaşadım ve pct yapamadan bıraktım. Libido düşüklüğü sebebiyle kan testi yaptırdığımda total testo alt sınırda çıktı, prolaktin ise 44. Sanırım pct yapmadığım için hormonlarım hala normale dönmemiş.
      Ne yapabilirim? Pregnly veya klomen mi kullanayım? Teşekkür ederim. 
    • Yazan: Yavuz
      Merhaba arkadaşlar,
      Kan testi yaptıracağım, aşağıda listede yer alanlar yeterli mi? Eklemem gereken başka değerler var mı?
      Hemotokrit (hct) E2 Prolaktin Serbest testosteron Alt Ast Lh Fsh Kolestrol (hdl-ldl) Progesteron Kreatinin Hemogram (tam kas sayımı) Şimdiden yapacağınız yorumlar için teşekkürler.
    • Yazan: otopsicikedi
      Uzun zamandır burayı takip ediyorum ama okuduklarımdan gördüklerimden yüksek fshlı birine rastlamadım.
      22 yaşındayım 2 senedir natural olarak sporla ilgileniyorum. 2 ay önce küre girme düşüncem vardı bu yüzden test vermiştim değerlerim yüksek çıkmıştı  bende bu anormallik ten dolayı bu düşünceme ara verdim dün tekrar bir baktırmak istedim fakat sonuç değişmedi. 6 yaşında yumurtalığımın birinin yukarı kacmasından dolayı bir ameliyat olmuştum sadece o kadar. @metinav @rastlantisaldegerli yorumlarınzı bekliyorum. Doktor testis usgsi istedi östrojen için birşey yapamayız dedi yarım mg arimidex almayı düşünüyorum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.