Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

rıza333

Rıza - kür günlüğüm (2024)

Önerilen İletiler

rıza333    47

(Sağda bir tek rimobolan eksik)

Sağdakileri kullanabilmek için soldakilerin hepsini kullanmak deli saçması! Velevki yaptık bir kere şimdi alçaktan sürünüyoruz 

Her neyse 250 sustanon 200 rimobolan ve günlük 50mg anapolon kür bu şekilde yaklaşık 10 gün oldu dediğim gibi enjeksiyonları günlük yapmaya çalışıyorum dozu da ona göre ayarladım Testosteron üzerindeki dalgalanma ruh hali moral motivasyon da acayip değişiklik oluşturuyor  genel sohbet muhabbet amaçlı açılmış bir konudur teşekkürler 

20240331_013911.jpg

• Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    750

Değişiklik oluyorsa dalgalanmaya bağlı neden sustanon kullanıyorsun ki? Düz esterler varken?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Bu sefer eczane kürü yapmak istedim ama anapolon biraz hafif kaldı sanırım Burak hocayı ziyaret edicem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230

Eczane anapolon tek başına kullanımda  bile kilo aldırır rahat en az 5 kg, ki sustanon rimoyla kullanıncan daha etkili olur. Anapolon fiyatları da  uçmuş 2022 de anapolon kullanırkenki formum eczane kürüm  beslemem olmamasına rağmen 10 kilo almıştım çok suluydu form oak pharmalarda var hiç memnun kalmamıştım😑

200mg rimoyu hafta hafta arttır az gelir

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
gönderildi (düzenlendi)
rıza333, 9 dakika önce yazdı:

Süre ve dozlar neydi hocam @Tr3n

5 hafta Günlük 50 mg anapolon, 12 hafta sustanon rimabolon. Dozaj haftalık 500mg sustanon haftalık 200 mg rimabolon ancak 200mg verimsiz kalıyor rimabolon yani boşuna masraf etme 200 mg rimabolon kullanacaksın dediğim gibi hafta hafta artırman gerek masraflı olur.

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
Tr3n, 9 dakika önce yazdı:

5 hafta Günlük 50 mg anapolon, 12 hafta sustanon rimabolon. Dojaz haftalık 500mg sustanon haftalık 200 mg rimabolon ancak 200mg verimsiz kalıyor rimabolon yani boşuna masraf etme 200 mg rimabolon kullanacaksın dediğim gibi hafta hafta artırman gerek masraflı olur.

Benim niyet tertemiz büyümek clean+clean bulk:D ortalama 24 haftadan 4 kür  bu 5. Anabolizan 6 hafta enjekteler 25 30 Allah ne verdiyse ilerlicem blast cruise yaparım muhtemel

Sustanonda yorgunluk halsizlik uyku hali hissettin mi benim problemim mi başka 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
gönderildi (düzenlendi)
rıza333, 17 dakika önce yazdı:

Benim niyet tertemiz büyümek clean+clean bulk:D ortalama 24 haftadan 4 kür  bu 5. Anabolizan 6 hafta enjekteler 25 30 Allah ne verdiyse ilerlicem blast cruise yaparım muhtemel

Sustanonda yorgunluk halsizlik uyku hali hissettin mi benim problemim mi başka 

Halsizlik uylu hali hissetmedim hiç, güç artışı yapıyordu iyi geliyordu Sustanon param olmadığı zaman kullanıyordum. parça parça alıyordum eczaneden uzun süre kullanma taraftarı değilim. ilk kürümde deneme amaçlı 12 hafta kullandım. ödem yapar ağrılı kimse yanaşmaz pek

testesteron propionat en iyisi bana göre

• Gülümse 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oisobb123    11
Tr3n, 23 dakika önce yazdı:

Halsizlik uylu hali hissetmedim hiç, güç artışı yapıyordu iyi geliyordu Sustanon param olmadığı zaman kullanıyordum. parça parça alıyordum eczaneden uzun süre kullanma taraftarı değilim. ilk kürümde deneme amaçlı 12 hafta kullandım. ödem yapar ağrılı kimse yanaşmaz pek

testesteron propionat en iyisi bana göre

Bende ödem yapmıyor sustanon uzun kullanım mantıklı olur mu

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    230
gönderildi (düzenlendi)
oisobb123, 2 saat önce yazdı:

Bende ödem yapmıyor sustanon uzun kullanım mantıklı olur mu

Mantıklı Olmaz içindeki testesteron esterleride düşük miktarda eksi yönleri çok var boşuna vücudunu kevgire çevirme gün aşırı enjeksiyon yapicam diye*

Eczane ürünü olsun kafamda rahat olsun diyorsan kullan sustanon 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Evet ödem herkes için geçerli değil ve evigen ile haloluyor  baştan sona sustanon gitmicem ama biraz uzun soluklu olsun istiyorum 

--------------------------------------------------------

21 martta enjeksiyoonlara başlamışım 250mg sustanon 200mg rimobolan 50mg anapolon ilk hafta ptesi Perşembe olarak yaptım enjeksiyonları şu an günlük olarak yapıyorum 2ml evigen de karıştırarak kalçadan ve gayet sağlıklı ilerliyor  son 3 gündür anapon alikiji kestim ramazandan sonra 100mg olarak 12 saatte bir başlamalı düşünüyorum tartıya çıkmadım ama kilo aldığımı fsrkedebilitorum

Bugün meme ucumda hassasiyet hissettim dikkat ettiğimde göğüs ucumun şiş durdugunu farkettim ve tamoksifen 10mg aldım eczaneden az öncede onu içtim İnsülin ignesiyle bacağıma yaptığım enjeksiyonlarin ödemi hala geçmedi kalflar ve ayak bileğim şiş duruyor hirudoid jel sürüyorum  şimdilik böyle hayırlı kandiller cümleten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Az önce bacaktan yeşil uçla d vitamin yaptım sigara içmeye çıktım ki kalbim hafif bi sıkıştırdı alakası var mıdır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
supzero    14
rıza333, 10 saat önce yazdı:

Az önce bacaktan yeşil uçla d vitamin yaptım sigara içmeye çıktım ki kalbim hafif bi sıkıştırdı alakası var mıdır?

hocam sıgaradan dolayı bende de oluyor bazen

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Testislerim hafif bi ağrı var sürekli sıkışık sanki kasılıyor.

Sol testisim diğerinden biraz ufak ve onda da ayrı bi ağrı var  hcg yapmalı mıyım ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    380
rıza333, 9 dakika önce yazdı:

Testislerim hafif bi ağrı var sürekli sıkışık sanki kasılıyor.

Sol testisim diğerinden biraz ufak ve onda da ayrı bi ağrı var  hcg yapmalı mıyım ?

Bu kadar kısa sürede hcg kullanmaya gerek olacak kadar küçüleceğini sanmıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Sol testiste ki ağrı sürekli yani ne zaman dikkat etsem otururken aşkta falan hep bi ağrı var sebebi ne olabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333, Bir saat önce yazdı:

Sol testiste ki ağrı sürekli yani ne zaman dikkat etsem otururken aşkta falan hep bi ağrı var sebebi ne olabilir 

varikoseliniz olabilir mi hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
nirvanadestroy, 32 dakika önce yazdı:

varikoseliniz olabilir mi hocam?

Nasıl kontrol edebilirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333, 8 dakika önce yazdı:

Nasıl kontrol edebilirim 

Ben çok eskiden 5-6 ayda bir veya daha uzun bir sürede testis ağrısı çekiyordum yani yürürken bacağıma değmesi veya otururken değmesi vb ağrı yapıyordu 2-3 dakika kadar sürüp sonra geçiyordu ama dediğim gibi çok uzun aralıklarla oluyordu bir gün randevu aldım ürolojiden baktılar varikosel dediler. Sürekli veya kısa aralıklarla olmadığı için doktor ameliyatlık bir durum yok eğer ağrı sıklığı artarsa tekrar gel demişti. Sizde ürolojiden randevu alıp bir baktırın hocam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Ayda Bir Tahlil veriyorum ürolojiden kürde olduğun için bi 10 gün daha beklesem aciliyeti olan bir konu mudur küre girmeden öncede ağrı vardı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913
rıza333, 31.03.2024 - 12:56 yazdı:

Bu sefer eczane kürü yapmak istedim ama anapolon biraz hafif kaldı sanırım Burak hocayı ziyaret edicem

Anapolon hafif kalmıyor. Bence Türkiye’de ki hemen herkes gibi aceleci davranıyorsun. Eczane anapolonu gayet iyi çalışıyor ama herkes ilk kürde instagramda gördüğü süper fizikler gibi olmayı planlıyor sonra daha fazla ilaç daha fazla doz ile kendilerine zarar veriyor. Sustanon gün aşırı enjeksiyon da dalgalanma yapmaz sen Günlğk yapıp dalgalanma yaşıyorsan muhtemelen psikolojiktir. Sonuçta ilaç esterlerin yarılanma süreleri belli. Bence başladığın şekilde en azından 12-15 hafta devam et sürece güven ve aceleci olma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
Askabar, 2 saat önce yazdı:

Anapolon hafif kalmıyor. Bence Türkiye’de ki hemen herkes gibi aceleci davranıyorsun. Eczane anapolonu gayet iyi çalışıyor ama herkes ilk kürde instagramda gördüğü süper fizikler gibi olmayı planlıyor sonra daha fazla ilaç daha fazla doz ile kendilerine zarar veriyor. Sustanon gün aşırı enjeksiyon da dalgalanma yapmaz sen Günlğk yapıp dalgalanma yaşıyorsan muhtemelen psikolojiktir. Sonuçta ilaç esterlerin yarılanma süreleri belli. Bence başladığın şekilde en azından 12-15 hafta devam et sürece güven ve aceleci olma 

Yok aslında şu tutumu güç doluluk vs hissettiğim etkiler var  sonraki adım deca düşünüyorum npp daha mı iyi okur acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441

Fizik ne durumda paylaşmamışsın hiç hocam? Paylaşırsan günlük için güzel detay olur.

Kullandığın ilaçların verdiği etki, sonucu herkes görmüş olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
GHOST, 24 dakika önce yazdı:

Fizik ne durumda paylaşmamışsın hiç hocam? Paylaşırsan günlük için güzel detay olur.

Kullandığın ilaçların verdiği etki, sonucu herkes görmüş olur.

Pardon ufak ayrıntılar vereyim hemen 

Geçen ayın 21i ilk enjeksiyon du işte 20 gün kaşar oluyor Ramazan ibadetini de ihtiva ederken yaklaşık 5-7 kilo arasında bi artış aldım  yine yaklaşık 20~ kilo kadar kaybım olduğunu düşünürsek iyi bir dönüş yaptığınız söyleyebilirim 

Dediğim gibi 250mg/1ml sustanon ve 200mg/2ml rimobolan artı günlük 50mg/1ysblet anapolon aldım fakat anapolonu düzenli kullanamadım o yüzden 1kutuyu daha bitiremedim 3 tablet falan kaldı  şu 2-3 gündür de günlük 100mg şeklinde almaya başladım 

Beslenmem yeşillik yönünden zayıf onun dışında yarım kilo pirinç yada makarna yemeye çalışıyorum günlük  ektomorf olduğum için tatlı yada tuzlu kismadim bunun üzerine ne gelirse yiyorum  foto için söz veremem sormak istedikleriniz varsa dinliyorum  sanırım bayramlasmamisyik ta Cümleten Hayırlı Bayramlar (bu arada yazarken farkettiim hiç acele etmeye gerek yok 3hafta için 5 kilo gayet sağlam)

Cümleler devrik falanda uyanırsınız güzel olur anlaşılmak adına;)

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441
rıza333, 58 dakika önce yazdı:

Pardon ufak ayrıntılar vereyim hemen 

Geçen ayın 21i ilk enjeksiyon du işte 20 gün kaşar oluyor Ramazan ibadetini de ihtiva ederken yaklaşık 5-7 kilo arasında bi artış aldım  yine yaklaşık 20~ kilo kadar kaybım olduğunu düşünürsek iyi bir dönüş yaptığınız söyleyebilirim 

Güzel emeğine sağlık ama sorumun cevabı bu değildi neyse paylaşmak istemiyorda olabilirsin teşekkürler.

Allah kabul etsin :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: nehir_avci8322
      Selamlar arkadaşlar, abiler, kardeşler..
      Boyum 1.77 kilom 88(di). 09/10/2023 tarihinde ilk enjeksiyonları yaptım.
      500 T.E.(iran @Loving Hoca sağolsun) 
      200 Rimabolan (eczane) şeklinde.
      Haftada 6 gün idman atıyorum PPL şeklinde.
      Şu anki makrolarım,
      150g yulaf 350 pirinç 750 tavuk, 6 yumurta.  İlk enjeksiyondan bu yana 88 den 90.5 e kg ya bir sıçrama yaşadım.
      Kilo fazla olmasa da Anapolon sayesinde kendimi inanılmaz güçlü ve dolu hissediyorum.
      Squat 200kg 4 set 8 tekrar Barbell Row 140kg 4 set 8 tekrar Bench Press 120 kg 4 set 6-8 tekrar Gibi ağırlıklara ulaştım. Abdiibrahim Anapolonu ilk kez tecrübe ediyorum. Bence gayet başarılı. Hedefim 2024 Mayıs ayına kadar uzun süreli bir bulk kürü yapmak. Bu kür ikinci kürüm olacak. Mayıs ayına geldiğimizde sizlerinde fikrini alarak yarışma hazırlığına başlamak istiyorum. 100<? üstüne çıkabilirsem sanırım yarışacağım. Beslenmeyle ilgi fikirleriniz benim için çok önemli. Aşağıya güncel fotolar ekleyeceğim.
      Bu arada rimabolan çöp ilaç vb sözleri rica ediyorum yazmayın.  
      2 sene önceki fotoğrafımı ekleyince neden bu ilacı karalatmak istemediğimi anlayacaksınız:)
      Her ayın 23 ünde güncelleme yapmaya çalışacağım. Güncellemelerle birlikte mg artışlarını da yazacağım. Keyifli Seyirler
      ÖNCESİ ------

SONRASI ------

• Yazan: captsoapp
      Arkadaşlar merhaba. Kürüme başlayalı 8. Hafta olacak. Kan tahlillerimi kişisel bilgilerimi ve kür günlüğümü paylaşıyorum. Sizlerin değerlendirmesini eksik veya fazla olan şeyler hakkında yorum yapmanızı istiyorum bilgilenmek için.
      Ek olarak;
      8 yıldır bu sporla uğraşıyorum inişli çıkışlı çok dönemim oldu. Naturel define hallerimide gördüm nispeten bulk yaptığım zamanda oldu. Son 1-2 yıldır çok sallamıştım mesleğimden dolayı. Tekrardan 3 ay kadar süre ile ağırlığa ve diyete başladıktan sonra definasyon kürüne girmeye karar verdim
      yaş 26 boy 173 kg 94 Kür içeriğim haftalık olarak:
      Test. Prop 300 mg Masteron 300 mg Boldenone 750 mg clenbuterol Vitamin olarak:
      Milk thistle B12 Folik asit Omega-3 Magnezyum Çinko Multivitamin Demir Aspirin
    • Yazan: mrmuscle
      Merhaba arkadaslar, hocalarim
      Uzun zamandir sitemizden aldigim bilgilerle ve sizlerinde tavsiyesiyle ayrica en sonunda guvenebilecegim bir hoca bulmamdan sonra ilk enjeksiyonumu bu sabah itibari ile oldum.Kurum klasik baslangic kuru sayilabilir sadece testo farkli.
      1-15 hafta testo propiyonat ptesi ve persembe 125mg 1-3 hafta dianabol 25mg 7-11 hafta dianabol 25mg 4-6 hafta boldenon 300mg 6-15hafta boldenon 600mg olacak sekilde devam edecegim. Her enjeksiyonda 1 ampul evigen(2ml) cekiyorum Spor sonu 1gr c vitamini (20 gun al 10 gun ara) Berpzinc200 yatarken (20gun al 10 gun ara) B komplex kahvaltı ve yatarken 1 adet Supplement olaraktan antrenman oncesi BCAA kullanıyorum sadece. Kurun 21.gununden itibaren her gün 1 tablet proviron alacağım Kür başlangıcı
      yas=32 boy =171 kg=65 Bel=81 omuz=113 gogus=95 sag kol=35,5 sol kol=34,5 baldirlar 51 kalfler 35 Amacım özellikle omuz ve kanatları daha fazla açabilmek. Tavsiyeleriniz olursa duymayı çok isterim. Herkese şimdiden çok teşekkür ederim. Konuyu her hafta güncelleyeceğim

• Yazan: ertuncc
      Herkese Selamlar,

Öncelikle spor geçmişimden bahsedeyim.

16 Yaşında fitness sporu ile tanışıp 1.70-50KG zargana tabiri ile kemik çocuktum sonrasında 2 yıl düzenli spora devam ettim bıraktığımda 1.76-70KG'a ulaşmıştım hiçbir ek gıda bile kullanmadan safsataları dinleyerek gidip geliyordum. Daha sonrasında 21 yaşında tekrardan spora başladım ve kür öncesinde yaşadığım hayati durumlar yüzünden spordan uzaklaştım. 23 Yaşında tekrar başladım hamlık dönemini atlattım, tekrardan temiz bir şekilde küre girmeye karar verdim, ilaçlarımı temin ettim. Başlamadan önce şu anlık güncel durumum 1.76-75KG yazdan kalma alkol sebebi ciddi şekilde vücudumda ödem olduğu için 1 haftada olsa elimden geldiğince suyu atmaya çalışıyorum başlangıç tarihi olarak 18.03.2024 pazartesi ilk enjeksiyonu gerçekleştireceğim. ( Kür öncesi haftada yani bu hafta karbonhidrat günde 40gr civarı alıyorum kesebildiğim kadar kestim, günlük 180-200gr protein ağırlıklı günde 3.5-4.5L de su alımı yapıyorum. 4 Haftadır günde 2x 650mg ashwagandha bio kullanıyorum c/d3/omega3/b12 vitaminlerini ekstra günlük karşılıyorum)

İlk süreçte 5 haftalık planımda Pazartesi ve Perşembe olmak üzere 1CC boldenon 1CC testo günlük 3 hap danabol şeklinde ilerleyeceğim, Kür ile birlikte göğüs durumumu önceden de bildiğim için 3günde 1 tablet olacak şekilde arimidex kullanıcam, Sırtım sivilceye biraz elverişli. @Rdm @rastlantisal
      Tavsiyelerinizi önerilerinizi sorularınızı bekliyorum sürecimi buradan da güncelleyeceğim.
    • Yazan: Mimaroba
      Dostlar 22 yaşıma gelmek üzereyim öncesinde 1.5 yıllık bir spor geçmişim mevcut ama ara vermem sebebi ile kendimi 3 ay içerisinde toplamak ve eski formuma kavuşmak istedim natural şekilde eski seviyeme geldim disiplinim güzel ne öğün ne antrenman aksatıyorum ve artık ilk kürümü yapmak istiyorum güncel vücut ağırlığım 73 kg boyum 185 formum önceki konularda var ama bu konuya da ekleyeceğim. Kan testlerimi haftaya gene bu konuya ekleyeceğim.
      Planlamam ve sormak istediklerim şunlar öncelikle zamana yayılmış 6 aylık bir kür planlamak istiyorum.
      Dozajlamalarım:
      250 Mg sustanon 200 primo Şeklinde 5 ay boyunca bu seyirde gitmeyi planlıyorum. Son 1 ay ise sustanon yerine enanthe a geçeceğim.
      kullanacağım Koruyucular:
      Uzun süreli primobolan kullanmam kaynaklı prostat engellemek için Finasterid.
      Nac600 Omega3 ve diğer vitaminler Malum önümüz yaz ayı yaz ayını pct yaparken mental açıdan yorgun geçirmek istememekteyim bu nedenle kürü yaz sonuna bitirmek ve sonbaharda pct başlamak istiyorum.
      Sorularım şunlar:
      6 ay ilk kür için uzun bir süre midir? Primoyu aromatize olmaması ve e2 seviyelerimi yükseltmemesi kısmende testosteronun aromatize olmasını engellemesi için alıyorum, 200 mg çok düşük diyen de oldu hedeflerin doğrultusunda yeterli olacaktır diyen de sizce nasıl yapmalıyım?   

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.