Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

DevinTowsend

Bulk kürümü daha da nasıl zenginleştirebilirim farklı ilaçlarla?

Önerilen İletiler

Merhabalar öncelikle saygı değer dostlar abiler, kardeşler :)

22 Yaşındayım 2. Kürümdeyim ilk 10 Hafta :

• 500 Test 
  • 400 Bolde
  • 300 Deca 

Şeklinde gittim gayet güzel kütle koydum fikrimce , Kür başı 62 , Güncel 76 Kiloyum . Kürüme Yaklaşık 12 Hafta kadar daha yani toplam 24 Hafta kadar sürdürmeyi düşünüyorum , Güncel Olarak 12.Haftadayım Deca kullanmayı 10. Hafta kestim Testo Bolde Şeklinde devam ediyorum ve bütçem el verdiği için küre Rimobolan eklemeyi düşünüyorum, Bilgisi fikri olan birilerinden öneri almak isterim . Teşekkürler. @SantoR @GHOST @Askabar @rastlantisal @Bay-T

• Güncel 76 Kg 
  • 174 Boy

B4659B9E-ED05-4247-B653-9BFCF03C2750.jpeg 504B9E67-E423-44D1-827C-CA8C186F07CB.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TreXiaNos    5

Tamam yapacağın denemek istediklerini denemişsin artık başka ilaç kalmamış zaten :D fiziğinde güzel trenle büyük son yapabilirsin yaza doğru son 2 ay.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220

Daha bişey ekleme zaten elindekiler yeterli kür son only testo gidersin veya yok ben illa ekleyeceğim diyorsan saarms veya peptidlerle zenginleştirebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T, 2 saat önce yazdı:

Daha bişey ekleme zaten elindekiler yeterli kür son only testo gidersin veya yok ben illa ekleyeceğim diyorsan saarms veya peptidlerle zenginleştirebilirsin.

Teşekkür ederim fikrinizi paylaştığınız için fakat Sarmsların supllement gibi pazarlandığı ve %80 inin globalde dahi sahte olmasına rağmen kullanmak biraz kinder süpriz yumurta gibi geliyor , çalışanı elbette vardır ama buna değer mi kestiremiyorum , peptid konusuna gelirsek bütçe sıkıntım yok , ama bilgimin yeterli düzeyde olduğunu düşünmüyorum varsa öneriniz paylaşmanızı isterim .. 

Ne gibi peptidlerle bu kür için daha iyi sonuçlar alınabilir ..?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35

Kürünüz gayet güzel daha da bir şey eklemenize gerek yok hocam  definasyon dönemi fragment eklersiniz masteron prop olabilir güzel güzel kurursunuz zaten yok ben çok hızlı kurumak istiyorum diyorsanız da 

Testo/tren/masteron kürü adamı deli gibi kurutur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
metropol, 9 saat önce yazdı:

bütçen varsa ekle igf

Güzel teklif ama 3,4 ay kesmemek lazım sağlam bütçe istiyor o zamanda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metropol    74
SPECTRE, 31 dakika önce yazdı:

Güzel teklif ama 3,4 ay kesmemek lazım sağlam bütçe istiyor o zamanda.

yakında bende bütçeye kıyıp çok uzun süreli kullanıcam igf yi bakalım ne gibi şeyler görücez:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meeter    32

Öncelikle tebrik ederim, gayet başarılı görünüyor.

Deca ve bu form dan sonra rimonun sana pek bir katkısı olacagını düşünmüyorum, süreci sağlam bir tren ile taçlandırabilirsin.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Peki sizce kure mk677 eklemek nasil olur sadece merakımdan soruyorum etkisi olur mu yani ananolik ile birlikte

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Slmrt    4

Konuyu hortlattim ama.kusura bakmayın öncelikle npp veya deca ile tren enanthate aynı kürde olurmu tesekkurler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yufilifting    2
Slmrt, 11 dakika önce yazdı:

Konuyu hortlattim ama.kusura bakmayın öncelikle npp veya deca ile tren enanthate aynı kürde olurmu tesekkurler

npp ve deca'da ağır ilaçlardır işin içine trende girdiği zaman alınan hasar büyük olabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
Slmrt, 7 saat önce yazdı:

Gerek yok he nasıl olur sonrasında tren geçersin çok ileri düzey olsam çok ufak dozlarda deneyebilirdim 100/100 veya 150/150

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.364

Çok genç olmasan Blast & Cruise git derdim ama henüz çok gençsin. İlk yapman gereken şey bronzlaşmak. 

Boldenon varken rimabolon eklemenin pek bir mantığı yok. İkisi de DHT türevi. Boldeyi kesip, yarılanma süresini bekleyip rimabolon ile devam edebilirsin. Keza 14kg gayet iyi rakam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293

Bir kürde 14 kg değil 6 kilo dahi alsam kendime madalya takar sokakta öyle gezerim 

bu arada formun gayet iyi boldeyle 24 hafta devam et  sonra final yap dinlendir kendini

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: cicekselcukk
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür içeriği olarak: (Haftalık)
      500Mg Testosteron 250Mg Deca Yükleme yapıyorum. (Kürün 6.Haftasına gireceğim pazartesi günü)
      Testoyu sabit tutup, Deca'yı 500'e çıkarmamın 500+500 yapmamın bir sakıncası var mı? Yoksa testoyu da mı arttırmalıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: havabukucu
      Abilerim hepinize merhabalar
      Yakın zamanda:
      Adlı konuyu açtım 250 mg’den 750 mg’ye çıkmayı istiyorum sizce bu karar mantıklı mı? Biraz sabırsız bir insanım hızlı verim almak istiyorum bu yüzden böyle düşündüm sizlerin fikirlerini çok merak ediyorum? Jinekomastiye yatkınlığım olduğunu düşünüyorum bu yüzden anti-östrojen kullanmam gerekir mi? Kür içerisinde. Şimdiden cevaplarınız için hepinize teşekkür ediyorum (11 haftadır 250 mg kullanıyorum)
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar selam,
      5 haftadır testo bolde küründeydim kan testi sonucu ilaçların çalışmadığını görünce iran testo ve zphc boldeye geçiş yaptım ancak ilk enjeksiyon kalçada ağrı ve ödem yaptı dün sol kalçadan ikinci enjeksiyonu oldum oda enjeksiyon sırasında felaket yaktı ve şimdi bölge ağrıyor bu neden olmuş olabilir acaba sonuçta enjeksiyonları aynı kişi yaptı ilaç değiştirdiğimden beri ikidir sıkıntılı oluyor.
    • Yazan: ugurrgennc
      Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. İlk defa küre gireceğim ve bu süreçte tabiki testo kullanacağım. Ancak kullanacağım testonun markası fark eder mi ? örneğin 250mg/ml x ilacı ile 250mg/ml y ilacı arasında ne fark olur ikisinin de tamamen dolu ve steril olduğundan eminsek marka fark eder mi ?  

2. soru olarak da iran testo kullanmak mantıklı bir tercih olur mu hakkını verir mi 
      Herkese teşekkürler iyi akşamlar 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.