Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

onur41_38

2023-2024 kür günlüğüm / detaylarıyla birlikte

Önerilen İletiler

Askabar    913

Bence bir kan ver her şey yolunda mı bakalım. Ayrıca bu kadar fazla içince çıkması normal değil ya ilaç steril değil ya vücudunun yağına vs bir şeye tepki veriyor. 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.385

Merhabalar.

Gıda zehirlenmesi hasebi ile pek giremiyorum foruma dostlar. Ama fotoyu görünce öyle yada böyle yazayım dedim. Artık kürü kesip PCT yapma zamanın gelmiş. Vücuduna direnme. İnan bana kazanamazsın.

Böyle bu iş. Deneriz, istediğimiz gibi olmazsa keseriz. Sonra başka bir yöntemle yine deneriz. Bu sefer olmadı diye kabullen.

• Üzgün 2
  • Voov!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muzaffer    24
onur41_38, 08.04.2024 - 15:47 yazdı:

merhabalar,

akne ilacı kullanımı only testo ile beraber 25. gün sivilcelerin görüntüsünü paylaşıyorum. @rastlantisal hocam elimden geleni yapıyorum ama irinli sivilceler çıkmaya devam ediyor. 05.04.2024 itibariyle testoyu 300 mg ye düşürdüm. durum vahim mi hocam. @metinav @Askabar @otopsicikedi @godofdark @Diver @SantoR @Emrah

Fıstık tüketiyormusunuz? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
rastlantisal, 14 dakika önce yazdı:

Merhabalar.

Gıda zehirlenmesi hasebi ile pek giremiyorum foruma dostlar. Ama fotoyu görünce öyle yada böyle yazayım dedim. Artık kürü kesip PCT yapma zamanın gelmiş. Vücuduna direnme. İnan bana kazanamazsın.

Böyle bu iş. Deneriz, istediğimiz gibi olmazsa keseriz. Sonra başka bir yöntemle yine deneriz. Bu sefer olmadı diye kabullen.

Hocam çok geçmiş olsun :( 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386
rastlantisal, 45 dakika önce yazdı:

Merhabalar.

Geçmiş olsun hocam.

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
rastlantisal, 51 dakika önce yazdı:

Merhabalar.

Geçmiş olsun hocam. Dediğini yapıyorum bu hafta sıfır testo olarak geçireceğim.Vücudu dinlenmeye bırakıyorum. 

muzaffer, 38 dakika önce yazdı:

Fıstık tüketiyormusunuz? 

Hayır. Sadece kaju, badem ve ceviz tüketiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386
onur41_38, 13 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun hocam. Dediğini yapıyorum bu hafta sıfır testo olarak geçireceğim.Vücudu dinlenmeye bırakıyorum. 

Hayır. Sadece kaju, badem ve ceviz tüketiyorum.

Dostum ramazan öncesi tren küründen çıktım. Kürün son zamanları sivilce çıkmıştı ve devam ediyordu çıkmaya . Güneşlenme iyi geliyor gerçekten tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar.

Abim geçmiş olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
gönderildi (düzenlendi)
Askabar, 20 saat önce yazdı:

Bence bir kan ver her şey yolunda mı bakalım. Ayrıca bu kadar fazla içince çıkması normal değil ya ilaç steril değil ya vücudunun yağına vs bir şeye tepki veriyor. 

Bu sivilcelenme ile ilgili kan testi yaptırdım ve yukarıda paylaştım. 

tarihinde onur41_38 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44

Merhabalar,

Bayram bitti ve yuvama geri döndüm. Bu hafta idman sistemimi değiştirdim

pazartesi göğüs-arka kol

salı sırt -ön kol

çarşamba bacak-omuz

perşembe göğüs-arka kol

cuma sırt-önkol

uzun süre uygulanan sistemden insan bazen sıkılabiliyor yeni heyecanlar aramak iyi gelir diye düşündüm. 

saygı değer hocam @rastlantisal hocam öncelikle şunu belirteyim kesinlikle yalakalık olarak algılanmasını istemem ama bazı insanlara önemli olduklarını yaşarken söylemek gerekli sizin metin hoca'nın ve diğer yardımcı olmaya çalışan isimleri aklıma gelmeyen insanların bu olaylarda payı paha biçilemez parayla satın alınamaz bilgiler. ya ilaç aldığın adama bir şey soruyorsun adam sana 'dostum her şey para diyor' siz bu işi karşılık beklemeden (ki bekleseniz piyasanın içinden geçer para ile oynarsınız ) yapıyorsunuz hasta halde bile cevap yazmaya üşenmiyorsunuz ALLAH sizden razı olsun.

hocam doktorum kullandığım sivilce ilaçını 17.04.2024 tarihi itibariyle 40 mg çıkardı, vitamin takviyelerini kullanmamı, güneşten uzak kalmamı, kafein tüketimimi azaltmamı kutu bitince de detaylı bir tahlile sokacağını söyledi. 

tabi şöyle bir şey var hocam sen ne kadar ilacı kes desende ben yine dayanamayarak testo enanthe 300 mg haftalık devam ediyorum. bu 300 ile beraber acayip sakin sessiz bir adam oldum özellikle serdar aktolga nın 44 yaşından sonra vücuda hükmedemiyorsun demesi bende durgunluk yarattı. (psikolojik kısmına değinmek istedim)  beslenme konusuna gelince 200 gr prinç, 2 ekmek, 5 yumurta, 200gr gainer, 600 gr tavuk göğsü ve canım sıkıldıkça kuruyemiş, yeşillik. aylık pirinç 50g olarak artacak.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385

Geçmiş olsun diyen tüm kardeşlerime / dostlarıma teşekkür ederim.

Öncelikle güzel sözlerin için teşekkür ederim.

Forum kültürünün doğası böyle. Biz bilgiyi birbirimizden öğrenip yine birbirimize aktarıyoruz. Zaten bana bedava sunulmuş bir şeyi para ile satmam hiç etik olmaz. En nihayetinde kendi adıma benim ücretim, sizlerin iyi olmanız ve bir teşekkürünüz. Bunun maddi denkliği yok.

Sivilce ilacı kullanırken antrenmanda biraz vites düşürmek gerekiyor. Kendine dinlenmek için zaman versen daha iyi olur. Bu işin doğası gereği anabolik de kullansan haftalık aşmaman gereken set sayıların var. Büyük kas grupları için 20 set / hafta, küçük kas grupları için 12 set / hafta. Set sayısını artırmak yerine ağırlıkları artırabilirsin. 

Serdar Aktolga ayrı bir vaka. Anabolikten çıktığı ilk 2 ay 20 kilo vermesi (teyit edilmemiş kaynaklardan edindiğim bilgiye göre tamamen çıkmamış) size de garip gelmiyor mu? Çevremde natural olarak kendini bu işlere vermiş kardeşlerime hep diyordum. Spor tavsiyesini asla anabolik kullanan birinden almayın, Natural olarak senelerini vermiş insanlardan alın. Anabolik kullanan birinin bilgisinden ancak, anaboliği bıraktığında elde kalan formuna bakarak emin olabilirsiniz diye. Hala lafımın arkasındayım. Anabolik kullanıyorsanız da sporunuzun temeli değil, desteği olacak dozlarda olsun. Sonra daha önce de defaen şahit olduğum müsabık bodyci durumuna düşersiniz. İlaç biter siz bitersiniz.

44 yaşındayım. Vücuduma her açıdan çok güzel hükmediyorum. Eğer senelerce kesintisiz olarak yüksek doz anaboliklerde kaldıysan ve bırakma kararı aldıysan evet hükmedemezsin. Ama yok spor hayatının çoğu natural geçti ise ve insan gibi dozlarda kaldıysan o iş öyle olmuyor :) 

Doğru hedef belirleyeceksin. Tekrar söylüyorum body building daha büyük olma sporu değildir. Vücudunu iskelet sistemine, beden oranına en yakışan haline getirme sanatıdır.

• Beğen 1
  • Alkış 1
  • Teşekkürler 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    44
gönderildi (düzenlendi)
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun diyen tüm kardeşlerime / dostlarıma teşekkür ederim.

Öncelikle güzel sözlerin için teşekkür ederim.

Forum kültürünün doğası böyle. Biz bilgiyi birbirimizden öğrenip yine birbirimize aktarıyoruz. Zaten bana bedava sunulmuş bir şeyi para ile satmam hiç etik olmaz. En nihayetinde kendi adıma benim ücretim, sizlerin iyi olmanız ve bir teşekkürünüz. Bunun maddi denkliği yok.

Sivilce ilacı kullanırken antrenmanda biraz vites düşürmek gerekiyor. Kendine dinlenmek için zaman versen daha iyi olur. Bu işin doğası gereği anabolik de kullansan haftalık aşmaman gereken set sayıların var. Büyük kas grupları için 20 set / hafta, küçük kas grupları için 12 set / hafta. Set sayısını artırmak yerine ağırlıkları artırabilirsin. 

Serdar Aktolga ayrı bir vaka. Anabolikten çıktığı ilk 2 ay 20 kilo vermesi (teyit edilmemiş kaynaklardan edindiğim bilgiye göre tamamen çıkmamış) size de garip gelmiyor mu? Çevremde natural olarak kendini bu işlere vermiş kardeşlerime hep diyordum. Spor tavsiyesini asla anabolik kullanan birinden almayın, Natural olarak senelerini vermiş insanlardan alın. Anabolik kullanan birinin bilgisinden ancak, anaboliği bıraktığında elde kalan formuna bakarak emin olabilirsiniz diye. Hala lafımın arkasındayım. Anabolik kullanıyorsanız da sporunuzun temeli değil, desteği olacak dozlarda olsun. Sonra daha önce de defaen şahit olduğum müsabık bodyci durumuna düşersiniz. İlaç biter siz bitersiniz.

44 yaşındayım. Vücuduma her açıdan çok güzel hükmediyorum. Eğer senelerce kesintisiz olarak yüksek doz anaboliklerde kaldıysan ve bırakma kararı aldıysan evet hükmedemezsin. Ama yok spor hayatının çoğu natural geçti ise ve insan gibi dozlarda kaldıysan o iş öyle olmuyor :) 

Doğru hedef belirleyeceksin. Tekrar söylüyorum body building daha büyük olma sporu değildir. Vücudunu iskelet sistemine, beden oranına en yakışan haline getirme sanatıdır.

BAŞ TACISIN.

tarihinde onur41_38 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.