Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Semih Erarslan

Semih erarslan - 2024 yarışma günlüğüm

Önerilen İletiler

Semih Erarslan    1.188

Selamlar arkadaşlar buralara kadar @Loving Burak hocamla yıllarca dile kolay 5-6 yıl kadar kendisinin bana olan emeği  ve ürünleriyle zaman zaman konular açarak sizlerin gözleri önünde çok güzel uzun bir yol yürüdük değiştik büyüdük tecrübelendik öğrendik yanıldık zayıf düştük tekrar ayağa kalktık. :)

Ve aşağıdaki son ama yarışma için ilk gün başlangıç formuma ulaştım. Şimdi ise planlamaya dahil olan büyük adımı atıp sonunda 2024 yarışması için Türkiye’nin önde gelen isimlerinden çok beğendiğim bir hocamla anlaşıp yarışma için dün itibariyle anlaşıp planlamalar yapıldı ürün desteği geçmişte olduğu gibi beni bu formuma getiren kişiden yani Burak hocamdan. :)

• Boldenon ( Noxy lab )
  • Testo enantaht ( Noxy lab )
  • Anapolon (İran eczane)

Mg detayları ön bilgi:

• 500mg
  • 500 mg 
  • 50 mg

Eklenerek bir kaç gün sonrası ilk yarışma kürü başlangıcı olacak ayrıntıları beslenme ürün mgları kullanım süreleri farklı ürünlere geçişler antrenman planlamaları vb gibi konular konuyu takip ettikçe sizlerin merak edip sorduklarıyla birlikte sizlere bilgilendirme yapmakta olacağım sizlerden bu süreçte desteğinizi ve dualarınızı eksik etmemenizi istiyorum🙏bu aileden de podyumda birinin çıkıp ortalığı dağıtacağına inşallah şahit etmiş olacağım takipte kalın büyüklerime saygılar küçüklerime sevgiler Peptid Türkiye ailesi💪

1543.thumb.png.994a26acf0d0fba53276a3430487abab.png  IMG_7975.jpeg 

2020 kür günlüğümü incelemek isterseniz aşağıdaki konuyu ziyaret edebilirsiniz:

2021 kür günlüğümü incelemek isterseniz aşağıdaki konuyu ziyaret edebilirsiniz:

iyi seyirler :)

• Beğen 9
  • Alkış 4
  • Ödül 1
  • Jest 1
  • 100 Puan 2
  • Voov!! 1
  • Şerefe 1
  • Teşekkürler 1
  • Yıldız 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Batarya    6

Maşallahınız var Rabbim emeklerini boşa çıkartmasın 👍🏻👍🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370

Semih yıllardır seni takip ederim. Başından sonuna tüm sürecine hakimim. Çok disiplinli ve iradeli adamsın. Seni çok takdir ediyorum. İş artık bambaşka boyutlara ulaştı. Amacında muvaffak olacağından eminim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    407

Tebrikler hocam tam gaz devam…

Bu arada geçen instagramda keşfette düşmüştü videonuz instaya şöyle yarışma hazırlığım tarzında bir video filan atarsan baya ordan da yürür gidersin 👏 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361

Dostum umarım her şey gönlünce olur. Verdiğin emeği bu foruma katıldığımdan beri takip ediyorum.

Şuana kadar yaptıkların bana örnek oldu. Merakla süreci takip edicem başarılar dilerim 👏🏻👏🏻👏🏻

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Başarılar dilerim Semih, emeklerinin karşılığını alma zamanı artık :) Sonuç ne olursa olsun gönüllerin şampiyonu olacağına emin olabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744

Semih herkes yazmış bana yazacak bir şey kalmamış sen bundan 3,4 yıl önce buraya geldiğinde ilk konuna baktım yine girip çok kişi seninle kullandığın ilaçlarla dalga geçmişti veya alaya almıştı seni ama sen tek tek hepsini kaba tabiriyle mors ettin :) Sana laf söyleyen adamların hayalini dahi kuramayacağı bir vücudu sıfırdan inşa ettin. Ben kalben söylüyorum buna inan mart veya eylül bilmiyorum hangi yarışa gireceksin ama mutlaka derece alacağını düşünüyorum.

Allah utandırmasın :) 

• Minnettarım 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.231

Vay vayyy sonunda o gün geldi çattı heeeee. B| Başarılar Semih. Kupaa almadan gelmeeeeee.

• Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188

Destek grupları geldi arkadaşlar kargo kutusunun özeni harika malzemelere herhangi bir zarar gelmemesi için tüm önlem alınmış  ve hayatımda aldığım en anlamlı en güzel hediyeyle geldi gözlerim doldu :/ beni biraz 300 Spartalı filminden  Leonidas karakterine benzetirler çevredekiler sima ve vücut yapımı kızgınlığımı xD Bu yüzden arada Leonidas diye seslenirler B| çok mutlu oldum savaşçı miğferli kolyemi hiç çıkarmayacağım🙏

IMG_8084.jpeg.48ceaac98aa6a6187cf4dac67fe6cd2c.thumb.jpeg.0c45ad51124f2c53f724f55afb97bd59.jpeg

Teşekkür ederim hocam desteğiniz için.

• Beğen 9
  • Vayyyy!! 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188

İlk enjeksiyon yapıldı ilk tablet alındı antrenman güzel ve verimli geçti kardiyo eklendi kaçamak yok başladım

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan, 1 dakika önce yazdı:

İlk enjeksiyon yapıldı ilk tablet alındı antrenman güzel ve verimli geçti kardiyo eklendi kaçamak yok başladım

Antrenman programınız nasıl hocam

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
nehir_avci8322, 41 dakika önce yazdı:

Antrenman programınız nasıl hocam

Haftalık çalışma şekli sıralama;

• ilk gün göğüs arka kol
  • 2.gün sırt ön kol
  • 3.gün omuz trapez
  • 4.gün bacak
  • 5.gün arka kol ön kol karın
  • 6 ve 7.gün dinlenme 

Bu şekilde tek değişen 1.dinlenme günü pazar sabit salon kapalı 2. Dinlenme gününü  kendim belirliyorum haftada 5 gün antrenman 2gün dinlenme yapıyorum antrenman sonları kardiyo yürüyüş bandı 6.kademe hız %8 eğim verip 20-30 dk arası.

• Beğen 2
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.231

Başladın mı bakalım nasıl gidiyor antrenmanlar, kür ??

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Tebrik ederim iyi vücut emeğinin karşılığını alacağına inanıyorum 

Saçları nasıl koruduğunu da merak ediyorum 

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
Bay-T, 14.03.2024 - 11:49 yazdı:

Başladın mı bakalım nasıl gidiyor antrenmanlar, kür ??

3 hafta oldu henüz erken olduğu için paylaşım yapmıyorum.

Tablet ürün verim vermeye başladı diğer ilaçlar henüz devreye girmedi bende sabırla antrenman ve beslenmeye devam ediyorum.

rıza333, 14.03.2024 - 13:53 yazdı:

Tebrik ederim iyi vücut emeğinin karşılığını alacağına inanıyorum 

Saçları nasıl koruduğunu da merak ediyorum 

Saç konusu ne yazıkki fotoğraflarda göründüğü gibi değil tepede baya yoğun bi saç incelmesi ve açıklık var onunla ilgili dermarolır ve mioxin kullanımına başlıcam baya fayda sağlıyor uzun kullanımda

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
gönderildi (düzenlendi)

Minoxil kesin faydasını gördüm ama dermaroller bende pek işe yaramadı sanki 

tarihinde rıza333 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Waxorion    10

Gerçekten tebrik ederim bu sitede gördüğüm en iyi gelişme kaydedenlerden birisisin başarılarının devamı diliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188

Kimse merak etmesin hakkını vererek savaşacağız gerisi kader kısmet peptidtürkiye aile üyelerime selamlar 5. Haftanın son antremanı

IMG_8320.jpeg

• Beğen 1
  • Voov!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kabayel    26

Oluşturduğun tüm konuların hepsini okudum ve sürecini yakından takip ediyorum. En iyisini yapacağına eminim, başarılar @Semih Erarslan

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    439
Semih Erarslan, 2 dakika önce yazdı:

Kimse merak etmesin hakkını vererek savaşacağız gerisi kader kısmet peptidtürkiye aile üyelerime selamlar 5. Haftanın son antremanı

Kral o kol ne öyle ya? Seyit onbaşının taşıdığı 200 kiloluk top mermisi gibi? o.O

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188

Kürümde İlk kez kullanacağım yeni eklentiler yaptım mk-677 follistatın 344 ürünleri kullandıktan sonra form paylaşımı yapacağım...

IMG_8431.jpeg

• Beğen 2
  • Ödül 1
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Mk677 kullandım enerji ve güç olarak hissedeceksin  nezaket ettiğim f344 etkileri paylaşırsan güzel olur 

• Beğen 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: crosfredy
      Merhaba arkadaşlar,
      Evet geldi çattı yarışma zamanı önümüzde pek bir şey kalmadı. 2 ay daha kendim ilerleyip kalan süreci Koç ile ilerleyeceğim kuruma dönemi, peak weak haftası, v.s daha koç’a karar veremedim araştırıyorum halen. malum eski konularımı takip edenler bilir güzel bir deca serüvenim oldu, sağlam kütle ve kilo kazandım güncel 95 94 gidip geliyorum, deca’yı kesip ardından trene geçtim direkt. dozajlamalarım 200 tren e 500 testo e 300 masteron. Eylüle hazırlanan tüm yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim, Allah yanınızda yardımcınız olsun umarım istediğiniz sonucu alırsınız. Merak ettiğiniz aklınıza takılan, ya da şunu şöyle yaparsan senin için daha iyi olur, dediğiniz tüm cevaplarını bekliyorum teşekkürler iyi formlar dilerim 🙏
      güncel form 1 pump 1 pumpsız aşşağıda bacak eksiğim var ve sırtım şuan en iyi bölgem, pozlama çalışmam lazım şuanki form kurayacak ve ortaya nasıl birşey çıkacak bende çok merak ediyorum

• Yazan: Besiktaslibeko67
      Hocalarım merhabalar bölgesel şampiyonada yarışmayı düşünüyorum 15 gün sonra ki istanbulda ama daha önce yarışma geçmişim yok bilgim de yok şahsen podyumu tatmak istiyorum daha öncesinde yarışmış podyum geçirmiş olan bir abim hocam varsa yardımcı olabilir mi amacım zaten definasyondaydım suyu da iyice atayım güzel bir rebaund için yarışayım ve tecrübe olsun bunun için de bölgesel yarışı seçtim sonrasında da marta hazırlanmayı düşünüyorum yükleme boşaltma nasıl yapılır peak week haftası nasıl olur makrolarım şuan 2 gün 0 karb 1 gün 250 karb 3 gün sıfır karb 1 gün 300 karb şeklinde bir döngü yapıyorum iyice define olmaya başladım güncel form da koyayım

• Yazan: gokhangrsys
      Arkadaşlar merhaba şuan güncel form 68 kilo aç karna hiç yağ oranımı vs ölçtürmedim burda pumplıyım merak ettiğim konu işi ilerletsem mens physic için yarışma yapabilir miyim genetik olarak iyi mi belim biraz ince omuz çatım geniş siz ne düşünüyorsunuz daha hiç kür yapmadım 75 kilo olunca kür düşünüyorum 

• Yazan: SawaDa
      Herkese merhaba,
      VG sporunu 7 yıldır natural olarak yapıyorum. Sürekli okudum, araştırdım, izledim, dinledim kendimi geliştirmeye çalıştım. Bir çok tecrübem oldu antrenman konusunda beslenme konusunda ... Bu süreçte bulk dönemim oldu definasyon dönemim oldu kendimi denemek için test etmek için vücudumu istediğim gibi değiştirebildim beslenmemi planladım antrenmanımı planladım...
      Ama hiç bir zaman yarışma seviyesinde kuruyamadım... Natural olarak bu mümkün mü ? Yarışmaya gidebilecek seviyede natural olarak kuruyabilir miyim ?
      Tecrübesi olan abilerimden ve kardeşlerimden yardım istiyorum bütün süreci anlatabilirlerse çok sevinirim. Teşekkürler
    • Yazan: Alp076
      Merhaba yarısmaya katılmak istiyorum yarısmalarda doping testi oluyor mu katılan arkadaşlar var mı ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.