Hocalarım üstadlarım yarışmacı arkadaşlarım konuyla ilgili düşüncelerinizi merak ediyorum 1.si Türkiye de yarışmaya bu fiziğimle 2 yılda üstüne koyarak hazırlanmam mümkün mü podyum içn yeterlimi?? Mümkün ise minumum olmassa olmaz kullanmam gereken haftalık ürünler şunlar ve mg ayarlarıyla ilgili bilgi verebilirmisiniz 2 yılı kesintisiz kür programı planında bunlar kafamda aşşa yukarı birşeyleri belirleme adına bana çok lazım olacak? Arkadaşlar kazanımım sıfır olması birşeyleri değiştirmeyecek haklısınız neden yarışacaksın sorusu çok haklı bir soru ama bunlara takılmadan bak kardeşim bunları bunları yaparsan şu ürünleri kullanmakdan ödün vermessen bunlarıda kullanmadanda olur anabolizanlar yeterli yetmez bunlarda dahil olmalı gbi gbi türkiyede 34 35  177 178 boyunda şu kilolarda define olursan şu katagoride başarılı olursun yada bu söylemin şu formunla 2 yılda imkansız hayal kurma derseniz sevinirim farklı sorularımda olcak konu konuyu açacaktır diye umuyorum konuya katılımınız beni sevindirir olumlu olumsuz tüm söylenlere saygım var sizlerden cevap bekliyorum.