Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

RANCUVA

Boldenon mu rimobolon mı?

Önerilen İletiler

RANCUVA    6

Merhabalar onyl sustanondayım (ilk kürüm) kütle olarak natural başarım cok büyüktü sustanonda katkı sağladı şimdi 1. Ay bitti yanına beni irileştirecek birşeyler eklemek istiyorum.

Bolde mi rimobolon mı kafam karışık ve rimo içime siniyor eczane ürünü çünkü.

500 mg sustanon 

BOLDE & PRİMOBOLAN ? 👈

65a83f12ce844_Screenshot_20240117-151836_VideoPlayer.thumb.jpg.c0e28eff51d37945bc048f5e8545c494.jpg

CEVAPLARININIZI BEKLİYORUM.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mojo_jojo    10

rimo ya bütçen yetiyorsa rimo tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    405

Rimo ama ilk olarak ilaçları topla sonra zor oluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RANCUVA    6
Ironmann, 17 dakika önce yazdı:

Rimo ama ilk olarak ilaçları topla sonra zor oluyor 

Rimo bana ne katar?

Mojo_jojo, 35 dakika önce yazdı:

rimo ya bütçen yetiyorsa rimo tavsiye ederim.

Rimo bana ne katar? Evet yetiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RANCUVA    6
metropol, 15 dakika önce yazdı:

boldenon net

Ama dolu veya boş o şüphe o risk piskoloji bozuyor insanda rimo garanti ilaç 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gigabatu    4

Rimobolon'u eczaneden temin edeceksen rimobolon, ikisi de merdiven altı olacaksa boldenon.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35

Rimo kullanan bir kişi olarak yazıyorum protein tozuna para versem daha iyi diyebileceğim bir şey çok pahalı az riskli evet az risk de az güç demektir bütçem var diyorsan al benim bütçem var bana bile pahalı geliyor orjinal boldenon bulabilirsen al burak hocamı bir ara sor ona derim varsa elinde al

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Shinso, 8 dakika önce yazdı:

Rimo kullanan bir kişi olarak yazıyorum protein tozuna para versem daha iyi diyebileceğim bir şey çok pahalı az riskli evet az risk de az güç demektir bütçem var diyorsan al benim bütçem var bana bile pahalı geliyor orjinal boldenon bulabilirsen al burak hocamı bir ara sor ona derim varsa elinde al

Dostum bunu başkasının yanında söyleme gülerler 😂😂 Dünyada en çok kullanılan ilaç testodan sonra primodur.Bulk,cut her seviye sporcu kullanır.100-200mg kullanıyorsan bence de beslenmene bütçe ayır daha çok fayda görürsün.

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17

Rimobolan ne kadar süre kullanmak gerekiyor kür içinde. Yani boldenon gibi en az 20 hafta falan mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    103

Haftada 600 mg kullanabileceksen primo yoksa bolde.

ben ilk ay 300 başlayıp sonradan 3 ay boyunca 600 kullandım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    405
turhanoğlu, 1 saat önce yazdı:

Rimobolan ne kadar süre kullanmak gerekiyor kür içinde. Yani boldenon gibi en az 20 hafta falan mı 

Tamamen kişisel deneyip görmek lazım boldenon gibi geç açılmıyor 20 hafta çok bence prostatı çok yorar 12 hafta yeterli diye düşünüyorum 

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Ironmann, Bir saat önce yazdı:

Tamamen kişisel deneyip görmek lazım boldenon gibi geç açılmıyor 20 hafta çok bence prostatı çok yorar 12 hafta yeterli diye düşünüyorum 

Yine güzel bir noktaya değindin. 

DHT bazlı anaboliklerde prostatı düşünmek çok elzem. Ve bu kürlerde illaki prostat koruyucu alınmalı. İlerleyen yaşlarda acısı çıkar yoksa :)

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17
rastlantisal, 8 dakika önce yazdı:

Yine güzel bir noktaya değindin. 

DHT bazlı anaboliklerde prostatı düşünmek çok elzem. Ve bu kürlerde illaki prostat koruyucu alınmalı. İlerleyen yaşlarda acısı çıkar yoksa :)

Hocam sizce kürün son 6 haftası haftalık 400 mg almak mantıklı mı rimoyu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
turhanoğlu, 1 dakika önce yazdı:

Hocam sizce kürün son 6 haftası haftalık 400 mg almak mantıklı mı rimoyu 

Mantıklı. Sonra rimabolon ve sustanonu kesip 1 ay iran enhantate kullan ve PCT'ye geç.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RANCUVA    6
rastlantisal, 6 saat önce yazdı:

Mantıklı. Sonra rimabolon ve sustanonu kesip 1 ay iran enhantate kullan ve PCT'ye geç.

Hocam ben bu arkadaşlardan pek anlayamadım siz ne önerirsiniz bolde mi primobolon mu ve kaç mg ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
Vural2, 16 saat önce yazdı:

Dostum bunu başkasının yanında söyleme gülerler 😂😂 Dünyada en çok kullanılan ilaç testodan sonra primodur.Bulk,cut her seviye sporcu kullanır.100-200mg kullanıyorsan bence de beslenmene bütçe ayır daha çok fayda görürsün.

Arkadaşın demek istediği rimabolon düşük dozlarda efektif bir ilaç değil haftada 400 mg ve üstü kullanmak gerek tatmin edici bir sonuç almak için buda maliyetli olacak cep yakacak en az 4 ay kullarsan vücudunda değişiklikler görebilirsin rimo uzun kürler için uygun boldenon da aynı geç açılır boldenon daha az cep yakar daha ucuza gelir rimo pahalı haftada 1-2 ampul kullanacaksan parana yazık demek istiyor beslenmene yüklen daha etkisi olur 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kutluuhan    46
RANCUVA, 17.01.2024 - 23:57 yazdı:

Merhabalar onyl sustanondayım (ilk kürüm) kütle olarak natural başarım cok büyüktü sustanonda katkı sağladı şimdi 1. Ay bitti yanına beni irileştirecek birşeyler eklemek istiyorum.

Bolde mi rimobolon mı kafam karışık ve rimo içime siniyor eczane ürünü çünkü.

500 mg sustanon 

BOLDE & PRİMOBOLAN ? 👈

CEVAPLARININIZI BEKLİYORUM.

Napıcan bolde rimo falan npp gir 😉

• Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
Kado, 18.01.2024 - 09:23 yazdı:

Haftada 600 mg kullanabileceksen primo yoksa bolde.

ben ilk ay 300 başlayıp sonradan 3 ay boyunca 600 kullandım.

Ezbere 600 demek bence yanlış olur. Sen kaç kilosun ki 600 kullanıyorsun. Ben 110 kilo biriyim 400-500 bana çok net yetiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    103
Askabar, 41 dakika önce yazdı:

Ezbere 600 demek bence yanlış olur. Sen kaç kilosun ki 600 kullanıyorsun. Ben 110 kilo biriyim 400-500 bana çok net yetiyor 

85 kiloyum fakat kimle konuştuysam min 500 alman gerek dedi 400 bolde yerine primo kullandım ben de

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
Kado, 20.01.2024 - 15:39 yazdı:

85 kiloyum fakat kimle konuştuysam min 500 alman gerek dedi 400 bolde yerine primo kullandım ben de

85 kilo için 300 rimo gayet yeterli fazlası abartı olur 

• 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.