Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Diver

Bulk kür günlüğüm v2

Önerilen İletiler

Diver    361

Selamlar abiler arkadaşlar hocalarım.

@Loving hocamla çıktığım yola devam ediyoruz. Beni bambaşka boyuta soktuğu için ne kadar teşekkür etsem azdır. Tren kürünü sonlandırdık. Kendi adıma muhteşem kütle koydum. Kürün başından beri 4k-4.5k arası kalori aldım temiz beslendim.109 kg ile başladım 105 kiloyum şuan. Son bir ayda ölçülerim artmaya devam etti belim inceldi yüzüm küçüldü 😅. Üst göğüs istediğim kıvama gelmeye başladı..Ramazanda vücudu kafayı dinlendirip sonrasında kaldığımız yerden devam edicez inşallah. 

Haftalık sadece 250 mg testo enant kullanıcam. Soft bir şekilde sadece adeleye kan pompalamak adına antrenman yapıcam. Ketojenik diyet ile yağı suyu iyice atıp dibi görmek istiyorum. 

Kürün başından sonuna kadar ciddi bir  yan etki hissetmedim. Nefes almada son zamanlarda sıkıntı olmadı vücudumun trenin bu etkisine alıştığını düşünüyorum. Agresiflik paranoya vs olmadı şükür. Hocamda, hanımda inanamıyor😅

21 şubatta 3 ayda bir yapılan rutin kontrolüm vardı. Karaciğer değerim yüksek çıktı tamamen benim hatam.Son bir ayda salata yeşillik ve koruyucu kullanmayı ihmal ettim. Burak hocam sağolsun yardımcı oldu bol yeşillik enginar, kereviz , nac600 ve Liv52 tükettim diğer bütün tabletleri kestik. Bir hafta sonra değerler %30 oranında düştü. Yarın bir daha bakıcaz kan tahliliyle. Paylaşırım inşallah burda. 

Allah nasip ederse Hocamla uzun süre devam edicez. Daha gidecek çok yolumuz var 😁

Not: Sırtım daha güzel gözüküyor ben poz veremiyorum 😅😅

@Askabar @metin35 @Bay-T @GHOST @crosfredy @Arenn @Emrahtkty @Semih Erarslan @ulquiorra_z @DeMoNhUnTeR

@Rdm @rastlantisal @metinav 

IMG_3719.jpeg IMG_3735.jpeg IMG_3763.jpeg IMG_3780.jpeg IMG_3785.jpeg

• Beğen 6
  • Alkış 2
  • Cool 1
  • Jest 1
  • Şerefe 1
  • Yıldız 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409

Diyecek bişey yok Burak abi işin içindeyse sonuç zaman geçtikçe daha da güzel olacaktır.

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361

Yine yüksek çıktı 😬 temiz besleniyorum pirinç dışında karbonhidrat almıyorum anlamadım bu durumu. nac600 Liv52 bol yeşilliğe devam... Ramazanda düşer diye ümit ediyorum 😅 @metinav @rastlantisal

IMG_3793.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
Diver, 34 dakika önce yazdı:

Yine yüksek çıktı 😬 temiz besleniyorum pirinç dışında karbonhidrat almıyorum anlamadım bu durumu. nac600 Liv52 bol yeşilliğe devam... Ramazanda düşer diye ümit ediyorum 😅

Beslenmeni eksiksiz yazar mısın hocam kullandığın vitaminler supplar vs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188

Ürünler eksiksiz şekilde yapması gerekeni yapmış bundan sonrası için senin azmin iraden planlamaların işin boyutunu değiştirebilir.

• Beğen 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361
SPECTRE, 56 dakika önce yazdı:

Beslenmeni eksiksiz yazar mısın hocam kullandığın vitaminler supplar vs

• 5 yumurta 
  • 600 gram pirinç 
  • 600 gr kırmızı et, tavuk göğsü veya balık
  • 100 gr protein tozu 
  • 4500 kaloriye tamamlayana kadar gainer
  • (karaciğer değerleri yüksek çıkınca gaineri kestim)
  • Bol salata yeşillik sebze.
  • Nac 600 Liv52 kullanıyorum. (Diğer bütün tabletleri Burak hoca kestirdi)
  • Multivitamin ve balık yağı karaciğer kullandım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Enginar suyu kullan aktardan alıp karaciğer icin her sabah bi çay kaşığı içebilirsin.

• Beğen 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.370

NAC1200 (600+600 de olur. Ben öyle yapıyorum) + enginar ekseri baya fayda sağlar sana.

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    229

Diver harika değişimin kankam bravo umarım daha iyi yerlere gelirsin ileride

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361
Tr3n, 19.03.2024 - 20:55 yazdı:

Diver harika değişimin kankam bravo umarım daha iyi yerlere gelirsin ileride

Çok teşekkür ederim dostum. Bakalım zaman ne gösterecek 😊

• Ast referans değerine
  • Alt ise 60a kadar düşürdük çok şükür.

@Loving hocam sağolsun hep yardımcı oldu yol gösterdi takip etti merak etti ne kadar teşekkür etsem azdır. Allah razı olsun hocam🙏🏻

• Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
Diver, 05.12.2023 - 21:49 yazdı:

3 haftadır glutatyona başladım haftada bir gün serum ile alıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. .

Glutatyonu nerden temin ediyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    361
rıza333, 52 dakika önce yazdı:

Glutatyonu nerden temin ediyorsun

İnternet üzerinden araştır. Glutatyon evde serum hizmeti yazan bir siteden almıştım. İnstagramda da satan çok var. Bana göre 1000-2000 mg c vitamini ile daha güzel oluyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.