Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Diver

Bulk kür günlüğüm v2

Önerilen İletiler

Diver    386

Selamlar arkadaşlar 

Spor geçmişim vardı. Evimde 1.5 yıldır düzenli yapmaya çalışıyorum.Sene başında testo tren vs kullanmıştım ama sadece testo doluydu(paylaşmıştım). Sadece deprem sonrasında psikolojim bozulduğu için sadece kardiyo yaptım.Vücudum yağlı ve suluydu. Aynı zamanda zayıflamak için @Loving hocam sağolsun yardımcı oldu. Only testo, Fragment ve yohimbine ile çok güzel zayıfladım belim inceldi. 4 hafta trt yaptıktan sonra. Pct yapıp ara verdim.

Temmuz başında 95 kg( boyum185) ile haftada 250 ml sustanon ile tekrar başladım. Ağustos ayı çok sıkıntılı geçti grip üstüne trapezi sakatladım 3 hafta ara vermek zorunda kaldım. Eylül başında İran testo 1ml ve Balkan decaya başladım haftada 1 ml 10 hafta gittim. Sonrasında Only testo devam ettim. Ve 109 kgya ulaştım.

Burak hocamın yardımıyla dün Testo tren ve masteron kürüne başladım. Günlük 4k kalori ve min 4 lt su dedi ama 6 litre içiyorum 😅 haftada 6 gün spor ppl antrenmanı ve kardiyo yapıyorum. Kür kaç hafta sürecek bilmiyorum Hocama bıraktım.

Şuana kadar çok şükür göğüste batma vs hissetmedim. Ereksiyon sertleşme vs ise hiç sıkıntı çıkarmadı ergenliğime döndüm😅.

Gün aşırı nac 600, multivitamin vs kullanıyorum

3 haftadır glutatyona başladım haftada bir gün serum ile alıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. 

Poz işini beceremiyorum.Fotoğraflar ise geçen sene başlamadan önceki halim. Sonra Ağustos formum. En son güncel form.

Zamanla daha iyi foto yüklemeye çalışacam. 

Öneriniz tavsiyeniz olursa memnun olurum.

IMG_2582.jpeg IMG_1202.jpeg IMG_3390.jpeg IMG_3397.jpeg

• Beğen 3
  • Alkış 1
  • Ödül 2
  • Yıldız 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Diver    386
Ozgur511, 1 dakika önce yazdı:

Birader bu vücudu evde yaptıysan helal valla büyük başarı 😂

Evde neden yapılmasın ki 😄 bulunduğum yer köy gibi salon yok malesef. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386

Tren kürüne başlayalı bir ay geçti güncelleyeyim dedim. Etrafımda herkes son 1,2 ayda ciddi geliştiğimi söylüyor. 4bin kalori tam kıvamda şuan @Loving hocam yine haklı çıktı Trenbolonun yolu karbonhidrattan geçiyor ciddi kütle koyuyorum. Poz verme işini beceremediğim için fotoğraflarda çok belli olmuyor. Kilom aynı belim inceliyor.  Ufaktan damarlanmalar başladı ölçülerim arttı. Uzun zamandır ağırlıklarım artmıyordu artmaya başladı. Antrenman performansım arttı. Üst göğüs baya geriden geliyor çok düşüyorum üstüne. Arka omzuma ve karına ağırlık vermem gerekiyor baya eksik gözüküyor gözüme. 

Trenin yan etkilerini anlatayım;

3. Haftada yan etkileri başladı

• Uykuya dalmada zorluk ( arada bir avil yada atarax içiyorum) 
  • Uykuda terleme  
  • Bölük pörçük uyuma
  • Halsiz şekilde uyanma 

4. Haftada;

• Enjeksiyon sonrası ciğerlerime sanki biri oturuyormuş gibi hissediyorum. Derin nefes aldırmıyor.
  • Vücut ısım arttı özellikle karbonhidrat aldıktan sonra ateş basıyor.

Paronoya agresiflik vs hiçbir sıkıntı yok şeker gibiyim. Libido sertleşme vs çok güzel gidiyor. Kaliteli ürünü bizlere sunduğu için tekrar teşekkür ederim hocama @Loving Stok varken ve zamlar gelmeden birazcık alım yaptım😅 Son olarak şansıma güzel bir balık(Eşkina) avladım bugün sağlam antrenman sonrası ödül oldu😁 Bacak fotoğraflarımı bir sonraki paylaşıma atarım inşallah antrenman sonrası poz vermek gerçekten çok zor. @otopsicikedi @Askabar @metin35 @Bay-T @GHOST @crosfredy @Arenn @Emrahtkty @Semih Erarslan @ulquiorra_z @DeMoNhUnTeR

Tavsiye ve eleştirilerinizi bekliyorum 😊

IMG_3496.jpeg IMG_3492.jpeg IMG_3475.jpeg IMG_3497.jpeg

• Beğen 4
  • Alkış 2
  • Ödül 1
  • Cool 1
  • 100 Puan 1
  • Şerefe 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441
Diver, 6 dakika önce yazdı:

Tren kürüne başlayalı bir ay geçti güncelleyeyim dedim. Etrafımda herkes son 1,2 ayda ciddi geliştiğimi söylüyor. 4bin kalori tam kıvamda şuan @Loving hocam yine haklı çıktı Trenbolonun yolu karbonhidrattan geçiyor ciddi kütle koyuyorum. Poz verme işini beceremediğim için fotoğraflarda çok belli olmuyor. Kilom aynı belim inceliyor.  Ufaktan damarlanmalar başladı ölçülerim arttı. Uzun zamandır ağırlıklarım artmıyordu artmaya başladı. Antrenman performansım arttı. Üst göğüs baya geriden geliyor çok düşüyorum üstüne. Arka omzuma ve karına ağırlık vermem gerekiyor baya eksik gözüküyor gözüme. 

Abi önce ürün yoğunluğuna sonra balığın büyüklüğüne baktım :D Gömü mü buldun hocam maşallah :D 4 hafta çok erken ama sırt harika. Ön profilde görüntü kötü değil ama ön profili 12,13. haftalardan sonra değerlendirmek lazım günlüğü takibe aldım :) Tren öyledir yedikçe yakar yedikçe yakar yaktıkça çalışır. Bu arada noxy sarmları denemediyse ileride dene kafayı yersin sadece sarmslarla bir antrenman kabiliyetini arttırıyor anlatamam. @DeMoNhUnTeR günlüğünüde takipteyim o ne zaman güncelleyecek gelişmeleri bakalım. B|

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386
GHOST, 1 dakika önce yazdı:

Abi önce ürün yoğunluğuna sonra balığın büyüklüğüne baktım :D Gömü mü buldun hocam maşallah :D 4 hafta çok erken ama sırt harika. Ön profilde görüntü kötü değil ama ön profili 12,13. haftalardan sonra değerlendirmek lazım günlüğü takibe aldım :) Tren öyledir yedikçe yakar yedikçe yakar yaktıkça çalışır. Bu arada noxy sarmları denemediyse ileride dene kafayı yersin sadece sarmslarla bir antrenman kabiliyetini arttırıyor anlatamam. @DeMoNhUnTeR günlüğünüde takipteyim o ne zaman güncelleyecek gelişmeleri bakalım. B|

Ortam olsa sizlerede seve seve balık ikram etmek isterim. Vurmayı pişirmeyi misafiri severim 😄 Uzun zamandır küre para ayırıyordum birikti sağolsun hocamın elinde stok varken kırmadı. Bende 12,13 haftaları bekliyorum sabırsızlıkla😁

Hangi Sarmsı önerirsin antrenman için? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297

Form çok başarılı maşallah diyelim ürünler fevkalade balığa çıkma olayı bende zaten hastalık yarın lüfere gidicem :D afiyet olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386
SERKO, Şimdi yazdı:

Form çok başarılı maşallah diyelim ürünler fevkalade balığa çıkma olayı bende zaten hastalık yarın lüfere gidicem :D afiyet olsun

Teşekkür ederim hocam 😊 umarım Marmara'da lüfere gidiyorsunuzdur 😁😁 Rast gelsin 😊

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297
Diver, Bir saat önce yazdı:

Teşekkür ederim hocam 😊 umarım Marmara'da lüfere gidiyorsunuzdur 😁😁 Rast gelsin 😊

evet istanbulda yaşıyorum tekneyle çıkıyoruz bakalım kısmetimiz de neler var geçen sene çok lüfer ve bir kaç kofana almıştım teşekkür ederim sağolasın

• Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.237
Diver, 18 saat önce yazdı:

Daha çok erken ben treni kesecektim az daha bitti artık diyelim neyse ki.

Treni çok dolu ve oldukça etkili sen 2050 kadar tren  yapacaksın galiba ne o stok :D Gerçi seneye bu stoğun yarısını anca alırsın iyi yapmışsın deca ve tren için en pahalı iki ilaç. Trende düşük kab ile çok iyi yağ yakarsın yüksek  karb ile hem büyürsün hem de tertemiz gider bütün haftalar. 4,5 haftalarda aynaya yansır her şey trende başlangıç olarak üzerinde kullandığın tüm zamanlarda basamakları teker teker tırmanmanı sağlar emin adımlarla. Damarlanma büyük damarlar olmaz ama tüm damarlar gün yüzüne çıkar çünkü yağ oranın çok azalır ip gibi olur her yerin. her şey istediğin gibi olsun :)

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386
Bay-T, 8 dakika önce yazdı:

Treni çok dolu ve oldukça etkili sen 2050 kadar tren  yapacaksın galiba ne o stok :D Gerçi seneye bu stoğun yarısını anca alırsın iyi yapmışsın deca ve tren için en pahalı iki ilaç. Trende düşük kab ile çok iyi yağ yakarsın yüksek  karb ile hem büyürsün hem de tertemiz gider bütün haftalar. 4,5 haftalarda aynaya yansır her şey trende başlangıç olarak üzerinde kullandığın tüm zamanlarda basamakları teker teker tırmanmanı sağlar emin adımlarla. Damarlanma büyük damarlar olmaz ama tüm damarlar gün yüzüne çıkar çünkü yağ oranın çok azalır ip gibi olur her yerin. her şey istediğin gibi olsun :)

Çok teşekkür ederim abi. Amacım uzun süre sağlam ve olabildiğince sağlıklı bir şekilde yağsız büyümek Burak hocanın kontrolünde tabi ki 😊 

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Abi maaşallah stok yapmışın Allah nazardan saklasın :D Ben de bir flakon noxy tren e aldım köşede dursun diye

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408
Bay-T, 5 saat önce yazdı:

Abi noxy menşei hangi ülke googleda pek fazla bilgi bulamadım bu marka hakkında 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
Diver, 04.01.2024 - 21:38 yazdı:

Trenin yan etkilerini anlatayım;

3. Haftada yan etkileri başladı

• Uykuya dalmada zorluk ( arada bir avil yada atarax içiyorum) 
  • Uykuda terleme  
  • Bölük pörçük uyuma
  • Halsiz şekilde uyanma 

Kral o kadar stokla mr olmp hazırlanırsın :D SENM DALGIÇ MIŞSIN BEDE DİYORUM BU BALIK NE KOL GİBİ :D 

Valla bende çektim bir kaç şey şimdi yeni bakalım eskiden de vardı Burak abide uzun zamandır yoktu yapmış yine şovunu noxyde :D İran yerine bende testossunda çok mutluyum bakalım. ara ara güncellede bakalım neler değişiyor :D @Semih Erarslan hocamın günlüğü gibi :D 

Ironmann, 31 dakika önce yazdı:

Abi noxy menşei hangi ülke googleda pek fazla bilgi bulamadım bu marka hakkında 

Slovak diye biliyorum ben https://hghroid.com/product-category/noxy-labs/ burada tüm tabletlerine kadar vardı fiyatlar değiştiği için mi kaldırdı bilmiyorum. Redditte konuları vardı bulursam onlarıda atarım test sonuçlarıyla. uzak doğudan batıya her yerde var ama oldukça pahalı. 2017 de ben golden dragon ve bunu getirirken ilk kullanmıştım o zamanda çok iyiydi şimdide kalitesi değişmemiş zaten referans @Loving olduktan sonra gözüm kapalı bazı şeylerı alıyorum şahsen.

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386
SPECTRE, 10 dakika önce yazdı:

Kral o kadar stokla mr olmp hazırlanırsın :D SENM DALGIÇ MIŞSIN BEDE DİYORUM BU BALIK NE KOL GİBİ :D 

Valla bende çektim bir kaç şey şimdi yeni bakalım eskiden de vardı Burak abide uzun zamandır yoktu yapmış yine şovunu noxyde :D İran yerine bende testossunda çok mutluyum bakalım. ara ara güncellede bakalım neler değişiyor :D @Semih Erarslan hocamın günlüğü gibi :D 

Slovak diye biliyorum ben https://hghroid.com/product-category/noxy-labs/ burada tüm tabletlerine kadar vardı fiyatlar değiştiği için mi kaldırdı bilmiyorum. Redditte konuları vardı bulursam onlarıda atarım test sonuçlarıyla. uzak doğudan batıya her yerde var ama oldukça pahalı. 2017 de ben golden dragon ve bunu getirirken ilk kullanmıştım o zamanda çok iyiydi şimdide kalitesi değişmemiş zaten referans @Loving olduktan sonra gözüm kapalı bazı şeylerı alıyorum şahsen.

Bu yaştan sonra Olimpiayayı rüyamda bile görmem 🤣 ama ilaç çok sağlam 200 mg bile at gibi tepiyor 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188

Trapezlerin neler yapabileceğinin habercisi  geriden gelen bir şey yok aslında seni şaşırtan emeklerken @L0ving hocamın sana koşabileceğini kanıtlaması bu noktada en iyi yapacağın şey doğru yoldan ayrılmaman eksiklerini tümünün hiç tamamlanmadığı hastalıklı meşakkatli uzun maratona hoşgeldin koşarsan 

• Beğen 1
  • Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386
Drei Lilien, 6 saat önce yazdı:

@Diver @SPECTRE @DeMoNhUnTeR Hocalarım Noxy etkileri nasıl tavsiye edermisiniz ?

Konuyu okursan fikir sahibi olursun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386

Ara bir güncelleme yapayım dedim. 

Sağlam bir omuz antrenmanı yaptım. Su içmeye kolum kalkmıyor 😁

Overhead press 6*8 

Lateral raise 6*8 set sonu lastik bant ile tükeniş 

Front raise 3*8 set sonu lastik bant ile tükeniş

Bent Over Lateral raise 3*8 set sonu lastik bant ile tükeniş. 

Omuzlarımda değişik bir damarlanma var sanki ezilmiş morarmış gibi duruyor.😅😅

Temiz şekilde Kaloriyi 4500 e çıkardım 6bine çıkabilirim. Daha artırsam mı bilmiyorum. Ölçülerim ciddi şekilde artıyor göbek hariç o yerinde sayıyor😂. Bu gidişle dalış elbiselerim olmayacak😅😅 

IMG_3518.jpeg IMG_3516.jpeg IMG_3511.jpeg

• Beğen 2
  • Ödül 1
  • 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115

Abi güzel ilk fotolara göre bile değişiklik var bariz ama kıllardan kurtul vücut rengini çikolataya çevir bence her şey daha güzel gözükür.

Omuz başları arşa çıkmış xD

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386
fatihcan1, 1 dakika önce yazdı:

Abi güzel ilk fotolara göre bile değişiklik var bariz ama kıllardan kurtul vücut rengini çikolataya çevir bence her şey daha güzel gözükür.

Omuz başları arşa çıkmış xD

Teşekkür ederim dostum😄 Sedef hastası olduğum için yarım saatten fazla güneşlenemiyorum yara çıkıyor. Kıllar sık kesiyorum ama çabuk uzuyor haklısın hoş durmuyor. Zamanında sedef için ağır bi ilaç kullanmıştım kıllanmayı artırdı ilacı bırakalı yıllar oldu kıllar geri gitmedi😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386

Selamlar arkadaşlar 

Öncelikle @Loving hocama çok teşekkür ederim çok güzel ilerliyorum. 8. Haftayı bitirdim. Dozajlar aynı. Kilom aynı 109-110 arasında.

Ölçülerim ciddi oranda arttı sağlam kütle koyduğumu düşünüyorum. 

Son üç ayda;

Kol 43ten 45e

Omuz 140tan 146ya

Göğüs 121den 126ya

Bel 101den 95e

Kalça 106dan 100e geldi. 

Omuzu haftada bir gün çalışıyorum göğüsü küçük gösterdiğini düşünüyorum sizce yanlış mıyım böyle devam edeyim mi? Antrenman hacmi başlangıca göre iki kat arttı ağırlık olarak ve antrenman süresi olarak trenden çok memnunum. Sağlam uyursam ertesi gün sıkıntı yaşamıyorum çabuk toparlıyorum. Çok şükür şuana kadar ciddi bir yan etki görmedim. Yüksek rakımlı yerde trenin ciğere yaptığı etkiyi çok iyi hissettim nefes aldırmıyor ilk başta zamanla alıştım. Gece terlemesi kesildi. Karbonhidrat tüketince alev alıyorum.

İki hafta önce tansiyon çok yükseklerde geziyordu kan verince rahatladım.

Bacaklarım çok geriden geliyor evde hakkını veremediğim için haftada bir gün spor salonuna gidiyorum.

Yorumlarınızı varsa eleştirilerinizi bekliyorum :) 

IMG_3676.jpeg IMG_3671.jpeg IMG_3670.jpeg IMG_3665.jpeg IMG_3658.jpeg 

IMG_3639.jpeg IMG_3633.jpeg IMG_3619.jpeg IMG_3617.jpeg

• Beğen 2
  • Alkış 1
  • Tebrikler 1
  • +1 1
  • Yıldız 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753

Hocam formun çok güzel geliyor şu fotoğraf her şeyi anlatıyor tren efekt gelmeye başlamış belli. Şuan en iyi yer omuz ve kolar

IMG_3639.jpeg

• Minnettarım 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.