Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Geleceğin Olympia'sı

Decadan neden verim alamadım ?

Önerilen İletiler

10 hafta  500 SP deca, 750 İran testo e. yaptım ama 1 kilo bile alamadım. İlaçlarım orijinaldi o konuda bir sorun yok ama benim kullandığım dozlarda insanlar tank gibi oluyorken oturduğu yerden bile kütle koyabiliyorken ben neden hiç verim alamadım. Beslenmem ve antrenmanım gayet sağlamdı ama hadi hepsi rezalet olsun yine de verim almam lazımdı.

• ahahaha 1
  • Şaşkın 3
  • Olumsuz 1
  • İğrenç 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pusalik    156

1) Kür öncesi ve 10 hafta sonra çektiğin fotoğrafın var ise paylaşırsan ona göre yorumlamak daha doğru olur.

2) İlaç geçmişin nedir ? Blast&cruise mu gidiyordun yoksa pct üstüne mi küre girdin ? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Geleceğin Olympia'sı, 11 saat önce yazdı:

10 hafta  500 SP deca, 750 İran testo e. yaptım ama 1 kilo bile alamadım. İlaçlarım orijinaldi o konuda bir sorun yok ama benim kullandığım dozlarda insanlar tank gibi oluyorken oturduğu yerden bile kütle koyabiliyorken ben neden hiç verim alamadım. Beslenmem ve antrenmanım gayet sağlamdı ama hadi hepsi rezalet olsun yine de verim almam lazımdı.

Yakın çevremden 2 kişi 2 şer flakon orjinal SP deca kullandık 3 ümüzde de etki. Başka marka deca denemeni tavsiye ederim. Açıkcası ben de şuan çalışan deca arıyorum sonraki kürüm için.

• ahahaha 1
  • Olumsuz 2
  • Kaka 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
Geleceğin Olympia'sı, 24 dakika önce yazdı:

hocam bildiğim kadarıyla siz bayadır kesmiyorsunuz ilaç reseptörlerle alakalı bir durum olabilir mi ?

tarihinde ulquiorra_z tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert, 10 saat önce yazdı:

Yakın çevremden 2 kişi 2 şer flakon orjinal SP deca kullandık 3 ümüzde de etki. Başka marka deca denemeni tavsiye ederim. Açıkcası ben de şuan çalışan deca arıyorum sonraki kürüm için.

Hocam ben de aynı şekilde sadece yan etki gördüm. Ocakta tekrar küre gireceğim bu sefer testo bolde yapmak istiyorum yine SP ama  SP'nin decasından dolayı artık markaya güvenemiyorum bir dünya para boşuna gitmesin yine. 

pusalik, 10 saat önce yazdı:

1) Kür öncesi ve 10 hafta sonra çektiğin fotoğrafın var ise paylaşırsan ona göre yorumlamak daha doğru olur.

2) İlaç geçmişin nedir ? Blast&cruise mu gidiyordun yoksa pct üstüne mi küre girdin ? 

26 hafta 500mg only testo gidip ardından Deca ekledim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    286

Kilo almaya yatkın bir genetiğin yoksa normal. Ben deca küründe anapolon varsa kilo alabiliyorum yoksa müthiş bir büyüme var ama tartıda 10 hafta max 2 kg. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115

Enteresan olan diğer konunda yazdım cevap vermedin burada verirsin inşallah :) 

4k beslendiğini söylüyorsun küründe ve 1 kg alamadığını söylüyorsun sokaktan geçen adamı çevirelim günlük 4k yükleme yapalım doğal adam 4,5 kg alır :) Hadi diyelim ki ilaç yok senin her halükarda kg alman lazım o 4k kaloriden eğer ıspanak, semiz otuyla beslenmediysen. Zaten mantık dışı olan bu. Bende aynı, benzer küre girdim 16 kg aldım bunu anlamıyorum ayrıca ikinci kürümde aynı yine aynı performans oldu sorun sende çok başka gibi geliyor bana :) 

20200630_172855.jpg.b19bb6b794407db1eb51eda8e703f8d4.thumb.jpg.4ea3e512e95e87483053b3743a0a371a.jpg IMG_20200916_212532_131.jpg.b35a52ce4528427aa1a7301c94ef2def.thumb.jpg.2f761ec8afe1bc46a3ddea3b6ad201ed.jpg

Bana konuda olan herkes şu sorunun cevabını versin lütfen 4k besleneceksin ve bu aylarca devam edecek 1 kg alamayacaksın :) 

Cevap lütfen : @Mhmt38 @ulquiorra_z @fert @pusalik

Bu konuda cevap vermedin burada verirsin umarım @Geleceğin Olympia'sı :) 

• Beğen 6
  • Vayyyy!! 1
  • Alkış 1
  • Ödül 4
  • Cool 1
  • Tebrikler 1
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196
fatihcan1, 6 dakika önce yazdı:

4k beslendiğini söylüyorsun küründe ve 1 kg alamadığını söylüyorsun sokaktan geçen adamı çevirelim günlük 4k yükleme yapalım doğal adam 4,5 kg alır :) Hadi diyelim ki ilaç yok senin her halükarda kg alman lazım o 4k kaloriden eğer ıspanak, semiz otuyla beslenmediysen. Zaten mantık dışı olan bu. Bende aynı, benzer küre girdim 16 kg aldım bunu anlamıyorum ayrıca ikinci kürümde aynı yine aynı performans oldu sorun sende çok başka gibi geliyor bana :) 

Dediğinizde haklısınız  hocam yani ilaç olmasa bile kilo alması gerekirdi

Arkadaş beslenmem sağlamdı diyince irdelemek doğru gelmedi bana.

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1
  • Alkış 5
  • Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
fatihcan1, 6 dakika önce yazdı:

birader konudan bağımsız müthiş ilerleme kaydetmişsin tebrik ederim.

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441
fatihcan1, 4 dakika önce yazdı:

Bu konuda cevap vermedin burada verirsin umarım @Geleceğin Olympia'sı :) 

4000 besleneceksin 26 hafta kürde kalacaksın hadi bunun 10 haftası deca de 1kg alamayacaksın :D Nereden tutsan elinde kalıyor.

Bana da çok garip geldi. Bu arada gelişimin çok başka seviyelere gelmiş Fatih ikinci kürünün konusunu da gördüm tebrikler.

• Beğen 3
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115
ulquiorra_z, 3 dakika önce yazdı:

Dediğinizde haklısınız  hocam yani ilaç olmasa bile kilo alması gerekirdi

Arkadaş beslenmem sağlamdı diyince irdelemek doğru gelmedi bana.

Hocam kesinlikle anormal yani 4000 kalori ne demek bilmiyor veya gerçekten ot mu yedi anlamadım. 

1 kg diyor ayrıca  :D ya sen bu beslenmeyi yap senin b*kn 5 kg gelir zaten tuvalete gittiğinde :D Kusura bakma ama..........

gokalaf, 4 dakika önce yazdı:

birader konudan bağımsız müthiş ilerleme kaydetmişsin tebrik ederim.

Hocam çok sağ ol emek verince oluyor :) 

GHOST, 2 dakika önce yazdı:

4000 besleneceksin 26 hafta kürde kalacaksın hadi bunun 10 haftası deca de 1kg alamayacaksın :D Nereden tutsan elinde kalıyor.

Bana da çok garip geldi. Bu arada gelişimin çok başka seviyelere gelmiş Fatih ikinci kürünün konusunu da gördüm tebrikler.

Aynı fikirdeyiz hocam çok teşekkürler bu arada. İkinci günlüğüde güncelleyeceğim yakında.

• Beğen 2
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1, 19 dakika önce yazdı:

Hocam neyin peşindesin onu anlamadım yalan mı söyleyeceğim. Decadan sonra uzun süre only testo devam ettim 85 kiloda form bu şekildeydi. 4k kaloriyi tavuk pirinç yulaf vs bunlar ile alıyorum ama aşırı terleyen bir insanım deli gibi terliyorum belki de bundan dolayı kilo alamıyorum. Antrenman sistemi olarakta ppl yapıyorum. Hadi Decada kütle koyamadım, gücüm bile adam akıllı artmadı. Sorun neyde bilemem ama kesinlikle bir yerlerde bir sorun olduğu kesin. Sanki SP sponsorunmuş gibi konuşuyorsun sen güzel verim almış olabilirsin ama ben memnun değilim.

Screenshot_2023-10-27-22-39-53-73_1c337646f29875672b5a61192b9010f9~2.jpg

• Vayyyy!! 1
  • Şaşkın 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441
fatihcan1, 11 dakika önce yazdı:

Hocam kesinlikle anormal yani 4000 kalori ne demek bilmiyor veya gerçekten ot mu yedi anlamadım. 

1 kg diyor ayrıca  :D ya sen bu beslenmeyi yap senin b*kn 5 kg gelir zaten tuvalete gittiğinde :D Kusura bakma ama..........

Hocam çok sağ ol emek verince oluyor :) 

Aynı fikirdeyiz hocam çok teşekkürler bu arada. İkinci günlüğüde güncelleyeceğim yakında.

Hayır aynı mg deca bende kullanıyorum bende senin kadar olmasa da 12 kg aldım ve gayet iyi gidiyorum anlamadım :D 

@metinav abi yorumun nedir ben senin yorumunu merak ediyorum.

2r.thumb.jpg.16f5f6dbf6bd541115926850dabe9c1b.jpg

• Beğen 3
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115
Geleceğin Olympia'sı, 2 dakika önce yazdı:

Hocam neyin peşindesin onu anlamadım yalan mı söyleyeceğim. Decadan sonra uzun süre only testo devam ettim 85 kiloda form bu şekildeydi. 4k kaloriyi tavuk pirinç yulaf vs bunlar ile alıyorum ama aşırı terleyen bir insanım deli gibi terliyorum belki de bundan dolayı kilo alamıyorum. Antrenman sistemi olarakta ppl yapıyorum. Hadi Decada kütle koyamadım, gücüm bile adam akıllı artmadı. Sorun neyde bilemem ama kesinlikle bir yerlerde bir sorun olduğu kesin. Sanki SP sponsorunmuş gibi konuşuyorsun sen güzel verim almış olabilirsin ama ben memnun değilim.

Dostum sen neyin peşindesin asıl benim konuma dis like atıyorsun cevap vermek yerine :) Ben sana tek soru sordum hatta herkese yoldan geçen adamı kolundan tutup 10 hafta 4k beslesek net 5,6 kg alır doğal haliyle anlıyor musun? Sen ne yapmaya çalışıyorsun onu çözmeye çalışıyorum yoksa banane ne kadar geliştin gelişmedin benim umurumda değil. Mantığa ters dediklerin anladın? 10 hafta 4000 kalori al 1 kg almadım de :D ya buna gülerler :) 

Terlemen troidlerinle alakalı olabilir troid sorunu yaşayanlar ya çok zor kg alıyor veya veriyor onu kontol ettir bence.

Ayrıca fiziğinde gayet güzel maşallah psikolojik olarak kendini kitledin mi ne yaptın çözemedim :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1, 5 dakika önce yazdı:

Dostum sen neyin peşindesin asıl benim konuma dis like atıyorsun cevap vermek yerine :) Ben sana tek soru sordum hatta herkese yoldan geçen adamı kolundan tutup 10 hafta 4k beslesek net 5,6 kg alır doğal haliyle anlıyor musun? Sen ne yapmaya çalışıyorsun onu çözmeye çalışıyorum yoksa banane ne kadar geliştin gelişmedin benim umurumda değil. Mantığa ters dediklerin anladın? 10 hafta 4000 kalori al 1 kg almadım de :D ya buna gülerler :) 

Terlemen troidlerinle alakalı olabilir troid sorunu yaşayanlar ya çok zor kg alıyor veya veriyor onu kontol ettir bence.

Ayrıca fiziğinde gayet güzel maşallah psikolojik olarak kendini kitledin mi ne yaptın çözemedim :) 

TSH referansın üstündeydi en son, 6 küsür çıkmıştı. Ama gerçekten deli gibi terliyorum yarım saat antrenman yapsam tişörtle havuza atlamış gibi oluyorum. Ben senin konuna disslike atmadım, yazdığın şeye attım sanki yalan söylüyormuşum gibi davranıyorsun. Haftaya tahlile gideceğim zaten pctye giriyorum her şeye baktırıcam.

tarihinde Geleceğin Olympia'sı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hikmett    62
fatihcan1, 27 dakika önce yazdı:

Hocam o değilde harbiden şahane bir fark atmışsın helal olsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115
Geleceğin Olympia'sı, 4 dakika önce yazdı:

TSH referansın üstündeydi en son, 6 küsür çıkmıştı. Ama gerçekten deli gibi terliyorum yarım saat antrenman yapsam tişörtle havuza atlamış gibi oluyorum. Ben senin konuna disslike atmadım, yazdığın şeye attım sanki yalan söylüyormuşum gibi davranıyorsun. Haftaya tahlile gideceğim zaten pctye giriyorum her şeye baktırıcam.

Anladım dediğim gibi sorun yok yalan demedim tekrar diyorum neden yalan olsun sadece mantığım şunu kabul etmiyor defalarca yazdık okurken sen bile hak vermiş olabilirsin bana abi 4k beslenmek her baba yiğidin harcı değil bende 4 veya 4,5 k besleniyorum nadirde olsa 5k ççıkıyorum zaten büyümek imkansız öteki türlü. Yani abi 10 hafta 4k beslen 1 kg alama ona kitlendim yoksa kimsenin babasının markası değil bbugün bu ilaç yaramaz yarın başka ilaç yarar ama sistemde sorun olabilir.

Sen değerinde mutlaka troide baktır dostum. Tekrar diyorum vücudunda çok güzel umarım istediğini alırsın ilerleyen zamanlarda.

Hikmett, 1 dakika önce yazdı:

Hocam o değilde harbiden şahane bir fark atmışsın helal olsun 

Çok sağol hocam onure oldum :) 

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
fatihcan1, 27 dakika önce yazdı:

Anladım dediğim gibi sorun yok yalan demedim tekrar diyorum neden yalan olsun sadece mantığım şunu kabul etmiyor defalarca yazdık okurken sen bile hak vermiş olabilirsin bana abi 4k beslenmek her baba yiğidin harcı değil bende 4 veya 4,5 k besleniyorum nadirde olsa 5k ççıkıyorum zaten büyümek imkansız öteki türlü. Yani abi 10 hafta 4k beslen 1 kg alama ona kitlendim yoksa kimsenin babasının markası değil bbugün bu ilaç yaramaz yarın başka ilaç yarar ama sistemde sorun olabilir.

Sen değerinde mutlaka troide baktır dostum. Tekrar diyorum vücudunda çok güzel umarım istediğini alırsın ilerleyen zamanlarda.

Çok sağol hocam onure oldum :) 

Bazı şeyler insana çok mantıksız gelebiliyor evet haklısın ama mantıkla açıklanamayan her şeyin mutlak bir nedeni vardır.

Arkadaşın bağırsak/sindirim/emilim problemi olabilir, pankreas enzimi yeterli gelmiyordur, karbonhidratlar ve yağları ayrıştırıp kana ve hücrelere taşıyamıyordur, dolayısıyla kilo alamamıştır. Troid problemi vardır yediği kalorinin hepsini vücudu kullanıyordur v.s. v.s. gibi onlarca nedeni olabilir.

• Beğen 5
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71
Rdm, 28 dakika önce yazdı:

Bazı şeyler insana çok mantıksız gelebiliyor evet haklısın ama mantıkla açıklanamayan her şeyin mutlak bir nedeni vardır.

Arkadaşın bağırsak/sindirim/emilim problemi olabilir, pankreas enzimi yeterli gelmiyordur, karbonhidratlar ve yağları ayrıştırıp kana ve hücrelere taşıyamıyordur, dolayısıyla kilo alamamıştır. Troid problemi vardır yediği kalorinin hepsini vücudu kullanıyordur v.s. v.s. gibi onlarca nedeni olabilir.

Abi harikasın ya. Genel olarak bu olaylara çok yüzeysel bakılıyor bu tarz durumları düşünen çok az kişi oluyor ki onlar da genelde bu durumu yaşayan kişiler oluyor. Belki şu yazı konudan bağımsız birine bile ışık tutar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115
Rdm, 7 saat önce yazdı:

Hocam kesinlikle haklısınız yaklaşımınızda harika benim tezim de böyle oratada muhakkak bir terslik var ama sizin dediğinizden yola çıkarsam arkadaşımızın vücudu gayet güzel 2,3 kere yazdım zaten bu vücut buraya gelemezdi diye düşünüyorum acaba zaten büyüyeceği en büyük yere geldi sonra beklentisi bir o kadar daha büyümektide hayal kırıklığı mı yaşadı çünkü deca 1 ve 10 hafta arası güzel tepkiler veren bir ilaç.

Ben troidlerden şüpheleniyorum.

fert, 10 saat önce yazdı:

Seni etiketledim okumana rağmen cevap yazmamışsın tekrar ediyorum benim konumu okudun mu sen? Okuyup cevap vermediysen iftiracının teksini 3 kişi olmuşta hiç biri gram gelişememişte sen dahil 3 kişi bir ben etmiyor demek ki. 3 kişininde test sonuçlarını  öncesi fotoğraflarını sonrası fotoğraflarını ilaç fotoğraflarını ekler misin rica etsem çok merak ettim öncesi vücutlarınızı ve sonrasını eminim ki eklemeyecek burada atarlanıp tutarlanacaksın :) Lafla peynir gemisi yürümez bak ben koydum günlüğümü senin ve diğer iki arkadaşının kür gelişimlerinide fotoğraf test olarak bekliyorum yoksa iftiracının tekisin.

Diğer arkadaşımızın sorunu var veya yok fotoğraflarıyla yazdıklarıyla tartışıyoruz ama sen oradan çıkıp ispat yok delil yok sadece şöyle oldu böyle oldu diyerek konuyu karıştırıyorsun. Hadi hepsini geçtim gel benim kişisel gelişim günlüğüme yorum yap :) Son 1 yıldır yine kürdeyim yine aynı ilaçlar şuan ki halimden çok daha iyiyim bu arada haberin olsun ;) 

Forumda çok fazla kripto kişiler var buradan gibi gözüküp her marka için bir marka özelinde değil tüm markalara dönül negatif yorum yapanlar delil olmadan ispat olmadan öyle oldu böyle oldu diyerek onları herkes biliyor zaten herkes her şeyin farkında. 

@Semih Erarslan bu adamın günlüklerini incleyin benden çok daha üst sınıf ve iyi bir vücudu var bildiğim kadarıyla full iran ve sp, balkan gitti bu adamın vücudunun üzerine hacim olarak ben forumda vücut görmedim bu adam nasıl gelişti? :) Neyse @Loving hocam kripto tiplere dikkat et bir değil tüm markalara zevki yakıştırmalar yapan çok insan var forumda haberin olsun.

Ayrıca @fert hem memnun değilsin sayıp sövüyorsun son yıllarda şöyle böyle diyorsun hala sp kullanıyor başkalarına neden öneriyorsun? :D 

BURADA VERİM ALDIĞINI SÖYLÜYORSUN VE İLAÇ BOLDE DEĞİL, TREN DEĞİL YİNE DECA MAVİ OLANIN KIRMIZI RENGİ :) 

bar.thumb.png.eed6a16843c283dccb48789e828b09d1.png

Baştan sona saçmalık ve karmaşalarla dolu konu.

• Beğen 6
  • Vayyyy!! 2
  • Alkış 2
  • Cool 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385

Merhabalar.

Normal bir insanın 4K kalori ve 750 enhantate ile 1 kilo bile alamaması imkansızdır. Decayı konuya hiç karıştırmıyorum bile. Senin muhtemelen çok başka sağlık sorunların var. Önce dahiliye sonra da endokrin doktoruna görünmende fayda olduğunu düşünüyorum. Çok ciddi kaloriler, çok ciddi dozlar.

Bunu seni eleştirmek veya farklı ithamlarda bulunmak için değil, bilakis yardımcı olmak için yazıyorum. İhmal etme. Belki de sorunun küçük bir tiroit ilacı ile çözülecektir. 

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    297

iran decası dışında ben de çoğu markanın decasından hiç verim alamadım. Bu yüzden decanın kralını görsem yine kullanmıyorum :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156

Şimdi öncelikle yazılanların hepsini okudum ve naçizane kendi fikirlerimi paylaşmak isterim;

Bu yazdıklarım ilaçların çalıştığı varsayılarak yazılan durumlardır.İlaç konusu yukarıda yeterince tartışılmış.Ben kendim kullanmadığım hiçbir ürün hakkında olumlu olumsuz yorum yapmam, yapamam.

"26 hafta 500mg only testo gidip ardından Deca ekledim." diye belirtmişsin.Normal şartlar altında çok uzun sürelerde testo kullanmış olsan dahi üzerine ekleyeceğin 250 mg decada bile fark görmen gerekirdi.Bu sebeple ilaç yetersizliği kısmını eledik.

Fotoğraf sormuştum ama anladığım kadarıyla çekilmiş önce ve şuan bir fotoğraf yok.Bu kısım önemli ama yazdıklarından görüntü olarakta hiçbir değişim olmadığını anlıyorum.Bu kısıma önemli dedim çünkü kilo olarak artış olmadan da vücudun eğer yeterli derecede yağ yaktı ise aldığın kas kütlesini tartıda kilo olarak görmeme durumun olabilir.Matematiksel olarak ve reel endüstride bu görülen durumlardır.Bizzat kendim 2019 senesinde yarışma hazırlığı sürecine girerken kilo olarak sabit kalsamda yağ oranımı %7-8 lere çekebilmiştim ve size olarak 41 cm olan kollarım 43.5-44 cm olmuştu.Bunun tabii eklediğim anabolizanlar ve uyguladığım diyetlede alakası var fakat burda belirtmek istediğim tartıya bağlı kalmak yanıltır.

Aynadaki görüntünde de bir fark olmadığı durumu ele alırsak;

@Rdm   sindirim ve iç organlarla alakalı olabilecek durumlardan bahsetmiş.Benim yeterli bilgiye sahip olduğum konular değil.Dolayısıyla dikkate almanı ve gerekli testleri yaptırmanı tavsiye ederim.

Diğer hormonlarla alakalı olarak benim tecrübe ettiğim ve bu duruma sebep olabilecek bir durum ise;

E2 değerinin çok düşük ve testosteronun aromatize olmaması.

E2 kas kazanımı açısından sandığımızdan çok daha önemli bir hormon.Eğer 0-5 arasında bir değerde ise 1500 mg da testosteron vursanız kas kazanma durumunuz çok,çok az olacak.

Bu durumuda bizzat tecrübe ettim.Steroide ilk başladığım zamanlar test yaptırmadan ezbere arimidex kullandığım dönem sonucunda e2 değerim <5 olarak geliyordu ve hiçbir şekilde artmıyordu.Ancak ilaç kesip 3-4 ay bekledikten sonra tekrar küre girince e2 değerim düzeldi ve inanılmaz bir fark yaşamıştım gelişim olarak.

Yapacağın yukarda belirtilen örneklerin testi dışında mutlaka e2 değerine baktırmanı tavsiye ederim.

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GetShredded    5

Ben yorum yapmak istemedim önce ama şimdi dayanamayıp yazıyorum. 

@fert denen üye art niyetli diğer konusunda 10 gün önce sp deca övüyor hatta tavsiye ediyor burada kötülüyor :)

@Loving hocam bir baksan iyi olur bence art niyetli birisi.

@Geleceğin Olympia'sı arkadaşım sana diyeceğim bende defalarca kullandım bir çok markayı sp de onlardan biri decasından verim aldım fazlasıyla.

Kimi troid demiş kimi başka bir şey ama benim deneyimlerime göre kesinlike sendeki sorun deca mg ölçüsü.

Ben hayatımda 400 altı girmedim abi fotoğrafınıda gördüm bu vücut o mg hissetmemiştir bile. Bu vücudu 1,2 level ileri götüreceksen 600 mg altı hiç bir şey yapmaz 400 mg bir çıtır harekketlendirir. Ben çevremde ve genel olarak herkesin küründe 400 mg altı deca sadece eklem sağlığı için kullanıldığı gördüm 250 mg sen 1 kg bırak 100 gr alamazsın :) Şaka değil ciddiyim. Tabi yazılanlardan şu kısımda çok doğru 4000 kalori aldığını söylüyorsun hiç ilaç olmasa gerçekten o kaloriyle senin şahlanman lazım ben ana sorunun mg olduğunu düşünüyorum. 

@Emrahtkty kanka seninde sp deca iran testo anapolon kullandığını biliyorum çok eskiden günlüğüne bakıyordum sende bayağı memnundun hatta omuzlar vücut kürün sonunda değişik boyutlara gelmişti senin yorumun nedir? :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.