Jump to content
 • Duyurular

  • Loving

   Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
  • Loving

   Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
 • Reklam

pusalik

Üye
 • İçerik sayısı

  298
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  4

pusalik kullanıcısının son zaferi 24 Temmuz 2018

pusalik en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

99 Mükemmel

1 Takipçi

pusalik Hakkında

 • Derece
  Uzman
 1. Bvs labs kalitesi?

  Merhaba, 2018-2019 yıllarında Testo enanth,Prop Masteron Boldenon kullanmıştım. Referans olmak için uzun bir süre geçtiğinden referans olurum demek doğru olmaz.Sadece marka bilinirliği açısından fikir sahibi olunabilir.
 2. Libido dusuklugu

  Merhaba, Libido konusu çok geniş perspektifte bakılması gereken bir konu.Bunun sebebi ise sadece hormonlardan kaynaklı bir durum olmaması. Zamanında çok kafa patlattığım ve araştırma yaptığım bir konu.İlerleyen zamanlarda bunla alakalı kendi edindiğim tecrübeler ve bilgiler doğrultusunda bir rehber yazmayı düşünüyorum. Sorununun hormonel mi değil mi önce bunu öğrenmek gerekiyor. Hormonel ise; Düşük e2 kaynaklı, Düşük dht kaynaklı, Düşük shbg kaynaklı, yüksek progesteron kaynaklı, gibi belli parametrelerden kaynaklı olabilir.Ayrıca doğal testosteron pulsatif salgılanan bir hormon olduğundan dolayı zaman zaman değişiklikler göstermesi çok olasıdır.Stres,Antreman,Beslenme,Uyku gibi durumlardan etkilenebilir. Bunlara herhangi bir test yaptırmadan yorum yapmak belirttiğim gibi mümkün değildir.Test yaptırmadan arimidex kullanmak yapacağın en saçma şey olacaktır. Her ne kadar yapılan araştırmalarda yaşlı ve orta yaş erkeklere verilen aromataz inhibitörlerinin testosteronu arttırdığı görülsede senin durumunun testosteron kaynaklı mı değil mi öğrenebilmemiz için önce TEST yaptırman gerekiyor. kaynak:(https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3143915/) Test yaptırdığın durumda herhangi bir problem çıkmadığı durumlarda psikolojik konular tahmin ettiğimizden büyük önem taşıyor.Mesela bazı yapılan araştırmalarda internetten pornografik içerikler izlemek libodoyu düşürürken arzu yani yabancıların desire dediği kavram değiştirmekte.Bu da beynin içerisinde bir takım değişiklikler yapmakta.Bu değişiklikler sonucu libidonun temelini oluşturan arzu kavramı değiştiğinden cinsel beklentilerde değişmektedir. Mesela o araştırmalardan bir tanesi (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3143915/) Bu durumu ciddi olarak kafaya takıyorsan önce test yaptırmanı, daha sonra tekrardan teste göre değerlendirmeyi öneririm.
 3. Bvs labs kalitesi?

  Eskiden kullanmıştım. Ürünleri başarılıydı. Şuan ne durumdadır bir bilgim yok.
 4. Aas ve yurtdışı forumlar

  Maalesef evet. Paranın söz konusu olduğu her yerde olabiliyormuş.
 5. Aas ve yurtdışı forumlar

  Merhaba, Öncelikle burada hangi yabancı site olduğu önemli.7 yıldır yabancı forumlarda aktifim. İsim vermek yasak olabileceğinden isim vermiyorum ama meşhur ingilterenin bir forumunda reklamı yapılan ürünler farklı çıkmıştı.Siteden biri konu açıp duruyordu.Her açılan konu kapatılıyordu.Testlerde yanlış hatırlamıyorsam 200 mg deca içerisinde 110 mg boldenon çıkmıştı Konuyu açan kişide forum müdavimlerindendi ve uçuruldu.
 6. Boy uzaması

  Evet 23-24 yaşına kadar bile uzayabilirsin. Ergenliğe giriş yaşın burda önemli.Ben hayatımın en büyük hatasını 18 yaşında steroid kullanarak yaptım ve boyum o zamandan beri 1 cm bile uzamadı.Benle aynı dönem milli takımdan arkadaşlarım en az 7-8 cm uzadılar.Şuan içlerinde 179 cm ile en kısa benim.
 7. Sebze nin yerini tutacak takviye

  Gerçek sebzenin yerini hiçbir şey tutamaz maalesef. Sebze demek sadece lif,vitamin,mineral demek değildir. Sebze demek klorofil demektir.Klorofil ise kısaca yaşam demektir...
 8. Decadan neden verim alamadım ?

  Şimdi öncelikle yazılanların hepsini okudum ve naçizane kendi fikirlerimi paylaşmak isterim; Bu yazdıklarım ilaçların çalıştığı varsayılarak yazılan durumlardır.İlaç konusu yukarıda yeterince tartışılmış.Ben kendim kullanmadığım hiçbir ürün hakkında olumlu olumsuz yorum yapmam, yapamam. "26 hafta 500mg only testo gidip ardından Deca ekledim." diye belirtmişsin.Normal şartlar altında çok uzun sürelerde testo kullanmış olsan dahi üzerine ekleyeceğin 250 mg decada bile fark görmen gerekirdi.Bu sebeple ilaç yetersizliği kısmını eledik. Fotoğraf sormuştum ama anladığım kadarıyla çekilmiş önce ve şuan bir fotoğraf yok.Bu kısım önemli ama yazdıklarından görüntü olarakta hiçbir değişim olmadığını anlıyorum.Bu kısıma önemli dedim çünkü kilo olarak artış olmadan da vücudun eğer yeterli derecede yağ yaktı ise aldığın kas kütlesini tartıda kilo olarak görmeme durumun olabilir.Matematiksel olarak ve reel endüstride bu görülen durumlardır.Bizzat kendim 2019 senesinde yarışma hazırlığı sürecine girerken kilo olarak sabit kalsamda yağ oranımı %7-8 lere çekebilmiştim ve size olarak 41 cm olan kollarım 43.5-44 cm olmuştu.Bunun tabii eklediğim anabolizanlar ve uyguladığım diyetlede alakası var fakat burda belirtmek istediğim tartıya bağlı kalmak yanıltır. Aynadaki görüntünde de bir fark olmadığı durumu ele alırsak; @Rdm sindirim ve iç organlarla alakalı olabilecek durumlardan bahsetmiş.Benim yeterli bilgiye sahip olduğum konular değil.Dolayısıyla dikkate almanı ve gerekli testleri yaptırmanı tavsiye ederim. Diğer hormonlarla alakalı olarak benim tecrübe ettiğim ve bu duruma sebep olabilecek bir durum ise; E2 değerinin çok düşük ve testosteronun aromatize olmaması. E2 kas kazanımı açısından sandığımızdan çok daha önemli bir hormon.Eğer 0-5 arasında bir değerde ise 1500 mg da testosteron vursanız kas kazanma durumunuz çok,çok az olacak. Bu durumuda bizzat tecrübe ettim.Steroide ilk başladığım zamanlar test yaptırmadan ezbere arimidex kullandığım dönem sonucunda e2 değerim <5 olarak geliyordu ve hiçbir şekilde artmıyordu.Ancak ilaç kesip 3-4 ay bekledikten sonra tekrar küre girince e2 değerim düzeldi ve inanılmaz bir fark yaşamıştım gelişim olarak. Yapacağın yukarda belirtilen örneklerin testi dışında mutlaka e2 değerine baktırmanı tavsiye ederim.
 9. Decadan neden verim alamadım ?

  1) Kür öncesi ve 10 hafta sonra çektiğin fotoğrafın var ise paylaşırsan ona göre yorumlamak daha doğru olur. 2) İlaç geçmişin nedir ? Blast&cruise mu gidiyordun yoksa pct üstüne mi küre girdin ?
 10. Dostum merhaba, Öncelikle tren testo küründen çıktım demişsin ama deca dickten kurtulduğuna dair başlık açmışsın tam olarak deca mı kullandın yoksa trenden sonra libidonu düzeltmeni deca dickten kurtuldum olarak mı yorumladın anlamadım. Eğer deca kullandıysan deca dick problemini pct den sonra yaşarsın çoğunlukla... Kanında pct ilaçları varken (klomen,tamoxifen) test yaptırıp yorumlamak doğru değil.Pct ilaçlarını kestikten sonra hormonlarına baktırman önemli.Kanında bu ilaçlar varken lh,fsh ve total testosteronunun yüksek olması çok normal.Test sonuçlarına baktığımız zamanda zaten lh ın 16 olmasından vücudunda yüklü miktarda klomen veya serm grubu ilaç olduğu gözükmektedir. Pct ilaçlarını kestikten 2-3 hafta sonra tekrar test vermeni ve özellikle de dht hormonuna baktırmanı öneririm.19 nor grubu ilaçlardan sonra yaşanan cinsel disfonksiyonlar genellikle dht kaynaklı olmaktadır.
 11. Trenbolone acetate 2.Kür olacak

  Merhaba, İkinci kürden tren kullanman çok yersiz olur. Tren çok ağır ve kuvvetli bir anabolik streoid.Daha önce uzun uzun yazdım hakkında o yüzden çok detaya girmeyeceğim. Bütün parametreleri göz önünde bulundurup ben kullanacağım diyorsan da kesinlikle 2.kürde kullanma. Yaşında henüz 21... Farklı ilaç kombinasyonları ile 19 nor grubuna bulaşmadan çok güzel gelişimler sağlayabilirsin.21 yaşında tren kullandıktan sonra 25-26 yaşında ne kullanacaksın ? Bu hatayı yapmış biri olarak sana bunları yazıyorum yanlış anlaşılmasın... Senle hemen hemen aynı yaşlarda çok ağır ilaçlar kullandım ve güzel bedeller ödedim.Şuan ki bilgimle o yaşlarıma geri dönecek olsam kesinlikle o ilaçlarla aynı oda da bile bulunmam.
 12. Dianabol miğde kanaması geçirtti

  Öncelikle geçmiş olsun. Mide kanamasını basit aspirinle bile geçirme durumunuz olabilir. Dianabolun spesifik olarak mide kanamasına yol açtığına dair bir araştırma görmemiştim fakat kortikosteroid türü ilaçların %40 oranında mide kanaması geçirme olasılığını arttırmasına dair araştırmalar mevcut.
 13. L karnitin efedrinle kıyasla etkisi

  toplam 1500mg kas içine enjekte ederek kullanıyordum. 500 mg oluyordu ampul başı. Deri altı da kullanılabilir fakat denemediğim için bir yorum yapamıyorum.
 14. L karnitin efedrinle kıyasla etkisi

  Kullandım.Aslında kullanılması gereken de enjekte edilen l carnitine olmalı. Ağız yoluyla alındığında çok büyük bir kısmı mide enzimleri tarafından harcanıyor.Düşük bir miktar kana karışabiliyor.Net oranı hatırlamıyorum lazım olur ise araştırmasını paylaşırım. Arkadaşın paylaştığı üründe ise l carnitin adı altında aslında yağ yakımına etki edecek vücut ısısını, ve bir nebze nabzı arttıracak termojenik ürünler olduğu için etki edeceğini belirttim.İçindeki l carnitin destekleyici bir ajan sadece.
 15. L karnitin efedrinle kıyasla etkisi

  Kalori açığı bıraktığın takdirde ve güzel bir kardiyo ile desteklediğin sürece gayet iş görür. Efedrin ile l carnitine kıyaslamak biraz saçma cünkü aynı sınıf ürün bile değil.biri uyarıcı diğeri aminoasit.o yüzden kıyaslamaya gerek yok.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.
×