Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fiorentina

Biceps im görünmüyor

Önerilen İletiler

fiorentina    8

3 yıla yakındır agırlık kaldırıyorum 27 cm kol la başladım şimdi oldu 40 en zayıf halimi de gördüm karın kaslarımıda gördüm biceps imin çok garip bir şekli var sıktığım zaman bir şey çıkmıyor öyle dümdüz duruyor kollarımsa tamamen tricepten ibaret düz durdugunda kocaman ama biceps poz verince çöp. Yağ oranı düşür falan demeyin düşük yağ oranında da aynı bi şekli yok dümdüz duruyor ne yapabilirim o kadar araştırıyorum bişede bulamıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ulquiorra_z    196

fotoğraf atsan daha iyi olurdu ama eğer bicepsinin yapısı öyleyse yapacak bişey yok kabullen ve iyi olan yerlerine odaklan.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bende de aynı durum söz konusu genetiğe bir şey yapmamız söz konusu değil. fakat ben bir süredir uyguladığım bir antrenman metodunu söyleyeyim sana. Sırt idmanına başlamadan önce ağır kilo 3 veya 4 set barbell curl yapıyorum. Sonra sırt atıyorum yine ağır kilolarla. sırt bitince 2 hareket daha ( incine dumbell curl - hammer curl) yapıyorum. Aynadaki görüntüm olumlu yönde ilerliyor. tavsiye ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fiorentina    8
ulquiorra_z, 32 dakika önce yazdı:

fotoğraf atsan daha iyi olurdu ama eğer bicepsinin yapısı öyleyse yapacak bişey yok kabullen ve iyi olan yerlerine odaklan.

İğrenç bir görüntü ben bile bu resmi atmaya utanıyorum. Hemen şimdi çektim diğeride dümdüz durdugunda göründüğü dediğim gibi sırtımda 40 kilo ağırlıkla bile 20 şınav çekebiliyorum itiş hareketlerinde ağırlıklarım hep yüksek ama biceps böyle işte   tek yatmaya 50 ye yakın elmas şınav çekiyom 

IMG_20231003_142348.thumb.jpg.4c24252a168e3c2354a437894b942e14.jpg IMG_20231003_142252.thumb.jpg.e2348d419bb52fa8a1b29e79d8df1b87.jpg

nehir_avci8322, 25 dakika önce yazdı:

bende de aynı durum söz konusu genetiğe bir şey yapmamız söz konusu değil. fakat ben bir süredir uyguladığım bir antrenman metodunu söyleyeyim sana. Sırt idmanına başlamadan önce ağır kilo 3 veya 4 set barbell curl yapıyorum. Sonra sırt atıyorum yine ağır kilolarla. sırt bitince 2 hareket daha ( incine dumbell curl - hammer curl) yapıyorum. Aynadaki görüntüm olumlu yönde ilerliyor. tavsiye ederim.

Teşekkür ederim denemediğin bişe kalmadı sonuç hep aynı şekil olarak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.401

Görünmesi için yağ oranını düşürmen lazım. Kolun 40-45-50cm olması bir mana ifade etmiyor arkadaşlar. Kolun parçalı olması gerekiyor.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
fiorentina, Bir saat önce yazdı:

27 cm kolu 40 cm yapmak marifet değil. Bana kızma sakın ama kollarındakiler kas değil ki bicepsin tricepsin belli olsun.

27 cm'den yağlanmayıp 37 cm yapsaydın daha iri ve sert gözükecektin.

Bizim salonda da var bir sürü genç gördükçe üzülüyorum, kolları 40 cm ve üzerine çıksın diye uğraşıyorlar, ve çıkıyorlarda ama görüntü seninle aynı hepsinde. Benim kollarım 37-38 cm boyum 170,  kilom bulk ve define dönemime göre 73-80 arasında değişiyor.

Sadece ölçüye takılırsanız sonuç böyle olur. En az 7-8 kg fazlan var, fazlalığı attıkça detaylar ortaya çıkmaya başlar.

• Beğen 2
  • Cool 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fiorentina    8
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Görünmesi için yağ oranını düşürmen lazım. Kolun 40-45-50cm olması bir mana ifade etmiyor arkadaşlar. Kolun parçalı olması gerekiyor.

Hocam define olduğum karın kaslarımın göründüğü yağ oranımın%9 olduğu dönemde bile aynı biceps sıktıgımda bir şey çıkmıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
fiorentina, 12 dakika önce yazdı:

İğrenç bir görüntü ben bile bu resmi atmaya utanıyorum. Hemen şimdi çektim diğeride dümdüz durdugunda göründüğü dediğim gibi sırtımda 40 kilo ağırlıkla bile 20 şınav çekebiliyorum itiş hareketlerinde ağırlıklarım hep yüksek ama biceps böyle işte   tek yatmaya 50 ye yakın elmas şınav çekiyom 

IMG_20231003_142348.thumb.jpg.4c24252a168e3c2354a437894b942e14.jpg IMG_20231003_142252.thumb.jpg.e2348d419bb52fa8a1b29e79d8df1b87.jpg

dostum öncelikle yağ oranın yüksek onu önce bi düşür 2. olarak her insanın biceps tendonu farklı bağlantı noktalarına sahip olabiliyor. Doğuştan gelen birşey bu, benim genetik olarak kollarımın bağlantı noktaları mükemmel, bicepsim tepeli ve arka kolum bayağı aşağı iniyor. Fakat 50 kg bench yapan adamın göğsü benden iri duruyor. benim de göğüslerim şanssız mesela.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fiorentina    8
Rdm, 41 dakika önce yazdı:

27 cm kolu 40 cm yapmak marifet değil. Bana kızma sakın ama kollarındakiler kas değil ki bicepsin tricepsin belli olsun.

27 cm'den yağlanmayıp 37 cm yapsaydın daha iri ve sert gözükecektin.

Bizim salonda da var bir sürü genç gördükçe üzülüyorum, kolları 40 cm ve üzerine çıksın diye uğraşıyorlar, ve çıkıyorlarda ama görüntü seninle aynı hepsinde. Benim kollarım 37-38 cm boyum 170,  kilom bulk ve define dönemime göre 73-80 arasında değişiyor.

Sadece ölçüye takılırsanız sonuç böyle olur. En az 7-8 kg fazlan var, fazlalığı attıkça detaylar ortaya çıkmaya başlar.

Estağfurullah ne kızması olmaz öyle şey. Rdm hocama da yazdığım gibi%9 yağ oranında bile aynıydı sıktıgımda bir şey görünmüyor mide kaslarımı gördüm define oldum ama bicep aynı bicep

Ramak kaldı artık ilaca girmeme 3 yıldır natural yeter. Estetik kaygımda yok ne kadar iri olursam benim için o kadar iyi omuz bel oranı doğru olmak kaydıyla

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
fiorentina, Bir saat önce yazdı:

Estağfurullah ne kızması olmaz öyle şey. Rdm hocama da yazdığım gibi%9 yağ oranında bile aynıydı sıktıgımda bir şey görünmüyor mide kaslarımı gördüm define oldum ama bicep aynı bicep

Erkeklerin büyük çoğunluğunda yağ hücreleri göbek ve bel çevresinde çok düşük bir azınlık olan kişilerde ise vücudun değişik yerlerinde toplanır. Sen azınlıktaki grupta olabilirsin. Yaklan gereken son yağ hücreleri kollarına, bacaklarına yayılmış olabilir. Bel ve boyun çevresi ölçüsü ile yağ oranını hesaplarken buna da dikkat etmek lazım. %9 yağ oranında olduğun bir resmin var mı yükleyebilir misin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
fiorentina, 6 dakika önce yazdı:

Ramak kaldı artık ilaca girmeme 3 yıldır natural yeter. Estetik kaygımda yok ne kadar iri olursam benim için o kadar iyi omuz bel oranı doğru olmak kaydıyla

bu aralar o kadar yurtdışına gitme yollarını araştırıyorum ki " ramak kaldı ilaca girmeme " cümlesine iltica ile natural ne alaka diye 10 kere okuduktan sonra anladım cümleyi.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fiorentina    8
Rdm, 34 dakika önce yazdı:

Erkeklerin büyük çoğunluğunda yağ hücreleri göbek ve bel çevresinde çok düşük bir azınlık olan kişilerde ise vücudun değişik yerlerinde toplanır. Sen azınlıktaki grupta olabilirsin. Yaklan gereken son yağ hücreleri kollarına, bacaklarına yayılmış olabilir. Bel ve boyun çevresi ölçüsü ile yağ oranını hesaplarken buna da dikkat etmek lazım. %9 yağ oranında olduğun bir resmin var mı yükleyebilir misin ?

6 şubat depreminden önce deseydiniz atabilirdim ama şuan maalesef 6şubat öncesi hiç fotom yok telefon pc gitti ev gitti  ameliyat cart curt.. İlaca girmeme ramak kaldı ama o zaman tabii ki atarım 😀 şuan kilo 93 belimde yaglı aslında bel ölçüm 95 omuz 136

gokalaf, 28 dakika önce yazdı:

bu aralar o kadar yurtdışına gitme yollarını araştırıyorum ki " ramak kaldı ilaca girmeme " cümlesine iltica ile natural ne alaka diye 10 kere okuduktan sonra anladım cümleyi.

Hahahahahaha😀😀😀😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146

belin 95 den 85e  düştüğü zaman daha net görülür biceps kasların. gözükmemesinin tek sebebi yüksek yağ oranı ve kas kütlesinin az olması.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194

Genetikle alakalı bir durum değil yetersiz kas o pozları vermem için daha çok çalış zamanla gelir görüntü tamamen bir gün kol çalışmanı tavsiye ederim itiş çekiş 😏 elmas şınav yerine kol günü mesela

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fiorentina    8

Haklısınız ama 3 yıl oldu powerlifting odaklı calıstım hep genel olarak hep yüksek agırlıklarda düşük tekrar performans odaklı calıstım yani ne bilim hep aynıydı daha farklı bir sisteme geçmeyi düşünüyorum artık 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
gönderildi (düzenlendi)

Kardesim Senin kas kutlem yag oranina göre fazla degil. Onun icin yag oranin daha yuksek ve kaslarim gizli kaliyor. Benim bi arkadas var baya yag orani cok bulk yapti Ama tabiki adamin kas kutlesi yuksek. Adamin bicepi yuksek yag oranina göre halen cikiyor ve görünüyor. Bu da hem genetik faktor hemde adamin yillarca Bu spora veridgi emek ve yuksek kas kalitesi.

tarihinde Mahmutaga tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rambo32    28

yağdan dolayı kasların ve hatların belli olmuyor , 3 yıl powerlifting yapmana ragmen kollarının yaglı hali 40cm ise bence sporu yanlıs yapıyorsun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.