Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mertcanross

16 hafta testo+bolde ilk deneyimim.

Önerilen İletiler

mertcanross    10

Merhaba abilerim kardeşlerim haftaya pazartesi Bolde testo kürüne giriş yapacağım sporda 4. ayım neden bana acele ediyor diye soracaksanız boyum uzun olduğu için doğal gelişim yavaş olacağından dolayı hafif bir destek ile süreci hızlandırmak istiyorum.

Burak hocamla birlikte çalışacağım kür sürecinde nelere dikkat etmemi tavsiye edersiniz. 16 haftalık kür beni canlandırırmı?

Beslenmem son derecede iyi otelde çalıştıgım için sınırsız et ve balık tüketebiliyorum.

bu kür level atlatırmı istediğim sonucu alırmıyım?

Kür bittikten sonra pct uygulayıp uzun bir süre doğal devam ederek kazandıgım hacimi koruyabilir miyim?

antreman olarak .... ppl programını uyguluyorum.

Saygılarımla Sevgilerimle.....

@rastlantisal @Bay-T

BOY:1.95

MESLEK:CANKURTARAN

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

GHOST    442
mertcanross, Bir saat önce yazdı:

Merhaba abilerim kardeşlerim haftaya pazartesi Bolde testo kürüne giriş yapacağım sporda 4. ayım neden bana acele ediyor diye soracaksanız boyum uzun olduğu için doğal gelişim yavaş olacağından dolayı hafif bir destek ile süreci hızlandırmak istiyorum.

Burak hocamla birlikte çalışacağım kür sürecinde nelere dikkat etmemi tavsiye edersiniz. 16 haftalık kür beni canlandırırmı?

Burak hocayla çalışıyorsan kolsuz, bacaksız olman gelişememen için. Ben yıllardır buradan takip ederim kendisini onunla çalışıp üzüleni görmedim.

Başlangıç için yeterli güzel beslenir ve antrenmanların hakkını verirsen güzel sonuç alırsın mutlaka. Kickstart eklemedin mi dianabol falan? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396

Burak hocam zaten sana gerekeni söylemiştir veya söyleyecektir. Boldenon kürünü 20 haftadan önce bitirmemeni tavsiye ederim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertcanross    10
GHOST, 27 dakika önce yazdı:

Burak hocayla çalışıyorsan kolsuz, bacaksız olman gelişememen için. Ben yıllardır buradan takip ederim kendisini onunla çalışıp üzüleni görmedim.

Başlangıç için yeterli güzel beslenir ve antrenmanların hakkını verirsen güzel sonuç alırsın mutlaka. Kickstart eklemedin mi dianabol falan? 

Hayır Kickstart yapmadım yapmayıda düşünmüyorum.

Hiçmi faydasını göremem kick start yapmadan :D sabır ederim sorun yok.

dianabol falan filan hiç çekici gelmiyor tırsıyorum biraz onlardan :D :D

rastlantisal, 9 dakika önce yazdı:

Burak hocam zaten sana gerekeni söylemiştir veya söyleyecektir. Boldenon kürünü 20 haftadan önce bitirmemeni tavsiye ederim. 

Hocam 16 hafta yeterli olmazmı 16 haftalık aldım burak hocamdan.

tarihinde mertcanross tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    442
mertcanross, 6 dakika önce yazdı:

Testosterondan korkmayıp dianabolden korkmak? Bence ilaçlar için henüz erken gibi görünüyor. Kısır kalmaktan korkmuyor ama karaciğer değerlerini az aşağı az yukarı oynatmaktan korkuyorsun doğru anladıysam? :) 

mertcanross, 7 dakika önce yazdı:

Paran zamanın varsa uzatırsın. 16 hafta minimum denir bolde kürlerinde çok geç açıldığı için.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
mertcanross, 8 dakika önce yazdı:

24 haftaya kadar uzatabilirsin bence sorun yok. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertcanross    10
GHOST, 3 dakika önce yazdı:

Testosterondan korkmayıp dianabolden korkmak? Bence ilaçlar için henüz erken gibi görünüyor. Kısır kalmaktan korkmuyor ama karaciğer değerlerini az aşağı az yukarı oynatmaktan korkuyorsun doğru anladıysam? :) 

Paran zamanın varsa uzatırsın. 16 hafta minimum denir bolde kürlerinde çok geç açıldığı için.

Biraz erken davarnıyorum evet fakat 16 haftada değecek bir etki alamazmıyım? :)

hectordoyle, 2 dakika önce yazdı:

24 haftaya kadar uzatabilirsin bence sorun yok. 

Hocam dediğim gibi sporda yeni oldugum için 16 hafta içime sindi hiçmi yeterli olmaz boyda gereksiz uzun 1.95 hiçmi mutlu etmez :=)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    442
mertcanross, Şimdi yazdı:

Hocam dediğim gibi sporda yeni oldugum için 16 hafta içime sindi hiçmi yeterli olmaz boyda gereksiz uzun 1.95 hiçmi mutlu etmez :=)

Ya tabi ki ivme kazanacaksın. Gidipte olmpya olacak değilsin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertcanross    10
GHOST, 1 dakika önce yazdı:

Ya tabi ki ivme kazanacaksın. Gidipte olmpya olacak değilsin. 

Peki bu kürü yapıp doğal bir şekilde devam edip gücümde azalma hissetiğim zaman tekrar aynı küre girmek mantıklımıdır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    442
mertcanross, Şimdi yazdı:

Peki bu kürü yapıp doğal bir şekilde devam edip gücümde azalma hissetiğim zaman tekrar aynı küre girmek mantıklımıdır?

Girebilirsin hiç bir sorun yok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertcanross    10
GHOST, Şimdi yazdı:

Girebilirsin hiç bir sorun yok.

Teşekkür ederim 2. kürümde kick start ekleyeceğim...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
mertcanross, 1 dakika önce yazdı:

Yeterli tabii ki olur ancak bu ilaç işine girdin mi bunun bir sonu olmuyor bunu ilerde anlarsın :D 

Kür süresi ve ilaçlar bence başlangıç için uygun, Burak hocayla yola çıkmışsın zaten o konuda bi endişen olmasın. Yolun açık olsun bol kazançlar :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396

Boldenon beni çok hırpalayan bir anabolik. Çünkü SP olanı gerçekten dolu. Genelde piyasadan aldıkları yarısı testo ürünlerle doz ayarlıyorlar ki bu yanlış. Sen Burak Hocanın lafından asla çıkma. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.