Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tr3n

Testosteron propionat trenbolon acetate masteron winstrol

Önerilen İletiler

Semih Erarslan    1.188
Tr3n, Bir saat önce yazdı:

Yeni kürüme başlıyorum yarından itibaren Kullanacağım marka bu Polonya menşeli 1 aylık ürün aldım definasyon için üründen memnun kalırsam çekeceğim devamını  definasyonda 300 gram karbonhidrat yeterli midir az mı gelir sizce hepisi 3700 lira tuttu 

@metinav @Semih Erarslan  @Vural2 @SPECTRE @Greblan @celilr2

Nasıl bir formun varki ? defime etmeye karar verdin görebilir miyiz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
Semih Erarslan, 30 dakika önce yazdı:

Nasıl bir formun varki ? defime etmeye karar verdin görebilir miyiz?

Atayım hocam form yağ oranı kaç bilmiyorum 

IMG_20230912_225346_551.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850

Markayı ilk defa gördüm ama %100 çalışan bir markaysa çok iyi sonuç alman lazım fiziğin iyi zaten.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
forbit, 7 dakika önce yazdı:

Markayı ilk defa gördüm ama %100 çalışan bir markaysa çok iyi sonuç alman lazım fiziğin iyi zaten.

Teşekkürler hocam ürünü aldığım kişi federasyonda yönetim kurulu üyesi iyi bir adam baya dil döktüm indirim yapmadı hammedesi yüksek diyor overdose sosyal medyada tanıdık isimlerde ondan alış veriş yapiyor  şaşırdım ismini vermiycem burada yasak hatta numarasını gösterdi bana o kişinin ancak öyle inandım kür yapma gibi niyetim yoktu şeytana uyduk yine

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Kural 1 kimseye güvenme,federasyonun içindekiler vb söz sahibi teknik kuruldakiler ürün üretiyor,satıyor,yıllardır bu böyle.Markayı ilk kez gördüm inş çalışır.Carb miktarı spesifik bir konu vücudunda deneyimleyip görmen en doğrusu.Kademe kademe artıp azaltabilirsin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
Vural2, 14.09.2023 - 01:09 yazdı:

Kural 1 kimseye güvenme,federasyonun içindekiler vb söz sahibi teknik kuruldakiler ürün üretiyor,satıyor,yıllardır bu böyle.Markayı ilk kez gördüm inş çalışır.Carb miktarı spesifik bir konu vücudunda deneyimleyip görmen en doğrusu.Kademe kademe artıp azaltabilirsin.

Bende referansla aldım Bilindik bir marka değil internet ortamındada yok. kullanıp görücem memnun kalırsam yenisini çekçem karbonhidrat çevremdekilerden 600 Gr yap diyen var 300 Gr yap diyen antrenman çıkaracak kadar yap diyen var burada bu yüzden sordum arada derede kaldık en iyisi kendim deneyimlemem dediğin gibi 

2 inci enjeksiyondan sonra ödem yaptı yeni konu açmamak için burada yazdım ödemi olmaması için ne yapmak gerekir @rastlantisal hocam yardımci olursanız teşekür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byreal22    49

Yarım ampül Evigen çekebilirsin enjektöre ve steril bir şekilde yaptığından emin ol.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Tr3n, 1 saat önce yazdı:

2 inci enjeksiyondan sonra ödem yaptı yeni konu açmamak için burada yazdım ödemi olmaması için ne yapmak gerekir @rastlantisal hocam yardımci olursanız teşekür ederim

Öncelikle kısa esterler ödem yapar. Bundan kaçma şansın pek yok. Az ödem - çok ödem konusunu konuşabiliriz.

İlaçların steril değilse muhakkak ödem yapar. Merdiven altı üretimlerde bu sorunla sık karşılaşırız.

En az %80 alkollü kolonya ile enjeksiyon bölgesini iyice temizlemedi isen ödem yapar.

Enjeksiyonda elin titriyorsa ve iğne içerde oynuyorsa ödem yapar.

Yeteri kadar derine inememişsen ödem yapar.

Sinire yakın bir bölgeye enjeksiyon yaptı isen ödem yapar.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228

Arkadaşlar growth ve igf 1 hakkında bilgim yok daha önce hiç kullanmadım ama eklemek istiyorum bu küre hangisini eklersem daha iyi sonuç alırım bir de en az 6 ünite vurmak gerekiyormuş 6 ünitenin maliyeti bana ne kadar olur kaba hesapla tecrübeli arkadaşlar aydınlatırsa beni sevinirim kürü daha yukarı taşımak istiyorum 

tarihinde Tr3n tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delapuente    30

Testoyla birlikte 3 farklı steroid kullanacaksın. İçinde Tren olacak. Bir de growth eklemeyi düşünüyorsun. 

Bu nece cesarettir yiğidim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156
Tr3n, 3 saat önce yazdı:

@Delapuente Ne olmuş kürün içinde tren varsa gözünü seveyim bilmiyorsan yorumlama 

Trenbolone diğer bahsettiğin ilaçlar ile kıyaslanamayacak derecede ağır bir ilaçtır.

Ülkemizde peynir ekmek gibi tüketilmesinden dolayı senin tren varsa ne olmuş demeni çok normal karşılıyorum.

Bir gün vakit bulabilirsem trenbolone ile alakalı araştırdığım tüm makaleleri pubmed ve ncbi den alıp buraya madde madde özetlerim.Kısa vadede ve uzun vadede ciddi hasar bırakabilen bir ilaçtır.Hangi seviye sporcuların normalde kullandığı ile alakalı şu örneği söyliyim;

Hany rambodun uzun süre öğrencisi olan,4 kere atletik fizik kategorisinde mr olympia olmuş jeremy buendia nın öğrencisi olan arkadaşım.3.küründe trenbolone kullandığını söylediğinde buendia şok olmuştu.Hany Ramboldun procard almış sporcularının bazılarının bile henüz kullanmadığını belirtmişti.

Bu örnekten yola çıkarak normalde ne seviye bir ilaç olduğu hakkında bir fikir sahibi olabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228
pusalik, Bir saat önce yazdı:

Trenbolone diğer bahsettiğin ilaçlar ile kıyaslanamayacak derecede ağır bir ilaçtır.

Ülkemizde peynir ekmek gibi tüketilmesinden dolayı senin tren varsa ne olmuş demeni çok normal karşılıyorum.

Bir gün vakit bulabilirsem trenbolone ile alakalı araştırdığım tüm makaleleri pubmed ve ncbi den alıp buraya madde madde özetlerim.Kısa vadede ve uzun vadede ciddi hasar bırakabilen bir ilaçtır.Hangi seviye sporcuların normalde kullandığı ile alakalı şu örneği söyliyim;

Hany rambodun uzun süre öğrencisi olan,4 kere atletik fizik kategorisinde mr olympia olmuş jeremy buendia nın öğrencisi olan arkadaşım.3.küründe trenbolone kullandığını söylediğinde buendia şok olmuştu.Hany Ramboldun procard almış sporcularının bazılarının bile henüz kullanmadığını belirtmişti.

Bu örnekten yola çıkarak normalde ne seviye bir ilaç olduğu hakkında bir fikir sahibi olabilirsin.

Pro kart almış sporcular Trenbolon kullanmadığını belirtmişler sende buna inandın reis at yalanı sevsinler inanı o adamlarda tutupda Trenbolona övgü de bulunmazlar kullanmadım diyecekler tabii genç insanlara kötü örnek olmamak adına bu spor bir yatırım ne kadar çok para yatırırsan o kadar çok gelişim sağlarsın ben sadece buna inanırım konu dışı oldu pro card almış sporcular bırak treni senin benim adını duymadım ilaçları kullanıyorlar senin zihnin basit testodan ibaret:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156
Tr3n, 19 saat önce yazdı:

Pro kart almış sporcular Trenbolon kullanmadığını belirtmişler sende buna inandın reis at yalanı sevsinler inanı o adamlarda tutupda Trenbolona övgü de bulunmazlar kullanmadım diyecekler tabii genç insanlara kötü örnek olmamak adına bu spor bir yatırım ne kadar çok para yatırırsan o kadar çok gelişim sağlarsın ben sadece buna inanırım konu dışı oldu pro card almış sporcular bırak treni senin benim adını duymadım ilaçları kullanıyorlar senin zihnin basit testodan ibaret:)

Dostum keşke herşey senin düşündüğün kadar basit olsa :) 

Bu spor kesinlikle bir yatırım ve kimse erken batacak gemiye yatırım yapmak istemez.Benim adını duymadığım bir ilaç yok maalesef.8 senedir aktif olarak sektörün içerisindeyim.Kendim yarışma yaptım.6-7 dostumu yarışmaya hazırladım ve türkiyenin en iyi sayılabilecek antrenörleriyle iletişim halinde bulundum.Yıllardır aktif olarak yabancı forumlarda takılıp oralarda sayısız dost ve arkadaş edindim.Benim zihnime basit demişsin ama maalesef çok basit düşünen sensin.Tren ilacınıda yatırım olarak görmen biraz kendinle çelişiyor.Kullanılan hgh,peptidler,sarmslar ın yanında trenbolone çerez parası kalmaktadır bunuda belirteyim.Hele ki düzgün uygulanan insülin+hgh+peptid planlamasında 2 günde alınan kalori bile 2 kutu trenbolone parası yapar :)

Kimse senin ne kullanacağına karışmıyor.İstersen aynı anda 6 flakon tren çekip vurabilirsin, inan çoğu kişinin umurunda bile olmaz.Fakat konu hakkında salonların soyunma odasında duyduğun bilgilerle burada doğru olan şeyleri yalanlayıp cahil cahil konuşursan ben sana cevap vermek durumunda kalırım.Bu yazdıklarını internetten buraya üye olmayan bir sürü kişi okuyabiliyor.Burada aktif olduğum süre boyunca senin gibi yanlış bilgilere sahip insanların bu araştıran insanları yanlış yönlendirmesine izin vermeyeceğim.

• Beğen 3
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.