Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

onur41_38

Salon fiyatları

Önerilen İletiler

onur41_38    43

Arkadaşlar Merhaba,

2 yıldır aralıksız gittiğim mahalle salonumuz 320 liradan 580 liraya aylık üyelik ücretine zam yaptı. Sizlerde durumlar nasıl? Normal mi bu ücret? 

tarihinde onur41_38 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biped    18
onur41_38, 2 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar Merhaba,

2 yıldır aralıksız gittiğim mahalle salonumuz 320 liradan 580 liraya aylık üyelik ücretine zam yaptı. Sizlerde durumlar nasıl? Normal mi bu ücret? 

Maalesef artık normal

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 yıldır aralıksız gidiyorsan 6 aylık veya senelik yaptırabilirsin. Antalya'da yaşıyorum 1 ay önce senelik 2800 tl'ye kayıt oldum. Aylık ücretler her salonda böyle..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
NamasteGodDamnİt, 19 dakika önce yazdı:

2 yıldır aralıksız gidiyorsan 6 aylık veya senelik yaptırabilirsin. Antalya'da yaşıyorum 1 ay önce senelik 2800 tl'ye kayıt oldum. Aylık ücretler her salonda böyle..

Bende Şuan antalyadayım bitane salonun aylığı 1200 TL idi 😂

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72

macfit de 12 ay taahhüt ile aylık 410 tl ödüyorum taahhüt bitince 850 falan olacak sanırım.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur41_38    43
onur41_38, 23.06.2023 - 22:42 yazdı:

Arkadaşlar Merhaba,

Güncelleme. geçen cuma günü aylık ücret 1000 lira oldu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    229

1 Aylık üyelik 400 tl ödedim salon sahibi 2-3 ayda bir zam yapıyor saloncular çıldırdı sövmemek elde değil enflasyona göre zam yapıyorlar heralde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Ben koronadan önce homefitness a başlamıştım coronada dahil yatırım büyüdü 100000 lirayı geçti öyleki eski bir  smith machine bile aldım demem o ki homefitness en iyisi temiz ve uzun vadeli ucuza geliyor 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    439
DeMoNhUnTeR, 27 dakika önce yazdı:

Ben 2 ayrı body salonuna gidiyorum aylık toplamda 1100 veriyorum

Abi senin küründe şehzade kürü gibi salonlarda öyle maşallah forumdaki en zengin abilerden gibi duruyorsun :D 

• ahahaha 2
  • Cool 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
GHOST, 40 dakika önce yazdı:

Abi senin küründe şehzade kürü gibi salonlarda öyle maşallah forumdaki en zengin abilerden gibi duruyorsun :D 

Yok be abi asıl severek çalıştığım salonda bacak aletleri yetersiz ben de bacak çalışmak için başka sevmediğim bir salona gidiyorum.

• Jest 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369

Pandemiden beri salon fiyatları uçuyor. Ben 6 aylık 2000tlye aldım. Muhtemelen bittiğinde 6 aylık üyeliği 3000liraya alamayacağım. 

Temel nedeni insanların alım gücünün düşmüş olması. Kimse artık hobilerine, akşam gezmelerine, mekana gitmelere para ayıramıyor. 2 kişi gidip yemek yesen kahve içsen ve bir etkinlik yapsan 1000lik olup çıkıyorsun. Hal böyle olunca insanlar kendilerini spora verdi. Salonlar hınca hınç dolu. Bu da arz talep dengesini bozduğu için meta değerlendi.

Yani anlamalısınız ki ekonomi kötüye gittikçe salon fiyatları her zaman enflasyondan hızlı yükselecek. Şuan için en ucuz hobi bu. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Değeri artmayan hatta her geçen gün daha da azalan tek şey insan hayatı, geri kalan her şeyin fiyatı ise sürekli güncelleniyor :) 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kado    103
onur41_38, 23.06.2023 - 22:42 yazdı:

Arkadaşlar Merhaba,

2021 de senelik 3000₺ başladığım salon şu an 20000₺ senelik , başka bi yer denedim bi kaç ay sarmadı döndüm geri mecbur veriyoruz 😏😄

• Voov!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42

mahalle salonu ocakta yıllık 9000tl olcak agustosta 4800tl ye yıllık yapmıstım hikaye bu kadar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trznd    71

1250 TL Şu an. Büyük ihtimalle daha üyeliğim bitmeden yine zam gelir. 750 TL ile başladık 5 ayda 1250 TLye çıktı :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850

Mac bebeköy vardı zamanında sonra battı tabi bu ülke ekonomi şartlarından dolayı :D 

O zamanlar 3,45 yıl  önce 20k verdiğimi biliyorum üyelik için oraya. Şimdi açık olsa 100k olurdu herhalde :) 

Salonlarda felaket şekilde maliyet arttırdı.

• Beğen 1
  • Tebrikler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SERKO    293

3 aylık 2000 tl ödedim şubat ortası bitiyor.Çevrem de çok fazla mac var ama akşam 19 dan sonra hindistan treni gibi oluyor

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
egerdnc    42

Nedense konuşulan fiyatlar çok düşük geldi bana, şuan gittiğim salonda aylık 1250₺ yıllık 7500₺ ve öyle ahım şahım bir salon da değil bizim gibi hardcore vücut geliştirme yapan insanlar için.

6 aylık 2000₺ gibi fiyatlar hala mümkünse kesinlikle yenilemenizi tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

O değil de  bahsettiğimiz bu aylık üyelik fiyatları ile önceden dükkan kirası ödeniyordu :)   

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.