Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

ispenciyar    2

Selamlar 

Şu an haftalık enjeksiyonum:

• 500mg testo-p
  • 300mg masteron
  • 225mg tren

Sabah aç karna 3 iu genotropin , 200 mg kafein üzerine kardiyo yapıp saat 12 ye kadar gıda tüketmiyorum.

Günlük 250g pirinç , 600 - 800 gram pişmiş ağırlık protein kaynağı , 25g badem , 2 yemek kaşığı zeytinyağ tüketiyorum.

Sormak istediğim şeye gelecek olursam :

İlk öğünden önce 5 iu humalog , antreman sonrası 5 iu novorapid sc+ 3 iu genotropin IM, 30 dk sonra 100 gram karbonhidrat içeren bir öğün yapmayı planlıyorum.  Böylece bu müdahale ile 250 gram pirince 100 gram daha eklemiş olacağım.

Yani günlük 6 iu growth ve 10 iu insülin eklemeyi planlıyorum. 

Bu konuda doğru mu yapıyorum, yanlış mı emin değilim. Sizlere danışmak fikrinizi almak isterim. 

Bu kürümün arasına insülini nasıl yerleştirmem verimli olur ? Beslenme zamanlaması nasıl olmalı? 

Bedava ekmek aslanın ağzında olur. Bu konuda tecrübesi olan bir üstadım ile özelden görüşüp emin adımlarla da gitmek isterim. Bilgi kıymetlidir. Taşıyıcısı yüceltilmelidir :)

Saygılar.  

@Vural2

@rastlantisal

@Mickey

@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Larues    235

Gh insülin kullanimi cok profesyonellik isteyen bir şey steroidi gibi değil. Profesyonel yardım almani öneriyorum güzel bir Koç bulup devam etmelisin hem sağlığın hem emeğin boşa gitmesin bir de aç karna kardiyo kafein alımı vesaire kan sekerini düşürüp hipoglisemiye sokabilir kaldı ki sen bu durumda üzerine insülin vuruyorsun yani planlaman bence yanlış ( bilgisi olan düzeltebilir) insülin vuran arkadaşımın insülini bitirdikten kan şekeri Düzgün olduğu halde arada hipoya girdiğini gördüm aniden yığılıp kalıyordu. İşte bu yüzden insülin herkese uygun değil genelde adele koyup üzerine cila için vuruyolar tabii bende çok profesyonel değilim daha net yardımcı olacaklardır.

tarihinde Larues tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ispenciyar    2

Larues, 20 dakika önce yazdı:

Gh insülin kullanimi cok profesyonellik isteyen bir şey steroidi gibi değil. Profesyonel yardım almani öneriyorum güzel bir Koç bulup devam etmelisin hem sağlığın hem emeğin boşa gitmesin bir de aç karna kardiyo kafein alımı vesaire kan sekerini düşürüp hipoglisemiye sokabilir kaldı ki sen bu durumda üzerine insülin vuruyorsun yani planlaman bence yanlış ( bilgisi olan düzeltebilir) insülin vuran arkadaşımın insülini bitirdikten kan şekeri Düzgün olduğu halde arada hipoya girdiğini gördüm aniden yığılıp kalıyordu. İşte bu yüzden insülin herkese uygun değil genelde adele koyup üzerine cila için vuruyolar tabii bende çok profesyonel değilim daha net yardımcı olacaklardır.

Üstadım yanıtın için teşekkür ediyorum. Tehlikenin farkındayım. Glucagen hypokit ulaşabileceğim bir ürün. Eczacıyım ve personelim hipoglisemi konusunda acil durum müdahalesi yapacak seviyede. Hakeza eşim de öyle. Spor salonunda kimyasal kullandığımı bilen arkadaşlar var. Cebimde kilitli poşetlerde glukoz bulundurmak durumunda kalacağımın farkındayım. Yani aslında tehlikeyi yaratan bilinmezlik ve bilgisizlik. Muhtemel karşılaşacağımız sıkıntıları bilir ve tedbiri alırsak korkacak birşey kalmaz. 

İnsülinin cila için değil de , tam aksine , işlerin seyrini değiştirmek için kullandıklarını biliyorum. Gh , lipid hücrelerinin giriş kapısını kapatıp çıkış kapısını açar. Bu giriş kapısı kapalıyken insülin vurulursa , yağ depolanmadan , istediğimiz adele dolgunluğunu verir. Muhteşem bir kombinasyondur ve steroid gibi vur geç değildir. İyi bir monitorizasyon gerektirir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Dostum benim anlamadığım cut planlıyorsun gibi makroların var cardio kafein if gibi protokoller izliyorsun Neden insülin kullanımına yönelmek istiyorsun bu carb miktarı 10iu insülin çok mantıklı bulmadım 10ünite insülin vuran dostlarım günlük 800gr pirinç tüketiyorlar vücutlarını dakika dakikasına besliyorlar. Growth işine giriyorsan bunun ile bulk yapmanı 6-8 ay kullanım altına da düşmemeni tavsiye ederim şu planlaman içerisinde sana verebileceğim tavsiye growth a ayırdığın parayla hgh frag alman olacaktır illa ekleyeceğim bir şey daha dersen de ıgf1 lr3 kullanımını öneririm benden bu kadar insülin kullanmadım kullanan çok dostum var idmandan idmana adamlar gözümün önünde büyüyorlar sırf bilgi sahibi olursam kullanırım diye irdelemediğim bir kısım bu ilaçlar içerisinde sağlıklı sporlar... 500 testo prop 210 tren ace 300 masteron prop 15iu frag 50-75mcg ıgf1-lr3 8 hafta çok clean bir form ile çıkarsın bir tık üstü zaten podyum kürü... Konuyu merakla takip ediyorum insülin kullanan kişilerin düşüncüleri ne yönde olacak acaba sağlıklı sporlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ispenciyar    2
galicik, 3 dakika önce yazdı:

Dostum benim anlamadığım cut planlıyorsun gibi makroların var cardio kafein if gibi protokoller izliyorsun Neden insülin kullanımına yönelmek istiyorsun bu carb miktarı 10iu insülin çok mantıklı bulmadım 10ünite insülin vuran dostlarım günlük 800gr pirinç tüketiyorlar vücutlarını dakika dakikasına besliyorlar. Growth işine giriyorsan bunun ile bulk yapmanı 6-8 ay kullanım altına da düşmemeni tavsiye ederim şu planlaman içerisinde sana verebileceğim tavsiye growth a ayırdığın parayla hgh frag alman olacaktır illa ekleyeceğim bir şey daha dersen de ıgf1 lr3 kullanımını öneririm benden bu kadar insülin kullanmadım kullanan çok dostum var idmandan idmana adamlar gözümün önünde büyüyorlar sırf bilgi sahibi olursam kullanırım diye irdelemediğim bir kısım bu ilaçlar içerisinde sağlıklı sporlar... 500 testo prop 210 tren ace 300 masteron prop 15iu frag 50-75mcg ıgf1-lr3 8 hafta çok clean bir form ile çıkarsın bir tık üstü zaten podyum kürü... Konuyu merakla takip ediyorum insülin kullanan kişilerin düşüncüleri ne yönde olacak acaba sağlıklı sporlar.

Genotropin'e ulaşımım nispeten hesaplı ve kolay olduğu için onu tercih ettim. 

Birkaç kaynaktan okuduğum kadarıyla günlük alınan her 15-20 gram karbonhidrat için 1 ünite insülin ekliyorlar. 800 g pirinç yesem lapsekili tayfur gibi olurum muhtemelen :)

Teorik olarak yağ yakımı ve kas inşasının tek yolu bu kombinasyon gibi geldi o yüzden bu yönelimim. 

Konuya katkın için çok teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Glukagon kitinden bende de var fakat vücudun ayarını bozuyorsun öyle hipoya girene kadar vurayım sonra glukayi kullanayım dersen olmaz. Hipoya girip risk almadan temiz kullanman lazım 

ispenciyar, 6 saat önce yazdı:

Genotropin'e ulaşımım nispeten hesaplı ve kolay olduğu için onu tercih ettim. 

Birkaç kaynaktan okuduğum kadarıyla günlük alınan her 15-20 gram karbonhidrat için 1 ünite insülin ekliyorlar. 800 g pirinç yesem lapsekili tayfur gibi olurum muhtemelen :)

Teorik olarak yağ yakımı ve kas inşasının tek yolu bu kombinasyon gibi geldi o yüzden bu yönelimim. 

Konuya katkın için çok teşekkürler.

Public forumdan bilgi almak yerine koc tutman lazım bu şekilde kullanamazsın. İnsülini herkes kullandiramaz bu sorumluluk aşıyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
ispenciyar, 8 saat önce yazdı:

Selamlar 

Şu an haftalık enjeksiyonum:

• 500mg testo-p
  • 300mg masteron
  • 225mg tren

Sabah aç karna 3 iu genotropin , 200 mg kafein üzerine kardiyo yapıp saat 12 ye kadar gıda tüketmiyorum.

Günlük 250g pirinç , 600 - 800 gram pişmiş ağırlık protein kaynağı , 25g badem , 2 yemek kaşığı zeytinyağ tüketiyorum.

Sormak istediğim şeye gelecek olursam :

İlk öğünden önce 5 iu humalog , antreman sonrası 5 iu novorapid sc+ 3 iu genotropin IM, 30 dk sonra 100 gram karbonhidrat içeren bir öğün yapmayı planlıyorum.  Böylece bu müdahale ile 250 gram pirince 100 gram daha eklemiş olacağım.

Yani günlük 6 iu growth ve 10 iu insülin eklemeyi planlıyorum. 

Bu konuda doğru mu yapıyorum, yanlış mı emin değilim. Sizlere danışmak fikrinizi almak isterim. 

Bu kürümün arasına insülini nasıl yerleştirmem verimli olur ? Beslenme zamanlaması nasıl olmalı? 

Bedava ekmek aslanın ağzında olur. Bu konuda tecrübesi olan bir üstadım ile özelden görüşüp emin adımlarla da gitmek isterim. Bilgi kıymetlidir. Taşıyıcısı yüceltilmelidir :)

Saygılar.  

@Vural2

@rastlantisal

@Mickey

@metinav

Öncelikle amaç yağ yakımı ise tek sefer 3 iü gh vurma. Tek seferde 2 iü üzerinin yağ yakımına daha fazla katkısı yok. Bende benzer şekilde bir yol izliyorum ve bence bu süreçte günlük 10-15 iü lantus kullanımı daha rahat ve daha güvenilir olur. Antreman sonu sabah kardiyo önü 2 iü gh ve lantus. İdman sonu 2 iü gh uyumadan 2 iü gh şekilde gitmen bence çok daha verimli olur. Ayrıca kısa ester insülünde 10 iü bence aşırı fazla vücudu o kadar yormaya gerek yok bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ispenciyar    2
ispenciyar, 12 saat önce yazdı:

Larues, 3 saat önce yazdı:

Public forumdan bilgi almak yerine koc tutman lazım bu şekilde kullanamazsın. İnsülini herkes kullandiramaz bu sorumluluk aşıyor 

Üstadım yukarıda belirttiğim üzere zaten bu konuda bilgi sahibi koçluk yapan biri görüp bana bi iletişim kanalı açması içindi bu gönderi. Hipoglisemiye girmekten korkmak yerine hipoglisemiye nasıl girilir onu bilmek gerekiyor.  Aşağıda askabar'ın bahsettiği lantus uzun ester bir insülin ve saatlik şeker düşürme oranını bilmeden bence dediğin tehlike bu ilaçta var. 

Askabar, 3 saat önce yazdı:

Öncelikle amaç yağ yakımı ise tek sefer 3 iü gh vurma. Tek seferde 2 iü üzerinin yağ yakımına daha fazla katkısı yok. Bende benzer şekilde bir yol izliyorum ve bence bu süreçte günlük 10-15 iü lantus kullanımı daha rahat ve daha güvenilir olur. Antreman sonu sabah kardiyo önü 2 iü gh ve lantus. İdman sonu 2 iü gh uyumadan 2 iü gh şekilde gitmen bence çok daha verimli olur. Ayrıca kısa ester insülünde 10 iü bence aşırı fazla vücudu o kadar yormaya gerek yok bence 

Askabar yanıtın için teşekkürler. Uzun etlili insülini kullanım olarak kolay fakat etki konrol edilebilirliği bakımından zor ve riskli görüyorum. Kısa etkili insülinde ilacın maksimum çalışma süresi penceresi dışına çıkılınca daha emniyetli olur ve kafa rahat eder. Yani kan şekerini yükselteceğimde yani beslenme öncesinde vururum , kontrol etmek istediğimde vurmam gibi. 

2 iu üzeri yağ yakımının durduğu bilgisi nerede var ? Müsabık bir sporcuyla konuştuğumda da aynı şeyi söylemişti. 30 gün günde 3 iu vuracağına 45 gün 2 iu vur daha iyi demişti. Başka biri de "her gün günde çeyrek tansiyon ilacı alsan ne fayda göreceksin , kilo - doz ilişkisi diye bişey var , 2 iu vuruosun , yarımı zaten iğneden damlıyor" demişti. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
ispenciyar, 2 saat önce yazdı:

Üstadım yukarıda belirttiğim üzere zaten bu konuda bilgi sahibi koçluk yapan biri görüp bana bi iletişim kanalı açması içindi bu gönderi. Hipoglisemiye girmekten korkmak yerine hipoglisemiye nasıl girilir onu bilmek gerekiyor.  Aşağıda askabar'ın bahsettiği lantus uzun ester bir insülin ve saatlik şeker düşürme oranını bilmeden bence dediğin tehlike bu ilaçta var. 

Askabar yanıtın için teşekkürler. Uzun etlili insülini kullanım olarak kolay fakat etki konrol edilebilirliği bakımından zor ve riskli görüyorum. Kısa etkili insülinde ilacın maksimum çalışma süresi penceresi dışına çıkılınca daha emniyetli olur ve kafa rahat eder. Yani kan şekerini yükselteceğimde yani beslenme öncesinde vururum , kontrol etmek istediğimde vurmam gibi. 

2 iu üzeri yağ yakımının durduğu bilgisi nerede var ? Müsabık bir sporcuyla konuştuğumda da aynı şeyi söylemişti. 30 gün günde 3 iu vuracağına 45 gün 2 iu vur daha iyi demişti. Başka biri de "her gün günde çeyrek tansiyon ilacı alsan ne fayda göreceksin , kilo - doz ilişkisi diye bişey var , 2 iu vuruosun , yarımı zaten iğneden damlıyor" demişti. 

Nette bununla ilgili yabancı kaynaklar mevcut birde yabancı YouTube kalanları bahsediyor kaynaklı. Tek seferde 2 iü üstü yanlz yanlış olmasın günlük 6 vurabilirsin sadece 3 e bölüp vurmak daha verimli oluyor. Direkt gh yi kalemden değilde kalem içinde haIrla b noktasında kalsın c ye kadar çevirme kalemi sonra içerisinden insülin enjektörlüne çekip vur 1 damla bile boşa gitmez. Bu bilgiyi herkes bilmez cidden hayat kurtarıyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: supraxdt
      Merak ettiğim bir konu var anabolik Steroid eklenmeden yanına rimobolan ve insülin kullanımı hakkında bir bilgiye sahip olan var mı yada deneyen birini biliyorum insülin ve rimobolan kullanıyorum dedi ve sağlam kütle koymuş açıkçasi ama nasıl kombine etmiş ne gibi yol izlemiş soramadım acaba aranızda kullanan var ise yada bilen anlatırsa çok mutlu olurum...
    • Yazan: Yaşar ramazan
      5 yıldan uzun süredir spor yapmaktayım. En son 2 yıl önce bir kürden çıktım 2 yıldır da hiçbir küre girmedim hiçbir şey enjekte etmedim. Elime çok güvendiğim bir kaynaktan güzel bir set geldi.  
      30ml tren 30ml testo.      30ml masteron mevcut. Kısa yani 2.5 3 aylık bir kür düzeni oluşturmak istiyorum.
      Siz olsanız nasıl bir düzende uygulardınız ?
      Her türlü öneriye açığım farklı bakış açılarının bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.
      Ezbere hareket etmek istemiyorum. 

• Yazan: mmtsf
      Merhabalar,
      Hayatımda hiç kür yapmadım fakat kür yapmayı düşünüyorum. İyi bir diyet ile 15 hafta testosteron ve masteron planlarım arasında. Ne kadar dozajda almalıyım, hangi markaları temin etmeliyim? Desteklerinizi rica ederim.
    • Yazan: zamt
      Merhaba, günlük 4 ünite genotropin vurmayı düşünüyorum ve 6-12 ay arasında kullanım yapacağım. Bu süreçte düzenli kan tahlilleri yaptırmama gerek varmı ve yaptırırsam igf1 seviyelerinemi baktırmalıyım? ne derece yüksek çıkarsa bir müdahelede bulunmalıyım ve bu müdahele ne olmalı?
    • Yazan: Yusufdemir1995
      Selamlar değerli forum üyeleri;
      yarın eczane genotropine başlıyorum. Günlük toplam 6 ünite kullanacağım. Sabah aç karnına 3 ünite gece yatmadan hemen önce 3 ünite şeklinde.
      6 ünite büyümek için yeterlimi sizce yanında insülinde kullanıcam daha once cok kullandım insülin işi bende. Birde unuttum uzun zamandır genotropin kullanmıyorum.
      Turuncu uç İnsülin iğnesiyle 3 ünite için kaça getirmem gerekiyor kendi ucuyla vurunca boşa damlalar akıyor kalemin icinden cekip vuracağım. @metinav

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.