Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Schwarzenegger

Primobolan yanılgısı

Önerilen İletiler

Arkadaşlar selam, insanlar rimabolan'ı "kadın steroidi" gibi küçümseyici kalıplara sığdırıyor ve etkisinin olmadığını söylüyor. Bilimsel araştırmaları arkama alarak konuşuyorum haftada 2 ampül primobolanla sonuç alamayan birisi varsa kendisine acaba vucudumun ilaçları algılaması daha mı zor diye sormalı. Bundan sonra da dozajı arttırmak yerine bırakmalı, ilaç işi senin için değil.

Yıllardır kür yapıyorsundur yarışmacısındır tamam, ama ilk küründe primobolan kullanıp 5 6 ampul sonuç alamıyorum diyenler var. 5 6 ampul primobolan ile eskiden golden era zamanları vucütcular yarışma haftası yapmışlar. O kocaman Arnold, Lou, hepsinin kitaplarını okudum maksimum 10 ampule cikmislar o da yarışma haftası. O profesyonellikte o kütlede onlar bu kadar kullanıyorken cidden 8 9 ampul mu kullaniyorsunuz?

Gel gelelim rimabolan dht türevi bir steroid yani hücreye girdikten sonra hemen dihidrotesto iş yapmaya başlıyor daha fazla saçlarınız dökülür daha fazla sesiniz kalınlaşır testisiniz ufalır daha fazla kıllanırsınız, bunları görüp de kadın ilaci demek? Neye dayanarak? Yabancı forumlara girip bakın adamlar rimabolan bulamadı diyelim neyse ya yapacak bir şey yok idare etsin yeter diyerek boldenon kullaniyor.

Rimabolan 2 haftada 1 ampul terapotik dozajda bile ester aralığı süresince günde 22 gram fazladan proteini kasa taşıdığı ispatlanmıştır, neredeyse bir öğün daha fazla yapar bu da. Ki bu koca ilacin işlevlerinden bir tanesi. Eczaneden adam akıllı aldığınız bayer schering marka bir rimabolan 1 ampülle bile size sonuç aldırır.

Gidip merdiven altı ürünlere para dökmektense eczaneden alın o zaman görün. Şu ilaca da karı steroidi etkisi yok supplement şöyle böyle demeyi bırakın. Rimabolan mucizevi bir ilaç diğer anabolikler gibi büyüme plaklarını kapatmadığına dair tonlarca araştırma var. Herkese sağlıklı sporlar

• Beğen 10
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.383
Schwarzenegger, 6 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar selam, insanlar rimabolan'ı "kadın steroidi" gibi küçümseyici kalıplara sığdırıyor ve etkisinin olmadığını söylüyor. Bilimsel araştırmaları arkama alarak konuşuyorum haftada 2 ampül primobolanla sonuç alamayan birisi varsa kendisine acaba vucudumun ilaçları algılaması daha mı zor diye sormalı. 

...

Harika bir yazı tebrik ediyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

boldenon satıcılarının kurbanı onlar her duyduğuna inanıyorlar biraz yabancı içerikleri takip etseler primobolanın ne kadar değerli olduğunu anlarlar 

ya da boşverin primobolan çok etkisiz boldenonun eski versiyonu hem prostatınızı büyütür saç döker eczane ürünleri hastalar için tasarlanmış sporcular için yetersiz boldenon temiz ilaçtır sonuçta atlara vuruluyor(stokları bitirmeyin ben bulamıyorum sonra)

tarihinde Hafifzargana tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
desperado, 24 dakika önce yazdı:

Hiç kesmeden haftalık 100-200 mg rimo kullanılır mı?

6 ay haftalık 400 mg olarak kullanım tecrübem oldu.Prostat ilk yaptığım kürlerden büyümüş olduğundan, extradan bir sorun hissetmedim.Fakat 3 aydan sonra ailede saç dökülmesi olmadığı halde ön tarafta saçlarda seyrelme hissettim.Belirgin olmasa da ben saç köklerini çok net görebiliyordum...Ama etki olarak gayet iyi ve min. seviyede kan, karaciğer, böbrek değerlerinde değişiklikler yaptığı bir gerçek...

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
Schwarzenegger, 6 saat önce yazdı:

Arkadaşlar selam, insanlar rimabolan'ı "kadın steroidi" gibi küçümseyici kalıplara sığdırıyor ve etkisinin olmadığını söylüyor. Bilimsel araştırmaları arkama alarak konuşuyorum haftada 2 ampül primobolanla sonuç alamayan birisi varsa kendisine acaba vucudumun ilaçları algılaması daha mı zor diye sormalı. Bundan sonra da dozajı arttırmak yerine bırakmalı, ilaç işi senin için değil.

Yıllardır kür yapıyorsundur yarışmacısındır tamam, ama ilk küründe primobolan kullanıp 5 6 ampul sonuç alamıyorum diyenler var. 5 6 ampul primobolan ile eskiden golden era zamanları vucütcular yarışma haftası yapmışlar. O kocaman Arnold, Lou, hepsinin kitaplarını okudum maksimum 10 ampule cikmislar o da yarışma haftası. O profesyonellikte o kütlede onlar bu kadar kullanıyorken cidden 8 9 ampul mu kullaniyorsunuz?

Gel gelelim rimabolan dht türevi bir steroid yani hücreye girdikten sonra hemen dihidrotesto iş yapmaya başlıyor daha fazla saçlarınız dökülür daha fazla sesiniz kalınlaşır testisiniz ufalır daha fazla kıllanırsınız, bunları görüp de kadın ilaci demek? Neye dayanarak? Yabancı forumlara girip bakın adamlar rimabolan bulamadı diyelim neyse ya yapacak bir şey yok idare etsin yeter diyerek boldenon kullaniyor.

Rimabolan 2 haftada 1 ampul terapotik dozajda bile ester aralığı süresince günde 22 gram fazladan proteini kasa taşıdığı ispatlanmıştır, neredeyse bir öğün daha fazla yapar bu da. Ki bu koca ilacin işlevlerinden bir tanesi. Eczaneden adam akıllı aldığınız bayer schering marka bir rimabolan 1 ampülle bile size sonuç aldırır.

Gidip merdiven altı ürünlere para dökmektense eczaneden alın o zaman görün. Şu ilaca da karı steroidi etkisi yok supplement şöyle böyle demeyi bırakın. Rimabolan mucizevi bir ilaç diğer anabolikler gibi büyüme plaklarını kapatmadığına dair tonlarca araştırma var. Herkese sağlıklı sporlar

çok güzel bir yazı olmuş fakat şuan bu ilaca ulaşmak neredeyse imkansız haftada 400 mg desek 12 haftalık bi kür için 48 adet toplamak çok ama çok zor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Rimobolan mükemmel bir ilaç. Boldenon kullanmak yerine Rimobolan tercih edilmeli. Birisi hayvanlar birisi insanlar için. Rimobolan ilk haftadan sonra başlıyor iştah açmaya. Doyumsuz oluyorsunuz , sürekli karnım şiş geziyorum neredeyse.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Primo ben de ilk kez deneyimledim bulk kürümde eczane ürünü olmamasına rağmen haftalık 300mg ile güzel verim almıştım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69
Schwarzenegger, 8 saat önce yazdı:

Rimabolan hakkında geçen gün birleşik krallık vatandaşlarına ait bir forumda okumuştum. Türkiye'ye turist olarak geldiklerini ve burada kocaman kaslı erkekler görebileceklerini zannederken, ortalığın zargana dolu olması ve yanlış kullanımdan dolayı saçlarını döktüklerini ve onlar için ucuz saç ekimi yaptığımızdan dolayı toplulumuzla dalga geçiyorlardı. Cahillerden başka kim Rimabolan'u küçümser ki! 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif, 8 dakika önce yazdı:

Rimabolan hakkında geçen gün birleşik krallık vatandaşlarına ait bir forumda okumuştum. Türkiye'ye turist olarak geldiklerini ve burada kocaman kaslı erkekler görebileceklerini zannederken, ortalığın zargana dolu olması ve yanlış kullanımdan dolayı saçlarını döktüklerini ve onlar için ucuz saç ekimi yaptığımızdan dolayı toplulumuzla dalga geçiyorlardı. Cahillerden başka kim Rimabolan'u küçümser ki! 

Şimdi ülke ekonomisinin ve eczane primosunun geldiği nokta itibariyle ortalığın zargana dolu olması gayet anlaşılırken niye onlar değil de biz cahil oluyoruz ? Primo ile kocaman olamazsın istersen 1 gram al.. eski dönem vücutçuları büyüten bu ilaç değildi haplardı bu kadar basit. Bana 10 tane eczane primosu hediye gelse hepsini satar 1 flakon sp deca alırdım.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146
Vural2, 41 dakika önce yazdı:

Primo ben de ilk kez deneyimledim bulk kürümde eczane ürünü olmamasına rağmen haftalık 300mg ile güzel verim almıştım.

Hangi marka kullanmistiniz hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69
NamasteGodDamnİt, 7 dakika önce yazdı:

Şimdi ülke ekonomisinin ve eczane primosunun geldiği nokta itibariyle ortalığın zargana dolu olması gayet anlaşılırken niye onlar değil de biz cahil oluyoruz ? Primo ile kocaman olamazsın istersen 1 gram al.. eski dönem vücutçuları büyüten bu ilaç değildi haplardı bu kadar basit. Bana 10 tane eczane primosu hediye gelse hepsini satar 1 flakon sp deca alırdım.

Primobo hakkında hiç bir işe yaramaz diyenleri cahil sınıfına koyuyorum.  Sonuçta Testosteron. Testosteronun amacı protein sentezini arttırmasıdır. 1 Falkon sp deca ile 3 ayda inşa ettiğin kası primo ile 6 ayda inşa edersin. 2 side etkilidir. Kullanımı farklı, ester uzunlukları farklı. Eczanede kaç parara alıyorsun 88 tl güncel fiyatı. https://www.ilacrehberi.com/ilac-fiyatlari/8699546754816/

tarihinde turboakif tarafından düzenlendi
fiyat performans
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif, Şimdi yazdı:

Primobo hakkında hiç bir işe yaramaz diyenleri cahil sınıfına koyuyorum.  Sonuçta Testosteron. Testosteronun amacı protein sentezini arttırmasıdır. 1 Falkon sp deca ile 3 ayda inşa ettiğin kası primo ile 6 ayda inşa edersin. 2 side etkilidir. Kullanımı farklı, ester uzunlukları farklı.

Çok pahalı çok şişirilmiş bir ilaç..  ben yine de boldenon yerine bu ilacın kullanılması taraftarıyım o ayrı. Kendi adıma 2.5 senedir 2 3 ilacı kombine ederek devam ediyorum test - deca - anapolon ve memnunum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
metinav, 3 saat önce yazdı:

6 ay haftalık 400 mg olarak kullanım tecrübem oldu.Prostat ilk yaptığım kürlerden büyümüş olduğundan, extradan bir sorun hissetmedim.Fakat 3 aydan sonra ailede saç dökülmesi olmadığı halde ön tarafta saçlarda seyrelme hissettim.Belirgin olmasa da ben saç köklerini çok net görebiliyordum...Ama etki olarak gayet iyi ve min. seviyede kan, karaciğer, böbrek değerlerinde değişiklikler yaptığı bir gerçek...

Abi peki 16-20 haftalık bolde küründe kan değerleri iyiyse rimobolanla devam edilebilir mi küre? Yoksa 6-8 haftalık Cruise yapıp sonra mı küre başlamak daha iyi olur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado, 4 saat önce yazdı:

Bence hiçbir anabolizan kesmeden kullanım için değildir. Doğamıza aykırı iş yapıyoruz sadece fıtratımızı bozarız.

NamasteGodDamnİt, 1 saat önce yazdı:

Eskileri büyüten değil o koca kütlede balon gibi şeffaf kargo gibi yağ oranına indiren ilaçtı rimabolan. 1 gram rimabolan alan bi kişi kocaman olur ben bu bahse sağ testisimi koyarım. Rimabolan kullanan herkesin de görüşleri bu yönde. İlaç sana yaramadıysa demek ki ilac isi senlik değil gidip hayvan ilaci bolde vurmak mantikli bi karar mi? Siz de demişsiniz boldeden iyi diye ama 1 gram falan olympia sahnesi dozajları gayet de büyütüyor insanı. Ha eskiden de deca kullaniyolardi zaten deca çok güçlü bi ilaç rimabolan yavaşca balon gibi bi kütle koyuyor dediğimiz zaman insanlar yanlış algılıyor. Tren deca gibi ilaclara gore daha yavas koyuyor sadece. Only rimabolan kullanan birisi çok az kaloride bile büyük sonuçlar alabilir.

Valhallaxd, 1 saat önce yazdı:

Hangi marka kullanmistiniz hocam

Yazıda da özellikle belirtiyorum şu ilaci türk eczanesinden başka bi yerden almayın. Sonra siz de rimabolan boş dersiniz

Valhallaxd, 3 saat önce yazdı:

çok güzel bir yazı olmuş fakat şuan bu ilaca ulaşmak neredeyse imkansız haftada 400 mg desek 12 haftalık bi kür için 48 adet toplamak çok ama çok zor 

Bu yazınızı yeni gördüm size tavsiyem hastane karşısı eczanelere bakın. Kör topal memleket yozgatta bile buluyorum ben bir sürü gitmeden arayın veya yakın ilcelerin eczanelerini arayın, toplu alacağınızı söyleyin. 

• Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72
Schwarzenegger, 17 dakika önce yazdı:

Eskileri büyüten değil o koca kütlede balon gibi şeffaf kargo gibi yağ oranına indiren ilaçtı rimabolan. 1 gram rimabolan alan bi kişi kocaman olur ben bu bahse sağ testisimi koyarım. Rimabolan kullanan herkesin de görüşleri bu yönde. İlaç sana yaramadıysa demek ki ilac isi senlik değil gidip hayvan ilaci bolde vurmak mantikli bi karar mi? Siz de demişsiniz boldeden iyi diye ama 1 gram falan olympia sahnesi dozajları gayet de büyütüyor insanı. Ha eskiden de deca kullaniyolardi zaten deca çok güçlü bi ilaç rimabolan yavaşca balon gibi bi kütle koyuyor dediğimiz zaman insanlar yanlış algılıyor. Tren deca gibi ilaclara gore daha yavas koyuyor sadece. Only rimabolan kullanan birisi çok az kaloride bile büyük sonuçlar alabilir.

iyide 1gr rimo ya harcayacağın paradan çok daha az harcayarak deca ile yapmak daha mantıklı değil mi.. yada o paralara gh kullanmak..?

tarihinde Bumin tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
desperado, 4 saat önce yazdı:

yabancılarda trt pulus diye bir fikir var örneğin 150 mg testesterona 100 mg primo ekleyip kesmeden kullanıyorlar kan yoğunlaşması dışında bence bir riski yok  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
Bumin, 25 dakika önce yazdı:

iyide 1gr rimo ya harcayacağın paradan çok daha az harcayarak deca ile yapmak daha mantıklı değil mi.. yada o paralara gh kullanmak..?

olaya neden sadece bulk dönemde kas gelişimi olarak bakıyorsun aromatizasyonu azaltıp adaleyi dolduran ve bu kadar temiz başka bir ilaç yok definasyonda paran yettiği kadar primo kullan güç verir kurutur deca kullanabilirmisin ya da bulkta 8 haftadan sonra deca dick olma ihtimalin var ama 6 ay 8 ay kesmeyebilirsin primoyu

düşük yağ oranında östrojeni düşürmüşken primonun sana vereceği doluluğu löp löp adaleyi sadece trenle kıyaslayabilirsin 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72
Hafifzargana, 3 dakika önce yazdı:

olaya neden sadece bulk dönemde kas gelişimi olarak bakıyorsun aromatizasyonu azaltıp adaleyi dolduran ve bu kadar temiz başka bir ilaç yok definasyonda paran yettiği kadar primo kullan güç verir kurutur deca kullanabilirmisin ya da bulkta 8 haftadan sonra deca dick olma ihtimalin var ama 6 ay 8 ay kesmeyebilirsin primoyu

düşük yağ oranında östrojeni düşürmüşken primonun sana vereceği doluluğu löp löp adaleyi sadece trenle kıyaslayabilirsin 

Hayatımda hiçbir zaman definasyon dönemi olmadığı için o açıdan bakmadım, :D aşırı zor kilo alan biriyim beslenmeyi az salayım cayır cayır kilo veriyorum o yüzden hep yükleme benim için..

yalnız bu primo ya çok masum bakıyor herkes kendi prospektüsünde,

RİMOBOLAN'ın içerdiğine benzer hormonal maddelerin kullanımı sonucu nadir olgularda iyi huylu, nadir olgularda da ciddi intraabdominal kanamalara (karın içinde kanama) sebep olabilecek kötü huylu karaciğer tümörleri gözlemlenmiştir. Eğer şiddetli karın ağrısı, karında şişlik, karaciğer büyümesi veya batın içi kanama (karın içinde kanama) belirtileri ortaya çıkarsa doktorunuza başvurunuz, doktorunuz olası bir neden olarak karaciğer tümörünü düşünmelidir... yazan bir ilaç

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

boldenone kullanmadan kürlerde nasıl ilerleyiş olacak ben buna anlam veremiyorum , boldenone kolaylıkla dozaj arttırılabilen bir ilaç o yüzden diğer ilaçları minimal dozajlarda tutup sadece boldenone dozajı değiştirilerek çeşit çeşit kür yapılabilir  ve deca ve trenle çok iyi giden , her anabolizan ile hem bulk da hem cut da uyumlu çalışabilen bir ilaç , diyelim boldenone kullanmadık her kürde deca ve tren dozajı mı arttırıcaksın nor 19 ilaçlar da dozaj arttırmak çok daha zararlı ve zor , sizin yan etki görmeniz o ilacı kötü yapmaz , uzun yıllar boldenone kullanıp hiç yan etki görmeyen ve temiz şekilde büyüyen büyük bir kitle var , bu yüzden halk arasında adı "en temiz ilaç" olarak geçiyor , sizin yan etki görmeniz bu ilacı kötü yapmaz bu ilaca çamur atmanızıda gerektirmez , yarışmacıların büyük bir kısmı boldenone kullanıyor hemde büyük yüklemeler yaparak bu insanlar da sağlıklarını önemsiyor , primo boldenone verdiği anabolik etkiyi verebilseydi primo kullanırlardı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin, 8 saat önce yazdı:

Gh sence gerçek vucüt geliştirmeye ait bi ilac mı? İnsan buyume hormonuyla vg yapmanin arkasinda hiçbir marifet yok kimse kusura bakmasın. Deca almasin demiyoruz kimse decayla yetinmiyor yanına ekstra ilaç ekliyor. Ha rimabolanin deca gibi sacma sapan bi agirligi ve yan etkileri de yok ikisini de kullanıyorum

Markus Rühl, 7 saat önce yazdı:

boldenone kullanmadan kürlerde nasıl ilerleyiş olacak ben buna anlam veremiyorum , boldenone kolaylıkla dozaj arttırılabilen bir ilaç o yüzden diğer ilaçları minimal dozajlarda tutup sadece boldenone dozajı değiştirilerek çeşit çeşit kür yapılabilir  ve deca ve trenle çok iyi giden , her anabolizan ile hem bulk da hem cut da uyumlu çalışabilen bir ilaç , diyelim boldenone kullanmadık her kürde deca ve tren dozajı mı arttırıcaksın nor 19 ilaçlar da dozaj arttırmak çok daha zararlı ve zor , sizin yan etki görmeniz o ilacı kötü yapmaz , uzun yıllar boldenone kullanıp hiç yan etki görmeyen ve temiz şekilde büyüyen büyük bir kitle var , bu yüzden halk arasında adı "en temiz ilaç" olarak geçiyor , sizin yan etki görmeniz bu ilacı kötü yapmaz bu ilaca çamur atmanızıda gerektirmez , yarışmacıların büyük bir kısmı boldenone kullanıyor hemde büyük yüklemeler yaparak bu insanlar da sağlıklarını önemsiyor , primo boldenone verdiği anabolik etkiyi verebilseydi primo kullanırlardı.

Bro senin bahsettiğin yarismacilar instagram biosunda turkey champ yazan, ellerindeki en büyük kupanin ustunde balkan yazan kişiler. Yukarda kaç kişi belirtmiş bi kere boldenon insan için yapılmış bi ilaç değil, tren de öyle. Saçmalığın daniskasi sarkomer büyüten gereksiz ilaçlar. Git bi yabancı forumlara gir bak bakalım boldenonun yüzüne bakan var mı? Biraz gerçek yarismacilari konuşalım sağlam proları konuşalim hepsi rimabolan kullaniyor. Her yabanci forumda ayni laf primo yoksa tamam hadi neyse buna kaldık diyip bolde kullaniyorlar. Rimabolanla kocaman olan ben senin anlattigina gore boldeyle patlarım. E ben enayi miyim o zaman niye kullanmiyorum? Cunku sarkoplazmayi buyuten insana buyuk hissettiren boş bi ilac sadece. GH de insülin de böyle hamile karı gibi göbek yapan ilaçlar silsilesi. Ben şahsen bu ilaçları vucüt gelistirmeye ait bulmuyorum işin icinden gectiler spor olmaktan cikti freak show oldu artık. Siz rimabolandan etki alamiyorsunuz daha buyugune basvuruyorsunuz ama size verdiği zararın paralelinde bi fayda katmıyor ben yabancı prolarin ve bilimin görüşünü aktarıyorum sağlıklı sporlar araştırma yapalım

Hafifzargana, 8 saat önce yazdı:

Bravo, tam olarak anlatmak istediğim.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
Markus Rühl, 07.02.2023 - 00:49 yazdı:

hocam isim vermiyorum buraya primo kullanan 4-5 tane youtuber sporcu yazabilirim türkiye şampiyonasında şampiyonluğu bulunan bir doktor uzun boylu türkiye gençler şampiyonu olmuş dev gibi bir sporcu amerikaya taşınmış bir türlü sırtını gelişitremeyen bir sporcu bu adamlar primiobolan kullanıyorlar hatta aralarından boldenon kullanmayın kanınızı balçığa çevirir diyenler var

türkiye şampiyonasında derece yapamayan yarısı boş ilaçlarla podyuma çıkan 70 kilo adamları yarışmacılar böyle yapıyor diye saymayın lütfen onların zaten primobolana parası yetmiyor 

herkesin fikrine saygım var primiobolana parası yetmeyip boldenon kullananı anlarım fakat boldenonun primobolandan daha iyi olduğu hiç bir özelliği yok 

Bumin, 07.02.2023 - 00:12 yazdı:

Hayatımda hiçbir zaman definasyon dönemi olmadığı için o açıdan bakmadım, :D aşırı zor kilo alan biriyim beslenmeyi az salayım cayır cayır kilo veriyorum o yüzden hep yükleme benim için..

yalnız bu primo ya çok masum bakıyor herkes kendi prospektüsünde,

RİMOBOLAN'ın içerdiğine benzer hormonal maddelerin kullanımı sonucu nadir olgularda iyi huylu, nadir olgularda da ciddi intraabdominal kanamalara (karın içinde kanama) sebep olabilecek kötü huylu karaciğer tümörleri gözlemlenmiştir. Eğer şiddetli karın ağrısı, karında şişlik, karaciğer büyümesi veya batın içi kanama (karın içinde kanama) belirtileri ortaya çıkarsa doktorunuza başvurunuz, doktorunuz olası bir neden olarak karaciğer tümörünü düşünmelidir... yazan bir ilaç

hocam testesteron kullanarak kısır kalma ihtimalimiz de var prostat kanseri de olabiliriz  nadir yan etkileri neden kale alıyorsunuz ki kesmeden 6 ayı aşan bir sürede tıbbi bir dozda anapolon kullanımında tümör tespit edilmiş hastalar var deca kullanıp erkekliği yanmış binlerce kişi var gh kullanıp kanser hücresi büyüyenler var olaya objektif yaklaşın zararsız steroit yok az zararlı ve çok zararlı var 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
desperado, 5 saat önce yazdı:

Abi peki 16-20 haftalık bolde küründe kan değerleri iyiyse rimobolanla devam edilebilir mi küre? Yoksa 6-8 haftalık Cruise yapıp sonra mı küre başlamak daha iyi olur?

Ara verip reseptör hassasiyetini arttırdıktan sonra rimobolana başlaman daha verimli olur...Ama illa böyle bir zorunluluk da yok, başlayabilirsin...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
metinav, 7 saat önce yazdı:

Ara verip reseptör hassasiyetini arttırdıktan sonra rimobolana başlaman daha verimli olur...Ama illa böyle bir zorunluluk da yok, başlayabilirsin...

Teşekkür ederim. Reseptör hassasiyetini arttırmak için min. kaç hafta beklemek gerekir tahmini?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar selam,
      5 haftadır testo bolde küründeydim kan testi sonucu ilaçların çalışmadığını görünce iran testo ve zphc boldeye geçiş yaptım ancak ilk enjeksiyon kalçada ağrı ve ödem yaptı dün sol kalçadan ikinci enjeksiyonu oldum oda enjeksiyon sırasında felaket yaktı ve şimdi bölge ağrıyor bu neden olmuş olabilir acaba sonuçta enjeksiyonları aynı kişi yaptı ilaç değiştirdiğimden beri ikidir sıkıntılı oluyor.
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Benim sorum biraz spesifik konuya gerçekten hakim hocalarım varsa ve cevaplarsa sevinirim.
      2 yıldır aktif olarak Vg yapıyorum daha önceki yıllardan alt yapımda var. 2.5 yıl önce tiroidlerim alındı ve troid hormnunu dışardan almak zorundayım. Beslenmemde yeterli proteini aldığımı düşünüyorum antrenmanlarım sert geçiyor geçen sene 12 hafta testo enanthate kullandım.
      Şimdide 5 haftadayım:
      750mg testo 250mg bolde Kürü yapıyorum ancak ne yaparsam yapayım kesinlikle kaslarım gelişmiyor sadece göbeğim büyüyor. İlaçlar boş değil kan testlerimden anlaşılıyor (en azından testo dolu) ama neden gelişemiyorum tek sebebi tiroidlerimin olmaması olabilir mi? @metinav @rastlantisal @Askabar @SantoR
    • Yazan: Ebarisy54
      Merhabalar 1 senedir spor yapıyorum yaklaşık 2 hafta önce küre girdim testo ve bolde kullanıyorum ama her enjeksiyon yaptığımda ödem oluyor enjeksiyonu yapan bilgili biri benim dışımda insanlara da enjeksiyon yapıyor ve onlarda ödem olmuyor. 
    • Yazan: Yavuz
      Beyler selam
      Boldenon'un flakondaki ilaç yapısı nasıl görünmeli yağlı mı? Yoksa su gibi mi olmalı sahte ve orijinal olup olmadığı buradan anlaşılabilir mi ?
    • Yazan: Megosnipe
      Herkese iyi forumlar 
      11 Mart Pazartesi günü haftalık
      500 Bolde 500 Testo E. 50mg ANAPOLON Almaya başladım Bugün 17.Gün Anapolonun Ası yok (GÜÇLENME-KİLO ARTIŞI-SU TUTMA) boş ilaç olduğuna artık eminimin ya da anapolona bağışıklık gösteren mutant bir bünyem var ki buda dünyanın en ütopik düşüncesi neyse anapolonun boş olduğuna emin olduğumda testo ve boldeyide aynı tedarikçiden tedarik ettiğim için ilaçlardan komple olarak şüphelenmeye başladım ve hepsi aynı marka swiss pharma bu forumda bi konu açmıştım bu konu ile alakalı ve bu ilaçlarla devam etmek istemediğim için hepimizin güvendiği ve benimde çalışmak istediğim burak hocayla çalışmak için telefon görüşmesi başlattım aynı şekil ilaçlarını kullan pazartesi enjeksiyonunu yap çarşamba aç karına test ol ve doğru testin olması için 1 hafta cinsel ilişkiye girme vs bildiğiniz konuları uygulayıp gidip testimi oldum sonuçlar ektedir...
      Bunun üzerine tüm ilaçları kesip 3 hafta boyunca haftalık 500mg (pazartesi çarşamba cuma enjeksiyon olucak şekilde) sustanon kullanan total testoya tekrar bakalım o zaman belki çalışabiliriz gibisinden konuştu aslında benim en büyük hatam küre hiç girmeden önce test yaptırmamamdı ve bunun pişmanlığını çok iyi yaşıyorum dediklerini uygulamaya devam edicem çünkü az çok konuşan herkes anlamıştır işini hakkıyla yaptığını 2dk aramanız yeterli bunu anlıyorsunuz neyse bir sorum olucak sustanon ile ilgili 250mg 2 ampulu 3 güne nasıl bölerim açık ampul nasıl saklanır nasıl hesaplanır 166mg bunu da kafamda oturtamadım ve testim hakkında siz neler düşünüyorsunuz 
      BU TEST KÜRE GİRDİKTEN 15 GÜN SONRA YAPILMIŞTIR. 
      4 sene vücut geliştirme yaptım elimde kür öncesine dair veri yok ama doğal testomun yüksek olduğunu düşünüyorum gerek temiz kas kütlesi koymak olsun gerek libido olsun ben bi bağlantısı yoktur belki ama şahsi düşüncem sadece cevap veren vermeyen herkese teşekkür ederim hayırlı ramazanlar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.