Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Megosnipe

Kürün 15.Gününde kan testi sonuçlarım

Önerilen İletiler

Megosnipe    1

Herkese iyi forumlar 

11 Mart Pazartesi günü haftalık

• 500 Bolde
  • 500 Testo E.
  • 50mg ANAPOLON

Almaya başladım Bugün 17.Gün Anapolonun Ası yok (GÜÇLENME-KİLO ARTIŞI-SU TUTMA) boş ilaç olduğuna artık eminimin ya da anapolona bağışıklık gösteren mutant bir bünyem var ki buda dünyanın en ütopik düşüncesi neyse anapolonun boş olduğuna emin olduğumda testo ve boldeyide aynı tedarikçiden tedarik ettiğim için ilaçlardan komple olarak şüphelenmeye başladım ve hepsi aynı marka swiss pharma bu forumda bi konu açmıştım bu konu ile alakalı ve bu ilaçlarla devam etmek istemediğim için hepimizin güvendiği ve benimde çalışmak istediğim burak hocayla çalışmak için telefon görüşmesi başlattım aynı şekil ilaçlarını kullan pazartesi enjeksiyonunu yap çarşamba aç karına test ol ve doğru testin olması için 1 hafta cinsel ilişkiye girme vs bildiğiniz konuları uygulayıp gidip testimi oldum sonuçlar ektedir...

Bunun üzerine tüm ilaçları kesip 3 hafta boyunca haftalık 500mg (pazartesi çarşamba cuma enjeksiyon olucak şekilde) sustanon kullanan total testoya tekrar bakalım o zaman belki çalışabiliriz gibisinden konuştu aslında benim en büyük hatam küre hiç girmeden önce test yaptırmamamdı ve bunun pişmanlığını çok iyi yaşıyorum dediklerini uygulamaya devam edicem çünkü az çok konuşan herkes anlamıştır işini hakkıyla yaptığını 2dk aramanız yeterli bunu anlıyorsunuz neyse bir sorum olucak sustanon ile ilgili 250mg 2 ampulu 3 güne nasıl bölerim açık ampul nasıl saklanır nasıl hesaplanır 166mg bunu da kafamda oturtamadım ve testim hakkında siz neler düşünüyorsunuz 

BU TEST KÜRE GİRDİKTEN 15 GÜN SONRA YAPILMIŞTIR. 

4 sene vücut geliştirme yaptım elimde kür öncesine dair veri yok ama doğal testomun yüksek olduğunu düşünüyorum gerek temiz kas kütlesi koymak olsun gerek libido olsun ben bi bağlantısı yoktur belki ama şahsi düşüncem sadece cevap veren vermeyen herkese teşekkür ederim hayırlı ramazanlar.

IMG_3515.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    753

Kür öncesi doğal sonuçların var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Megosnipe    1
SPECTRE, 5 dakika önce yazdı:

Kür öncesi doğal sonuçların var mı?

benim en büyük hatam küre hiç girmeden önce test yaptırmamamdı ve bunun pişmanlığını çok iyi yaşıyorum”

Yazımda belirtmiştim hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
Megosnipe, Şimdi yazdı:

benim en büyük hatam küre hiç girmeden önce test yaptırmamamdı ve bunun pişmanlığını çok iyi yaşıyorum”

O zaman doğru bi yorum yapmak zor dostum çünkü totale bakacak olursak eksik bişeyler var gibi duruyor ilaç için.

• 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Megosnipe    1
SPECTRE, Şimdi yazdı:

O zaman doğru bi yorum yapmak zor dostum çünkü totale bakacak olursak eksik bişeyler var gibi duruyor ilaç için.

Dediğim gibi uzun süredir vucut geliştirme yapıyorum doğal olarak yağsız koyabilceğim kas kütlesini koydum artık carb vey protein arttıramıyorum 1 yıldır aynı formdayım güçlenip geriye düşüyorum güçlenip geriye düşüyorum antreman ve beslenme konusunda elimden geleni yapıyorum bu konularda bilgisiz sayılmam ilaç konusunda net bilgisizim ama vücudumu tanıyorum ve dışardan aldığım bu ilaçlar beni hiç bir şekilde etkilemedi ne güç ne görünüş aynı yerdeyim ilaçların çalışmadığını düşünüyorum 

• Yanlış Cevap 1
  • Tamam 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GHOST    441
Megosnipe, 37 dakika önce yazdı:

Senin ne düşündüğün değil hocam veriye göre konuşulur benimde annem kız doğurcam diye düşünüyormuş incelemelere tabi olunca erkek olduğum anlaşılmış gebelik dönemlerinde o yüzden keşke yapsaymışsın veya şöyle yap veri yoksa çalıştığına inandığın marka kullan bikaç hafta testo enjeksiyonları yap oradada sonuç aynı çıkarsa zaten sen yanıldın umduğun gibi değilmiş totalin ama total 1500 üzerine çıkarsa gönül rahatlığıyla ilaçları satan adamın kafasın atabilirsin ;)

• Beğen 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Megosnipe    1
GHOST, 9 dakika önce yazdı:

Senin ne düşündüğün değil hocam veriye göre konuşulur benimde annem kız doğurcam diye düşünüyormuş incelemelere tabi olunca erkek olduğum anlaşılmış gebelik dönemlerinde o yüzden keşke yapsaymışsın veya şöyle yap veri yoksa çalıştığına inandığın marka kullan bikaç hafta testo enjeksiyonları yap oradada sonuç aynı çıkarsa zaten sen yanıldın umduğun gibi değilmiş totalin ama total 1500 üzerine çıkarsa gönül rahatlığıyla ilaçları satan adamın kafasın atabilirsin ;)

Şu an çalışıtığına inandığım ürün bulamıyorum bulsam hiç sorun yok alıp full disiplin kullanır elimden geleni hem beslenmede hem antrenmanda yaparım sorunum şu an kullandığım ilaçların çalışmadığını kanıtlayamıyorum ama biliyorum çalışan ilaç bulsam aynı şekilde bolde testo ve anapolon alıp o ilaçlarla devam etmek istiyorum 

• 100 Puan 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
GHOST, 12 dakika önce yazdı:

Güzel anlaşılır anlatmış xD

Megosnipe, 1 dakika önce yazdı:

Şu an çalışıtığına inandığım ürün bulamıyorum bulsam hiç sorun yok alıp full disiplin kullanır elimden geleni hem beslenmede hem antrenmanda yaparım sorunum şu an kullandığım ilaçların çalışmadığını kanıtlayamıyorum ama biliyorum çalışan ilaç bulsam aynı şekilde bolde testo ve anapolon alıp o ilaçlarla devam etmek istiyorum 

Sende harika şekilde anlamışsın hocam eczane bu konuda bence çok büyük avantaj sustanon, nebido sert ilaçlardır nebido çok tavsiye etmem ama sustanon en azından emin olman için sana veri sunabilir 2,3 hafta kullan teste gir total patlama yaşarsa @GHOST dediği gibi ilaçları satan adama derdini kolaylıkla anlattabilirsin iade istersin yardımcı olur zaten test sonuçlarına göre ondan sonrada güvenli bir satıcı ile yoluna devam edersin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Megosnipe    1
SPECTRE, 1 dakika önce yazdı:

Güzel anlaşılır anlatmış xD

Sende harika şekilde anlamışsın hocam eczane bu konuda bence çok büyük avantaj sustanon, nebido sert ilaçlardır nebido çok tavsiye etmem ama sustanon en azından emin olman için sana veri sunabilir 2,3 hafta kullan teste gir total patlama yaşarsa @GHOST dediği gibi ilaçları satan adama derdini kolaylıkla anlattabilirsin iade istersin yardımcı olur zaten test sonuçlarına göre ondan sonrada güvenli bir satıcı ile yoluna devam edersin.

Sanırım dediğin gibi yapıcam hocam burak hocada böyle gösterdi yolu haftalık 500 sustanon al 3 haftayı bitir 4.haftaya gir pazartesi enjeksiyon yap salı kan ver sonuçlarını paylaş benimle o zaman tekrar bakalım dedi araştırdım hemen sustanon buldum kendi eczanemde 250mg 1 ampul şeklinde satılıyor burak hoca bana pazartesi çarşamba cuma yap enjeksiyonları dedi ben bu 2 ampulu nasıl 3e bölerim açık ampuldeki ilacı nasıl saklarım bilmiyorum bide yolu çok uzatıyormuşum gibi oldu korumalarımı beslenmemi antrenmanımı haftalardır hiç bozmadan asker disipliniyle yaptım şimdi koymak istediğim kütle gün geçtikçe uzaklaşıyor psikolojik olarak yıprattı bu durum beni 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
Megosnipe, 6 dakika önce yazdı:

Sanırım dediğin gibi yapıcam hocam burak hocada böyle gösterdi yolu haftalık 500 sustanon al 3 haftayı bitir 4.haftaya gir pazartesi enjeksiyon yap salı kan ver sonuçlarını paylaş benimle o zaman tekrar bakalım dedi araştırdım hemen sustanon buldum kendi eczanemde 250mg 1 ampul şeklinde satılıyor burak hoca bana pazartesi çarşamba cuma yap enjeksiyonları dedi ben bu 2 ampulu nasıl 3e bölerim açık ampuldeki ilacı nasıl saklarım bilmiyorum bide yolu çok uzatıyormuşum gibi oldu korumalarımı beslenmemi antrenmanımı haftalardır hiç bozmadan asker disipliniyle yaptım şimdi koymak istediğim kütle gün geçtikçe uzaklaşıyor psikolojik olarak yıprattı bu durum beni 

Aklın yolu bir dediğini yap sonra at testleri buraya bakalım hep beraber hiç aceleci davranma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Megosnipe    1
SPECTRE, 28 dakika önce yazdı:

Aklın yolu bir dediğini yap sonra at testleri buraya bakalım hep beraber hiç aceleci davranma.

Şunu anlamadım bu konularda çok bilgisi olmayan bilgi edinmeye çalışan öğrenmeye çalışan bi kardeşiniz olarak görün beni sorularım saçma gelebilir ama bilmeyen adam için anlaşılmaz bir şeydir empati yapmanızı rica ediyorum 20gündür kürdeyim 15.gün test verdim total testom 13,34 şimdi tüm kürü kesip 3 hafta sustanon kullanınca ne gibi bir sonuç beklentisinde olmalıyım bu kullanmış olduğum ilaçların çalıştığını ispat eden veya çalışmadığını kanıtlayan sonuç ne olucak bu konuda beni bilgilendirir misiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35

15.gunde neyin testi hocam tam olarak anlamış değilim ilaç çalışıyo doğal dongunu kapatmış zaten total testo 13.34 çıkması çok normal şuan senin en az 1/1.5 ay sonra test vermen daha uygun olacaktır hocam testosteron propionat olsa kısa ester derim ki almış okey ama uzun ester seninki 21. Günde reseptörlere bağlanan bir ilaç serbest kanda gezen teston gayet normal hocam çok erken test vermişsiniz 30.gunde verin tekrar bakarız 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Megosnipe    1
Shinso, 38 dakika önce yazdı:

15.gunde neyin testi hocam tam olarak anlamış değilim ilaç çalışıyo doğal dongunu kapatmış zaten total testo 13.34 çıkması çok normal şuan senin en az 1/1.5 ay sonra test vermen daha uygun olacaktır hocam testosteron propionat olsa kısa ester derim ki almış okey ama uzun ester seninki 21. Günde reseptörlere bağlanan bir ilaç serbest kanda gezen teston gayet normal hocam çok erken test vermişsiniz 30.gunde verin tekrar bakarız 

Haklısınız hocam ilaçlardan şüphelenmem 15 gün oldu hiç bir değişim yok nasıl testo nasıl beldo asla değil hala ihtimal veriyorum belki çalışıyordur belki yarı yarıya çalışıyordur aynı tedarikçiden aldığım aynı marka anapolon çalışmayınca doğal olarak enjeksiyon ilaçlardanda şüphelendim o yüzden ilaçları marka ve tedarikçi olarak olduğu gibi değiştirip devam etmek istedim kürüme burak hocada kan testi görmek istedi istediği günde istediği şekilde testimi yapıp sonuçları gönderdim şimdi doğal sonuçlarım olmadığı için çalışıyor ve çalışmıyor diyemiyoruz o yüzden şimdi tüm kürü bırakıp 3 hafta boyunca sustanon kullanıp tekrar total testesteron değerimi görüp ilaç konusunda o değere göre çalışıp çalışamıcağımızı söyledi bende bu yolun yolcusuyum işte 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
Megosnipe, 28 dakika önce yazdı:

Haklısınız hocam ilaçlardan şüphelenmem 15 gün oldu hiç bir değişim yok nasıl testo nasıl beldo asla değil hala ihtimal veriyorum belki çalışıyordur belki yarı yarıya çalışıyordur aynı tedarikçiden aldığım aynı marka anapolon çalışmayınca doğal olarak enjeksiyon ilaçlardanda şüphelendim o yüzden ilaçları marka ve tedarikçi olarak olduğu gibi değiştirip devam etmek istedim kürüme burak hocada kan testi görmek istedi istediği günde istediği şekilde testimi yapıp sonuçları gönderdim şimdi doğal sonuçlarım olmadığı için çalışıyor ve çalışmıyor diyemiyoruz o yüzden şimdi tüm kürü bırakıp 3 hafta boyunca sustanon kullanıp tekrar total testesteron değerimi görüp ilaç konusunda o değere göre çalışıp çalışamıcağımızı söyledi bende bu yolun yolcusuyum işte 

Sistem kapanmış ya güzel kardeşim çalışıp çalışmadığı derdine neden düştün aynıları kullanmaya devam et 1 ay sonra ver tahlil gör bakalım  ve evet doğal sistemin de düşük olabilir üretimin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Megosnipe    1
rıza333, 3 saat önce yazdı:

Sistem kapanmış ya güzel kardeşim çalışıp çalışmadığı derdine neden düştün aynıları kullanmaya devam et 1 ay sonra ver tahlil gör bakalım  ve evet doğal sistemin de düşük olabilir üretimin 

Hocam test sonuçlarımdan pek bir şey anlamıyorum neyim yüksek neyim az ve hangi değerimin hangi aralıkta olması gerektiğini ilaçlıyken hangi aralıkta olması gerektiğini gerçekten bilmiyorum yorumlayamadım o yüzden bununla ilgili bir konu açılmışsa ki bulamadım ben iletirseniz veya yazarak bilgilendirirseniz sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47
Megosnipe, 2 saat önce yazdı:

Hocam test sonuçlarımdan pek bir şey anlamıyorum neyim yüksek neyim az ve hangi değerimin hangi aralıkta olması gerektiğini ilaçlıyken hangi aralıkta olması gerektiğini gerçekten bilmiyorum yorumlayamadım o yüzden bununla ilgili bir konu açılmışsa ki bulamadım ben iletirseniz veya yazarak bilgilendirirseniz sevinirim

Dışarıdan testo aldığımız da vücut kendi ürettiği lh fsh kapatıyor 

Tablet alındığında ise Alt Ast değerleri ve e2 uçuşa geçmesi lazım ki o sende yok 

Bolde geç açılıyor hemogramdan wbc kırmızı kan hücrelerinin artışını gözlemleyebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386
rıza333, 5 saat önce yazdı:

Tablet alındığında ise Alt Ast değerleri ve e2 uçuşa geçmesi lazım ki o sende yok 

Bolde geç açılıyor hemogramdan wbc kırmızı kan hücrelerinin artışını gözlemleyebilirsin

Orjinal tablet kullanıp alt ast e2 değerleri oynamayan arkadaşlar var bu değerler ilacın çalışmadığını göstermez. İlacın çalıştığını güç kazanımı yada vücudun su toplamasından anlayabiliriz. Bolde 2 haftada değil min 8-12 hafta arasında kendini göstermeye başlar.

Wbc vs değerleri de herkeste yükselecek diye bir kaide yok. Kan tahlilinde kesin olarak sadece testonun çalıştığını anlayabiliyoruz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Okudum 

Boldenin çalıştığını nasıl anlarız  açıklar mısın veya bolde damarlanma yapıyor deriz bu nasıl gerçekleşiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    386
rıza333, Bir saat önce yazdı:

Okudum 

Boldenin çalıştığını nasıl anlarız  açıklar mısın veya bolde damarlanma yapıyor deriz bu nasıl gerçekleşiyor

Damarlanma Nasıl gerçekleştiğini bilmiyorum. Boldenonun çalıştığını görüntüde değişim yani kas oranında artış, güç artışı, çoğunlukla iştah ve sivilce artışı. Herkeste yapmasada yüksek tansiyon sorunları, kan yoğunluğunda artış, seste kalınlaşma ve saç dökülmesi vs uzar gider. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Megosnipe    1
rıza333, 5 saat önce yazdı:

İşte bende anapolon çalışmayınca testo ve boldede çalışmıyor demedim olduğu gibi biraz masraf edip ilaç markamı ve tedarikçimi değiştirmek istedim kafamdaki şüpheden kurtulurum diye düşündüm ama aynı ilaçlarları a bak bu adamın sattığı ilaçlar çalışıyor diyip güvenilir bi satıcı bulamadım yoksa belki testoyla bolde gerçekten çalışıyordur ama bugun yeni marka testo bolde alsam ve 2 hafta 3 hafta sonra etkisini görsem zaten ilk kullandığım ilaçların çalıştığına emin olucam çalışan ilaçta olsa 2 3 haftada bir etki gösteremicek sonuçta kür sonuna tekrar devam niteliğinde kullanıcaktım eski ilaçlarımı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rıza333    47

Tabi o dediğin olur garanti arıyorsan sol altta wp butonu gidiceksin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Megosnipe    1
rıza333, 13 dakika önce yazdı:

Tabi o dediğin olur garanti arıyorsan sol altta wp butonu gidiceksin

Gittim burak hocayla çalışmak için konuştum kan testimi istedi pazartesi enjeksiyonunu yap çarşmaba teste gir dedi öyle yaptım şimdide 3 hafta eczaneden sustanon kullan tekrar teste gir ona göre bakalım dedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: BGslayer
      Merhaba dostlar ve sevgili hocalarım, E2 değerinin bir tık yüksek çıkması dışında ekstra bi anormal bir şey göremedim öneriniz vs. Falan var mıdır acaba?
      Kürüm şu şekilde:
      750 mg sustanon 300 mg npp 400 mg rimobolan   
    • Yazan: yavuz.26
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Test sonuçlarım aşağıdaki gibidir. Küre girmeme engel bir sonuç var mı?
      @rastlantisal @Diver @Askabar @otopsicikedi @godofdark
      Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

• Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      İlk kürüm olacak definasyon kürüm 4-8 hafta arasında kullanmak istiyorum spor geçmişim 2 yıl
      trenbolone testesteron Kullanmayı düşünüyorum ilk kürde 10 haftayı geçmeyeceği için çok fazla yan etki görür müyüm veya neler olacak veya bunun yanı sıra önerdiğiniz daha az yan etkili ve en az bu kadar güçlü ilaçlar var mı cutting dönemi için definasyon kürü olarak değerlendirmenizi rica edeceğim.
      Tüm yorumlar için teşekkürler.
    • Yazan: Eampowered
      Selamlar arkadaşlar. 
      Aralığın ilk haftası başladığım kürüme bundan tam 4 hafta önce son vermiştim kullanmış olduğum ilaçlar ve dozlar şu şekilde:
      1-6 hafta arası testesteron enantha 300mg 6-18 hafta arası testesteron enanthat 500m 1-6 hafta arası boldenon 300mg 6-14 hafta arası boldenon 500mg  Bugün verdiğim kan sonucunda herhangi bir protokol uygulamama rağmen lh açılmış görünüyor (fsh ta istemiştim ama enabızda görünmüyor doktorum eklemeyi unutmuş olabilir) ayrıca ne kür boyu nede kürden sonra ne bir libido nede herhangi bir ereksiyon sorunu hiçbir şey yaşamadım sorularıma gelecek olursak:
      herhangi bir protokol uygulamam gerekiyor mu? bu tek seferlik bir şeymi yoksa hayatım boyunca yaptığım kürlerde pct yapmadan döngüm hep açılacak mı? son olarak kendim gerek görmesemde sizce gidip tekrardan bir fsh değeri istemelimiyim yoksa gerek yok mu ? Kür içi ve kür sonu değerlerimi aşağı bırakıyorum cevaplarınız benim için değerli teşekkürler şimdiden.
      @metinav @rastlantisal @GHOST @SPECTRE @otopsicikedi @crosfredy @AREN @godofdark @Diver @SantoR

• Yazan: RelXenUm
      Herkese iyi forumlar tahlil sonuçlarım aşağıdaki gibi sizce küre devam etmeli miyim tecrübeli arkadaşların önerilerine ihtiyacım var.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.