Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Loving

Trenbolone gerçekleri ve rehberi (kullanmak isteyenler mutlaka okusun)

Önerilen İletiler

Mhmt38    302

Ben tecrübe ettim. Kesinlikle trenin yan etkileri azalıyor. Ama en zor pct dönemimin bu kürde olması( bazı kür sonlarında pct bile yapmadım) düşündürücü. Tesadüf mü düşük doz testoyla  mi alakalı bilemedim. Kür içinde problem yaşamıyorum zaten. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

xendroov    50
anabolik.adam, 2 saat önce yazdı:

okudum aşırı mantıklı geldi sadece bazı yerlerde bu konu için çok net bir şekilde testo trenden düşük olamaz olmamalı diyolar ondan biraz soru işaretlerim var. geçmiş kür günlüklerine bakıncada (yabancı forumların) hepsi testoyu ya eşit ya daha yüksek alıyor demekki yan etki almayan gruptalar onlar şanslı diyebilceğimiz kesimdeler. şahsen ben 250 testo 400 tren enanthate denicem bakalım sonuçları ne olcak önceden 500 testo 400 tren yapmıştım inanılmaz kütle koymuştum 8 haftada ama bide bu şekilde denicem 

8 hafta da acetat mı enanth mı kullandın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38, 3 saat önce yazdı:

Ben tecrübe ettim. Kesinlikle trenin yan etkileri azalıyor. Ama en zor pct dönemimin bu kürde olması( bazı kür sonlarında pct bile yapmadım) düşündürücü. Tesadüf mü düşük doz testoyla  mi alakalı bilemedim. Kür içinde problem yaşamıyorum zaten. 

pct yapmayı düşünmüyorum kürden only testo devam etmeyi düşünüyorum 1 sene filan . peki yan etkileri azaltıyor fakat trenden daha düşük testo almak kazançlarını düşürdü mü ?

xendroov, 3 saat önce yazdı:

8 hafta da acetat mı enanth mı kullandın?

tren enanthate kullandım 5.haftadan sonra inanılmaz değişim başlamıştı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    302
anabolik.adam, 19 saat önce yazdı:

pct yapmayı düşünmüyorum kürden only testo devam etmeyi düşünüyorum 1 sene filan . peki yan etkileri azaltıyor fakat trenden daha düşük testo almak kazançlarını düşürdü mü ?

tren enanthate kullandım 5.haftadan sonra inanılmaz değişim başlamıştı

Düşük teste düşük aromataz demek. Hedef bulk olsaydı kayıp olurdu ama definasyon olduğu için kaybın olacağını zannetmiyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38, 8 saat önce yazdı:

Düşük teste düşük aromataz demek. Hedef bulk olsaydı kayıp olurdu ama definasyon olduğu için kaybın olacağını zannetmiyorum. 

peki dolu orjinal bir tren için söylüyorum 400 tren enanthate haftalık dozaj için çok mu . boyum 2.02 kilo 105 yaş 30 . yaklaşık 15 senedir de vücut geliştirme yapıyorum eski profesyonel sporcuyum zaten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    302
anabolik.adam, 17 saat önce yazdı:

peki dolu orjinal bir tren için söylüyorum 400 tren enanthate haftalık dozaj için çok mu . boyum 2.02 kilo 105 yaş 30 . yaklaşık 15 senedir de vücut geliştirme yapıyorum eski profesyonel sporcuyum zaten 

Değil hatta az bile. Düşük doz testo yüksek mg tren için kullanıyor. Yan etkileri min düzeyde tutmak için. Ama ilk tren kürünse asla böyle birşey yapma! Tren gerçekten bambaşka bir olay. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38, 3 saat önce yazdı:

Değil hatta az bile. Düşük doz testo yüksek mg tren için kullanıyor. Yan etkileri min düzeyde tutmak için. Ama ilk tren kürünse asla böyle birşey yapma! Tren gerçekten bambaşka bir olay. 

Yok daha önceden tren yaptım ve 400 mg tren ile inanılmaz doluydum çok hızlı kütle eklemiştim . Ama 400 den yukarıya çıkmayı düşünmüyorum galiba sanırım yarardan çok zarar getirir 400 . 250 testo 400 tren denicem bakalım nasıl olcak . Sen olsaydın 250 testo 400 tren mi yapardın yoksa 500 testo 400 tren mi yapardın 😀

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    302
anabolik.adam, 17 saat önce yazdı:

Yok daha önceden tren yaptım ve 400 mg tren ile inanılmaz doluydum çok hızlı kütle eklemiştim . Ama 400 den yukarıya çıkmayı düşünmüyorum galiba sanırım yarardan çok zarar getirir 400 . 250 testo 400 tren denicem bakalım nasıl olcak . Sen olsaydın 250 testo 400 tren mi yapardın yoksa 500 testo 400 tren mi yapardın 😀

Kesinlikle 250 testo 400 tren 😅 500 testo 300 tren bana takla attırmıştı. 250 testo da o kadar ağrı yan etkiler yaşamadım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Halo0619    23
Mhmt38, 30.06.2024 - 18:24 yazdı:

Hocam haftalık:

• 300 testo
  • 200 tren
  • 300 masteron

Kullanıyorum. Pctde sorun olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38, 21 dakika önce yazdı:

Kesinlikle 250 testo 400 tren 😅 500 testo 300 tren bana takla attırmıştı. 250 testo da o kadar ağrı yan etkiler yaşamadım. 

Hahahahahaha bende de 500 testo 400 tren onu yapmıştı ya ama aynı zamanda çok iyi kütle koymuştum hem yağ oranım düşmüştü hemde kas kütlem çok artmıştı. Amacım hem büyümek hemde trenin ekstra yağ yakımınıda kullanmak. Bu yüzden 250 testo 400 tren bunu sağlar mı yoksa 500 testo 400 tren mi yapsam bilemedim ya

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    302
anabolik.adam, 1 saat önce yazdı:

Hahahahahaha bende de 500 testo 400 tren onu yapmıştı ya ama aynı zamanda çok iyi kütle koymuştum hem yağ oranım düşmüştü hemde kas kütlem çok artmıştı. Amacım hem büyümek hemde trenin ekstra yağ yakımınıda kullanmak. Bu yüzden 250 testo 400 tren bunu sağlar mı yoksa 500 testo 400 tren mi yapsam bilemedim ya

Kütle koymak açısından kayıp olur bence. Dayanabilirsen tekrar 500 testo 400 tren yap. 

Halo0619, 2 saat önce yazdı:

Hocam haftalık:

• 300 testo
  • 200 tren
  • 300 masteron

Kullanıyorum. Pctde sorun olur mu?

Normal bir kürden daha sıkıntılı olacağı kesin. Anabolik miktarı androjenden fazla. Gerçi bu bende oldu diye sende aynı şeyi yaşayacaksın diye bir kaide yok. Testoyu diğerleriyle aynı anda kesme. 3 hafta daha devam et. Bunu tavsiye edebilirim. 

• Minnettarım 1
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    50

Ya merhaba ben dün 1ml tren acetate, 1.25ml testo prop aldım ve gün aşırı şeklinde enjeksiyon yapacağım.
Yani hafta içerisinde 400mg tren alacağım yüksek bir doz ve 400mg gibi bir rakam zaten kendini ilk hafta içerisinde belli eder.

Herkesin bahsettiği tren öksürüğü(herkesde olmadığını okudum) gibisinden bir problem yaşamadım fakat enjeksiyondan 30 dakika sonrasında boğazda bir şey varmış hissi yutkunurken, dokununca acımıyor ve olağından fazla terleme yaşadım.
Bahsedildiği gibi ter içerisinde uyumadım fakat en ufak yaptığım eylemde terliyorum, dün bilgisayar başında yemek yerken forumda geziniyordum yüzüm terlemeye başladı.

İlk üç gün içerisinde kesinlikle olur diyebileceğiniz belirti var mı? Yarın ikinci enjeksiyonu olacağım.
İlaçlarım dragon pharma, herkes ödem yapıyor takır takır çalışıyor dedi ödem bende de oldu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Diver    1.399
xendroov, 35 dakika önce yazdı:

Ya merhaba ben dün 1ml tren acetate, 1.25ml testo prop aldım ve gün aşırı şeklinde enjeksiyon yapacağım.
Yani hafta içerisinde 400mg tren alacağım yüksek bir doz ve 400mg gibi bir rakam zaten kendini ilk hafta içerisinde belli eder.

Herkesin bahsettiği tren öksürüğü(herkesde olmadığını okudum) gibisinden bir problem yaşamadım fakat enjeksiyondan 30 dakika sonrasında boğazda bir şey varmış hissi yutkunurken, dokununca acımıyor ve olağından fazla terleme yaşadım.
Bahsedildiği gibi ter içerisinde uyumadım fakat en ufak yaptığım eylemde terliyorum, dün bilgisayar başında yemek yerken forumda geziniyordum yüzüm terlemeye başladı.

İlk üç gün içerisinde kesinlikle olur diyebileceğiniz belirti var mı? Yarın ikinci enjeksiyonu olacağım.
İlaçlarım dragon pharma, herkes ödem yapıyor takır takır çalışıyor dedi ödem bende de oldu.

Kısa ester de ağrı yaşama ihtimalin yüksek. Evigen ekleyip dene yine ağrı yapıyorsa ilaç steril değil diyebiliriz. İlk günler ateş terleme normal.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xendroov    50

Bir daha yaz ayında tren kürü mü, tövbe tövbe.

Bugün şaka yapmıyorum evde sadece oturduğum yerde 3 defa duş aldım, her uyuyup uyandığımda sırıl sıklam uyanıyorum.

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Meeter
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Tren kürünün ilk piyangosu site görevlisine vurdu maalesef, daha önceki bir konuda antidepresanla pamuk gibiyim falan demiştim düzeltme yapmak istedim yanlış yönlendirmek istemem, erken konuşmuşum. Çöpleri neden gece 02:30 da alıyorsun dan başlayan konuşma, sitenin ortasında bağırarak  "hepinizin kafasını kopartırım" ile son buldu.
      Allahtan herhangi bir itiş, kakış olmadı, bir kez daha teyit oldu ki tehlikeli oyuncak, en azından bende öyle...  Antrenman çıkışıydım birazda şekerim düşüktü, oda iyice alevlendirdi beni, dünde enjeksiyon yapmıştım keşke yapmasaydım, anında bırakıyorum 15 gün kendimi kapatmam lazım.
      Vücuttan en hızlı şekilde çıkartmam için öneri varsa bekliyorum, herkese şimdiden teşekkür ederim.
    • Yazan: mahobaba
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kürümün 5.haftasındayım:
      Testesteron p. 300mg Masteron p. 300mg İlk kürümde tren girsem dağa kafa atmak gibi bir şey olurdu bu yüzden önce ufak bir kür ile vücudumu test ettim sadece sivilcelenme oldu biraz harici hiçbir yan etki görmedim psikolojimi biraz kötü yönettim ama sonra hemen düzelttim kontrol altına alabildim sadece bu son 1 haftadır üniversite hazırlığı falan derken birazda diyeti bozunca bir tık yağlandım ama pazartesi devam asıl sorum şu kürüme tren ekleyip kür süresini 16.haftada bitirsem mi yoksa tren yerine fragment mi eklesem daha etkili hangisi olur?
      Kişisel özellikler:
      boy 1.74 kilo 100 yağ oranı %29  Ekleme yapıyorum çok sert ve riskli bir kür olur derseniz...
      Bir diğer aklımdaki alternatif:
      testosteron p. 500 mg masteron p. 400 mg Civarına mı çeksem yakına winstrol ve clen eklesem ? 

• Yazan: mogger
      Merhaba dostlarım.
      Testo E. Trenbolone E. Boldenon kürümün 4. haftasındayım.
      Kürüm şu şekilde;
      1-16 Hafta 500mg Boldenon, 1-8 Hafta 300mg Trenbolone Enanthate, 0-16 Hafta 600mg Testosteron Enanthate Clean bulk yapıyorum ve bu on altı haftadan sonra clean bulk bitecek.  Ancak ben ve anabolizanlar bir türlü anlaşamadık.
      Başlamadan yaklaşık 2 ay önce uzun zamandır açılma isteği duyduğum hanımefendiden red yemiştim. Normalde bana koymaz next der geçerdim. Yapım gereği pamuk gibi bir adamım aynı zamanda. Ancak küre girdiğim andan itibaren değil, tren'i küre eklediğim zamandan itibaren bu psikolojik olarak bana sürekli depresyon ve üzüntü hali vermeye başladı. Yalnız bir insanım normalde, çok samimi arkadaşım bir elin beş parmağını geçmez. Dışarı falan şu sıralarda arkadaşlarımla takılmaya falan çıkmam, hep geri planda kalırım. Bu samimi arkadaşlarımın bir tanesi bu hanımefendi ile ortak arkadaşımdı. Ben ona bu durumları anlatınca ve ne kadar üzüntülü olduğumu farkedince bu da hanımefendi ile konuşmuş ve hanımefendinin doldurmalarına gelmiş bana bir şeyler anlatmaya çalışıyordu. Saman alevi gibi TELEFON KONUŞMASINDA parlayıp evde kendi kendime kafamda olay kurmaya başladım. Ancak dayanılacak gibi değil bu durum. Şuan bu olayı burada konu açarak anlatmam bile bana iyi geliyor. O kadar kötü durumdayım. (İntihara meyilim kesinlikle yok.)
      Sizlere sorum şu, Tren'in dozunu azaltmam mı gerek, ya da son vermem mi gerek? Belki kendiliğinden geçecektir, devam mı etmeliyim? Sebepleri ne olabilir? Trenbolone hakkında daha tecrübeli arkadaşlar var ise belirtirse çok güzel olur. Teşekkürler.
    • Yazan: Ritalin
      Bacaktan yolladığım tren (400mg) öksürük yapıyor. ama omuzdan yollayınca yapmıyor ben bunu kılcal damar yoğunluğuna bağlıyorum mantıken doğru muyum? bu arada gerçek trenin öksürü adamın gözünden yaş getirirmiş onu anladım 😂
    • Yazan: Sefyas
      Herkese tekrardan selamlar, bu mix kürü yaklaşık bir aydır haftada 1ml olacak şekilde kullanıyorum, bu bir ayda libidomda, ağırlıklarım da ve kas kütlemde artış olduğunu hissediyordum fakat kontrol amaçlı 4.enjeksiyondan 1 hafta sonra kan vermek istedim ve şok bir sonuçla karşılaştım. Normalde 3-4 olan total testosteron seviyem yerleri bulmuş ve 1,7 lere kadar gerilemiş. Bu neden olabilir ve bu sorunu nasıl aşabilirim.
      Not: evet ilacın sahte olabileceğine bende katılıyorum ancak güç,libido,kilo her şey artmışken ve salonda kullanan herkes memnunken bu sonuç neden bilen birileri yazarsa çok sevinirim.
      Not 2:bugün kontrol için tekrar kan verdim sonuç yarın çıkacak onu da tekrar paylaşacağım şimdiden çok teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.