Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Delapuente

Testo e, bolde uzun kür sonrası

Önerilen İletiler

Delapuente    30

Testo e, bolde küründe 16. haftamı tamamladım. 24. Haftaya kadar devam edeceğim. Bu sürede çinko, magnezyum, omega 3-6-9, kolajen, multivitamin, hepa4 düzenli olarak kullandım. 

omuz bölgesi sivilcelenme dışında hiç problem yaşamadım henüz. 

84-85 kilo civarıydım kür başlangıcı. Şu an 93 kg’yım. Form olarak da memnunum. 

bayram sonrası kan vereceğim. Özellikle baktır diyeceğiniz değerleri bilmek isterim. 

24 haftanın devamında ise henüz süreci netleştiremedim. Fikir alışverişi olursa sevinirim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    632

Genel olarak hemogram, böbrek değerleri, ALT, AST, GGT, Estadiol, Total testosteron, Serbest testosteron, 25-OH Vitamin D3 değerlerine baktırabilirsin.

24. haftadan sonraki hedefin nedir? Biraz kaloriyi kısıp define olmak istiyorum diyorsan testosteronun esterini değiştirip yanına winstrol ve masteron ekleyerek 8-10 haftalık bir klasik definasyon kürü yapabilirsin. 

Eğer bulka devam etmek istiyorsan kürü 36-48 haftalara da çıkarabilirsin. Aslında yapabileceğin bir sürü farklı kombinasyon ve kür mevcut ancak basit olandan ilerlemek çoğu zaman daha iyi oluyor.

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delapuente    30
hectordoyle, 9 saat önce yazdı:

Genel olarak hemogram, böbrek değerleri, ALT, AST, GGT, Estadiol, Total testosteron, Serbest testosteron, 25-OH Vitamin D3 değerlerine baktırabilirsin.

24. haftadan sonraki hedefin nedir? Biraz kaloriyi kısıp define olmak istiyorum diyorsan testosteronun esterini değiştirip yanına winstrol ve masteron ekleyerek 8-10 haftalık bir klasik definasyon kürü yapabilirsin. 

Eğer bulka devam etmek istiyorsan kürü 36-48 haftalara da çıkarabilirsin. Aslında yapabileceğin bir sürü farklı kombinasyon ve kür mevcut ancak basit olandan ilerlemek çoğu zaman daha iyi oluyor.

Prolaktin, kolesterol gibi değerler sanırım hemogramın içinde dimi? 

24 haftadan sonra, bir definasyon kürü yapıp ardından iyi bir pct ile sezonu kapatıp kış sezonuna girmeyi istiyorum. Müsabık değilim ama senelerdir idman yaptığım için seviyorum bunu.

evet çok fazla varyasyon var. O yüzden fikir alışverişi yapmak istemiştim. Teşekkür ederim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delapuente, 2 saat önce yazdı:

24 haftadan sonra, bir definasyon kürü yapıp ardından iyi bir pct ile sezonu kapatıp kış sezonuna girmeyi istiyorum. Müsabık değilim ama senelerdir idman yaptığım için seviyorum bunu.

evet çok fazla varyasyon var. O yüzden fikir alışverişi yapmak istemiştim. Teşekkür ederim. 

Prolaktin homegramın içinde değildir ,total testo,lh,fsh,prolaktin,e2,free testo'yu bir kağıda yazıp doktora uzatabilirsiniz ben öyle yapıyorum + hemogram testi de yaptırırsınız ama hemogramın içinde de kolestrol olduğunu bilmiyorum ben yaptırdım ama LDL'i göremedim. Kolestrol diye belirtirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
Delapuente, 3 saat önce yazdı:

Nor19 grubu ilaç kullanmamışsın prolaktini etkileyen bir şey yok ki baktırman gereksin. Hemogram tam kan sayımı oluyor. Diğer bahsettiğin değerlerle Alakası yok. Bulk yaptığın İçin karaciğer böbrek ve yağ profilene (kolestrol) kesinlikle baktır. Yanına ilaçların vücuttaki durumu için total ve free testo e2 ye baktır. Bolde kullandığın İçin kesinlikle hemogram şart. Bulk sonrası 4-6 hafta TRT doz ile devam edip sonra yeni küren başlamanı öneririm  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34

Tam kan hemogram

Total kolestrol bunun için (trigliserid'de isterler büyük ihtimalle) LDL-HDL / AST-ALT   kolestrol için gerekli olan testler

E2-Prolaktin-Total testo-Serbest testo-LH-FSH    testleri hormon testi olarak geçiyor

2 gün önce yaptırdım özel hastanede 250tl fiyat çıktı bunlara.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
j00x0, 32 dakika önce yazdı:

Tam kan hemogram

Total kolestrol bunun için (trigliserid'de isterler büyük ihtimalle) LDL-HDL / AST-ALT   kolestrol için gerekli olan testler

E2-Prolaktin-Total testo-Serbest testo-LH-FSH    testleri hormon testi olarak geçiyor

2 gün önce yaptırdım özel hastanede 250tl fiyat çıktı bunlara.

hangi hastaneymiş o ya benim gittiğim hastanede sadece hormon testleri 565 lira tuttu valla adını verirsen oraya gidip yaptırayım ben de testlerimi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delapuente    30
Askabar, Bir saat önce yazdı:

Nor19 grubu ilaç kullanmamışsın prolaktini etkileyen bir şey yok ki baktırman gereksin. Hemogram tam kan sayımı oluyor. Diğer bahsettiğin değerlerle Alakası yok. Bulk yaptığın İçin karaciğer böbrek ve yağ profilene (kolestrol) kesinlikle baktır. Yanına ilaçların vücuttaki durumu için total ve free testo e2 ye baktır. Bolde kullandığın İçin kesinlikle hemogram şart. Bulk sonrası 4-6 hafta TRT doz ile devam edip sonra yeni küren başlamanı öneririm  

Teşekkürler. Trt nedir tam olarak?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
fert, Şimdi yazdı:

hangi hastaneymiş o ya benim gittiğim hastanede sadece hormon testleri 565 lira tuttu valla adını verirsen oraya gidip yaptırayım ben de testlerimi.

ben eskişehirdeyim. orada da şöyle bir durum oldu ben daha önce sadece lh-fsh-prolaktin-total testo-e2 için 350tl verdim pazar yaptırıyorum hep boş oluyor.Cumartesi gittiğimde 229 lira çıkardılar bende belirttim bu durumu ya emin misiniz hani daha fazla test var fln kadın baktı etti hatta eski testleride çıkarttı doğru ama fiyat bu dedi sonradan trigliserid de eklemem lazım kolestrol için dedi 49da ona aldı işte 280tlye geldi :D bende ses etmedim 

WhatsApp Image 2022-05-02 at 14.31.48.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
Delapuente, 4 saat önce yazdı:

Teşekkürler. Trt nedir tam olarak?

TRT testosteron replasman tedavisi oluyor. Haftalık 0.5 ml testo vur kendine 4-6 hafta boyunca reseptörler dinlensin ki bir daha ki küründen daha çok verim al 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delapuente    30
Askabar, 2.05.2022 - 19:07 yazdı:

TRT testosteron replasman tedavisi oluyor. Haftalık 0.5 ml testo vur kendine 4-6 hafta boyunca reseptörler dinlensin ki bir daha ki küründen daha çok verim al 

Teşekkürler. Bu süreçte kısa ester mi yoksa uzun ester mi peki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Delapuente, 52 dakika önce yazdı:

Uzun ester.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
Delapuente, 3 saat önce yazdı:

Kesinlikle uzun ester. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delapuente    30

Teşekkürler. 24 haftayı testo e - bolde şeklinde tamamlayıp ardından bir köprü olarak only testo yapacağım sanırım. Bir sonraki kürüm için de yine fikir almak isterim burada. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34

bende 16hafta sonrası bu şekil devam edeceğim sanırım bolde den memnun kaldınız sanırım kaçıncı haftada etkileri başladı veya gözle görülür bir etkisi oldu mu boldenin yoksa hissettirmeden mi çalışıyor. @Delapuente

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delapuente, 05.05.2022 - 12:04 yazdı:

Teşekkürler. 24 haftayı testo e - bolde şeklinde tamamlayıp ardından bir köprü olarak only testo yapacağım sanırım. Bir sonraki kürüm için de yine fikir almak isterim burada. 

Kür öncesi ve şuan formun varsa atarsan değişimi biz de görmüş oluruz bende 24 haftalık bolde testo kürüne girecegim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delapuente    30
j00x0, 05.05.2022 - 12:14 yazdı:

bende 16hafta sonrası bu şekil devam edeceğim sanırım bolde den memnun kaldınız sanırım kaçıncı haftada etkileri başladı veya gözle görülür bir etkisi oldu mu boldenin yoksa hissettirmeden mi çalışıyor. @Delapuente

Acıktırma konusundaki etkisi bende inanılmaz oldu. Zaten 11-12 kilo civarında kilo aldım. 

Mutlucanelcin, 13 saat önce yazdı:

Kür öncesi ve şuan formun varsa atarsan değişimi biz de görmüş oluruz bende 24 haftalık bolde testo kürüne girecegim

Telefondan siteye girdiğim için, foto atma olayını geçen sefer deneyip beceremedim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
j00x0    34
Delapuente, 23 dakika önce yazdı:

Acıktırma konusundaki etkisi bende inanılmaz oldu. Zaten 11-12 kilo civarında kilo aldım. 

bu etkiyi kaçıncı haftada görmeye başladınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delapuente    30
j00x0, 14.05.2022 - 08:52 yazdı:

bu etkiyi kaçıncı haftada görmeye başladınız.

Hala görmeye devam ediyorum. İnanılmaz bir acıkma hissi oluyor bende Boldenonla.

20 haftalık Bolde - Testo kürümü tamamladım. 24 haftaya uzatmak yerine 4-6 hafta only Testo devam edeceğim yeni küre girmeden. 

Only testo yaparken, özellikle dikkat etmem gerekenler var mıdır?

24’e tamamlayacaktım fakat hem gün içerisinde hem idmanda aşırı ter atıyorum sıcaklardan dolayı. Bulk yapmak çok mümkün olmayacak bu aylarda o yüzden. 

hectordoyle, 02.05.2022 - 00:17 yazdı:

4 hafta only testo devam edip ardından tam yaz sezonu içinde iyi bir definasyonla bu sezonu kapatacağım. 

definasyon kürü olarak yazdığınız kombinasyonu düşünüyorum. Alternatif öneriniz var mıdır? 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
Delapuente, 6 dakika önce yazdı:

4 hafta only testo devam edip ardından tam yaz sezonu içinde iyi bir definasyonla bu sezonu kapatacağım. 

definasyon kürü olarak yazdığınız kombinasyonu düşünüyorum. Alternatif öneriniz var mıdır? 

Ekleyebilirsen sarm ekleyebilirsin, ostarin ya da rad140 gibi. İstersen kürünün son 4-6 haftasına tren acetate da ekleyebilirsin ancak yukarıda yazdığım definasyon kürü + güzel bir antrenman programı+ temiz beslenme seni istediğin yere getirir. Diğer yazdığım alternatifleri uygulayıp uygulamamak sana kalmış.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Kaan00n
      Merhaba arkadaşlar,
      20 yaşındayım 191 cm boyundayım 88 kg ağırlığındayım Yağ oranım yaklaşık %14 civarında ve yaklaşık 3 senedir doğal yollarla spor yapıyorum. Son 5 haftadır sadece testosteron, son 2 haftadır ise masteron propionat kullanıyorum. Şimdi yağ oranımı %10'a çekmek için 7-8 hafta daha masteron kullanmayı planlıyorum ve ardından testosteronu kesmeden boldenon kullanmayı düşünüyorum.
      Boldenon hakkında bilgi ve deneyimlerinizi duymak isterim, özellikle sağladığı etkiler ve deneyimleriniz konusunda.
      Ve hangi markadan memnun kaldınız sizce hangi marka boldenon tercih etmeliyim?
    • Yazan: Hwidka1
      Merhaba arkadaşlar,
      500 testo e 500 bolde 30mg turinabol Kullanıyorum 3. haftadayım boldenin açılmadığına eminim zaten.
      Haftada en az 1, 2 kere tansiyonum fırlıyor bayılacak gibi oluyorum öneriniz var mı? turinabol tansiyon yapar mı ?
    • Yazan: Zodi
      Herkese selamlar hocalarım, abilerim.
      İlaç dozajlamalarım ise haftalık 500 Testo - 400 boldenon şeklinde
      20 haftalık testo bolde kürümün 9. Haftasındayım ilk 6 hafta günde 30 mg sabit turinabol kullandım ve şu ana kadar 8 kilo artışım oldu. Boy 185 kür öncesi kilo 81 güncel kilo 89 yemeden kaynaklı bel ve alt karın da yağlanma oluştu ve son 2 haftadır 15 dk idman sonu kardiyo ekledim. (Bisiklet veya yokuş yürüyüş) Asıl sıkıntıma gelecek olursam bu kilo artışına rağmen nedense ilaçların tam etkisini aynada henüz görememem belki de boldenon 12. Hafta sonrası etki göstermeye başlıyor diyebilirsiniz bundan kaynaklıda olabilir.
      Günde sabahları 5 yumurta 1 dilim tam buğday ekmeği gün içinde 450 Gr pirinç veya makarna ve 500 gr tavuk yiyorum bunlar temel olanlar tabii ki ekstralar da var beslenmemin kendimce iyi olduğunu düşünüyorum iş yoğunluğumdan ve fabrikanın çok sıkıntılı olmasından kaynaklı test yaptırmaya da gidemedim ilaçlar çalışıyor mu çalışmıyor mu acaba diye psikolojik olaraktan bu düşünce beni hem idman olarak hem de aklıma geldiği her anda düşürüyor.
      Cinsel anlamda da son 2 haftadır nedense ilk etapta erkesiyon çok kuvvetli fakat yarım saat sonra 2. İlişki girişimim de sertleşmede çok problem yaşıyorum iş tempom çok yüksek antremanda da yeterince hırpalıyorum ve yorgun düşüyorum günde 6 saat uyuyorum bunun da ilişki de etkisi var mı bilmiyorum psikolojik olarak hiç iyi hissetmiyorum kendimi bana bi yol gösterir misiniz kimseye de birşey açıklayamıyorum kendi kendimi yiyorum.
      Her türlü eleştirinize lafınıza sözünüze açığım.
    • Yazan: Denizci
      Merhaba arkadaşlar,
      Küre gireceğim açık söylemek gerekirse bir çok arkadaş gibi profesyonel olmasam da kendi araştırmalarım ve arkadaşlarımın desteği ile planlama yaptım.
      Kür planım şu şekilde olacak:
      2 ml boldenone 2 ml testo enant 3 tablet anavar 3 tablet winstrol  Toplamda 10 enjeksiyon yani 50 gün sürecek tabletler 30 gün sonra bitecek.
      Şimdi asıl sormak istediğim şu bu kür bitiminde hemen :
      2ml tren acetat 2ml testo prop 2ml masteron Devam edeceğim toplamda 5 enjeksiyon yani 25 gün sonra da bu kür bitecek.
      Hiç ara vermeden devam etmemin sıkıntısı olur mu ?
    • Yazan: ogulcanozer34
      Merhabalar arkadaşlar,
      28 yaş  195 boy 90 kiloyum İlk defa küre girmeyi düşünüyorum bir hoca ile konuştum başlangıç için
      testo e. boldenon dianabol ve turinabol Şeklinde bir kür önerdi açıkçası ben turinabolu eklemeden testo bolde diana seklinde illerleyim diyorum artıları eksileri ne olur benim için turinabolu ekleyip eklemememin şimdiden teşekkürler herkese iyi forumlar...

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.