Jump to content
 • Duyurular

  • Loving

   Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
  • Loving

   Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

   Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
 • Reklam

j00x0

Üye
 • İçerik sayısı

  107
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

32 Mükemmel

j00x0 Hakkında

 • Yaş 29
 • Derece
  Deneyimli
 • Doğum Günü 21-04-1993

Profil Bilgileri

 • Yaş 29
 • Meslek:
  İşçi
 • Konum:
  Eskişehir
 • Ad Soyad:
  Volki
 • Cinsiyet
  Erkek
 1. 2. kürüme başlıyorum

  uçkurumuza biraz yenik düştük 4gündür bir sıkıntı seziyordum ve araştırmalar üzerine gonore(bel soğukluğu) dedikleri bir hastalık vuku buldu bir kür başladık konu kürden çok psikoloji ve genital hastalık konusuna evriliyor en yakın zamanda hastaneye gideceğim bu hafta anapolon 100mg çıkartıyorum bugün enjeksiyon olamayacağım sanırım bir tanıdık ameliyat oldu refakatçıyım boş bir durumda kaçıp enjeksiyon olmaya çalışacağım
 2. Testo e, bolde uzun kür sonrası

  bu etkiyi kaçıncı haftada görmeye başladınız.
 3. 2. kürüme başlıyorum

  bugün gün boyu depresif üzgün düşünceli takıldık bu nedir arkadaş biraz alışkınım ama moda soktumu çıkartmıyor garip 2günden beri hafif sabahları olacak şekilde mod düşüyor açılıyordum bugün maafetti beni kafada baya kurduk üzüldük garip spor yaptırmadı valla yapamadığım için sabah mod yine düşer gibi hayırlısı ilerleyen haftalarda bunun 2-3katı vurursa korkutur adamı ,aklına gelen şeyler insanı rezil ettirebilir edit: bu arada genel bir üzüntü hayata karşı lanet olsun değil yakın bir zamanda olumsuz bir durum yaşamıştım onun ile alakalı mevzu ilaçlara da b*k atmayalım şimdi bir tık kafaya taktırdı sanki
 4. 2. kürüme başlıyorum

  rdl yapıyorum ama arka bacak için gerçi yeni programımda ekli değil çokta verim aldığım bir hareket olduğunu düşünmüyorum fakat rackpull deneyeceğim.
 5. 2. kürüme başlıyorum

  2.Haftanın ortasından bir sırt omuz fotoları paylaşayım dediğim gibi poz falan bilmiyorum amatörce fotolar gögüslerim geride kaldı sıkıştırınca güzel görüntü var ama kolları kaldırınca sönük karın bölgem 70kg da güzel görüntü vardı şuan gögüs kafesi kemikleri belli oluyor can sıkıyor. Anapolon bana pek etki etmiyor gibi geldi mg yükselteceğim kesinlikle bir diğer sorunum ise sırtın alt bölgesi yani alt sırt çok sönük kaldı üçgene gidiyor ama orantısız bir üçgen pek hoşlanmadım o görüntüden alt sırtı da büyütecek hareketler eklemeyi düşünüyorum sırt gününe. Sabahları öksürük başladı 2-3gündür sabah uyandığımda öksürük oluyor üstüne de sigara tuzu biberi oluyor sanırım, araca inip yola çıkana kadar öksürük devam ediyor. Hafif kafada kurma mevzuları oluyor ama yok ya falan deyip geçiyorum eskiden de çok düşünürdüm o normal fakat böyle bazı mevzularda biraz takılıyorum.
 6. 2. kürüme başlıyorum

  Evet dostlar 1.haftayı bitirdim akşam saatlerinde 2.haftamın ilk enjeksiyonunu 500ml testo - 240ml bolde - 100 parabolan olacak şekilde uygulayacağım. ilk hafta yaşadıklarım, bir problem yok etki yan etki yok nabız kontrollerimi yaptım çok oynak kalp atışlarım hala eskisi gibi(yüksek) sanırım kronik bir sebep ilaçlar tetiklemiş olabilir çok takılmıyorum her hangi bir aktivite sırasında bana daha problem yaratmadı. Anapolon çok hafif kuvveti hissettirdi ama tam değil 2.haftayı bekliyorum eğer bu düzeyde gider ise 3. ve 4. hafta 100mg çıkartacağım. Parabolan hiç bir yan etki göstermedi eğer böyle 5.haftaya kadar gidersek diğer 5.hafta 200/200 400 e çıkarım büyük ihtimalle. Çok hafif bicepslerde sivilcelenme oldu biceps ve triceps e doğru yağ dokusunun olduğu nokta ufak ufak ama çıkıyor ufak geçiyor gidiyor. Belki normaldir onun dışında bir sivilcelenme yaşamadım. meme hassasiyeti falan yok sanırım 3.-4. haftaya kadarda olmayacak gibi bir beklentim yok. libidom küre başlamadan önce ki hafta düşmeye başlamıştı buda testo sonucuna göre gayet normal yüksek değerlerden normal seviyeye düşünce normal seviye bana düşük geldiği için oldu sanırım bunun bilincinde olduğum için çok takılmadım partnerim ile yakınlıkta fln bir problem yaratmıyor bana. geçenlerde boşalma sonrası bir testis ağrısı oldu ilaçlardan mı bilemiyorum fakat ufak bir ağrı oldu geçti testislerin alt kısmında bu biraz korkuttu beni gözlemleyeceğim devam eder ise yardımlarınızı isteyeceğim baş ağrısını anapolona bağlamıştım fakat Eskişehirde ki hava durumu malum kel aynak olunca sanırım rüzgar çarpması sebebi ile olduğunu düşünüyorum bir daha öyle şidddetli bir baş ağrısı yaşamadım. Antraman programını guray hipertropyden splite çevirdim 2.hafta itibari kaslarımı daha iyi hissettiğimi düşünüyorum. ilk hafta beslenme kötü geçti bayramdı, bayram sonrası biriken iş durumlarıydı o yüzden bir kilo artışı olmadı. güncel resimleri her antraman sonrası çekmeye çalışıyorum fakat tek başıma pozlarım kötü oluyor. 5.hafta güzel açılar ile fotoğraf ve videolar yüklemeyi düşünüyorum. Teşekkürler mutlu mesut gidiyoruz bakalım.
 7. 2. kürüme başlıyorum

  treni bekliyorum çok meraklıyım daha bir şey yok anapolon ufaktan sanki ben burdayım demeye başladı gibi çünkü bugün ki antramanda bilmiyorum ama bir kuvvet patlaması yaşadım kg ekledim vs ve bana mısın demedi 4.günden böyle patlama yapar mı yapıyorsada helal olsun harbi bahsedildiği gibi en tepe ilaçlardan birisi..
 8. Testo e, bolde uzun kür sonrası

  bende 16hafta sonrası bu şekil devam edeceğim sanırım bolde den memnun kaldınız sanırım kaçıncı haftada etkileri başladı veya gözle görülür bir etkisi oldu mu boldenin yoksa hissettirmeden mi çalışıyor. @Delapuente
 9. 2. kürüme başlıyorum

  Total testo sonucum çıkmış 2haftalık aradan sonra bu kadar düşeceğini beklemezdim ben diğer kürümde başlangıç olarak 1ml testoyla başlayıp diğer haftalar 500e düşmüştüm bunda direk 500 ile başladım.Acaba 2.hafta 1ml testo vurup testonun açılışını hızlandırsam nasıl olur ? bu arada @hectordoyle loving hocanın konusunu okudum dün o şekilde kullanım yaptım aynen ishal sorununu çözdü hocanın da dediği gibi bilmemek ayıp değil öğrenmiş olduk çok teşekkürler. Sadece anapolon attıktan 2 saat sonra bir baş ağrısı oluyor ama öldürücü değil günlük rutinine devam ediyorsun sadece hissettiriyor çokta sıkıntı değil. Onun dışında şuana kadar hiç bir yan etki görmedim.
 10. 2. kürüme başlıyorum

  vitamin özürlü bünyem daha 2.günden müdürü(totoyu) uyarmaya başladı. Çok eskilerde b12 kullandığımda ishal olmuştum hadi o zaman ufaktık vs. bundan bir 3-4 yıl önce omega3 balık yağı(aynı marka) günde 2 tane aldığımda ishal problemi yaşamıştım hadi onun dozu fazlaydı vs. dün aldığımda bir sorun yoktu ki akşam aldım bugün fena bir şekilde ishale döndürdü sabahtan beri mideden garip sesler geliyor her wc de ishaliz yediğimin arkasından wc çıkıyorum vs. hafif gazım geldi hesabı pırtlatırken de olan olunca mct leri almama kararı aldım. Kürün ortalarında belki yine denerim ama şuan için sadece liv52 ile devam edeceğim.
 11. 2. kürüme başlıyorum

  dediğim gibi büyük sıkıntı çekmedim ama beklentiyi verememesi hele ilk kürde insanı hem soğutuyor hemde üzüyor maalesef.
 12. 2. kürüme başlıyorum

  watson pharma deca watson pharma diarexx
 13. Testo e, bolde uzun kür sonrası

  ben eskişehirdeyim. orada da şöyle bir durum oldu ben daha önce sadece lh-fsh-prolaktin-total testo-e2 için 350tl verdim pazar yaptırıyorum hep boş oluyor.Cumartesi gittiğimde 229 lira çıkardılar bende belirttim bu durumu ya emin misiniz hani daha fazla test var fln kadın baktı etti hatta eski testleride çıkarttı doğru ama fiyat bu dedi sonradan trigliserid de eklemem lazım kolestrol için dedi 49da ona aldı işte 280tlye geldi bende ses etmedim
 14. 2. kürüme başlıyorum

  teşekkür ederim öncelikle diğer kürümde ki deca ve dianabolu diyorsanız gerçekten hiç bir hissiyat yaratmadı.Fakat 8.haftada decayı kesmiştim 8.haftada birden libidom kesilmişti test sonuçlarına göre e2 yi düşürme kararı aldık. Fakat orada şöyle bir durum var 5.haftada e2 78 lerde gezerken felaket libido vardı yani iş yerinde boş otururken birden istek sertleşme vs. sonra 8.haftada deca bitince bir test daha yaptım e2 74tü ama hiç libido yoktu sertleşme durumuda yoklayınca sertleşme var kendi kendine sertleşme sağlayamıyordum ve ilgim 30saniye bile kaçsa sertleşmem kayboluyordu metin hocanın tavsiyesiyle 2 hafta pzrt/perşembe arimidex aldım 2hafta sonra libido eski haline geldi. belkide deca çalışıcaktı dozaj az geldi hani direk suç atmış olmak istemiyorum ama testlerde ve etkilere bakılınca hiç deca-dianabol kullanmış gibi bir durumum olmadı. Mesela hiç su tutmadım artık benim bünyemle mi alakalı onuda bilmiyorum ama +7/+8 kilo kazandım ve testoyu kestikten sonra 10.hafta üstüne 2.hafta sporuda bıraktım bilerek işte 3.hafta yeni küre başladım bu süre zarfında -2/-3 kaybım var ama hatlar olsun damarlanma olsun hala duruyor geçen ön hazırlık bir full body yaptım güç aynı ama pump etkisi baya düşmüş çünkü 6./7. haftalarda acayip pump oluyordum ve o oluşan pump etkisi gün boyu devam ediyordu.
 15. Testo e, bolde uzun kür sonrası

  Tam kan hemogram Total kolestrol bunun için (trigliserid'de isterler büyük ihtimalle) LDL-HDL / AST-ALT kolestrol için gerekli olan testler E2-Prolaktin-Total testo-Serbest testo-LH-FSH testleri hormon testi olarak geçiyor 2 gün önce yaptırdım özel hastanede 250tl fiyat çıktı bunlara.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.


Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.
×