Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

rastlantisal    5.239

Merhaba arkadaşlar.

Adet olsun diye kür başlığına fiziksel özelliklerimden bahsederek girmek istiyorum. Böylece emsal olsun ve bu tarz başlık açan arkadaşlar belirtsin ki sonrasında defaen sormak zorunda kalmayalım

175 boyunda, 80kg ve 42 yaşında kolay kilo alamayan, bu vesile ile 35-36 yaşında 52kg olarak spora başlamış, natural olarak bir hayli yol alıp devamında kür ile gitmeye karar vermiş biriyim. Sporu yemek yemek, su içmek, duş almak gibi görüp benimsedim ve hayatıma kattım. Vücut geliştirme hariç imkan oldukça basketbol, kickbox, yüzme vs gibi faaliyetlerde de bulunuyorum. Yapılan spor teklifini asla geri çevirmem.

Bu süreçte en büyük motivasyonum şuan 10 yaşında olan oğlum idi. Sporu hayatının parçası yapmasını istediğim için ona boş boş "spor yap" demek yerine, bizzat ailemizin hayatının olağan akışına sokarak onunda sporu içselleştirmesi idi. Keza işe de yaradı.

28 mart 2022 günü yeni uzun kürüme başlıyorum.

Yine hacim maksatlı tahminen 10 ay sürecek Blast and cruise yöntemini tercih edeceğim bir kür olacak. @Rdmdedemle beraber başlıyoruz. :)

Öncelikle tüm kür boyunca farklı dozlarda ve esterlere testosteron muhakkak olacak. Duruma anabolizanlar da eklenecek. Yapı itibari ile düşük E2 değerine sahip olduğum için ve bulk kürü olacağı için ara ara testosteronda 700mg seviyesine çıkacağım. Bu doz ayarı kesinlikle testlere göre olacak. Zaten testosteronum yüksek olduğundan (PCT sonrası 700 idi. Şuan daha da yukarıdadır) ve vücudumun aromatize işine direndiğinden benim için kürdeki önemli değer E2 ve insülin olacak. Ara ara bunların testlerini yaptıracağım. Dozu da buna göre ayarlayacağım.

Başlangıç 500mg testo mix ve 300mg deca ile olacak. Decayı ne kadar kullanacağımı ise göreceğim yan etkiye göre ayarlayacağım. Ancak aklımdaki azami süre 10 hafta. Eğer yan etkileri erken dönemde (4. hafta) görmeye başlarsam doz düşüreceğim ve öyle devam edeceğim. Son deca enjeksiyonundan sonra 6 hafta daha 500mg testo mix kullanıp peşi sıra 1 aylık TRT doz testosteron sürecine gireceğim. Amaç reseptörleri rahatlatıp tüm kür boyunca azami randıman almak.  

Kürün devamı da aklımda tasarlanmış halde lakin uzun kürlerde ezbere gitmek yerine vücuda göre hareket etmek çok daha doğru ve akıllıca olduğundan, devamını TRT sürecinin son haftasında yeniden gözden geçirip sizlerle paylaşacağım.

Bu seferki hedef Tüm kür + PCT + 1 ay bekleme döneminde sonra 85kg'da kalmak.

Saygılarımla.

• Beğen 19

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

holyland    321

bende babamı spora baslattim 1 aydır yapıyor evde ağırlıklarım vardı curl leri sallanarak yapıyor 2. setten sonra ama olsun xD

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    272

Abi küründe başarılar öncelikle. Bu kadar hareketli olduğundan kilo alamıyor olabilir misin?😂 sanki kendimi gördüm. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.239
Mhmt38, 3 saat önce yazdı:

Abi küründe başarılar öncelikle. Bu kadar hareketli olduğundan kilo alamıyor olabilir misin?😂 sanki kendimi gördüm. 

Ahahaha. Yok o sorunu çözdüm. Bir türlü de vakit bulup vitaminsizler için beslenme bülteni yazımı yazamadım. Mesaiden mesaiye koşuyoruz bu ara işler çok yoğun. 

Ama özet geçmek gerekirse Ana öğünlerin hariç ağzına 2 saati geçmeyecek şekilde bir parça karbonhitrat at. Öyle işe yarıyor ki PCT sonrası kilo kaybettirmedi. Ki kreatinle vs de kaslara su çekmedim. Farka şaşarsın. 

Herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar. Öbür başlıkta olduğu gibi yine önemli gördüğüm her noktayı paylaşacağım.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633

Abim küründe başarılar dilerim, güzel bir süreç geçireceğini şimdiden tahmin edebiliyorum. Bu arada instada önerilenlerde senin insta çıktı takip isteği atıyorum sorun olmazsa :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Yeni kürünüzde başarılar dileriz efem :) 

Sizinle aynı anda küre başlamak gibi bir şerefe nail oldum, ben konu açmayıp bu konuyu kirletmeyi düşünüyorum göbekli göbekli :P 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.239
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Yeni kürünüzde başarılar dileriz efem :) 

Sizinle aynı anda küre başlamak gibi bir şerefe nail oldum, ben konu açmayıp bu konuyu kirletmeyi düşünüyorum göbekli göbekli :P 

Dedem kirletmek denmez ona paylaşmak denir. Bu akşam ilk enjeksiyonları yapıyoruz. Vira bismillah :)))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.239
Feng, 4 dakika önce yazdı:

Hayirli olsun abi saglikli verimli bir sekilde atlatirsin insallah. Benim anlamadigim b&c yapicagini soylemissin pct diyorsun. Surekli kurde kalmayacak misin

Sonsuza kadar kür işi şuan benim için uygun değil. Sürekli sınırları zorlayarak sağlıklı şekilde ne kadar kürde kalacağımı sınıyorum aslında her kürde. 

misalen döngü şöyle 12/16 hafta anabolik  +  4-6 hafta TRT + 12/16 hafta anabolik vs. Tahmini söylüyorum bu şekilde 12-14 at kürde kalacağım. Sonra muhakkak PCT.

Testislerin durumuna göre arada belki chromium küçük dozlarda.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.239
Witcher, 4 saat önce yazdı:

Abi npp niye tercih etmedin ?

Bulk küründe olabildiğince uzun esterlerden gitmeyi yeğliyorum. Malumunuz benim E2 değerim doğal olarak düşük. Uzun ester yüksek aromataz yüksek e2. 

Benim için bunlar nimet :)

Herkese çok teşekkürler arkadaşlar.

İlk enjeksiyonu yaptım. 300mg testo mix , 150mg deca. Hani çok zaman oldu elim titrer dedim de ne titremesi özlemişim be :))))

Turuncu iğne sayesinde herhangi bir yanma yada ödem olmadı. Şuan enjekte ettiğim yeri unuttum desem yeridir.

Turuncu uç sabır istiyor lakin sıkıntısız olması muazzam.

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633
rastlantisal, 46 dakika önce yazdı:

Bulk küründe olabildiğince uzun esterlerden gitmeyi yeğliyorum. Malumunuz benim E2 değerim doğal olarak düşük. Uzun ester yüksek aromataz yüksek e2. 

Benim için bunlar nimet :)

Herkese çok teşekkürler arkadaşlar.

İlk enjeksiyonu yaptım. 300mg testo mix , 150mg deca. Hani çok zaman oldu elim titrer dedim de ne titremesi özlemişim be :))))

Turuncu iğne sayesinde herhangi bir yanma yada ödem olmadı. Şuan enjekte ettiğim yeri unuttum desem yeridir.

Turuncu uç sabır istiyor lakin sıkıntısız olması muazzam.

Abi ilaçların markası nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.239
hectordoyle, 22 dakika önce yazdı:

Abi ilaçların markası nedir?

Bu sefer karışık. Ama finale her zaman olduğu gibi iran enhantate sakladım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Bu sefer karışık. Ama finale her zaman olduğu gibi iran enhantate sakladım. 

Asıl merak ettiğim decanın markası aslında :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229

Sivilcesiz başarılı kürler. :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.239
hectordoyle, 8 saat önce yazdı:

Asıl merak ettiğim decanın markası aslında :D 

Novalife aldım bu sefer. 

Bay-T, 7 saat önce yazdı:

Sivilcesiz başarılı kürler. :)

Çok teşekkür ederim Tayfun Hocam.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Ustat senin yasindakiler sbha ise giderken otobuste uyuya kaliyor birsey dikkatimi cekti neden hedefi minimal tutuyorsun 85 kg gibi mesela 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.239
Lynx, 2 saat önce yazdı:

Ustat senin yasindakiler sbha ise giderken otobuste uyuya kaliyor birsey dikkatimi cekti neden hedefi minimal tutuyorsun 85 kg gibi mesela 

Bu kür için iyi hedef. Amaç yine doku oluşturmaya yönelik olduğu için danabol vs gibi ödeme oynayacak anabolikleri menüme eklemedim bile. 

Kötü bir genetikle doğdum. Onunla mücadele ediyorum. Şimdilik iyi gidiyor. Yıllara yayarak yavaş yavaş, sistemimi de yormadan gitmek ana hedefim. Çünkü sağlık giderse tüm bunların hiç bir önemi kalmayacak. 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertozkyaa    25
rastlantisal, 27 dakika önce yazdı:

Bu kür için iyi hedef. Amaç yine doku oluşturmaya yönelik olduğu için danabol vs gibi ödeme oynayacak anabolikleri menüme eklemedim bile. 

Kötü bir genetikle doğdum. Onunla mücadele ediyorum. Şimdilik iyi gidiyor. Yıllara yayarak yavaş yavaş, sistemimi de yormadan gitmek ana hedefim. Çünkü sağlık giderse tüm bunların hiç bir önemi kalmayacak. 

yenı kürünüzde basarılar genelde sımdıkıler deca yerıne tren enantet onerıyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.239
mertozkyaa, 2 dakika önce yazdı:

yenı kürünüzde basarılar genelde sımdıkıler deca yerıne tren enantet onerıyor

Trenin uzunu da kısasıda bence daha çok cut için. Treni kür sonuna saklıyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertozkyaa    25
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Trenin uzunu da kısasıda bence daha çok cut için. Treni kür sonuna saklıyorum :)

mesela umit bey bende sizin decacıyım 2012den beri ilac alıyorum lakın nedense herkes deca onermem tren al der ama manik bozukluk hastasıyım onu kullanınca dunyam degısıyo decada bu durum yok

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.239
mertozkyaa, 4 dakika önce yazdı:

mesela umit bey bende sizin decacıyım 2012den beri ilac alıyorum lakın nedense herkes deca onermem tren al der ama manik bozukluk hastasıyım onu kullanınca dunyam degısıyo decada bu durum yok

Decada da gözlemlerim ve deneyimleyenleri dinlediğime göre 5. haftadan sonra kıskançlık başlayabiliyor. Bu konuda otokontrolü kaybetmemek gerek. 

Her halükarda dışarıdan hormon alarak her şeyi yüksek yaşıyoruz. bu akıldan asla çıkarılmamalı.

Yarışmaya hazırlanan genç polis bir kardeşim trenbolone öfkesi yüzünden nerede ise işinden oluyordu. kaç yıllık ilişkisinin bitmesi ise cabası.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertozkyaa    25
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Decada da gözlemlerim ve deneyimleyenleri dinlediğime göre 5. haftadan sonra kıskançlık başlayabiliyor. Bu konuda otokontrolü kaybetmemek gerek. 

Her halükarda dışarıdan hormon alarak her şeyi yüksek yaşıyoruz. bu akıldan asla çıkarılmamalı.

Yarışmaya hazırlanan genç polis bir kardeşim trenbolone öfkesi yüzünden nerede ise işinden oluyordu. kaç yıllık ilişkisinin bitmesi ise cabası.

ben tobelıyım trene cok kullandım tamam guzel ılac ama benım gibi bipolar manık hastası ınsanlar icin sonuc kacınılmaz decada pek sorun yasamadım

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yusufdemir1995
      Selamlar arkadaşlar;
      testo cypionat deca anapolon Kürüme eczane ürünü genotropin 36 ünite ve insülin ekleyeyim diyorum. Günlük 6 ünite kullanmayı düşünüyorum büyümek icin. Sabah 3 ünite gece 3 ünite şeklinde. İnsülini hem uzun ester hem kısa ester evde dolapta birsürü var onların kullanımını kendim ayarlayacağım öğünlerle beraber. Sizin önereceğeniz başka iyi çalışan eczane ürünü büyüme hormonu varmı?
      Tek güvendiğim genotropin ve güzelde çalışıyor diye biliyorum.
      @Emrahtkty @Semih Erarslan @metinav @Askabar @Mickey @Vural2 @otopsicikedi
      Minimum 6 ay kullanacağım

• Yazan: 2018..
      Merhaba arkadaşlar,
      Kürümün içeriği şu şekilde:
      Gh günde sabah akşam 3iu sutanon haftada 3 750 mg  primobalon 300mg haftada 3 Kendimce diyorum ki wistrol eklemeli miyim?
      Şuan gayet iyi gidiyor kür sizin bu konuda düşünceniz nedir?
    • Yazan: Ashfordian1
      1 Sustanon küründen sonra pct gerekli mi ve çok zararı olur mu?
    • Yazan: DevinTowsend
      Merhabalar öncelikle saygı değer dostlar abiler, kardeşler
      22 Yaşındayım 2. Kürümdeyim ilk 10 Hafta :
      500 Test  400 Bolde 300 Deca  Şeklinde gittim gayet güzel kütle koydum fikrimce , Kür başı 62 , Güncel 76 Kiloyum . Kürüme Yaklaşık 12 Hafta kadar daha yani toplam 24 Hafta kadar sürdürmeyi düşünüyorum , Güncel Olarak 12.Haftadayım Deca kullanmayı 10. Hafta kestim Testo Bolde Şeklinde devam ediyorum ve bütçem el verdiği için küre Rimobolan eklemeyi düşünüyorum, Bilgisi fikri olan birilerinden öneri almak isterim . Teşekkürler. @SantoR @GHOST @Askabar @rastlantisal @Bay-T
      Güncel 76 Kg  174 Boy  
    • Yazan: Mustafa.clk1911
      Hocalarım merhabalar testlerde testosteron seviyesi düşük kişilere bir sefere mahsus olarak doktorların sustanon vermesinin sebebi nedir 1 ampul sustanon neyi çözebilir. Buradaki amaç nedir
      @rastlantisal @metinav @Loving

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.