Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Witcher

Only testo ve form analizi

Önerilen İletiler

Emrah    1.409
hectordoyle, 2 saat önce yazdı:

Valla kanka ben test e ile definasyon olabileceğini düşünüyorum ve girdiğim test e ve bolde küründe maintance kalorimi almama rağmen hatlarım belli olmuştu

2 hafta sonra 375 test e + 40 mg winstrol ile 4-5 haftalık definasyon yapıp sonra bulk kürüne geçicem

Olabilir tabi ki tamamen beslenme rejimi ile alakalı bişey definasyon muhabbeti sadece kısa ester kullanılmasının sebebi sık enjeksiyon ve daha hızlı sonuç etmesi 😂

Witcher, 1 saat önce yazdı:

Reis yazdıklarımdan bunu nasıl çıkardın ? ,)

Daha fazla kazanç değil,daha temiz kalmak istediğimi belirttim orada

Enanth ile propionat arasında dağlar kadar fark olmadığının farkındayım zaten 

Kimsenin bir şeyi boşuna kullandığını veya yaptığını söylemek ne bana ne de başkasına düşer 

Bu kadar agresifliğe gerek yok bence ,)

Bu arada enantha karşı bi düşmanlığım yok 😂

T. Enanthın beni su balonu yapmayacağının farkındayım zaten 

Only testo yaparsam eğer propionat kullanma ihtimalim daha fazla olabilir demek istedim yukarıda

Ağresif değilim güzel kardeşim yanlış anlamışsın burda makarayı en çok yapan kişilerdenim merak etme😂 Tabi seninkide bir tercih ama ben vücut tipine ve suan ki formuna baktığım zaman enanthe ile başlamanı düşünüyorum benim fikrim bu tamamen yoksa ne yapmak istediğinde özgürsün 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Witcher    94

İnsanlar bence natural olarak neler yapabileceklerinin farkında değiller

Buraya spora ilk başladığım zamanlardaki resimlerimi koysam çoğu kişinin aklından geçen ilk cümle şu olur " bu çocuktan bi halt olmaz" 

Spora ilk başlamayı düşündüğüm zamanlarda salon ararken babamın kurduğu şu cümle ara sıra aklıma geliyor "sen hiçbir şeyi başaramazsın" bu tarz lafları ilk başlarda hırs,motivasyon kaynağı olarak kullanırdım ama artık gülüp geçmekten başka bir şeye yaramıyor 😂😂

Emrahtkty, 21 dakika önce yazdı:

Ağresif değilim güzel kardeşim yanlış anlamışsın burda makarayı en çok yapan kişilerdenim merak etme😂 Tabi seninkide bir tercih ama ben vücut tipine ve suan ki formuna baktığım zaman enanthe ile başlamanı düşünüyorum benim fikrim bu tamamen yoksa ne yapmak istediğinde özgürsün 

Yok abi yanlış anlamadım zaten 

Ben her türlü öneriye,görüşe ve yapıcı eleştiriye açığım 

O zamana kadar belki fikrim değişir,T enanth+bolde+danabol kullanmaya karar veririm belli olmaz bana 😁

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Witcher, 10 saat önce yazdı:

Merhabalar 

Hem herkesin görüşlerini ve önerilerini almak amacıyla hem de yanlış düşündüğüm bir şey varsa düzeltmek adına bu konuyu açtım.

Bir kaç ay sonra 16 haftalık only testo + boldenon kürüne girmeyi planlıyorum.

Testoyu propionat olarak kullanmak var aklımda ama bunda daha kafam net değil.

Sizlerden form hakkında görüşleriniz,eleştirileriniz ve kür hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

İlk kürüm olacak

IMG_20220116_134212.jpg IMG_20220116_134116.jpg IMG_20220116_133810.jpg IMG_20220116_133614.jpg IMG_20220116_133500.jpg

Genetiğini f.er çok benzettim boy ölçünde ona yakın diye düşüyorum kısalığın avantajını ürün mg mından tut beslenmeye kadar dibine kadar kullan ve kulağını boy söylemlerine kapat uzunda olsan uzun olmanın avantajlarını sayacaklar genetiği sağlam zaten diyecekler unutma harikada yaratılsan senden daha fazla çalışan önüne geçer buna İnan ve bi köşeye yaz belinin inceliğini kullanarak kütle elde edebilirsen gözleri üzerine çekersin yaşın bu spordan profesyönel anlamda para kazanmaya müsait zor ama başarabilirsin sporunu icra ederken tüm hayatını buna fokuslama genç adamsın okul ve işlerinden tamamen elini ayağını çekme burası Türkiye dünyanın en iyi vücut geliştirmeciside olsan medya futbolu anlatacak bu işi şuanda en iyi şekilde yaparak bir zamanlar sponsor arayan adamlar zamanında bizde böyleydik demeyecek elinden tutmayacak yani sen istediğin kadar başarılı ol sana sponsor olmayacak fındık fıstık pro tozu sponsorluğundan bahsetmiyorum tabi ilk kürüne deca ve enantad güvenilir bir hocayla girmeni öneririm.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
Semih Erarslan, 3 dakika önce yazdı:

Genetiğini f.er çok benzettim boy ölçünde ona yakın diye düşüyorum kısalığın avantajını ürün mg mından tut beslenmeye kadar dibine kadar kullan ve kulağını boy söylemlerine kapat uzunda olsan uzun olmanın avantajlarını sayacaklar genetiği sağlam zaten diyecekler unutma harikada yaratılsan senden daha fazla çalışan önüne geçer buna İnan ve bi köşeye yaz belinin inceliğini kullanarak kütle elde edebilirsen gözleri üzerine çekersin yaşın bu spordan profesyönel anlamda para kazanmaya müsait zor ama başarabilirsin sporunu icra ederken tüm hayatını buna fokuslama genç adamsın okul ve işlerinden tamamen elini ayağını çekme burası Türkiye dünyanın en iyi vücut geliştirmeciside olsan medya futbolu anlatacak bu işi şuanda en iyi şekilde yaparak bir zamanlar sponsor arayan adamlar zamanında bizde böyleydik demeyecek elinden tutmayacak yani sen istediğin kadar başarılı ol sana sponsor olmayacak fındık fıstık pro tozu sponsorluğundan bahsetmiyorum tabi ilk kürüne deca ve enantad güvenilir bir hocayla girmeni öneririm.

Abi uzun değilim ama o kadar da kısa değilimdir herhalde 😂 (1.75 im)

Abi kesinlikle dediklerinde çok haklısın,bu işte maddi kaynak sağlam olmadıkça bi yerden sonrası gelmiyor ne kadar elit genetik falan olsan da

Ben de zaten şu an bu işi uzun soluklu yapabilmek için bazı şeyleri daha ön plana çektim 

İlaç konusunda ilk kür olarak only testo veya yanına hafif-orta şiddette bir anabolik eklemeyi düşünüyorum,sonrasında duruma göre daha ileri planlamalar yapmak var aklımda 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Witcher, Bir saat önce yazdı:

Abi uzun değilim ama o kadar da kısa değilimdir herhalde 😂 (1.75 im)

Abi kesinlikle dediklerinde çok haklısın,bu işte maddi kaynak sağlam olmadıkça bi yerden sonrası gelmiyor ne kadar elit genetik falan olsan da

Ben de zaten şu an bu işi uzun soluklu yapabilmek için bazı şeyleri daha ön plana çektim 

İlaç konusunda ilk kür olarak only testo veya yanına hafif-orta şiddette bir anabolik eklemeyi düşünüyorum,sonrasında duruma göre daha ileri planlamalar yapmak var aklımda 

Normalde senin yaşındaki birinin küre girmesini tavsiye etmem, etmedimde. Ama senin için diyebilirim ki, tıkandığın yerde lütfen foruma yaz. Forum olarak hep birlikte birşeyler yapabiliriz belki :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
Rdm, 10 dakika önce yazdı:

Normalde senin yaşındaki birinin küre girmesini tavsiye etmem, etmedimde. Ama senin için diyebilirim ki, tıkandığın yerde lütfen foruma yaz. Forum olarak hep birlikte birşeyler yapabiliriz belki :)

Tabiki abi kür öncesi-sırası-sonrasında burada iletişim de kalmayı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94

Karantina ve uzun süren bi tenisçi dirseği rahatsızlığından sonra yavaş yavaş toparlıyorum

Hem gelen tavsiyeler üzerine hem de kış sezonunu düşünerek kür planındaki testoyu enanth versiyonu ile değiştirmeye karar verdim 

Yaklaşık 1 veya 2 ay sonra startı vermeyi planlıyorum ve başlayana kadar formu iyice ileri taşımayı düşünüyorum,belki buraya bir iki güncelleme bırakırım o tarih gelene kadar

Herkese kolay gelsin.

IMG_20220128_225855.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Witcher, 29 dakika önce yazdı:

Karantina ve uzun süren bi tenisçi dirseği rahatsızlığından sonra yavaş yavaş toparlıyorum

Hem gelen tavsiyeler üzerine hem de kış sezonunu düşünerek kür planındaki testoyu enanth versiyonu ile değiştirmeye karar verdim 

Yaklaşık 1 veya 2 ay sonra startı vermeyi planlıyorum ve başlayana kadar formu iyice ileri taşımayı düşünüyorum,belki buraya bir iki güncelleme bırakırım o tarih gelene kadar

Herkese kolay gelsin.

doğal halin baya sağlam kanka bakalım testo ne etki vericek :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
STALOB, 5 dakika önce yazdı:

doğal halin baya sağlam kanka bakalım testo ne etki vericek :D

Beklentiyi çok yüksek tutmuyorum hayal kırıklığı olmasın diye 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Witcher, Şimdi yazdı:

Beklentiyi çok yüksek tutmuyorum hayal kırıklığı olmasın diye 😂

only testo da fazla bişey bekleme ama seni tatmin eder bence bende only testodayım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
STALOB, 4 dakika önce yazdı:

only testo da fazla bişey bekleme ama seni tatmin eder bence bende only testodayım

Testo+bolde olacak 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Witcher, Şimdi yazdı:

Testo+bolde olacak 

güzel olur o zaman kanka hakkında hayırlısı

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
hectordoyle, 8 dakika önce yazdı:

Bence boldenondan da pek bir şey bekleme

İlk kürden jay cutler olmayı beklemiyorum zaten,olduğu kadar artık ,)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Witcher, 4 dakika önce yazdı:

İlk kürden jay cutler olmayı beklemiyorum zaten,olduğu kadar artık ,)

Demek istediğim şey, boldenonun kendisi zaten güçlü bir anabolik değil. Kullandığımız ester de çok uzun olduğu için istenilen sonucu ancak 16+ hafta sonrasında görebiliyoruz. 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
hectordoyle, 5 dakika önce yazdı:

Demek istediğim şey, boldenonun kendisi zaten güçlü bir anabolik değil. Kullandığımız ester de çok uzun olduğu için istenilen sonucu ancak 16+ hafta sonrasında görebiliyoruz. 

Çok geç açılan bir anabolik olduğunu biliyorum ama testonun yanına eklenebilecek temiz anabolik olarak bunu seçtim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Witcher, 1 dakika önce yazdı:

Çok geç açılan bir anabolik olduğunu biliyorum ama testonun yanına eklenebilecek temiz anabolik olarak bunu seçtim 

Boldenon gayet etkili bir anabolizan bana göre gayet verim alırsın. 

Boldenon tek sorunu acne 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
Leepriest35, 7 dakika önce yazdı:

Boldenon gayet etkili bir anabolizan bana göre gayet verim alırsın. 

Boldenon tek sorunu acne 

Şu an zoretanin kullanıyorum akne için,büyük ihtimalle kür sırasında da kullanıyor olacağım.

Nasıl bir etki olacak ben de merak ediyorum 

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
hectordoyle, 52 dakika önce yazdı:

Doğru söylüyor malesef 15 hafta hiç yokmus gibi ondan sonra birden büyüdüğünü hissediyorsun cevrendekiler direk söylüyor öyle bi ilaç 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Witcher, 50 dakika önce yazdı:

Şu an zoretanin kullanıyorum akne için,büyük ihtimalle kür sırasında da kullanıyor olacağım.

Nasıl bir etki olacak ben de merak ediyorum 

Küründe winstrol  olmasın, zoretanin eklemler için iyi değil diye biliyorum. Gerçi sende nasıl bir etkisi vardır bilmiyorum ancak kürün sonunda winstrol eklerim diyorsan yapmanı  önermem

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
hectordoyle, 4 dakika önce yazdı:

Küründe winstrol  olmasın, zoretanin eklemler için iyi değil diye biliyorum. Gerçi sende nasıl bir etkisi vardır bilmiyorum ancak kürün sonunda winstrol eklerim diyorsan yapmanı  önermem

Tek istemediğim yan etkisi eklem ağrısı

Winstrol veya herhangi bir definisyon ürünü kullanmayacağım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captured    23
Witcher, 8 saat önce yazdı:

Herkese kolay gelsin.

Selam. Haftalık kaç miligram testosteron enantat (veya propiyonat) kullanmayı hedefliyorsun? Enjeksiyon sıklığın nasıl olacak?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
captured, 10 saat önce yazdı:

Selam. Haftalık kaç miligram testosteron enantat (veya propiyonat) kullanmayı hedefliyorsun? Enjeksiyon sıklığın nasıl olacak?

Enanthat kullanıcam

Haftada 1 enjeksiyon

Endanger, 4 saat önce yazdı:

Güzel fiziğin var, daha da gelişime açık görünüyor, 19 yaşındasın daha niye acele ediyorsun küre ?  

Herhangi bir acelem yok

Zaten kür planım vardı sadece tarihi biraz öne çektim

Maddi ve psikolojik olarak kendimi tam hazırlamadıktan sonra girmem zaten 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82

Kür planı yapman için erken diyorum zaten, vücudun canavar gibi hormon basıyor hatlarından belli , testosteronu bastıktan sonra fabrika ayarların bozulacak o yüzden diyorum sen bilirsin yine de

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Kürümün 5.haftasında test vermiştim total testo yükselmemiş ancak e2 baya yükselmişti.
      Benim sormak istediğim: 2009 dan kalma sol göğüste hafif jinekomasti var şimdi ise sol göğsümde hafif kaşınma ve rahatsızlık hissi oluyor sizce tamoksifen kullanmalı mıyım?

• Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bugün Hastane randevum vardı gidemedim işten dolayı Başka bir güne gidicem ama randevu bulamıyorum Devlet Hastanesinde randevusuz gidiliyo rmu giden var mı ?
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar testo enanthate + boldenone kürümde 5.haftayı geride bıraktım. Bu gün kan tahlili verdim ama sonuçlara bakılırsa sanırım kullandığım ilaçlar bomboş hiç çalışmamış sizde bir bakarmısınız. İlginç olan total testo hiç yükselmemiş fsh hiç baskılanmamış ama estradiol bir miktar yükselmiş anlamadım gitti daha önce only iran testo kullanırken bile 5.haftada total testo 900 lere gelmişti lh fsh referans değerinin altına düşmüştü.

• Yazan: necmi45
      Hocalarım merhabalar kıl batması için gittiğimde doktor yağ bezelerinden kaynaklandığını onları kurutmak için zerotanin kullanacağımızı söyledi ben halihazırda 500 mg only testo küründeydim bu benim ilk kürüm şimdi zerotanine başlıyacağım için sizce testoyu bırakmalı mıyım? @Askabar @metinav @Diver @SantoR @godofdark @otopsicikedi @rastlantisal

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.